• Witamy na bukmacherskie.com
    1. 728x90 - 1000 PLN Bonus Powitalny

LV BET - wpłaty/wypłaty

Temat na forum 'LV BET' rozpoczęty przez MadAngel, Kwiecień 2, 2017.

Więcej tematów od MadAngel
    1. Doberman Forum VIP

Doberman
      Polubienia:
      22
      Reputacje:
      4745
      Wczoraj zlecony przelew, dzisiaj pieniążki na koncie :plus:

2. Neuziss Aktywny użytkownik

Neuziss
      Polubienia:
      122
      Reputacje:
      556
    3. piotrex007 Dobrze znany użytkownik

piotrex007
      Polubienia:
      97
      Reputacje:
      1179
      Odnośnie płatności na LVBET w ostatnim czasie bardzo wiele się zmieniło na lepsze, szkoda, że o wszystkim dowiedziałem się przez przypadek - dziwię się, że dział marketingu i PR nie reaguje i nie stara się, aby takie nowości pojawiły się nawet na stronie głównej.
      Jeśli chodzi o wpłaty, to nie wiem, kiedy dokładnie, ale jakiś czas temu wpłacając tam pieniądze przez dotpay zobaczyłem, że w opcjach zapłaty jest paysafecard. Metoda, której wprowadzenie hucznie ogłaszał choćby Totolotek, tu był zupełnie przemilczany. Dla mnie to wiele zmienia, bo czasem kupuję PSC i dotychczas doładowywałem swoją kartę przedpłaconą mastercard paysafecard z prowizją 4% i robiłem depozyt za pomocą karty, a jeszcze wcześniej doładowywałem Skrilla, tu już z prowizją aż 7,5%. Teraz jest jedna opcja bezpośredniej wpłaty PSC więcej ;)
      W sprawie wypłat, to już w ogóle nie rozumiem, czemu milczą. Ostatnio mniej grałem w LVBET, ale zrobiłem wczoraj depozyt i pograłem trochę. Po tym, jak wszedł mi over 2,5 w Brazylii, koło 2:00 wypłaciłem część pieniędzy. Zazwyczaj te pieniądze trafiały w najbliższym dniu roboczym o 15:00 na moje konto w ING, a tu rano wstaję i mam powiadomienie z banku, że otrzymałem przelew (była godzina 8:30) i dwa nieprzeczytane maile - jeden od LVBET o przetworzeniu wypłaty o 8:09, a drugi od Ekspres Przelewów 24 o 8:16:
      lvbet.png

Zastanowiło mnie to, więc ponownie zleciłem wypłatę przed 10, a potem przed 14 i sytuacja identyczna - do 5 minut potwierdzenie realizacji wypłaty, a do 10 minut informacja z przelewów 24 o ekspresowej wypłacie. Napisałem na chacie do LVBET, od kiedy taka opcja jest, dostałem odpowiedź, że od miesiąca. Dziwne, że nic się takim rozwiązaniem nie chwalą, bo taki choćby STS przyciąga właściwie jedynie tymi szybkimi wypłatami :D Poniżej lista godzin obsługi ekspresowych przelewów 24 przez polskie banki:
      banki.png
      Z zestawienia tego wynika, że mój bank - ING - obsługuje te przelewy od 8:00-20:00 w tygodniu i 8:00-13:00 w soboty. Nie wiem tylko, czy taka wypłata zlecona w sobotę w południe dojdzie w sobotę od razu, bo to zależy wtedy od działu płatności LVBET, kiedy pracują, a pewnie w weekendy nie ;) Tak czy siak, nawet gdyby pracowali 8-16 od poniedziałku do piątku, to od miesiąca w tych godzinach wypłaty w LVBET trwają kilkanaście minut ;)

MadAngel i Waldi1979 lubią to.
    4. fox71 Forum VIP

fox71
      Polubienia:
      3
      Reputacje:
      5372
      Zlecenie wypłaty dziś 15 25.Pieniądze na koncie o 15 30 !!!

5. dymultra Nowy użytkownik

dymultra
      Polubienia:
      4
      Reputacje:
      0
      Jako chyba jedyny polski buk ma minimalne kwoty wpłaty i wypłaty.Postanowiłem to sprawdzić i wpłaciłem t-payem,czyli zwykłym przelewem internetowym, 3 złote (normalnie można min.10) i spokojnie doszło.

6. kowalikowo Aktywny użytkownik

kowalikowo
      Polubienia:
      0
      Reputacje:
      6
      Zlecona dzisiaj wypłata (niedziela) o 11.30, o 12 kasa na koncie!!!! Mimo, że według tabelki BZWBK nie obsługuje w weekendy przelewów ekspresowych to i tak kasa doszła. Miazga jeśli chodzi o szybkość wypłat. Szkoda, że bardzo szybko mnie zlimitowali i zabawa się skończyła.

7. AnoSeven Dobrze znany użytkownik

AnoSeven
      Polubienia:
      18
      Reputacje:
      204
      Wypłata zlecona o godzinie 22:43 dotarła na konto o 22:47. Mega szybko!

8. Ninja Dobrze znany użytkownik

Ninja
      Polubienia:
      2
      Reputacje:
      71
      Jaką metodę wypłaty wybieraliście , że tak szybko ? Bo ja nie mam nigdzie przelewy24 tylko bank transfer :(

9. piotrex007 Dobrze znany użytkownik

piotrex007
      Polubienia:
      97
      Reputacje:
      1179
      No właśnie jest tylko bank transfer i tym wypłaca się, a oni zlecają wypłatę na Twoje konto bankowe za pośrednictwem ekspresowych przelewów oferowanych przez przelewy24

10. Ninja Dobrze znany użytkownik

Ninja
      Polubienia:
      2
      Reputacje:
      71
      Niby mi przysłali te dwa meile i te ekspresowe działają cała dobę a mi przelew od południa nie doszedł Lipka.

11. xsebax Admin Członek Załogi

xsebax
      Polubienia:
      79
      Reputacje:
      238
      LV BET RAPID PAY
      SZYBKIE WYPŁATY NAWET W 10 MINUT!

Jak to działa?

Firma szybkie wypłaty realizuje na poniżej podane banki:

LV BET RAPID PAY - to inaczej “szybkie transfery” - jedyna w swoim rodzaju błyskawiczna metoda wypłat oferowana przez LV BET. W końcu od teraz oczekiwanie na przelew bankowy będziemy liczyć w minutach, a nie jak dotychczas w dniach.

Nie masz konta? >> ZAŁÓŻ JE TUTAJ <<

Ostatnia edycja: Styczeń 4, 2018
      Waldi1979 lubi to.

Poleć forum