>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

LVBET

M 603

mariuszck

Użytkownik
Zrobili oni komuś coś, że nie mogą mieć tematu na forum?
Bukmacher działa w najlepsze. Temat zamknięty. Ktoś zakłada kolejny dostaje linka do jakiegoś dziadostwa sprzed nie wiadomo kiedy.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Temat był niestety nie cieszył się zbyt wielkim zainteresowaniem, bukmacher jeszcze raczkuje więc niema zbyt wielu informacji, chyba że kolega coś nam wniesie do dyskusji.
 
S 2K

szatan666

Użytkownik
Nie wiem czemu nie chcą ci wypłacić 20zł i mało mnie to interesuje ale wiem że energybet nie ma z tym problemów.
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
ja im nie daje dłuższego żywotu niż miał czarny koń ???? o akcji z tymi biletami na euro już zapomniałeś? zorganizowali konkurs gdzie wygrali ludzie z firmy albo ich jakieś ziomki, był artykuł o tym na weszło.. to był niepoważny bukmacher już zanim wystartował, teraz tym bardziej tylko w tym utwierdza
 
E 0

etjamin

Użytkownik
Grałem u nich ostatnio bo dostałem bonus 100 zł od depozytu . Zleciłem wypłatę 500 złotych w niedziele wieczorem, a w poniedziałek pieniądze miałem na koncie. W sumie porządny bukmacher.
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Także odradzam tego buka.Znajomy wypłacił w niedziele 1k, w poniedziałek rano dostał potwierdzenie na skrzynkę nt zleconej wypłaty że została zrealizowana, we wtorek na chacie dostał info od supportu po konsultacji z działem finasów że faktycznie poszła w poniedziałek i będzie na koncie max do środy rano.Dzisiaj jednak stwierdzili że nie wysłali jeszcze tych pieniędzy i mają 7 dni roboczych na tą czynność.
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
Także odradzam tego buka.Znajomy wypłacił w niedziele 1k, w poniedziałek rano dostał potwierdzenie na skrzynkę nt zleconej wypłaty że została zrealizowana, we wtorek na chacie dostał info od supportu po konsultacji z działem finasów że faktycznie poszła w poniedziałek i będzie na koncie max do środy rano.Dzisiaj jednak stwierdzili że nie wysłali jeszcze tych pieniędzy i mają 7 dni roboczych na tą czynność.
no miałem bardzo podobną historię, 12 dni czekałem na wypłatę, na czacie robili ze mnie idiotę mówiąc raz że przelew wyszedł, potem że jeszcze nie, potem wklejali mi te same punkty regulaminu, jakaś porażka ten wynalazek
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
no miałem bardzo podobną historię, 12 dni czekałem na wypłatę, na czacie robili ze mnie idiotę mówiąc raz że przelew wyszedł, potem że jeszcze nie, potem wklejali mi te same punkty regulaminu, jakaś porażka ten wynalazek
Świadczy to jasno o słabej postawie początkującego bukmachera. Dzięki za radę zastanawiałem się czy tam wpłacać.
 
S 762

srakaptaka

Użytkownik
Kursy ma lepsze od takiej fortuny no i ma azjany tylko jak je grac z podatkiem obrotowym ;d Moze jeszcze nie skreslac tego buka.Ja narazie pykam tam za drobne wyplat jeszcze nie robilem w sumie jest ok.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
zorganizowali konkurs gdzie wygrali ludzie z firmy albo ich jakieś ziomki, był artykuł o tym na weszło.. to był niepoważny bukmacher już zanim wystartował, teraz tym bardziej tylko w tym utwierdza
No to Wisła Kraków znalazła sobie &quot;sponsora&quot;.
Tak się przyglądam tym wszystkim legalnym bukom i większość z nich wygląda mi na pralnie pieniądzy. Mało kto tam gra, więc skąd kasa u nich się bierze. Potem dziwicie się, że 200 zł wypłacają przez miesiąc.
 
P 402

plastelina

Użytkownik
ja im nie daje dłuższego żywotu niż miał czarny koń ???? o akcji z tymi biletami na euro już zapomniałeś? zorganizowali konkurs gdzie wygrali ludzie z firmy albo ich jakieś ziomki, był artykuł o tym na weszło.. to był niepoważny bukmacher już zanim wystartował, teraz tym bardziej tylko w tym utwierdza
weszlokropkacom/2016/06/05/janusze-konkursow-czyli-las-vegas-i-kia-rozdaja-bilety-na-euro/
nie da się wklejać linków więc w miejsce . słownie kropka
co do buka to w sumie czort wie co się urodzi - w punktach ( KRK) żywej duszy nie widziałem
stronka skrajnie nieprzyjazna, zamula tak na mozilli jak i na chrome
z drugiej strony widać, że kasę mają, sponsorują co tylko się da, buczek legalny więc otobeta raczej nie wytnie...
 
slomiany400 32,3K

slomiany400

Użytkownik
Dopiero teraz natrafiłem na ten temat...
Wziąłem wczoraj 100% do 100 PLN, dzisiaj bonus obróciłem i jak puszczałem ostatni zakład do obrotu to nagle całe moje saldo zniknęło.... Próbowałem puścić zakład to napis, żebym dokonał depozytu... Ciekawe kiedy się sytuacja rozwiąże, bo z tego co tu piszecie to pewnie będę z tym krzakiem walczył
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Dopiero teraz natrafiłem na ten temat...
Wziąłem wczoraj 100% do 100 PLN, dzisiaj bonus obróciłem i jak puszczałem ostatni zakład do obrotu to nagle całe moje saldo zniknęło.... Próbowałem puścić zakład to napis, żebym dokonał depozytu... Ciekawe kiedy się sytuacja rozwiąże, bo z tego co tu piszecie to pewnie będę z tym krzakiem walczył
Jednak masz dużo więcej szans, są legalnym bukmacherem który uzyskał Polską licencję więc spokojnie odzyskasz pieniążki
 
slomiany400 32,3K

slomiany400

Użytkownik
Rano kasa wróciła na konto, ale strona jest mega słaba, szukałem jakiegoś zakładu i nagle strona mi się tak jakby odświeżała i znowu musiałem go szukać. Wypłata zlecona, zobaczymy, jak długo będę czekał.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Też wam tak słabo działa strona? Długo się ładuje a później zeby wejść w wybraną dyscyplinę graniczy z cudem.
Próbowałem na dwóch przeglądarkach + na tel i wszędzie tak samo słabo.
edit: Po kilku próbach wreszcie się ruszyło ale zaskakująco,że tak muliło..
 
Do góry Bottom