>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

LVBET

keenan 49

keenan

Użytkownik
Też wam tak słabo działa strona? Długo się ładuje a później zeby wejść w wybraną dyscyplinę graniczy z cudem.
Próbowałem na dwóch przeglądarkach + na tel i wszędzie tak samo słabo.
edit: Po kilku próbach wreszcie się ruszyło ale zaskakująco,że tak muliło..
Tak, strona działa fatalnie. Do tego gdy obróci sie bonus to pieniążki znikają z konta w celu weryfikacji najśmieszniejsze jest to ze pieniążki mogą wrócić w moim przypadku w niedziele gdyż właśnie wtedy kończy sie ostatnie otwarte zdarzenie na kuponie w mojej historii. Takze nie puszczajcie longtermow bo będziecie czekać rok na ugraną kase z bonusu
 
keenan 49

keenan

Użytkownik
a ja tutaj wyglada sprawa z podatkiem? Biorą coś na siebie czy całe 12% trzeba płacić?
Całe 12%, zacinająca sie strona, kursy zbliżone do tych sts, narazie nie polecam
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lucek 250

lucek

Użytkownik
Ja pier.... xo to za strona ze nic nie działa taka zmulona - a czat tłumaczy tym dużą iloscia userow....paranoja i tak od rana - nie polecam na chwile obecną...
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
amatorka amatorka i jeszcze raz amatorka... ale się uśmiałem przeglądając ich ofertę na polskie ligi, Czarni Katowice (siatkówka), Bełchatów u19 w III lidze i jeszcze parę innych typu Puszcze Niepołomice czy Energetyka Rybnik, mam wrażenie że tam pracują upośledzeni umysłowo ????
 
vde 119

vde

Użytkownik
Zastanawiam się, po co oni sponsorują Wisłę Kraków? Umieszczają swoje logo na koszulkach, ktoś sprawdzi co to za buk i za pewne po szybkim przejrzeniu oferty opuści stronę. Oferta tej firmy to lekka kompromitacja.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Widzę hejtów masa, a pewnie to jest spowodowane zwykłym trollingiem ;) Sam testowałem tego buka i mam już wyrobioną opinie. Ogromnym minusem jest na pewno czasami słabo działająca strona no i bonus mógłby być nieco wyższy, ale trzeba brać co dają. Obrót jest przyzwoity i do szybkiego ogarnięcia.
Co do oferty to jest ona moim zdaniem chyba najlepsza na rynku - lepsza od totolotka, milenium, forbet, czy fortuny i często od stsu. Etoto nie będę komentował ;) Zatem zdania typu amatorszczyzna z ofertą to jawny trolling tutaj i zero obiektywizmu. Niemniej internet do tego przyzwyczaił. A do literówek w postaci Puszcze Niepołomice można się pośmiać, ale żeby od razu znielubić buka przez taką pierdołę :?: ????
To co grałem to żużel - wpisy w postaci słabej oferty na te dziedzine pozostawiałbym bez komentarza, wystarczy porównać - piłka nożna, są azjany i mma + LIVE oczywiście. Jak dla mnie to konkurencyjna firma na rynku + marża robi gigantyczną robotę w wielu dyscyplinach (przed hejtem policzcie sobie ;)) Markę dopiero tworzą i naelży dać czas. A nie lecieć z negatywnym spamem bez większego doświadczenia z firmą i trzeba brać pod uwagę, że to nówka na rynku.
To samo było początkowo z forbetem, betano i innymi &#39;nielegalnymi&#39; ????
Tyle ode mnie. Dla mnie na razie na + i polecam, jak coś się zmieni to tu napiszę.
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Ja osobiście miałem zawirowania z wypłata, moze to chwile trwac, support mogę nazwać nierzetelny, plus j/w problemy ze stronka podczas grania live ale oferta jest ok.Oczywiście co kto lubi, jak ktoś preferuje piłkę, kornery itd. to na pewno dobra opcja (jak dobrze pamiętam maja w ofercie zakłady na drużynę co jest dużym plusem) maja swoje wady, ale i zalety.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Jak z limitami ? Na starcie szczególnie, bardziej Totolotek z 3 zerami czy sts z dwoma ?
Na piłkę nie narzekam (trzy zera ;)), MMA też. Żużel troszkę mniej można grać, ale to w sumie się standard wszędzie zrobił w polskich bukach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Żarty sobie robią?
Na pewno pomyłka, napisz spokojnie do nich na czacie albo sami wcześniej poprawią. Nie ma tu cienia wątpliwości, że kupon wszedł, bo żółtych kartek było 6. Gdyby stawiane było powyżej 6,5 to już słabo, bo lvbet akurat liczy tylko żółte kartki, więc by prawidłowo rozliczyli na ⛔ Ale żółtych kartek było 6 i kupon na ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 45

as1996

Użytkownik
Ogólnie to chore działanie live. Stawiałem na over 2,5 goli na 1000% = przyjęło over 5,5 żółtych - to nie jest normalne...
Chyba nie było innego meczu Realu z Bayernem w Monachium dziś ???? ?
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Ogólnie to chore działanie live. Stawiałem na over 2,5 goli na 1000% = przyjęło over 5,5 żółtych - to nie jest normalne...

Chyba nie było innego meczu Realu z Bayernem w Monachium dziś ???? ?
Oj, to nie wiem, ja tam stawiałem live i nigdy coś takiego mi się nie przytrafiło, żeby inny typ zagrało, niż chciałem i z lvbet jestem zadowolony
 
A 45

as1996

Użytkownik
Ja nigdy kartek nie gram - tylko gole. Nie było żadnej akceptacji, sprawdziłem czy na pewno są gole. Puściłem, patrzę przyjęło kartki. No nic, dobrze, że weszło - jakby jeszcze poprawnie rozliczyli ????
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Testowałem tego Live wczoraj przyznam że na pewno u nich nie będę grał tego typu zakładów nie dość że livy działają kiepsko to w dodatku zakłady przeskakują notorycznie czyżby loteria grania ;) Jednak to moja opinia prywatna.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Ja miałem rano to samo ze źle rozliczonymi kartkami. Czat rozwiązał sprawę. Tylko u mnie to było świadome, były kartki napisane, a nie bramki w meczu na żywo ;) Ofertę mają chyba najszerszą zarówno pre jak i live, więc grać i tak trzeba ;)
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Jak szybko zlecają wypłaty przelewem? Robią przelewy codziennie? Z jakiego banku? Z góry dziękuję za informację.
Pierwszą wypłatę w grudniu zleciłem w środę wieczorem, zaakceptowali ją dopiero w poniedziałek,a we wtorek była na koncie. Ostatnio zacząłem tam grać i jestem bardzo zadowolony narazie. Wypłata zlecona w Wielką Sobotę wieczorem ok. 20:00 została zaakceptowana ok. 22:00 i wiadomo, święta były, więc najszybciej kasy spodziewać się mogłem we wtorek, a przyszła dziś w drugiej sesji elixir do ING. Przelewy robią z banku PKO BP. Polecam ????
 
Do góry Bottom