>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Mój pomysł na rozwój forum

D 0

dawid

Użytkownik
Moim pomysłem aby forum lepiej funkcjonowało jest:


1.Dać mi moderatora ????
2.Usuwać stare tematy np.ost widziałem temat Liverpool vs Ac Milan-Bardzo stary powinien być usunięty moim zdaniem
3.Zachęcac osoby aby odwiedzały te forum



Noi gicio! mam nadzieje że adminy rozpatrzą mojom propozycje




POZDRO
 
D 0

darek

Forum VIP
1.Dać mi moderatora Very Happy
Hmm...moim zdaniem narazie nie zasługujesz na to... a w ogóle to ostrzezenia to znak że przeskrobałeś coś na forum... Narazie widzę marne szanse abyś dostał moda!


2.Usuwać stare tematy np.ost widziałem temat Liverpool vs Ac Milan-Bardzo stary powinien być usunięty moim zdaniem
Z tym się absolutnie zgadzam... za chwilę się zabieram do roboty!
Ale przed tym chciałbym coś napisać... Ile dziś tematów załozyłeś :&gt; ? 5, 10 ?
Po co odrębne tematy dlakażdego transferu ludzie nie róbcie tak...Okej jak jest to jakiś HIT ! Tobie już wysłałem na privie prośbę... ale to teraz pisałęm do wszytkich! Jest stworzony temat dyskusje na temat podpisanycyh kontraktów podaje link : http://forum.bukmacherskie.com/viewtopic.php?t=363
czy też do drugiego tematu zatwierdzone transfery link: http://forum.bukmacherskie.com/viewtopic.php?t=297
Proszę do tematu Zatwierdzone transfery wkleić wiadomość a następnie przenieś rozmowę do tematu Dyskusje na temat podpisanych kontraktów

Wszytko jasne?! :p

3.Zachęcac osoby aby odwiedzały te forum
To możesz zrobić nie będąc moderatorem więc do dzieła :p
 
lucas 363

lucas

Administrator
Członek Załogi
Nie widze powodu aby usuwac stare tematy... starsze naturalnie przesuwaja sie nizej i nikomu nie przeszkadzaja, poza tym forum powinno byc zrodlem wiedzy nawet tej archiwalnej.
 
D 0

darek

Forum VIP
Nie widze powodu aby usuwac stare tematy... starsze naturalnie przesuwaja sie nizej i nikomu nie przeszkadzaja, poza tym forum powinno byc zrodlem wiedzy nawet tej archiwalnej.
Hmm... to też prawda... ale nie które tematy są strasznie glupie...lub się powtarzaja :/
 
lucas 363

lucas

Administrator
Członek Załogi
Hmm... to też prawda... ale nie które tematy są strasznie glupie...lub się powtarzaja :/
Takie tematy nalezy usuwac, ale nie te wnoszace cos do forum, chyba lepsze jest forum ze spora iloscia ciekawych tematow, niekoniecznie aktualnych, niz puste forum ????
 
lucas 363

lucas

Administrator
Członek Załogi
Ciekawych to tak ale nie typu... Miguel w Valenci...Bayer leverkusen pozyskał piłkarzą czy cus takiego
Racja, moze to nie sa super ciekawe tematy, ale mimo wszystko stanowia jakas czesc archiwalna forum. A czyszczenie bede robic gdy uzbiera sie duza ilosc tematow, automatycznie przenoszac te na ktore dawno nie bylo odpowiedzi do archiwalnej bazy... Teraz mimo wszystko niech pozostanie tak jak jest ????
 
D 0

dawid

Użytkownik
chyba lepsze jest forum ze spora iloscia ciekawych tematow
Ciekawych to tak ale nie typu... Miguel w Valenci...Bayer leverkusen pozyskał piłkarzą czy cus takiego :p

Umieściłem te transfery w pokoju o nazwie TRANSFERY PIŁKARSKIE!.Dla kazdego założyłem osobny temat.

A te ostrzeżenia nie wiem za co dostałem ponoć NAUKA POKORY buehehhe



Pozdro
 
dawid_1992 0

dawid_1992

Użytkownik
Aha i jeszcze jedno chciałbym dodać!! To ja dawid tylko na innym nicku bo na tamtym nie moge pisac tematów

1..Dać mi moderatora Very Happy
2.Usuwać stare tematy np.ost widziałem temat Liverpool vs Ac Milan-Bardzo stary powinien być usunięty moim zdaniem
3.Zachęcac osoby aby odwiedzały te forum
4.Zmienić że moderator może dac aż 7 ostrzeżeń!każdy modek powinien tylko dawac 1 ostrzeżenie więcej nie!
5.odebrac modka romanowi_katechecie ponieważ za co on mi dał te 3 ostrzeżenia?1 za &quot;bo taak&quot; 2.&quot;lekcja pokory nr 2&quot; 3.&quot;cierpliwośc ma swoje granice!&quot;.I to są te całe powody!
 
X 0

xuvier

Użytkownik
Aha i jeszcze jedno chciałbym dodać!! To ja dawid tylko na innym nicku bo na tamtym nie moge pisac tematów

1..Dać mi moderatora Very Happy
2.Usuwać stare tematy np.ost widziałem temat Liverpool vs Ac Milan-Bardzo stary powinien być usunięty moim zdaniem
3.Zachęcac osoby aby odwiedzały te forum
4.Zmienić że moderator może dac aż 7 ostrzeżeń!każdy modek powinien tylko dawac 1 ostrzeżenie więcej nie!
5.odebrac modka romanowi_katechecie ponieważ za co on mi dał te 3 ostrzeżenia?1 za &quot;bo taak&quot; 2.&quot;lekcja pokory nr 2&quot; 3.&quot;cierpliwośc ma swoje granice!&quot;.I to są te całe powody!
Człowieku!! Ty chcesz być moderatorem? buehhehehehe juz admin mi go by prędzej dał niz tobie ???? Fajne masz ostrzeżonka
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
1..Dać mi moderatora Very Happy

Rozmawialem z taba na gg mowilem ze trzeba sie udzielac na forum a to ze w ciagu kilku dni wpislaes kilkadziesiat postow chodzi nie twierdze ze bzdurne to i tak musisz poczekac

2.Usuwać stare tematy np.ost widziałem temat Liverpool vs Ac Milan-Bardzo stary powinien być usunięty moim zdaniem
Takich tematów napewno nie bedzie sie usówac jak już ozna je jedynie zablokowac kazde forum dzial w ten sposob
3.Zachęcac osoby aby odwiedzały te forum
Działaj działaj dzialaj....

4.Zmienić że moderator może dac aż 7 ostrzeżeń!każdy modek powinien tylko dawac 1 ostrzeżenie więcej nie!
Moderator powinien mnie moc dawac 6ostrzezen w przypadku gdy to jest np spam relama inego forum

5.odebrac modka romanowi_katechecie ponieważ za co on mi dał te 3 ostrzeżenia?1 za &quot;bo taak&quot; 2.&quot;lekcja pokory nr 2&quot; 3.&quot;cierpliwośc ma swoje granice!&quot;.I to są te całe powody!
w sumie nie ma jakiegos wyjasnienia czemu i dlaczego........ ale nie wnikam w to
 
dawid_1992 0

dawid_1992

Użytkownik
1..Dać mi moderatora Very Happy

Rozmawialem z taba na gg mowilem ze trzeba sie udzielac na forum a to ze w ciagu kilku dni wpislaes kilkadziesiat postow chodzi nie twierdze ze bzdurne to i tak musisz poczekac

2.Usuwać stare tematy np.ost widziałem temat Liverpool vs Ac Milan-Bardzo stary powinien być usunięty moim zdaniem
Takich tematów napewno nie bedzie sie usówac jak już ozna je jedynie zablokowac kazde forum dzial w ten sposob
3.Zachęcac osoby aby odwiedzały te forum
Działaj działaj dzialaj....

4.Zmienić że moderator może dac aż 7 ostrzeżeń!każdy modek powinien tylko dawac 1 ostrzeżenie więcej nie!
Moderator powinien mnie moc dawac 6ostrzezen w przypadku gdy to jest np spam relama inego forum

5.odebrac modka romanowi_katechecie ponieważ za co on mi dał te 3 ostrzeżenia?1 za &quot;bo taak&quot; 2.&quot;lekcja pokory nr 2&quot; 3.&quot;cierpliwośc ma swoje granice!&quot;.I to są te całe powody!
w sumie nie ma jakiegos wyjasnienia czemu i dlaczego........ ale nie wnikam w to

Nie rozmawaiłęś ze mną na g-g i nie chrzań :/!!

A ty xuvier czego ode mnie chcesz?
 
Do góry Bottom