>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

małe marzenie ...

sc0rp0w 0

sc0rp0w

Użytkownik
witam mam pytano do ludzi jak zarobić ~3tysiaki ;p mam niecałe 16 lat i kręci mnie jakiś motorek typu honda nsr oczywiście 125 zarejestrowane na 50 obecnie mam jakiegoś tysiaka drugie tyle pewnie bym od rodziców wyciągnął ale zostaje pytanie jak zdobyć około 3 tyś ... może znacie kogoś co ma sporo kasy i pomaga spełniać marzenia ???? ;pp poprostu potrzeba troche kasy na moje izy marzenie i nie wiem jak to zrobić z góry thx ????
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
pomysl fajny tylko nie kupuj Nsrki ???? ???? chyba ze masz w h..... kasy na eksploatacje i rajcuje Cie dzwiek kosiarki do trawy. tez mam takie marzenia dlatego mam zamiar wyjechac na wakacje do pracy :p:p
 
sc0rp0w 0

sc0rp0w

Użytkownik
pomysl fajny tylko nie kupuj Nsrki ???? ???? chyba ze masz w h..... kasy na eksploatacje i rajcuje Cie dzwiek kosiarki do trawy. tez mam takie marzenia dlatego mam zamiar wyjechac na wakacje do pracy :p:p
Też bym wyjechał ale nie mam nawet 16lat ;p myślałem żeby np komuś pomóc stronke prowadzić jakiś serwis czy coś zna sie troche na html na wakacjach też gdzieś pujde do pracy ale to ciągle mało ???? aprilki też są fajne ????
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Oj ciężko będzie zdobyć tę kasę a się nie narobić :p Praca w wakacje to superpomysł. Oczywiście na czarno ???? Ja mam 17 lat a w minione wakacje byłem w DE i zarobiłem ponad 1,5 tys € w 2 tygodnie. Byłem z ojcem, ale oprócz obowiązkowej roboty wyciągnąłem ponad 500 € na handlu telefonami :-D
Pewnie nie chcesz czekać aż do wakacji przyszłych, ale ja Ci właśnie tak radzę zrobić - już zacznij gadać z rodzicami o tym, że chciałbyś na te kilka tygodni wyjechać, potem zakręć się gdzieś w sql i podowiaduj od kumpli - na pewno ktoś gdzieś wyjeżdża od nich :p Ja polecam oczywiście Deutschland, bo blisko i dogadasz się po polsku nawet; choć wiadomo, że np. w Anglii sianko byłoby większe ????
Jeśli nie praca to pozostaje tylko i wyłącznie bukmacherka :p
 
gorgol 0

gorgol

Użytkownik
sory za ot, ale dlaczego nie dwusuw ?? możesz uzasadnić ?? dwusuwy mają swoje zalety i minusy i tak samo z czterosuwami....ale nie wymieniam
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
duzo pali, trzeba dolewac olej do paliwa ktory jest drogi i szybko sie zuuzywa, jedzie dopiero jak dokrecisz do prawie czerwonego pola, dzwiek kosiarki, mala zywotnosc silnika , jak Ci to odpowiada to spoko ???? wg mnie lepszy slabszy czterosow ale na ktorym da sie jezdzic na calym zakresie obrotow, palacy2-3 litra, i z bardzo trwalym silnikiem praktycznie bezawaryjnym. nsrki i rski polecalbym tym tylko ktorzymaja bardzo duzo kasy na eksploatacje...
 
sc0rp0w 0

sc0rp0w

Użytkownik
Oj ciężko będzie zdobyć tę kasę a się nie narobić :p Praca w wakacje to superpomysł. Oczywiście na czarno ???? Ja mam 17 lat a w minione wakacje byłem w DE i zarobiłem ponad 1,5 tys € w 2 tygodnie. Byłem z ojcem, ale oprócz obowiązkowej roboty wyciągnąłem ponad 500 € na handlu telefonami :-D

Pewnie nie chcesz czekać aż do wakacji przyszłych, ale ja Ci właśnie tak radzę zrobić - już zacznij gadać z rodzicami o tym, że chciałbyś na te kilka tygodni wyjechać, potem zakręć się gdzieś w sql i podowiaduj od kumpli - na pewno ktoś gdzieś wyjeżdża od nich :p Ja polecam oczywiście Deutschland, bo blisko i dogadasz się po polsku nawet; choć wiadomo, że np. w Anglii sianko byłoby większe ????

Jeśli nie praca to pozostaje tylko i wyłącznie bukmacherka :p
miud malina ???? tylko nie wiem czy ktoś z niemiec zatrudnia 16latka ;p no ale w sumie nie jest zły pomysł bo nie chce mi sie robić w polce za 5h nagodzine jak gdzie indziej moge mieć kilka razy tyle ... jeśli moge wiedzieć to co robiłeś w niemczech zbierałeś jakieś owocki czy coś w polu ?? chyba że coś na budowie ???? zaczne sie dowiadywać co jak gdzie ;pp
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
miud malina ???? tylko nie wiem czy ktoś z niemiec zatrudnia 16latka ;p no ale w sumie nie jest zły pomysł bo nie chce mi sie robić w polce za 5h nagodzine jak gdzie indziej moge mieć kilka razy tyle ... jeśli moge wiedzieć to co robiłeś w niemczech zbierałeś jakieś owocki czy coś w polu ?? chyba że coś na budowie ???? zaczne sie dowiadywać co jak gdzie ;pp
w Niemczech po ukonczeniu 16 lat jestes pelnoletni ...
 
sc0rp0w 0

sc0rp0w

Użytkownik
sawas wiesz co znalazłem w anonsach składanie długopisów ale czytałem na necie że praca chałpnicza to w wiekszości naciągacze i zamierzam naprawde poszukac kogoś solidnego i spróbować ale to musi być pewne a nie ja dostane pisaki zloże wysle i sie konakt urwie to nie jest zły pomysł z tym trzeba jakoś zdobyć te 3 wozy siana ;pp
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Taaa, siorka kiedyś składała takie padła... Jeśli masz sql to nawet nie zamawiaj tego do składania bo w nocy będziesz siedział... Kasa żadna z tego... Weź zagraj raz czy dwa za 2,3 stówki ciekawy kupon i masz siano... Tak trudno aż nie jest, a typów od groma...
 
sc0rp0w 0

sc0rp0w

Użytkownik
Taaa, siorka kiedyś składała takie padła... Jeśli masz sql to nawet nie zamawiaj tego do składania bo w nocy będziesz siedział... Kasa żadna z tego... Weź zagraj raz czy dwa za 2,3 stówki ciekawy kupon i masz siano... Tak trudno aż nie jest, a typów od groma...
w bahu mam 50zl i za wszystko myśle jakiś kupon pchnąć jutro i myśle ???? ???? ako 3-4zł a potem jak kasa bęzie na granie samo pójdzie ???? )
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Jeśli football to proponuję poczekać do weekendu, może nawet do LM i zagrać coś takiego. Jutro lepiej singiel pewny jeśli va banque :p Ale to już rozważania do innego działu :p
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
Granie 3-4 singli w tygodniu za wieksza kase niz bawienie sie drobnymi, np zagrasz za 50% kapitalu bo masz maly to powinno isc do przodu. Tylko teraz pytanie brzmi jakie single wybrac, hehe.
 
Do góry Bottom