>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

MadAngel

M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Genua - Sampdoria Liczba kartek under6,5 @1,83 1/5 bet365⛔ /8 albo i wiecej kartek
Niżej ale cały czas stosunkowo wysoko ustawiona linia na kartki, Genua gra tylko o satysfakcje ze możne przyczynić się do spadku Sampdorii zaś drudzy o utrzymanie. Sędzia Paolo Tagliavento http://pl.soccerway.com/referees/paolo-tagliavento/44756/
Kevin Johnson - Gregory Tony 1 @1,36 sportingbet 4/5
Turniej Prizefighter. Tony to zawodnik k-1 w boksie idzie mu nieźle bilans 14-1 z czym ta porażka wiele mu nie ujmuje bo z samym Robertem Heleniusem. Wszystko polega na tym że 14 maja czyli za tydzień ma walkę w k1 w gali It&#39;s Showtime u siebie w kraju w Lyonie a wiadomo ze boks to nie piłka czy tenis ze w pare dni sie przygoduje. Dzisiaj wiec nie bedzie chciał sobie zrobić krzywdy, wpadnie zbierze kasa i wraca. Kevin Johnson to typowy bardzo solidny bokser, bilans niezły 24-1 ale rywali miał przeciętnych, a tak jedyna porażka po przeboksowaniu 12 rund z Witalijem Kliczko.
/Johnson nie będzie jednak walczył, nie mógł opuścić terytorium USA! Za niego dobrali na szybko Evgenya Orlova ale to jakiś worek kartofli, nieaktualne!
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Lyngby - Odense 1dnb @2,00 expekt 1/5 ✅ /2-0
Ostatnia kolejka ligi duńskiej, Lyngby tuż nad kreską i dzisiaj pasuje im wygrać zeby miec pewność utrzymania bo dwie ostatnie drużyny grają ze sobą. Odesne tak czy siak będzie 2 na koniec w tabeli więc jakoś mocno im nie zależy w meczu zabraknie kilku normalnie grających zawodników.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Ruch Wysokie Mazowieckie - Okocimski KS Brzesko 1x @3,31 tobet 1/5 ✅/2-1
Ostatnia kolejka 2 ligi wschodniej. Do awansu liczą sie jeszcze 4 drużyny Olimpia, Okocimski, Wisła i Świt. Okocimski wydaje sie być w dobrym położeniu bo są na 2 miejscu z 2 oczkami przewagi nad trzecim i czwartym, jednak awans spokojnie mogli juz sobie zapewnić wcześniej, w ostatnich meczach dziwnie słaba dyspozycja (wygrali co prawda 1-0 z ostatnim i najsłabszym w lidze Startem ale po golu w doliczonym czasie, wcześniej remis z Pelikanem(12 miejsce) remis z Puszczą(17 miejsce! ) przegrana z Sokołem(13 miejsce) ) Klub ma problemy z licencją za pierwszym razem nie dostali po paru odwołaniach powinni ją wymęczyć, co ciekawe pierwsza Olimpia też nie ma jeszcze licencji. Być może są powody dla którym Brzesko po prostu nie chce awansować aby tak sie stało muszą dzisiaj przegrać i liczyć na wygraną Wisły lub Switu a z tym nie powinno być problemów bo grają ze słabiuśkimi Otwockiem i Łowiczem. Kurs nawet z remisem fajny tutaj opisana sytuacja w tabeli http://www.90minut.pl/news/159/news1590577-Analiza-I-II-i-III-ligi.html
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Summer Transfer Window 2011 - Club for Gokhan Inler - Napoli @1,80 unibet 2/5

Napoli dogadało już sie z Udinese co do transferu, dogadali sie także z zawodnikiem co do kontraktu, brakuje jedynie ostatecznej decyzji Szwajcara co do przenosin, moim zdaniem trochę przeszacowali z kursem.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Summer Transfer Window 2011 - Club for Gokhan Inler - Napoli @1,80 unibet 2/5 ✅
Sigma Olomouc - Banik Ostrava 1 @1,60 1,5/5 bah✅ /3-0
Zapowiada się ciężki sezon dla Banika. Przestała się zgadzać kasa (odejście sponsora) i zespół opuściło sporo zawodników regularnie grających w tamtym sezonie, teraz klub niejako będzie się opierał na zawodnikach wcześniej rezerwowych i młodzikach więc troche czasu im potrzeba. W sparingach wypadali blado, pierwszy mecz sezonu przegrali u siebie 3-4 z przeciętnymi Teplicami. Sigma to natomiast solidny klub, czwarta drużyna poprzedniego sezonu, daję im duże szanse na wygraną w tym meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Monterrey Sultans - Reynosa 1 ML @2,01 5/5 pinnaclesports ▶
Monterrey Sultans - Reynosa 1 @1,93 5/5 titanbet ✅
Monterrey Sultans - Reynosa over11 @1,88 5/5 10bet ✅
Monterrey Sultans - Reynosa over11 @1,85 5/5 allyoubet ✅
Mecz zakończony rezultatem 8-4, jeszcze bwin miało w ofercie ale jak zagrałem to wycofali^^ z buków co oferuja baseball z meksyku te trzymają, typ to zaden no ale ja próbuje
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Unicov - Ostrava 1x @2,00 1,5/5 paddypower /⛔0-3
[*]
O Baniku pisałem już wcześniej że to będzie trudny sezon, jak ktoś śledził albo stawiał to wie że zespół jak do tej pory przegrał wszystkie swoje mecze a bilans bramek w lidze to 4-15 ???? Dzisiaj grają spotkanie pucharowe, rywalem jest drużyna z czuba 3-ligi więc mimo wszystko różnica spora, ale biorąc pod uwage postawę Banika i to że zawsze drużyny z niższych lig spinają sie na puchar można spróbować.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Azoty Pulawy - Warmia Olsztyn 1 @1,70 2/5 tobet, doxxbet ✅ /25-20
Olsztyn z początkiem sezonu ma spore problemy z kadrą w ostatnim meczu zabrakło już Kopycińskiego, Plocienniczaka i Moszczyńskiego a Żółtak jedynie symbolicznie zagrał. W tygodniu wyleciał jeszcze rozgrywający Mariusz Gujski. Do tej pory na 2 mecze 2 porażki o ile z Wisłą nie ma co brać pod uwagę to w ostatniej kolejce porażka u siebie z Głogowem to już była niespodzianka ????
Puławy to dla mnie teoretycznie słabszy zespoł na papierze niż Olsztyn, przed sezonem przyszło tylko paru młodych graczy paro doświadczonych odeszło, jak narazie tylko remis u siebie z Stalą i spora niespodzianka na plus bo wygrana w Kwidzynie z mocnym MMTSem. Kursy leeecą ????
http://olsztyn.gazeta.pl/olsztyn/1,35190,10282783,Gujski_piatym_na_liscie_kontuzjowanych_Warmii.html
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Koper - Wisla Plock 1 @1,65 1/5 betsson
Wisła zagrała już przeciętnie w 1 meczu u siebie przeciwko Constancie i gdyby nie cudowna końcówka gdzie wyciągnęli wynik na 30-29 to by przegrali. Mimo iż kadra jest szeroka i mocna nie wszyscy są w najwyższej dyspozycji i zaczynają dochdzić urazy http://www.sprwislaplock.pl/pl/kadra/44-i-druzyna/709-nafciarze-zdziesiatkowani W tamtym sezonie w lidze jedna porazka z Vive i potem w finałach jedna porażka z Vive tak prawie 30wygranych, teraż już mieli remis w Puławach no i dzisiaj bez większego przekonania pokonali Zabrze. Koper gra w LM ale do europejskiej czołówki mu brakuje mimo wszystko będą oni faworytami i myśle kurs bedzie spadał, mecz w przyszłym tygodniu
/edit mecz nie w przyszłym tygodniu tylko w sobotę, nie wiem jak ja patrzyłem;p
Bernard Hopkins - Chad Dawson 2 @1,91 1/5 wh
Tutaj najcekawsz walka w tym roku za oceanem, troche się zdziwiłem widząc kursy. Obu bokserów oglądam od baaardzo dawna, niektóre buki faworyzują Dawsona, sb i wh dają 50/50 ja mimo sympatii dla Kata daje niestety 30/70 i myślę że kursy również będą spadać więc jak narazie value
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Koper - Wisla Plock 1 @1,65 1/5 betsson✅
Bernard Hopkins - Chad Dawson 2 @1,91 1/5 wh✅
sry za małą aktywność ale praca na 3 zmiany mnie zabija ????
Sportowiec Roku 2011 (1) Adam Malysz @2,75 betsafe 2/5
Typ z dupy ale juz kurs myślę warty uwagi. Wiele wskazuje ze nagroda powedruje albo do Kowalczyk albo Małysza, teoretycznie to Kowalczyk więcej ugrała w tym sezonie jak kula ale u niej pozostał nieco obraz przegranej z Norweżkami, Adam braz na ms ale to jego ostatni występ oglądały miliony i dla niego wszyscy przyklejali sobie wąsy. Sympatia jest dalej ogromna myślę że ludzie będą głosować, tv pasuje bo &quot;skoki&quot; swój sport, kurs fajny można spróbować, napisałem maila do innych buków zeby też to dały w ofercie ????
http://plebiscyt.przegladsportowy.pl/voting/register.asp tutaj można głosować
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Nicholson P. Van der Voort V. 1 @1,57 5/5 betcity

mecz sie przd chwilą zakończył wygrał Nicholson 4-2 betcity ma w ofercie do 16:30. Dyscyplina to Dart
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Japonia - Polska 1 @1,55 2,5/5 betclic

Dziwne kursy wystawił betclic na skoki na pare Japonia - Czechy na 1 @1,80 gdy b365 ma 1,62 a betsafe 1,45.. ale jakoś do końca mnie nie przekonała ta para lepiej wygląda to w zestawieniu z Polakami. U nas tylko Stoch od którego to pewnie i tak bedzie Ito lepszy poza tym bardzo mocny Takeuchi i przeciętni ale solidni Kasai i Tochimoto. Żyła słabiej na mamutach a Kot i Miętus to młode chłopaki wiele się po nich jeszcze nie oczekuje, naprawde musiała by byc duża loteria jutro żebyśmy przeskoczyli Japońców i dziwi mnie ta para h2h w ofercie w ogóle ????
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
mega losowe warunki, jedna seria, najgorszy scenariusz;]

Cleveland Cavaliers(+7,5) - Phoenix Suns 1 @2,50 1/5 unibet NBA⛔ /83-108:grin:
Specjalne - Handicap Favourite Line . Faworytem jest Suns a linia hc to 3,5 tzn na Cleveland +3,5 jest @1,90, unibet chciał chyba wystawić dodatkowe handi na faworyta tzn -7,5 na Suns po @2,50 ale dali odwrotnie kursy ???? Na ile to ma szanse powodzenia nie wiem bo nie znam sie na spoconych murzynach
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Brondby - Odense 1 @2,00 WH 1/5 ✅ /1-0
Odense na wiosnę w dołu, słaba gra, teraz seria 3 porażek a po ostatniej u siebie z zamykającym tabele Koge zwolnili trenera, zabraknie też pierwszego bramkarze. Brondby może jakoś nie zachwyca ale to cały czas solidna drużyna i 3 ptk jak najbardziej w zasięgu
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Kuressaare - Tammeka Tartu over2,5 1/5 mybet⛔/1-1 i nie trafiony karny
Liga estońska jest raczej ligą overową, spotkają się dwa słabe zespoły. Praktycznie wszystkie buki wyrzuciły ten mecz z oferty dostępny jest tylko w bahu, mybecie i betway, myślę że taka linia jak najbardziej do pokrycie ????
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Alpla Hard(-1.5) - Innsbruck 1 @1,75 1/5 bet365 ⛔24-23
[*]
Finał austriackich playoffów w ręke. Drużyna z Insbrucka zrobiła sporą niespodziankę wygrywając minimalnie i po dogrywce dwa ostatnie mecze z drużyną Krems która była faworytem do tytułu i najlepsza drużyną w fazie grupowej mistrzowskiej, Innsbruck zas wszedł z czwartego miejsca. Na pewno w ostatnim meczu jeden z zawodników dostał czerwo i bedzie zawieszony ale nie wiem na ile jest on ważny. Faworytem finału jest więc Alpla która do playoffów weszła z 2 miejsca i dzięki temu że w finale uniknęli Krems mają korzystny układ meczy tzn dom - wyjazd - dom i dzisiaj powinni wygrać gdyż otworzyła się przed nimi ogromna szansa na tytuł i bardzo komfortowa sytuacja po 1 meczu, bwin na takie samo handi daje 1,55
Wisla Plock - Kielce Vive 2 @1,95 1/5 tobet ✅ 25-27
Finał mistrzostw w reke w Polsce. Niestety Vive wygrało 5 ostatnich pojedynków z Wisła i nie zanosi sie raczej aby to sie zmieniło.. Po meczach w Kielcach urazu nabawił się Adam Wiśniewski który na pewno nie zagra oraz palec złamał Kavas którego również nie zobaczymy. Problemy ma także Michał Kubisztal a wszyscy trzej zawodnicy to wiodące postacie drużyny z Płocka. Vive ma komfort 2 wygranych i 5 meczu u siebie ale raczej losy tytuły rozstrzygną się już w sobotę
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Nikica Jelavic (Croatia) - Zlatan Ibrahimovic (Sweden) (Euro 2012 Goalscorer)2 @1,90 2/5 betonline

W wielu wielu zakładów na euro ten mi sie spodobał. Jelavic to jedna z nadzieji Chorwatów po dobrych występach w Szkocji grał w Evertonie gdzie strzelił w tym sezonie 11 goli. W reprezentacji do tej pory 18 meczów i tylko 2 gole, myślę że grać bedą więcej bardziej doświadczeni Eduardo (45/22) Olic (77/15) czy Kranjcar (65/15) Jelavic bedzie grał z ławki. Ibrahimovic w tym sezonie w 32 meczach 28 goli, strzela karne, wolne , gra zespołu ustawiana pod niego, buk daje 50/50 ja daje większe szanse Szwedowi
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Nikica Jelavic (Croatia) - Zlatan Ibrahimovic (Sweden) (Euro 2012 Goalscorer)2 @1,90 2/5 betonline ✅ /1-2
Stjarnan - Fram 1/2 @55 0.2/5 tobet
Islandia piłka nożna. Obie ekipy mam zapisane jako zaprzyjaźnione, w razie czego potrafiące oddac punkty, sezon niedawno się zaczął jak narazie dużo słabiej Fram przedostatnie miejsce, Stjarnan całkiem wysoko i w sumie remis byłby sensownym rozwiązaniem, ja jednak wole za mniejszą sume wejść w kosmiczny kurs i liczyć że coś tutaj się może wydarzyć, tutaj rok temu http://www.betexplorer.com/soccer/iceland/landsbankadeild-2011/matchdetails.php?matchid=451965
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Stjarnan - Fram 1/2 @55 0.2/5 tobet ⛔ 4-2 (2-1)
Country To Win Most Gold Medals USA @1,70
Country To Win Most Medals USA @1,35
Ako: 2,29 2/5 youwin

Normalnie takich zakładów nie da się łączyć a tutaj da. Praktycznie jedno pokrywa się z drugim, USA co olimpiadę ma najwięcej medali, w Pekinie jedynie Chińczycy mieli wiecej złotych u siebie ale teraz nie powinno być niespodzianek, no i fajniej sie będzie śledzić sprawdzając codziennie kto co zdobył ????
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Mona Barthel - Timea Babos 1 @2,45 1/5 betsson t(p)enis WTA
kursy u innych buków +/- 1,50

Nadia Petrova - Kiki Bertens 1 @2,95 1/5 betsson
ta sama historia ????
 
Do góry Bottom