>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

male pytanko

jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
witam ????

Mam takie pytanie, ktore jest dla mnie wazne, mam nadzieje ze ktos mi pomoze.

Wplacilem przed chwila przez MB kase na GB, wplacilem 40zl, i widze ze saldo wynosi 80zl.
Nie wiedzialem ze jest podwojenie depozytu no ale fajnie:

Na stronie istnieje Bonus
Załóż konto w gamebookers.com i otrzymaj 100% zwrotu od pierwszego zakładu, do kwoty 20 Euro

Przykład: Postawiłeś(aś) zakład o stawce 20 Euro na zwycięstwo Barcelony w meczu z Realem Madryt. Gamebookers zwróci Ci 100% stawki twojego pierwszego zakładu, bez znaczenia, czy był on wygrany, czy przegrany! W tym przypadku twój darmowy bonus wyniesie 20 Euro do wykorzystania na jakiekolwiek zakłady.


Warunki:

* Oferta jest przeznaczona tylko dla tych osób, które po raz pierwszy rejestrują się w Gamebookers i nie jest dostępna dla dotychczasowych klientów.
* Zwrot nie może przekroczyć 20 Euro.
* Wszystkie bonusy są dodawane o godz. 00:10 CET po postawieniu zakładu kwalifikującego.
* Zwrot musi zostać obrócony co najmniej trzy razy na zakłady o kursie 1.60 przed dokonaniem wypłaty.
* Oferta ta jest aktualna od 13 października 2006 do 31 marca 2007, i podlega możliwości przedłużenia/przerwania na wyłącznej decyzji Gamebookers.
* Oferta ta nie może zostać połączona z żadną inną działającą promocją, chyba że jest to inaczej podane.
* Gamebookers zastrzega sobie prawo do zmiany lub wycofania tego programu w każdej chwili.
Czyli teraz moge sobie zrobic kupon z wszystko jedno jakim AKO, za te 40zl czy te 80? ( i jak wygram to kasa dla mnie a jak nie to zwracaja?
Bo nie wiem czy te 80, to juz jest zwrocone odrazu?

pOzdr
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
* Zwrot musi zostać obrócony co najmniej trzy razy na zakłady o kursie 1.60 przed dokonaniem wypłaty.
Teraz to jak zagrasz dowolny meczyk po dowolnym kursie za max ok 80zł po 24 h otrzymasz zwrot kasiory za ten zakład obojętnie czy to wygrany był czy przegrany zakład. Tą kasę ze zwrotu musisz obrócić 3 razy po kursie min 1,6 przed dokonaniem wypłaty. Mogą to być mecze po 1,3 (2 meczyki po 1,3 i za kawałek tej kwoty i już masz jakiś tam obrót) może to być 1 mecz na kuponie jak chcesz. Ważne żeby obrócić przed wypłatą 3 razy otrzymany bonus po regulaminowym kursie (ako) :jupi:
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
no czyli moge zagrac za te 80zl i jak wygram to mam kase i moge wyplacic odrazu np czy tez obrazac?
A jak przegram to zwroca mi 80zl bede musia wtedy 3x obrocic?

A na tym 1 kuponie moze byc kilka meczy? czy tylko jeden?
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
no czyli moge zagrac za te 80zl i jak wygram to mam kase i moge wyplacic odrazu np czy tez obrazac?
A jak przegram to zwroca mi 80zl bede musia wtedy 3x obrocic?
Ludzie czytajcie ze zrozumieniem. Co tam pisze :?: Nie ważne czy wygrasz czy przegrasz otrzymasz zwrot kasy do max 20 OJro. Ten zwrot przed wypłatą musisz obrócić 3x po kursie minimum 1,6. Teraz jaśniej :mrgreen:
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
no ale jak ako bede mial np 3, i postawie 80zl - wygram te 240zl i te 240 musze postawic 3x po 1,6?

ciemno oj ciemno : ]
 
piotrek__17 10

piotrek__17

Użytkownik
NIe masz postawic tylko zwrot stawki pierwszego zakładu czyli 80 x3 czyli zakłady na łączna kwote 240 złoty po kursie minimalnym 1.6 ????
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Dobra wyjaśnię to ale bardzo łopatologicznie

Dostałeś 2x deposit i masz 80zł

Grasz dowolny mecz za powiedzmy 80zł
Wybrałeś mecz

Serbia-Portugalia
typ: 2
kurs: 2
stawka: 80
możliwa wygrana: 160zł

załóżmy że wygrałeś masz 160zł po 24h od momentu zawarcia zakładu otrzymasz zwrot 80zł (maksymalny zwrot pamiętaj nie otrzymasz więcej :! ????
stan konta 160+80=240zł

Teraz ten zwrot (czyli w tym przypadku 80zł) musisz obstawić 3 razy po minimalnym kursie 1,6

Powiedzmy że wybrałeś mecz

Watrofd-Chelsea
typ: Chelsea wygra do 0
kurs: 1,6
stawka 80zł
ewentualna wygrana: 128zł

Jak uda Ci się trafić to good, bo musisz jeszcze obrócić te 80zł tylko 2 razy (nie 128 :!: lecz te 80zł które otrzymałeś jako zwrot zakładu)
Jak przegrasz te 80zł to wiadome zabawa się kończy

Mam nadzieję że teraz zrozumiałeś, bo ja bardziej szczegółowo nie umiem tego wyjaśnić :-?
 
Do góry Bottom