• Witamy na bukmacherskie.com


 • Z wielką przyjemnością ogłaszamy, że niedługo ruszy nowa wersja forum. Będzie wiązało się to z wieloma nowymi możliwościami i funkcjonalnościami. Forum zyska także nowy, odświeżony wygląd, który z pewnością przypadnie Wam do gustu. Co równie ważne, nowa wersja będzie bezpieczniejsza, ale także szybsza od poprzedniej, co w ostatnich czasach bywało problematyczne. Inauguracją nowej wersji strony będzie 1. kwietnia. Każdy użytkownik otrzyma na swój e-mail informacje i instrukcje jak aktywować swoje konto. Koniecznie upewnijcie się, że Wasz adres mailowy ustawiony w profilu jest aktualny. Jeśli macie pytania dotyczące przejścia forum na nową wersję, możecie śmiało zadawać je w TYM dziale.

  Odbierz w FORTUNIE 20 pln bez depozytu!

  1. Betrally

  Mam pytanie odnośnie wpłat i wypłat u buków ?

  Temat na forum 'Bukmacherzy Internetowi' rozpoczęty przez vvss2, Luty 11, 2018.

  Więcej tematów od vvss2
  1. vvss2 Użytkownik

   vvss2
   Dołączył:
   Lut 2018
   Posty:
   37
   Polubienia:
   1
   Reputacje:
   49
   Chodzi mi o taką rzecz, wiem, że wpłat i wypłat można dokonywać jedynie ze swojego konta, ale gdzieś czytałem, że wpłata i wypłata musi iść tą samą drogą i teraz właśnie mam pytanie odnośnie takiej sytuacji. Załóżmy, że konto bankowe ewentualnie jakiś portfel internetowy jest na Jana Kowalskiego, a konto u buka na załóżmy Jacka Wiśniewskiego i teraz tak, czy buk widzi dane konta jeżeli przelewam pieniądze do niego i później wypłacam ? Czy on widzi, że konto o takim numerze jest na taką i taką osobę ? Chodzi mi o to czy w ogóle istnieje możliwość robienia przelewów do konta o innych danych, oczywiście zakładam tu sytuację, że ciągle robimy to z tego samego konta i do tego samego konta. Nie wiem czy zrozumieliście moje wypociny (mam nadzieję, że tak) trochę namieszałem, ale mam nadzieję, ze jest to zrozumiałe. Z góry dziękuję za odpwiedź
    
  2. TNF Dobrze znany użytkownik

   TNF
   Dołączył:
   Gru 2012
   Posty:
   200
   Polubienia:
   144
   Reputacje:
   212
   Podepnę się pod temat aby nie zakładać nowego.

   Idzie np. w Unibecie, BAH czy innym buku mieć normalnie polskie konto a wpłacić kasę kartą z angielskiego konta i później tak samo wypłacić ?
    

  Poleć forum