>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Manchester U. (1-1) Lyon mecz rewanżowy

Status
Zamknięty.
von 0

von

Użytkownik
No Lyon jest tu niedoceniany. Mimo to sądzę że o niespodzianke się nie pokuszą. ManU ma wspaniałą ekipę, i wielką szansę na triumf w LM, który od dawna jest spodziewany, lecz co roku czegoś brakuje. Do tego dochodzi ten wspaniały obiekt Old Trafford. Myslę że Lyon spróbuje zaskoczyć Diabły i zaatakuje od początku, bo jak wiemy remis bezbramkowy daje im tyle co nic. Dlatego też spodziewam się wysokiego wyniku, w granicach 3:1.
Wersja dla ryzykantów: ManU - Lyon @ over 2.5
Wersja podstawowa: ManU - Lyon @ 1
 
M 0

manufan

Użytkownik
Oglodasz mecze ?? Defensywie MU przytrafiają sie byki i to bardzo - Vidiciowi najbardziej , ratuje ich szcescie , akurat jak przyslozlo grac z silnymi rywalami [Spurs i MC - FA nie licze , bo tam sa czesto eksperymenty ze skladem] to 3 gole stracone , najmniej straconych to wina pierwszych underowych kolejek. Pierwszy over w 9 kolejce.
Kolego, przestań wypisywac te bzdury; uważasz, że MU ma niepewną obronę i dużo szczęścia to jakim cudem stracili tylko 15 bramek na 28 rozegranych meczów w Premier League?? Owszem nie ma obrońców nieomylnych ale liczba straconych goli mówi sama za siebie. W CL Roma i Sporting w sumie strzelily Manchesterowi tylko 2 gole (to chyba lepsze zespoły niz Tottenham i MC :-D)
A to ze maja rywali z okolic 15-20 miesjce to raczej .... szcescie niz perzypadaek
Aha, mam rozumiec że Manchester gra w lidze tylko z zespołami z miejsc 15-20 a Arsenal i Chelsea grają z samymi potęgami??:-D

A co ty Nostradamus ?? Van der Sar ma juz swoj wiek , a jakos niewidze by ronwo MU pojechalo Lyon
Hmm, a co ma wiek bramkarza do tego?? Nie wiesz, że piłkarzom nie zagląda się do metryki tylko ocenia ich po formie?? Jeżeli Lyon strzeli 1 gola to Manchester strzeli minimum 3.
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Kolego, przestań wypisywac te bzdury; uważasz, że MU ma niepewną obronę i dużo szczęścia to jakim cudem stracili tylko 15 bramek na 28 rozegranych meczów w Premier League?? Owszem nie ma obrońców nieomylnych ale liczba straconych goli mówi sama za siebie. W CL Roma i Sporting w sumie strzelily Manchesterowi tylko 2 gole (to chyba lepsze zespoły niz Tottenham i MC :-D)
hmmmm legia straciła najmniej bramek w lidze, na 19 meczy 9 bramek tylko. Ale doskonale wiem że w obronie to oni mistrzami nie są. Statystyki potrafią być złudne.
 
grzesio 43,4K

grzesio

Forum VIP
ManUfan - radze jakis mecz obejarzec a nie gadac jaki to MU jest wielki
Aha, mam rozumiec że Manchester gra w lidze tylko z zespołami z miejsc 15-20 a Arsenal i Chelsea grają z samymi potęgami??
Przesledz ostatnie kolejki i zobacz z kim grali , z Arsenalem to oni grali ... w listopadzie , z CHelsea jeszce dawniej , Tottenham , po zmienie trenera gra lepiej , MC tyz.
Chelsea stracila kilka wiecej , a moim zdaniem to Londynczycy maja nieco lepsza obrone
Jeżeli Lyon strzeli 1 gola to Manchester strzeli minimum 3.
Moze 10 ?? co ??
O czym tu dyskutowac o kursie 1.3 ??
 
M 0

manufan

Użytkownik
Ostatnie wyniki to 3-0 z Fulham, 5-1 z Newcastle,1-1 z Lyonem, 4-0 z Arsenalem :-D(po fantastycznym meczu Naniego). MU u siebie ostatnie 9 meczów wygrał pokonując ekipy silniejsze od Lyonu (np 2 razy pokonał Rome która rok temu wyeliminowała Lyon). W Lidze Mistrzów atut własnego boiska jest tak istotny, że jeśli nie wygrywa się meczu u siebie to nie ma się szans na awans do nastepnej rundy.
 
S 0

strugo

Użytkownik
Mimo iż jestem kibicem Manchesteru, w tym meczu jest prawdopodobny under 2,5, gdyż Lyon na wyjeździe traci mało a strzela jeszcze mnie, jak dla mnie underek ???? a statystyki z Premiership mogą być złudne, spójżcie do tyłu jak Manchester radził sobie z z Francuskimi ekipami, pozdrawiam
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
Ostatnie wyniki to 3-0 z Fulham, 5-1 z Newcastle,1-1 z Lyonem, 4-0 z Arsenalem :-D(po fantastycznym meczu Naniego). MU u siebie ostatnie 9 meczów wygrał pokonując ekipy silniejsze od Lyonu (np 2 razy pokonał Rome która rok temu wyeliminowała Lyon). W Lidze Mistrzów atut własnego boiska jest tak istotny, że jeśli nie wygrywa się meczu u siebie to nie ma się szans na awans do nastepnej rundy.
Przeciez ten mecz 4-0 z arsenalem to zobacz w jakim skladzie gral arsenal :eek:
smiac mi sie chce jak takich ludzi &quot;obiektywnie&quot; patrzacych widze ;]
Ja mam swoj tym na to ze Lyon strzeli bramke i sie bede tego trzymal :]
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Manchester United - Olympique Lyon
Typ: 1

Kurs : 1,35 bwin
Spotkanie na Old Trafford ma byc srogim rewanzem za remis na Stade Gerland 1:1. W tamtym meczu Czerwone Diably dlugo nie mogly zdobyc bramki. Dopiero w koncowce meczu Tevez przelamal niemoc. Dzisiaj powinno byc inaczej. Podczas weekendu Fergie dal odpoczac Ronaldo i Rooneyowi, ktorzy zagrali tylko po 20min i na mecz z Lyonem beda gotowi w 100% i napewno pokaza swoje wysokie umiejetnosci. W meczach u siebie United w lidze sa nie do zatrzymania. Przegrali tylko z ich odwiecznym rywalem City ale to mecz na inna opowiesc ;) Dzisiaj gracze Perrina powinni przegrac. Wsrod United wszyscy sa zdolni do gry, Giggs i Vidic wracaja po nieobecnosciach w meczch weekendowychi. W druzynie Lyonu do skladu po 7miesiacah moze powrocic obronca Cris ktory powinien zastapic Boumsonga. W sezonie 2004/2005 takze sie spotkaly oba zespoly w fazie grupowej Lm i po remisie na Stade Gerland 2:2 (teraz 1:1) wygrali na Old Trafford 2:1. Dzisiaj powinnismy byc swiadkami podobnego rozstrzygnienia. ????

Prawdopodobne sklady
:
Man Utd: Van der Sar - Brown, Ferdinand, Vidic, Evra; Scholes, Hargreaves, Ronaldo, Giggs; Tevez, Rooney
Lyon: Coupet - Réveillere, Squillaci, Boumsong, Grosso; Clerc, Toulalan, Juninho, Källström, Govou/Ben Arfa; Benzema
 
M 0

manufan

Użytkownik
Przeciez ten mecz 4-0 z arsenalem to zobacz w jakim skladzie gral arsenal :eek:

smiac mi sie chce jak takich ludzi &quot;obiektywnie&quot; patrzacych widze ;]
Ja mam swoj tym na to ze Lyon strzeli bramke i sie bede tego trzymal :]
Przecież MU grał bez Teveza, Ronaldo i Giggsa. Zespół na miarę CL ma miec szeroką kadrę i taką właśnie ma Manchester;]
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
Przecież MU grał bez Teveza, Ronaldo i Giggsa. Zespół na miarę CL ma miec szeroką kadrę i taką właśnie ma Manchester;]
Extra.Super.
A powiedz mi ile meczy Lyonu widziales? Twoja &quot;obiektywna&quot; analiza spotkania opiera sie tylko na tym ze kibicujesz manu...
 
S 0

strugo

Użytkownik
Extra.Super.
A powiedz mi ile meczy Lyonu widziales? Twoja &quot;obiektywna&quot; analiza spotkania opiera sie tylko na tym ze kibicujesz manu...
W tym roku nie oglądałem jedynie meczu z Man City(i dobrze :-D), reszte ogladałem.

Widać czytanie ze zrozumieniem nie jest Twoją najmocniejszą stroną ???? :jezora:
 
M 0

manufan

Użytkownik
A Arsenal to co ?? Wenger ma pewnie jeszce bardziej szersza kadre niz MU
Kadra MU na sezon 2007/2008
Bramkarze: van der Sar,Kuszczak,Foster
Obrońcy:Neville, Evra, Ferdinand,Vidic,Brown,Pique,O&#39;Shea,Simpson,Silvestre
Pomocnicy:Hargraeves,Nani,Ronaldo,Anderson,Carrick,Giggs,Scholes,Fletcher,Eagles,Park
Napastnicy:Saha,Rooney,Dong,Tevez,Manucho
Kto ma szerszą kadrę? ????
 
fogi-89 0

fogi-89

Użytkownik
Ja bym proponowal typek ze w 2 polowie padnie wiecej bramek. Kurs chodzi gdzies okolo 2.0 wiec godny zaryzykowania. Man U nie musi szarpac gry a jak patrzac na angielskie kluby to lubia remisowac do polowy spotkania. Lyon bedzie musial tu atakowac jesli chce cos wywalczyc a jak bedzie okaze sie na boisku. Kieruje sie tez tutaj dobrym powiedzeniem, ze mecz zaczyna sie tak naprawde w 90 min :-D
 
bananas007 0

bananas007

Użytkownik
Napisał Sieku
Benzema jest żądny bramek w LM
Wydaje mi się że może im strzelić... A tak ogólnie to mam wrażenie, że wszystkie komenty i analizy tego meczu są przesiąknięte popularnością ligi angielskiej. Jej rozdmuchana sława i rzekoma dobra opinia chyba przećmiewają rzeczywiste możliwości ekip z wysp. Każdy wie coś o mu, zna zawodników i analiza przeważnie na tym się kończy. Lyon chyba jest nadal niedoceniany... jak wiele innych drużyn z mniej popularnych lig... np. naszej ligii
Zgadzam się w pełni. Wg mnie kurs na Manchester jest zbyt niski bo Lyon z całą pewnością stać na remis w tym spotkaniu. Przyznaje że jestem kibicem tej drużyny ale jeśli chodzi o bukmacherkę to zawsze patrzę obiektywnie na mecz, bo inna postawa jest wielce zgubna. I w tym przypadku wydaje mi się, że Lyon może zaskoczyć już z początku meczu i wprowadzić nerwowość u czerwonych diabłów. Mistrzowie Francji już nieraz zmuszali do nie małego wysiłku klasowe drużynyw Lidze Mistrzów. Wielce prawdopodobne że Anglicy to wygrają ale formy spacerku to spotkanie na pewno nie będzie miało. Przestrzegam przed stawianiem 1. Kurs nie wart ryzyka.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom