>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Maraton w forBET

madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
MARATON - NOWA PROMOCJA

Graj codziennie od momentu startu promocji (6 kwietnia 2017) do ostatniego dnia każdego miesiąca za min. 10 zł dziennie po kursie min. 1,5 i zgarnij bonus do 700 zł oraz pakiet TV sportowej Eleven Sports. Sprawdź szczegóły na stronie - tutaj.


WARTO WIDZIEĆ!

⚽ Połącz zakłady przedmeczowe z zakładami „na żywo”! W forBET możesz tworzyć kupon ze zdarzeń, które jeszcze się nie rozpoczęły wspólnie z już trwającymi.

⚽ Nie czekaj na zakończenie całego systemu! Stawiając zakład systemowy w forBET otrzymujesz część pieniędzy od razu po rozliczeniu minimalnej ilości typów dających wygraną!


Info z maila,

Interesuje mnie drugi punkt, czyli coś na wzór cash out, tylko nie w zakładach zwykłych ako, tylko systemowych , ciekawe rozwiązanie
 
danny. 202

danny.

Użytkownik
i już zmienione, że od 7 kwietnia i dodane: W danym miesiącu każdy gracz może opuścić maksymalnie jeden dzień maratonu.
ciekawe ile jeszcze razy pozmieniają coś w regulaminie xd
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ja poprosiłem o zmianę na 7 lub 8 kwietnia, bo to kiepsko wyglądało. Gracz został poinformowany 6 kwietnia, tego samego dnia promocja ruszyła. Dodając do tego, że można opuścić jeden dzień to w promocji weźmie udział bardzo mała liczba osób, a do końca maratonu jak &quot;dojadą&quot; 2-3 osoby to będzie dobrze.
 
M 0

mike19_

Użytkownik
,,Po zakończeniu miesięcznej edycji maratonu, otrzymasz bonus w wysokości 5% łącznego obrotu wygenerowanego za poprzedni miesiąc do kwoty 700 zł&quot;
żeby te 700 zł otrzymac to trzeba sporą gotówkę obrócic ????
 
danny. 202

danny.

Użytkownik
,,Po zakończeniu miesięcznej edycji maratonu, otrzymasz bonus w wysokości 5% łącznego obrotu wygenerowanego za poprzedni miesiąc do kwoty 700 zł&quot;

żeby te 700 zł otrzymac to trzeba sporą gotówkę obrócic ????
no czy 7k obrotu to aż tak dużo? obrót to nie tylko wpłaty do bukmacher przecież

edit: 14k, nie wiem czemu ubzdurało mi się, że 10% obrotu
 
michall19881 47

michall19881

Użytkownik
Dzięki już też znalazłem, jak się wejdzie na swoje konto i przełączy na zakładkę BONUS to jest wszystko rozpisane
 
Do góry Bottom