>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Masz problem ? Zadaj pytanie !

Status
Zamknięty.
cineck 45

cineck

Użytkownik
Dzieki, ale chodzi mi o to żeby ten buk miał szeroką oferte na dany mecz np. ile punktów zdobędzie dany zawodnik, albo kto wygra dany bieg.
 
T 0

taziii

Użytkownik
czesc.

z tego co widze polecacie bwin i sportingbet jako bukmacherow do obstawiania czarnego sportu.

ja jeszcze raz ponawiam to pytanie co do dobrego buka do zuzla moze byc tez naziemny.

a chodzi mi o to by bylo duzo ofert nie tylko z ligi Polskiej. tzn dzis mial byl mecz pomiedzy
Poole Pirates - Wolverhampton Wolves w lidze angielskiej i z tego co patrzylem (moze za wczesniej skoro piszecie ze daja pozno) ale nie bylo zadnej oferty na dzis na zuzel.

nie znam sie zabardzo na zuzlu ani na bukmachwerstwie tzn jestem poczatkujacym i chcialbym obstawiac zuzel i sie zajc bardzje ta dyscyplina. jesli mozecie polecic mi dobrego buka oraz strony zetelne skad mogbym przyblizyc sobie tematyke tego sportu.

z gory dziekuje
pozdrawiem taziii
 
S 0

szycha20_gdz

Użytkownik
Jesli chodzi o zuzel to juz od 3 lat gram na bwin i jak dotad nie narzekam(choc na pcozatku trzeba poczytac regulamin, zeby potem nie czuc sie oszukanym), kursy na speedway(czy to angielski, szwedzki, polski, czy GP) pojawia sie najczesciej ok. 2 h przed meczem(chca znac sklady, ktore w meczu pojada a nie te awizowane) - tak bylo rowniez dzisiaj o 19 pojawily sie kursy na Elite League, jesli ktos &quot;czuje&quot; zuzel to mozna tam ladnie wygrywac, choc przy tegoroczna Ekstraliga w Polsce, sprawila juz wiele niespodzianek :jezora:

Strony o tematyce zuzlowej:
http://www.sportowefakty.pl/index.php?dysc_id=4
http://przegladzuzlowy.pl

to chyba 2 najlepsze strony ????
 
T 0

taziii

Użytkownik
ok dzięki Ci bardzo za wyjaśnienie kwestii buka i bwina tzn kiedy sie mniej więcej pojawią zakłady oraz za strony internetowe.
 
mrybka 253

mrybka

Użytkownik
tutaj piszemy wszsytko nie zwiazane z typami ciekawe strony zasady ,mozna oczywiscie zadawac tutaj pytania to dlatych co sie dopiero ucza zuzla i sprubujemy im pomoc.
 
G 0

gigol1977

Użytkownik
Witam mam pytanko.Jeśli jest na zakład że np. Crump zdobędzie powyżej/poniżej 8 pkt. to jak jest rozliczony jeśli zdobędzie 8.Proszę o odpowiedz
 
G 0

gigol1977

Użytkownik
W EXPEKCIE było dziś coś takiego 20/05/07 18:00 Bydgoszcz - Rzeszow
Okoniewski, Rafal (Byd) Total Points (max 3 pts a ride) Pol. E-Liga Żużla powyzej/poniżej 8 punktow .Więc jak to rozumieć ?

ponizej zdobedzi emniej niz 8 powyzej zdobedzie wicej niz 8 pkt czyli 9 10 11 ...
 
B 0

blah

Użytkownik
co jesli obstawilem w millenium na Hancocka 12,5, typ 2, Hancock zdobyl 12 pkt + 1 bonus, moje pytanie to czy wygralem czy przegralem. Chcialbym dodac ze decyduje to o powodzeniu mojego kuponu.
 
G 0

gigol1977

Użytkownik
Obstawiłem wczoraj w Expekcie kupon że zwycięzcą GP będzie Hans Andersen.Został on dziś rozliczony jako wygrany,a przecierz wygrał Harris.Może ktoś wie o co tu biega,i czy poprawią to i zabiorą mi kase?
 
michalj 0

michalj

Użytkownik
teoretycznie nie maja prawa odbierac wygranej,ale wiekszosc bukow jak sie myli to zabieraja,wiec licz na szczescie.

pzdr
 
mz88 0

mz88

Użytkownik
może typowałeś najlepszego zawodnika po rundzie zasadniczej , tj. nie uwzględniając półfinałów i finału? wtedy by się zgadzało ;-)
 
Q 0

qb

Użytkownik
Mam pytanie.
Czy postawił ktoś z Was w bwin na to, że w meczu VMS Elit Vetlanda-Rospiggarna Rune Holta wyjeździ więcej niż 11,5 punkta :?:
Bo ja tak.
Rune wyjeździł równo 12 pkt. (liczone bez bonusa, oraz bez dodatkowego biegu o punkt bonusowy, który wygrał z Hancockiem - czyli normalnie 5 startów)
Właśnie dowiedziałem się z wyników bwin, że przegrałem, bo wynik brzmi &quot;poniżej 11,5&quot; :zy3ou:
Mieliście już taką sytuację?
Czy oni chcą w ten sposób zniechęcić do gry na swoją ulubioną dyscyplinę?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom