>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Matchbook i BetFair w dobie Brokerów

H 63

harryangel

Użytkownik
Matchbook i BetFair w dobie Brokerów​

mam kilka pytań, generalnie jak wiemy mamy możliwość zarabiania na tych serwisach, teraz już tylko poprzez Brokerów. są też inne giełdy zakładów ale chyba tylko te są w miarę dostępne.

proponuję opierając się na doświadczeniach i zdobytych informacjach, podać w wątku podsumowanie gdzie mamy dostęp do :
1) NIELIMITOWANEGO KONTA BETFAIR, MATCHBOOK i może coś jeszcze (chyba Betdaq to jedyne co bym rozważał)
2) NAJBARDZIEJ OPŁACALNEGO KONTA BETFAIR I MATCHBOOK (w moim przypadku najważniejszy jest brak prowizji za wystawienie własnej propozycji / bądź złożenie zakładu (prowizja od stawki) - a także oczywiście jak najmniejszy % od zysku).
3) KONTA BETFAIR I MATCHBOOK U NAJBARDZIEJ WIARYGODNEGO BROKERA (mamy tu na uwadze 100% wiarygodności co do blokady konta, wypłaty środków i braku podejrzeń o jakieś ewentualne ruchy typu majstrowanie w naszych limitach indywidualnych co może robić Broker chociaż uważam że na 99% chodzi tu ewentualnie o markę Brokera którego klientów giełdy nie będą ruszać z racji stosunku do samych Brokerów. na tym etapie, z tego co się orientuję, Bet-Ibc jest chyba najlepsze dla BetFair (tylko 5% od zysku), ale nie jest dla mnie w pełni wiarygodne (nie twierdzę że nie jest, ale nie mam pewności))
4) KONTA NAJTAŃSZEGO ZE WZGLĘDU NA PRZELEWY (5% w obie strony na razie Skrill, Neteller w Bet-Ibc, brak opcji konto bankowe, przy wpłacie 1000 Euro 6%)


Wystawianie Swoich Ofert na BetFair i Matchbook (i może coś jeszcze)

mnie interesuje w tej chwili tylko bycie Bukmacherem (nie typowy trading, tylko wystawianie własnych ofert jako Bukmacher, w moim przypadku tylko na tenisie).

nigdy do tej pory nie grałem na BetFair, ani Matchbooku, ale po latach doświadczeń stwierdziłem że zmienię taktykę ???? . proponuję podać taki przewodnik (ewentualnie wydzielić oddzielny wątek) od a do z.​
1) wiem że klikamy zawsze Lay więc różowe, żeby złożyć własną ofertę, jako Bukmacher.
2) na BetFair wchodzimy na Sports, klikamy Tennis i sobie szukamy zdarzeń.
3) chcę wystawić wygra turniej / dojdzie do finału / do ćwierćfinału itp w trakcie i przed turniejem. mogę, i kiedy mogę?
a) kiedy mogę i jak zdjąć zakład o ile nie zostanie on przyjęty do tej pory?
4) chcę wystawić ofertę którą kupię jako niebieski np wygra turniej Wimbledon Federer ale nie po kursie poniżej 5 ale np 15. jak złożyć taką ofertę?
5) czy mogę wystawić ofertę handicapu zarówno niebieską każdą możliwą, i jak to zrobić? np: mecz Djokovic-Bedene + Handicap 15 gemów dla Bedene na Wimbledonie po kursie 1.1. chcę kupić taką ofertę ale jej nie ma, czy i jak mogę złożyć taką ofertę którą ktoś może wystawi wtórnie?
6) analogicznie chcę wystawić ofertę ilość gemów w secie, w meczu itd
a) czy mogę złożyć zakład przed meczem?
b) mogę złożyć tego typu zakład w czasie meczu?
7) jakie typy zakładów mogę złożyć w trakcie meczu?
8) gdzie przeglądać czy moje propozycje zostały kupione?
9) po jakim minimalnym kursie mogę wystawić swoją ofertę? (np z obserwacji kursów na SportMarketPro, mogę przypuszczać że mogę wystawić 1.01 najmniej na BetFair i 1.001 na Matchbook).
10) jaka jest minimalna stawka i ewentualnie wygrana poprzez określonego Brokera?
11) czy wszystkie moje oferty będą widoczne?
12) czy wszystkie propozycje Back wystawione przez innych graczy będą widoczne czy potrzebne jest specjalne wyszukiwanie?
13) jak odsprzedać przyjęty zakład?
 
H 63

harryangel

Użytkownik
A dlaczego chcesz grać w Matchbooku przez brokera skoro możesz bezpośrednio?
no patrz no Ty się! a ja myślałem że w tym wściekłym szale Ministra Morawieckiego do szukania pokrycia na 500 + dla dzieciorobów, w imię walki o tradycje i wartości chrześcijańskie mające zwyciężyć w liczbie pokoleń nadciągające zagrożenie muzułmańskie, wycięli wszystkie opcje! nie wiem jak nastąpiło takie przeoczenie, ale przecież to to samo co BetFair tylko z praktycznie jednym wariantem (mecz), przynajmniej na żywo w tenisie, dlatego nie wiem jak długo to konto będzie tam aktywne. ale jak jesteś tak zorientowany, to może powiesz ile % pobierają od zysku i od stawki a także po jakim Stake i Oddsie można wystawić najmniej - bezpośrednio póki co w takim razie?
14) jak wystawić 1.01 i 1.001 przed meczem żeby włączyły się na żywo w trakcie? i w jaki sposób te kursy są włączane? czekają aż spadnie do najmniej korzystnie?
 
cock 756

cock

Użytkownik
Forum jest śledzone. Pytaj pytaj kolejny zaraz odpowie. Czy Wy myślicie, że nikt tu nie zagląda?
Moja odpowiedź na wszelkie pytania z hazardem brzmi:
POMIDOR
I weź sobie to do serca
 
H 63

harryangel

Użytkownik
i w związku z tym?
Cock, już wyraziłeś kiedyś swoją opinię.
rozumiem że uważasz, iż odpowiedź na pytanie ułatwiające wybór Brokera bądź wyjaśniające zasady gry na Giełdach może spowodować odcięcie dostępu do Brokerów, bądź wjazd komuś na chatę (ostatecznie konto) ????
ok.
jednak w tym przypadku nie ma sensu dalej żeby istniało takie forum, chyba że ma istnieć dla ludzi grających w polskich bukach czyli tych którzy albo grają od święta albo regularnie sponsorują Państwo i polskich Bukmacherów bo z tymi podatkami na żadnym &quot;ticku&quot; nikt tu nic nie wyciągnie.
nie popadajmy w paranoję, nikt nie zamknie nam Brokerów dlatego że zagadamy o tym na forum, a brak informacji albo narazi nas na straty z powodu złych wyborów albo brak gry, co nie jest wyjściem dla większości którzy szukają drogi do ominięcia zaistniałych niedogodności.
o ile Brokera teoretycznie nawet z moim przedszkolnym angielskim sam sobie mogę wynaleźć, ale ile czasu kosztuje gadanie / sprawdzanie / szukanie, i przekonywanie się na własnej skórze, o tyle odkąd nie ma w Polsce w bezpośredni sposób gry na BetFair widzę że wszędzie wątki są martwe a zdaje się że nawet niektóre źródła informacji polikwidowane.
dzięki takiej &quot;pomocy&quot; załóżmy że wybiorę Bet-Ibc (na razie nie odpowiedzieli mi na wiele pytań, ominęli temat limitu konta przez BetFair bądź samych siebie, a ktoś tu zgłaszał takie pretensje jednak potem nie rozwijając wątku i nie wiemy co mamy o tym myśleć, ACC-EX nie odpowiada na pytania o np poleceniach tego Forum bądź wiarygodnego Brokera SportMarket, a SportMarket twierdzi że to szara strefa i że nie mogą się z nimi skontaktować od 2 miesięcy) - i mi nie wypłacą środków, albo zlimitują BetFaira w ciągu kilku tygodni / miesięcy. rozumiem że najlepiej było się w ten sposób o tym dowiedzieć a jeszcze lepiej innych o tym nie ostrzec ????
w zasadzie to jednak offtopic, ja i tak po praktyce widzę że dopóki gdzieś sam konta nie założę to nic się nie dowiem włącznie z czyimś Supportem, no ale najlepszego życzę ????
dodaję punkt 15) czy są gdzieś statystyki jak często sytuacja odwraca się w tenisie z kursu np 1.001-1.2?
można by wtedy w ogóle nie typowac tylko w ciemno obstawiać - moim zdaniem raczej najbardziej dochodowe (częstotliwość / kurs) są opcje 1.04-1.2 mniej więcej ale bez statystyk tego nie wiem (mówimy o odwracaniu wyniku oczywiście ze stanu występującego już na żywo).
czy jest tak ale tylko w programach typu Bet-Angel, GeeksToy i czy tak samo możemy ich używać przez VPNa?
i nie czekam na odpowiedź
***** znowu wszystko sam sprawdzać
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
cock 756

cock

Użytkownik
Harry... bez emocji, bo z emocjami nie ważne tak naprawdę gdzie popłyniesz...

Od lat wiadomo, że pieniądz nie śpi, lubi ciszę i spokój. A jak masz lub chcesz mieć to jedziesz cicho a dojedziesz dalej. Powtarzam to n-ty raz. To złote maksymy warte więcej od newsów z forum, pewniaków i ch wie czego jeszcze.

Masz rację - sprawdź - sam, i sam z tego korzystaj.

Nie szastaj tu nazwami, linkami, domenami... Twoja wiedza przy anonimowości jest nic nie warta. Reputacja? Ah, no tak... Chcesz bezinteresownie pomóc? Świadczenie bezinteresownej niedźwiedziej przysługi... Daj spokój.

Pozdro i z fartem.
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Nic dodać nic ująć. Nikt o zdrowych zmysłach, kto jakimś cudem znalazł edge na giełdzie nie podzieli się na forum publicznym jakimikolwiek szczegółami czy statystykami, bo zaraz nie będzie śladu po owym. Przerabiałem. Kiedyś dzieliłem się tym, co wiedziałem, teraz siedzę cicho, pracuję sam. Moja rada: szukaj sam. W sieci są wszystkie informacje, których potrzebujesz. Nie ma nic za darmo. Chce się do czegoś dojść, trzeba poświęcić od groma czasu. Życzę powodzenia. Szukajcie a znajdziecie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
H 63

harryangel

Użytkownik
fajne odpowiedzi, ale praktyka jest taka, że jak nie rozmawiamy to wszyscy powinni dać sobie spokój z bukmacherką w tej chwili w Polsce jeśli do tej pory działali wyłącznie na własną rękę i nie grają od lat w jakimś zespole. informacji jest niewiele i jesteśmy od Brokerów i Agentów narażeni na wolną amerykankę.
wypraktykowałem 3 Supporty bo jak się mam czegoś innego dowiedzieć, na razie nic się nie stało na AsianConnect.
BetIbc całkowita ignorancja na Supporcie, są tylko reklamy rozsyłane przez internet. odmówiono mi konta na Betfair, po tym jak stwierdziłem że mimo dotychczasowego kontaktu zaryzykuję. chciałem ustalić kilka konkretów, przede wszystkim przelewy w ratach (mam jakąś weryfikację na kamerkę w Skrillu i Netellerze i limit 1000 Euro), oraz brak weryfikacji, procedurę założenia konta, i brak limitów. stwierdzono że w tej chwili nie oferują Betfair ale kilka dni wstecz, oferowali jeszcze chętnie.
SportMarket Pro, Support robi dobre wrażenie ale przestali być dla mnie wiarygodni jak kilka osób, powiedziało że po tym jak mi rozłączyli Betfair, na Pro, oni jeszcze go mieli. oznacza to że SportMarketPro na &quot;zachętę&quot; daje Betfair, a potem go odłącza jak ktoś zarabia na Betfair, albo z własnej inicjatywy, albo z inicjatywy Betfair, jednak co tu mówić o wiarygodności, braku limitów itd.
gdybyśmy mieli w Polsce forum na poziomie informujące o wiarygodności Brokerów, moglibyśmy o tym się informować i ostrzegać, działanie na własną rękę, oznacza zagrożenie które opisałem - każdy jest traktowany przez Brokera indywidualnie, support to support, a praktyka co innego pokazuje. wychodzi na to że tracisz minimum czas i robisz sobie niepotrzebnie nadzieje, jeśli masz nastawienie optymistyczne, albo od razu rezygnujesz bo po co masz się rozczarować niemile. przy takiej niejasności praktyk Brokerów, nie mogę wykluczyć że stracić też możesz pieniądze.
ja straciłem czas na bezsensowne rozmowy po to żeby po 2 - 3 miesiącach SportMarketPro odciął mi Betfair co nie daje żadnych sensownych możliwości na tej platformie, i na to żeby się przekonać że BetIbc nawet nie raczyło otworzyć mi konto na Betfair. można by pogadać, i wiedzielibyśmy z czym mamy do czynienia wcześniej.
wychodzi na to, że redaktor serwisu Surebety mógł mieć rację.
 
papuga 6

papuga

Użytkownik
Matchbook z tego co mówili na czacie, nie przewidują wykluczenia Polaków w najbliższym czasie. Dodają, że gra się na własną odpowiedzialność. Fajna sprawa, bo marżowo wychodzą lepiej od betfair.
 
Do góry Bottom