>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mecz niedokończony

H 0

hardwell7

Użytkownik
Postawiłem w weekend mecze polskiej ekstraklasy w punkcie STS w Gdańsku. Wszystkie mecze mi weszły za wyjątkiem Zagłebie-Widzew wynik zgadzał się z moim typem 1x, jednak mecz został przerwany w 88 minucie, przy stanie 3-3 i przy sprawdzeniu kuponu na stronie STS przy tym meczu pokazuje się znak zapytania. Poszedłem do punktu, w którym zawarłem zakład i miła Pani powiedziała mi, że jeżeli minie 48h od zakończenia meczu to kurs tego konkretnego meczu zostanie zweryfikowany na 1,0. Minęło już kilka godzin więcej , a na kuponie na stronie dalej znak zapytania i teraz mam pytanie muszę czekać na decyzję komisji Ekstraklasy odnośnie dokończenia meczu lub walkowera dla Widzewa czy jak i czy w sytuacji, gdy będzie walkower dla Widzewa mój kupon będzie uznany za nieważny czy kurs zweryfikowany na 1,0?
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Postawiłem w weekend mecze polskiej ekstraklasy w punkcie STS w Gdańsku. Wszystkie mecze mi weszły za wyjątkiem Zagłebie-Widzew wynik zgadzał się z moim typem 1x, jednak mecz został przerwany w 88 minucie, przy stanie 3-3 i przy sprawdzeniu kuponu na stronie STS przy tym meczu pokazuje się znak zapytania. Poszedłem do punktu, w którym zawarłem zakład i miła Pani powiedziała mi, że jeżeli minie 48h od zakończenia meczu to kurs tego konkretnego meczu zostanie zweryfikowany na 1,0. Minęło już kilka godzin więcej , a na kuponie na stronie dalej znak zapytania i teraz mam pytanie muszę czekać na decyzję komisji Ekstraklasy odnośnie dokończenia meczu lub walkowera dla Widzewa czy jak i czy w sytuacji, gdy będzie walkower dla Widzewa mój kupon będzie uznany za nieważny czy kurs zweryfikowany na 1,0?
Jeśli do 48 h nie zostanie rozegrany zostanie policzony po kursie 1,00
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
72h
&quot;Wszystkie zakłady przyjęte przez Bukmachera będą ważne tylko wtedy, jeśli był ...... zakończony w ciągu 72 godzin od początkowej godziny&quot;
 
H 0

hardwell7

Użytkownik
72h minęły i dalej nic Pani w punkcie była wyraźnie zdezorientowana i nie wiedziała co mi powiedzieć. Chyba jednak muszę czekać na ta komisję śmieszną.
 
oski1929 853

oski1929

Użytkownik
napisz jutro do pomocy online na ich stronie babka wtedy to rozliczy. Widocznie umkło to im. Niedawno miałem tak grając handi w tenisie, kończyli nastepnego dnia.
 
Do góry Bottom