>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mecz o 3. miejsce: Belgia - Anglia [14.07.2018, sobota godz. 16:00]

seba6 533

seba6

Użytkownik
Masówka na Belgów wszędzie i to mnie cieszy ja zagram ostrożnie zwycięstwo Belgia- Anglia 2 kurs 2,30 fortuna . Belgia przyjechała tu po złoto , dla Angoli 3 miejsce to byłby największy sukces od 1966 w reprezentacyjnej piłce i zapewniona wtedy herbatka o 17 -tej u Królowej , przeszliby do historii. Rozczarowani Belgowie , zmotywowani na maxa Angole przy mniej więcej równym potencjale piłkarskim. Stawiam na to ,że futbol prawie wróci do domu.
Dobra analiza pod typ ????
Kazdy tu przyjechał po zdobycie mistrzostwa. Dla Belgii ewentualne 3 miejsce byłoby największym osiągnięciem na MŚ. Jesli kogos można nazwać rozczarowanym to zdecydowanie bardziej angoli , którzy byli bardzo pewni siebie , ze wejda do finału ze &quot;slaba &quot; Chorwacja.
Belgia lepsza zdecydowanie od Anglii , która tak naprawdę nic ciekawego nie pokazała oprocz stałych fragmentów i gdyby nie łatwa drabinka ,to dawno już byliby w tym domu, o którym tak spiewaja chorkiem.

Belgia 3 miejsce @1.66
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
danieloff 0

danieloff

Użytkownik
Mecz o 3 miejsce, tak więc spodziewam się wielu bramek i bardzo widowiskowego futbolu. Według mnie obie drużyny będą chciały pokazać się z dobrej ofensywnej postawy a nie z anty-futbolu i stawiania autobusu.
Mój typ: Belgia over 2.5 gola - 3,94 - fortuna
Stawiam na takie wydarzenie bo wierzę, że Belgii uda się szybko strzelić bramkę a potem wypunktować z kontry atakującą Anglię. Kurs wysoki a według mnie szansa na powodzenie wysoka.
P.S. Dopiero zaczynam &quot;karierę&quot; z tym forum, więc proszę wybaczyć jeśli są braki w moich postach.(Każdą krytykę wezmę do siebie i postaram się poprawić).
 
dibetto 152

dibetto

Użytkownik
Anglia siadła psychicznie z Chorwacją. Zaczęło im się idealnie. Duża stawka, otworzyli wynik, potem mieli kilka sytuacji i przewagę - wydawałoby się - mentalną. Ale w pewnym momencie Chorwacja walecznością i nieustępliwością ich zjadła. I po stracie gola, już Anglicy byli zniszczeni.
Dziś nie spodziewam się by Belgowie mieli walczyć z taką zaciętością jak Chorwaci. Co nie znaczy, że odpuszczą mecz. Absolutnie nie. Martinez jest dużym profesjonalistą, cały zespół zresztą zapewnia, że podejdzie na serio do tego spotkania.
I spodziewam się Belgi mocnej, ale... zmęczonej turniejem.
Belgia pozwoliła dużo sytuacji stworzyć Brazylijczykom, swoje sytuacje mieli też Francuzi - skoncentrowani mocno na obronie. Przypominam, że Japonia strzeliła im dwa gole.
Belgia wydaje mi się mocniejsza personalnie, zwłaszcza z przodu. Ale według mnie - jeśli ktoś jest bardziej zmęczony fizycznie turniejem - to Belgia właśnie. Choć to bardzo luźne spostrzeżenia, niczym konkretnym nie uzasadnione.
Pytanie czy Anglicy podejdą na serio do tego meczu? O nastawienie Belgów się nie martwię.
Pachnie mi remisem, ale myślę, że bardziej wartościowy typ to:
Anglia strzeli przynajmniej dwa gole. Kursy ponad 2,0.

UWAGA: W angielskim zespole trochę zmian. Stąd pewnie buki faworyzują Belgów. Belgia praktycznie w najmocniejszym zestawieniu.
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Belgia - Anglia
Mecz pocieszenia a jednocześnie mecz mający swą wagę. Dla obu drużyn zdobycie trzeciego miejsca z pewnością to olbrzymie wyróżnienie i każdy wykrzesze z siebie to co najlepsze. Bardzo zdziwiłem się widząc kursy na to spotkanie. Dla mnie powinno to wyglądać 2,6 3,2 i 2,6. Takie faworyzowanie bBlgów moim zdaniem jest niezasłużone. Nie wiem czy zgodzicie się, ale to ostatnie spotkanie Belgów było ich najgorszym na tych mistrzostwach. Zadecyduje chęć zwycięstwa i wygrana w walce o środek boiska..Zobaczymy jak obie ekipy podniosą się po ostatnich przegranych spotkaniach. .Ja osobiście idę w stronę Angoli

Anglia kurs 3,25 STS
oraz
Anglia awans kurs 2,30 STS wynik 2:0 FT


Mała korekta kursowa, gdyż na Anglików cały czas kursy rosną...
jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;
 
maer 199,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Świat - Mistrzostwa Świata
Godz: 16:00
Spotkanie: Belgia - Anglia
Typ: Belgia/Belgia
Kurs: 3.60
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam na spotkanie o 3 miejsce czyli brązowy medal Mistrzostw Świata 2018 gdzie na Zenit Arenie w Sankt Petersburgu zmierzą się ze sobą zespoły Belgii oraz Anglii.
Obydwa zespoły rozgrywające to spotkanie o brązowy medal spotkały się już w grupie i w meczu o wygranie grupy G to Belgia grając w rezerwowym składzie ograła Anglię także występującą rezerwami.
W tym spotkaniu obydwa zespoły wystąpią w optymalnym zestawieniu jakie obecnie posiadają i tak patrząc na składy moim zdaniem Belgia ma we wszystkich formacjach lepszych zawodników począwszy od bramkarza po napastnikach kończąc i niech nikt się nie sugeruje tym że Kane strzelił w tych mistrzostwach 6 goli owszem strzelił ale też trzeba zobaczyć komu mianowicie 2 Tunezji oraz 3 Panamie które już po fazie grupowej do domu pojechały dorzucił też 1 bramkę Kolumbii ale od tamtej pory u niego posucha i bez gola i myślę że w tym spotkaniu będzie podobnie gdyż Belgia z bardzo dobrą i mądrą obroną na pewno będzie wiedziała jak Harrego wyeliminować.
Odnoście spotkań w fazie pucharowej Angole bardzo łatwa drabinka co zaowocowało właśnie grą o brązowy medal po pokonaniu niezłej Kolumbii potem rewelacji jak na swój potencjał Szwecji oraz przegranej z charakterną Chorwacją zaś Belgia odprawiła Japonię wracając z dalekiej podróży potem ograła &quot;wielką&quot; Brazylię z kręcącym się Neymarem który uznaje się za wielką gwiazdę a nic nie pokazuje no tylko oprócz leżenia na boisku lecz przegrali minimalnie z Francją co dało im mecz o 3 miejsce.
Moim typem na to spotkanie jest Belgia/Belgia gdyż naprawdę ten zespół jest bardzo dobrze poukładany przez swojego trenera do tego posiada w swoim składzie naprawdę klasowych zawodników jak Hazard, De Bruyne, Lukaku i innych i na pewno będą chcieli sobie odbić przegraną z Francją o finał i zdobyć chociaż ten brązowy medal od początku spotkania siadając na moim zdaniem słabych i fartownych anglików które jedyne co pokazali że wychodzą im stałe fragmenty gry jak rożne czy wolne a ja osobiście tak drużyn grających nie lubię i moim zdaniem Belgia ich bardzo szybko skarci i pokaże im miejsce w szeregu które powinni zajmować.
✅2:0 (1:0,1:0) :cash:
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Belgia przyjechała tu po złoto , dla Angoli 3 miejsce to byłby największy sukces od 1966 w reprezentacyjnej piłce i zapewniona wtedy herbatka o 17 -tej u Królowej , przeszliby do historii. Rozczarowani Belgowie , zmotywowani na maxa Angole przy mniej więcej równym potencjale piłkarskim. Stawiam na to ,że futbol prawie wróci do domu.
Właśnie jest zupełnie na odwrót. W Anglii były ogromne nadzieje i była nawet piosenka zmieniona teraz złośliwie... Anglia mniej odpoczynku, gorsi zawodnicy i mentalnie chcieli być w finale, a Belgia pokonując Brazylię i nieznacznie przegrywając z Francją pokazała niezwykłą siłę. Mogą być dumni z siebie w przeciwieństwie do Anglików, którzy mając mecz pod kontrolą z Chorwacją niewytłumaczalnie się pogubili... Powiem krótko i dosadnie - za graniem na Anglię nic w tym meczu nie przemawia: ani poziom wcześniejszych przeciwników, ani jakość graczy ani nastawienie do tego meczu. Specjalnie słuchałem wielu wywiadów z obu stron i wygląda to tak jak Anglicy już by chcieli wracać, natomiast Belgia jest dumna i wie, że pokonała Brazylię i nieznacznie (mimo wielu sytuacji) przegrała z Francją. Dla Belgii brąz to też będzie coś. Nawet jeśli mi nie wyjdzie żaden z dzisiejszych betów to nie będę żałował ani 1 zł bo po prostu z analizy nic nie przemawia za Anglią - ani strona mentalna ani strona czysto sportowa.
Do tego gram na Lukaku bo wciąż ma szansę na króla strzelców i kto wie czy Belgia się o to nie pokusi dzisiaj. Jeśli chodzi o overy to obrona jest dziurawa w obu ekipach, ale gram to też dlatego, że to mecz o 3 miejsce tzw &quot;mały finał&quot; więc tu już nie będzie takiej obrony własnej bramki no i kwestia Lukaku jako króla strzelców. Do tego Martinez skarżył się na &quot;antyfutbol&quot; Francji więc będzie chciał pokazać co to znaczy otwarta gra.
Podsumowując:
Co przemawia za Belgią:
- lepsi zawodnicy z lepszą skutecznością w ofensywie
- lepsza formacja środkowa i defensywna co pokazali w meczu z Brazylią
- rozegrali na luzie dominując wszystkie dotąd spotkania oprócz tego z Francją, ale nawet tam też mieli swoje sytuacje
- brąz dla Belgii to też będzie wielkie osiągnięcie
- strona mentalna - nie wstyd przegrać z jedną z najlepszych drużyn mundialu 1:0 po wcześniejszej wygranej z Brazylią
- dłuższy odpoczynek, ostatni mecz bez dogrywki

Co przemawia przeciw Anglii:
- nie sądzę aby się pozbierali po Chorwacji co słychać było w wywiadach
- byli już mistrzami świata, w Anglii oczekiwania były na finał, a nie brąz
- zapowiadane rotacje w składzie


Będzie sporo betów ????

pow. 3 goli w meczu (AH) kurs: 2,06 buk: LVBET ⛔
Belgia (AH:-1) kurs: 3,35 buk: LVBET✅
Belgia (AH:-2) kurs: 7,30 buk: LVBET ZWROT
Belgia pow 1,5 goli kurs: 1,95 buk: LVBET ✅
Lukaku strzeli gola kurs: 2,10 buk: LVBET ⛔
Lukaku strzeli 2 gole lub więcej kurs: 6,00 buk: LVBET ⛔
Belgia (AH:-2,5) kurs: 7,80 buk: LVBET ⛔
Belgia (awans) kurs: 1,67 buk: Fortuna ✅
Belgia kurs: 2,28 buk: Fortuna ✅
Lukaku królem strzelców kurs: 20 buk: Fortuna ⛔
pow. 3,5 goli w meczu kurs: 2,64 buk: Fortuna ⛔
pow. 2,5 goli w meczu kurs: 1,67 buk: Fortuna ⛔
No jednak Lukaku bardzo, bardzo słaby... Belgia dominowała. Trochę zbyt optymistycznie widziałem te handi, ale gra na Anglię to była zupełna głupota
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
chowirex 114,6K

chowirex

Wicemistrz Typer Mundial
Belgia - Anglia
14.07.2018 16:00
zdobędzie 3 miejsce
Typ: 1
Kurs: 1.67
fortuna
Zaraz mecz o trzecie miejsce. Belgowie mecz półfinałowy przegrali z Francją i stwierdzili że Trójkolorowi zagrali antyfutbol. Szczerze mówiąc trudno się zgodzić z takimi słowami, zagrali tak jak oni z Brazylia. Oddali piłkę i nie pozwalali im na kontry. Belgia po raz kolejny udowodniła że o ile w kontrze grają wspaniale o tyle w ataku pozycyjnym po prostu sobie nie radzą. Belgia zagra o trzecie miejsce z Anglią która rozczarowała. Mając za rywala zespół który miał za sobą dwie dogrywki oddali tylko jeden celny strzał na bramkę Subasicia zakończony bramką z rzutu wolnego Kiriana Trippiera. W środę oglądaliśmy spotkanie które to było wbrew całkowitej logice Chorwacji im dłużej trwał mecz zamiast tracić siły grali coraz lepiej w przeciwieństwie do Anglików którzy wyglądali jakby to oni byli po kilku dogrywkach. Dodatkowo Anglia grała bardzo niepewnie w obronie w meczu z Chorwacją. Wprawdzie oba zespoły ze sobą grały już w tym turnieju w fazie grupowej jednak tamten mecz nie miał nic wspólnego z dzisiejszym reprezentacje wystawiły wówczas rezerwowy skład.Wszystko przemawia za Belgią, mają przewagę praktycznie w każdej formacji. Zdobycie 3 miejsca będzie najlepszym wynikiem w historii belgijskiego futbolu więc o motywację jestem spokojny, a młody zespół Angielski myślę że brak im doświadczenia jak i odpowiedniego przygotowania fizycznego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
szczepaniak 40

szczepaniak

Użytkownik
Czy ktoś tak jak ja stawiał na powyżej 9.5 strzałów na bramkę i czuję się oszukany? Strzałów celnych było 10 (4 Belgowie, 6 Anglicy). Większość stron ze statystykami pokazuje właśnie taki stan, natomiast oficjalna strona Fifa.com ma wynik 4-5. Oglądałem mecz drugi raz i jak byk Anglicy oddali 6 celnych strzałów. STS powołuje się na stronę fifa.com. Czy można coś jeszcze zdziałać w tym wypadku ?
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Czy ktoś tak jak ja stawiał na powyżej 9.5 strzałów na bramkę i czuję się oszukany? Strzałów celnych było 10 (4 Belgowie, 6 Anglicy). Większość stron ze statystykami pokazuje właśnie taki stan, natomiast oficjalna strona Fifa.com ma wynik 4-5. Oglądałem mecz drugi raz i jak byk Anglicy oddali 6 celnych strzałów. STS powołuje się na stronę fifa.com. Czy można coś jeszcze zdziałać w tym wypadku ?
To jest ten problem, że statystycy FIFA stosują własną ocenę, co jest celnym strzałem, a co nie. Co mecz są 2-3 piłki, które - gdyby nie bramkarz - zakończyłyby się golem, ale FIFA nie klasyfikuje ich jako strzały celne. A to nieudane dośrodkowanie, a to oddanie piłki w geście fair play, a to za wolno lecąca piłka...
 
Do góry Bottom