>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Mecz o 3. miejsce: Brazylia - Holandia [12.07.2014, sobota, godz. 22:00]

P 15

podworkowy1

Użytkownik
Podsumowując pierwsza polowe; wielu ekspertow tutaj argumentowal typ na Brazylie tym,ze MUSZĄ,ze Holandia olewa te mecz itd.. co poki co wychodzi? sami widzicie Brazylia nie istnieje.. ???? Bez spin bo typu na kuponie nie zmienicie z Brazylii na NL. Fajnie bylo patrzec jak kursy na Holandie rosną ;) Media itp robia swoje i ludzie łykają jak pelikan
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Dlatego warto myśleć samodzielnie. Kilka osób napisało tu dziś przeciwne trendowi analizy, nie twierdzę, że te wszystkie kupony po 3,50 na HOL nam wejdą, bo jest jeszcze II połowa, sędzia i różne cuda mogą się wydarzyć, pewne jest natomiast jedno - tok myślowy był prawidłowy: Brazylia gra po prostu swoje. Każda porządna drużyna europejska zrobiłaby z nimi to samo, co Niemcy i Holendrzy w pierwszych 45 minutach. Grać na pałę do przodu i liczyć na kolejne ustawiające mecz gole z farfoclowatego rogu czy wolnego - można, tak samo jak liczyć na szóstkę w totka.
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Sędzia jak widać też postanowił tak zrobić. Dzięki Bogu koniec tych &#39;pieknych&#39; mistrzostw.
To jest niemożliwe, te mistrzostwa to jedno wielkie bagno. Nic wcześniej mi tak nerwów nie popsuło jak te śmieszny mundial. Sędziowanie to DNO ! Jak można gwizdać karnego, kiedy faul miał miejsce jeszcze długo przed polem karnym, a tak ewidentną jedenastkę na Oscarze nie ?! Jedynym sędziom, który udźwignął ciężar na swoich barkach był meksykanin, któremu dano po sędziować tylko półfinał. Ze swojej pracy może być w 100% zadowolony. I to jemu należał się występ w finale !
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Jak można gwizdać karnego, kiedy faul miał miejsce jeszcze długo przed polem karnym, a tak ewidentną jedenastkę na Oscarze nie ?!
Tak ewidentna 11 to nie była bo Oscar doskonale wiedział że się będzie kładł symuleczki było trochę ale jakby podyktował to by nic złego się nie stało.
Trzeba przyznać że Holandii tutaj krzywda nie miała prawa się stać ze strony sędziego ja czuję że przez masówkę na Brazylię ale po co wałkować znowu ten temat enty raz ;)
 
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
o. Typ z handi -3, -4 to też jest jakaś czysta abstrakcja i wariactwo. Tak jak piszą poprzednicy dla Holendrów jest bez różnicy, czy zdobędą 3, czy 4 miejsce. Brazylia nie wiadomo jak się zachowa po ostatnim spotkaniu, najbezpieczniej jest chyba tutaj jednak zagrać over 2.5.
No jednak nie do konca to byla czysta abstrakcja jak widzisz.
 
daimonfreyy 114

daimonfreyy

Użytkownik
Oscar sporo od siebie dołożył, zobaczył wystawioną nogę i od razu zaczął swój lot. Gdyby starał się chociaż postawić jakoś krok do przodu to sytuacja byłaby pewnie inna.
 
borek7 24

borek7

Użytkownik
To jest niemożliwe, te mistrzostwa to jedno wielkie bagno. Nic wcześniej mi tak nerwów nie popsuło jak te śmieszny mundial. Sędziowanie to DNO ! Jak można gwizdać karnego, kiedy faul miał miejsce jeszcze długo przed polem karnym, a tak ewidentną jedenastkę na Oscarze nie ?! Jedynym sędziom, który udźwignął ciężar na swoich barkach był meksykanin, któremu dano po sędziować tylko półfinał. Ze swojej pracy może być w 100% zadowolony. I to jemu należał się występ w finale !
Zgadzam się. Sędziowanie słabe, nawet bardzo słabe. Kolega jednak chyba postawił na Brazylię i swoje żale wylewa na forum:]. Prawda jest taka, że w tej sytuacji nie należał się rzut karny, bo przewinienie miało miejsce tuż przed polem karnym z tego co widziałem, ale już czerwona kartka 100% dla Silvy. Faul był przed polem karnym, ale to że nie dał czerwonej kartki to dla mnie była komedia i wyraźne sędziowanie pod gospodarzy. To jest realna szansa, 100% na zdobycie bramki. W takiej sytuacji tylko i wyłącznie kier, niezależnie od tego czy to 1min czy 90min. I wtedy Brazylia po prostu by nie przegrała 3:0, tylko jeszcze więcej. A o według Twojej opinii &quot;ewidentnej jedenastce&quot; na Oscarze nie będę się nawet wypowiadał, bo nie ma sensu.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Początkowa gra w wykonaniu Brazylii to masakra. Zasłużenie przegrali te spotkanie. Kto wie co by było gdyby nie prezent w postaci karnego w pierwszym ich meczu z Chorwacją. Od początku mistrzostw nie zachwycają. Myślałem może że w meczu o trzecie miejsce dadzą z siebie więcej. Scolari też nie za dobrze wypadł granie górnych piłek do przodu na napastnika nie przynosi rezultatu nawet w II polskiej lidze.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Pisałem przed startem mundialu że Brazylia jest słaba i mimo że jest gospodarzem to nie zostanie mistrzem świata jak to sugerowali choćby bukmacherzy ale takie czegoś na pewno się nie spodziewałem. Scolari może i miał sukcesy ale było to dawno temu i ostatnio czego się nie dotknął to spieprzył. Brak powołania dla Coutinho i wzięcie na mundial jakiś Fredów czy Jo to totalna kompromitacja. Czy Brazylia nie ma lepszych napastników? Nie mówię o kimś takim jak parę lat temu Ronaldo ale jacyś młodzi utalentowani nie grają gdzieś w Europie czy w ich lidze? Czy na ataku nie mógł grać Hulk? Decyzję personalne to jedno ale te afery z dziennikarzami i pieprzenie po meczu z Niemcami a później po meczu z Holandią. Tego pajaca powinni wywieźć na taczkach i niech prowadzi znowu jakiś Uzbekistan...
 
Do góry Bottom