>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Mecz o 3 miejsce: Niemcy - Urugwaj [Sobota 20:30]

Status
Zamknięty.
V 0

venez

Użytkownik
...Niemcy zawsze grają na najwyższym poziomie. Jest to najlepsza drużyna europejska bez wątpienia, żadna Anglia, Francja, Hiszpania, Włosi czy Holandia nie dorównuje im do pięt.....
......Niemcy będą chcieli udowodnić, że 3 miejsce im się należy jak najbardziej. A takie gadanie, że dla Niemiec 3 miejsce to porażka dla mnie jest głupotą.
I gdzie tu logika? Bo ja jej nie widzę.
Najpierw piszesz, że Niemcy to najlepsza drużyna europejska, a potem, że 3 miejsce im się należy jak najbardziej. Zdecyduj się. ????
Gdybyś uważał się za najlepszego zawodnika na świecie w jakiejś dziedzinie, pojechał na turniej, walczył na najwyższym poziomie i wrócił z brązowym medalem, to nadal być twierdził, że złoty i srebrny medalista nie dorównują Ci do pięt? Wątpię ????
 
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
Spotkanie: Urugwaj - Niemcy
Bukmacher: Unibet
Typ: Urugwaj zdobędzie brąz
Kurs: 2.90
Czas rozpoczęcia: 20.30
analiza: Urugwaj osiągnął na tym turnieju już baardzo wiele. Co prawda, Niemcy w całokształcie wydają się być lepszą drużyną od Urusów. Lecz to Niemcy pechowo odpadli z Hiszpanią w półfinale, natomiast Urugwaj po walce został wyeliminowany przez rewelacyjnie spisujących się Holendrów. Niemcy są podłamani. Przez cały turniej szli jak burza, żeby przegrać ze schematycznie grającymi Hiszpanami. Urugwaj przystąpi do tego spotkania na pewno w lepszych nastrojach niż podopieczni Joachima Lowa. Co prawda ośmiornica typuje inaczej, lecz ja stawiam na zwycięstwo rozluźnionych i zadowolonych Urugwajczyków niż podłamanych Niemców.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
I gdzie tu logika? Bo ja jej nie widzę.
Najpierw piszesz, że Niemcy to najlepsza drużyna europejska, a potem, że 3 miejsce im się należy jak najbardziej. Zdecyduj się. ????
Gdybyś uważał się za najlepszego zawodnika na świecie w jakiejś dziedzinie, pojechał na turniej, walczył na najwyższym poziomie i wrócił z brązowym medalem, to nadal być twierdził, że złoty i srebrny medalista nie dorównują Ci do pięt? Wątpię ????
Jeśli chodzi o całokształt to się zgodzę z AKA SHAKAL, w tej dekadzie to Niemcy zawsze się liczyli w grze o wszytko; w Holandii i Belgii byli w grupie śmierci - nie wyszli; potem Korea, Japonia 2 miejsce, Portugalia - rozsypka; U siebie - 3; ostatnie Euro- 2; teraz - 1-4 duże szanse na 3, jeśli ktoś może im przeszkodzić w utrwaleniu miana najlepszej drużyny tej dekady to Hiszpania, ale musi jutro wygrać, jeśli nie to dzięki stabilnej formie można ich uznać za najlepszych ;) najstabilniejszych oraz najbardziej utalentowanych, bo nie co dzień można spotkać drużynę która co turniej ma nowy skład i nadal się liczy
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Niemcy będą wymiatać za 2-4 lata na Euro w Polsce lub na mundialu w Brazylii. Na ten czas tej drużynie trochę brakuje przede wszystkim doświadczenia. W tym meczu liczę na Urugwaj i stawiam na ich zwycięstwo w meczu. Myślę że mecz będzie otwarty, ofensywny i padnie w nim kilka goli. Forlan i Suarez według mnie lepiej wyglądają zarówno w grze kooperacyjnej jak i w potencjale strzeleckim.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Ja chyba zagram jakiś overek bramkowy. W meczach o trzecie miejsce (nie tylko w piłce, ale ogólnie) czasami gra się na luzie, nie ma już aż takiej presji jak w półfinałach. Myślę, że dziś padną przynajmniej trzy bramki. Liczę, że Forlan coś ukłuje. Suareaz czy Muller też mogą pokusić się o bramkę.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Jednak piłka nożna jest mega sprawiedliwa ???? .
Ma to coś w sobie.
Urugwaj z Ghaną, Ghana w ostatnich minutach strzela w poprzeczkę.
Tutaj Urugwaj w ostatnich minutach strzela w poprzeczkę.
1966 prawidłowo uznana bramka dla Anglików w meczu z Niemcami, chociaż piłka nie przekroczyła linii bramkowej. 2010 w meczu z Anglikami sędzia nie uznaje prawidłowo zdobytej bramki ???? .
Piłka nożna ma to coś.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Okropnie mi żal Urugwaju. Polubiałem tą drużynę, utwierdziłem się też w przekonaniu, że Forlan to genialny piłkarz. Jaka szkoda, że w tej ostatniej sekundzie trafił w poprzeczkę. Celestes należała się dogrywka, a Diego korona króla strzelców.. Ogólnie mecz bardzo ciekawy, tak jak się spodziewałem. Niemcy grali dobrze, ale Urugwaj w moim przekonaniu lepiej, to oni powinni zdobyć to trzecie miejsce. Zdecydowanie czarny koń MŚ 2010 i dla mnie obok właśnie Niemiec (tych do półfinału) najlepsza drużyna tego mundialu. Przez całe MŚ grali swoją piłkę, ktora mnie przypadła do gustu.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Twarda męska gra Urugwaju. Efektowne wślizgi, jeśli Niemiaszkom się to nie podobało to mogli wybrać grę w golfa. W piłce o to chodzi żeby o nią walczyć, tak jak robił to zespół z Ameryki. Dobra gra w ofensywie, ale najbardziej nie mogę wybaczyć Suarezowi tej sytuacji z 1 połowy. Szkoda także że bramkarz dzisiaj się nie popisał ale cóż bywa.
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Przed meczem byłem za Niemcami, twierdząc, że w kontekście całego turnieju cholernie należy im się medal, a także szukając zemsty za odpadnięcie mojej Ghany w ćwierćfinale, w którym była wyraźnie lepsza od Urusów. W trakcie meczu zmieniłem zdanie. Urugwaj mnie oczarował. Dwie piękne bramki po pięknych akcjach (sam nie wiem, którą bramkę wybrałbym do pokazywania dzieciom na treningach) Urugwaju oraz trzy byle jakie gole Niemców. Wydaje się, że ekipa Urugwaju jest wręcz wyborna. Niestety, posiadają słaby punkt, Muslerę, który od meczu z Koreą, czyli od meczu, w którym obrońcy Urusów zaczęli mieć kłopoty ze zdrowiem i pozwalali rywalom na więcej, Muslera regularnie zawodzi. Dziś wina leży po jego stronie. Mimo wszystko, najlepsza para stoperów mundialu Lugano/Godin, dobrze grający Fucile, świetnie przypominający się po nieudanych epizodach w Barcelonie i Juventusie w ostatnich dwóch meczach Caceres. Dwóch pomocników to świetni specjaliści w swoim fachu, mowa o Diego Perezie i Arevalo Riosie. Maxi Pereira i Alvaro Pereira to słabe punkty w składzie, podobnie, jak, prócz dzisiejszego meczu Fucile. Niestety, tak to wychodzi, jak łata się dziury w zespole piłkarzami ze słabej ligi portugalskiej. Atak bajeczny, bo mimo, iż uważam, że Suarez w lepszych klubach skończy tak, jak Huntelaar, to potwierdził swoją klasę, a co do tego, że posiadają ją Forlan i Cavani, nie było wątpliwości już przed mundialem. Mnie najbardziej zaimponowali oczywiście Forlan oraz Arevalo Rios. Od pierwszego meczu Arevalo rzucił mi się w oczy i obserwowałem go uważnie. Dla mnie koleś w tym, co robi, jest po prostu genialny. Piękna asysta przy bramce Diego jest dla niego nagrodą i zwieńczeniem fantastycznego występu w Mistrzostwach. Urugwaj w takim składzie mógł pokazać światu jeszcze więcej, ale jest bardzo mocny i jeszcze sporo namiesza. A zemstę za Ghanę otrzymałem w ostatniej sekundzie tego spotkania;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom