>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

MECZ OTWARCIA, Francja - Rumunia [10 czerwca 2016 r.]

noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Zastanawiam się nad dwoma betami. Pierwszy to over rożnych. Rozsądna linia to 9 w bet365 1,66. Francuzi myślę, że sami mogą zrobić tą linię, a do tego Rumuni na pewno 2-3 rożne dorzucą.

Drugi bet to kartki. Linia 3,5 w bet365 po 1.61. W takich emocjach, przy meczu otwarcia 4 żółte kartki to nie jest wygórowana linia. No tylko może skończyć się jak dziś Brazylia - Haiti, gdzie Haiti przegrywając kilkoma bramkami nawet nie walczyło jakoś specjalnie. Także jakby Francja odjechała szybko na 3-0 (wątpię, ale może tak być) to Rumuni także mogą odpuścić ostre wejścia.

Co myślicie ?
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Francja - Rumunia
liczba goli w meczu 2.5 - poniżej/powyżej
Typ: Poniżej
STS
⛔⛔⛔

Czas zacząć zabawę...:cool: Na pierwszy ogień idzie mecz otwarcia. Ciężko było mi coś wybrać, ale wpadł mi powyższy typ. Tutaj nikt nie będzie chciał popełnić błędu, jedni i drudzy zagrają z pewnością zachowawczo, najmniejszy błąd może sporo kosztować, a nikt nie chciałby by przegrać na &quot;dzień dobry&quot;. Nie spodziewam się jakiś szaleńczych ataków. Chyba, że Rumuni pierwsi strzelą gola, to Francja będzie musiała gonić wynik.
Rumunia przez całe eliminacje straciła, tylko dwie bramki, a 11 strzeliła. Mimo, że Francja ma problemy w obronie, to nie powinni być oni nękani przez atak Rumunów.
Powyższy typ wydaje mi się bardzo prawdopodobny. Tym bardziej, że mecze otwarcia rządzą się swoimi prawami.
Sprawdziłem trzy ostatnie rozpoczęcia na ME i tylko w Portugalii powyższa linia została przebita.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Rumunia over 2,5 celnych strzałów na bramkę @1.8 unibet
Francuzi stawiani w roli głównego faworyta turnieju i przebiegnięciu się po Rumunach na inaugurację imprezy.
Jestem nieco zdystansowany do takiego scenariusza, oczywiście uważam że Francuzi bardzo prawdopodobnie przechylą w tym meczu szalę na swoją korzyść, jednak będą musieli się trochę namęczyć i to nie będzie spacerek, reprezentacja Rumunii to nie są typowi chłopcy do bicia i na pewno będą w stanie pokazać pazur w tym meczu.
Wielkie turnieje nie toczą się często tak, jakby to każdy najprościej przewidział, i tutaj na starcie też może dojść do jakiejś niespodzianki, jaką chociażby może być remis.
Gospodarze turnieju też w tym pierwszym spotkaniu mogą mieć jakiś paraliż związany z presją i brakiem sukcesów krajowych w ostatnich latach, a przecież niespodzianki to chleb powszedni takich imprez, np Hiszpania potafili na starcie przegrywać z Szwajcarią, jak dobrze pamiętam finalnie wygrywając turniej a Włosi nie potrafili nawet wyjść z grupy.
Francja raczej nie musi się martwić o awans, mają stosunkowo korzystną grupę i nawet 3 drużyna może się cieszyć z awansu, ale też nie ma co się nastawiać że będą orać każdego, tym bardziej grać po takich niskich kursach.
Rumunia to solidna reprezentacja tworząca monolit i na takie spotkanie będą mieć pomysł.Bez wątpienia ciężkie spotkanie przed nimi, ale swoje w tym meczu mogą pokazać.Francja nastawiona na ofensywę będzie także musiała gościć Rumunów pod swoją bramką, więc idę na te 3 strzały na bramkę dla gości.
Reasumując, uważam że lepiej iść w bet który w przypadku niespodzianki chociażby z przebiegu powinien wejść w gładko, a jest całkiem możliwy do wejścia nawet kiedy Francuzi zagrają tak, jak to każdy oczekuje.
 
darter 134

darter

Użytkownik
Powtórzę typ który już padł. 1.3 na wygraną Francji śmiech na sali.
5.5 czy nawet 5.75 na remis wygląda zdecydowanie bardziej kusząco. W meczu otwarcia może zdarzyć się wszystko. Rumuni nieprzewidywalni, Francuzi na pewno pod dużą presją, początek spotkania powinien być raczej spokojny...

Dla mnie:
X @5.5 bet365 lub 5.7 (Maraton)
DW 0-0 @15 (Tempobet - nie grałem) lub chociażby w Doxxbecie po @12
 
otobet 115

otobet

Użytkownik

O godzinie 21:00 oczy całej Europy zwrócą się na Paryż, gdzie odbędzie się mecz otwarcia, który poprowadzi doświadczony arbiter Viktor Kassai. Gospodarz całego turnieju Francja podejmie Rumunię. Francuski szkoleniowiec Deschamp już na samym początku przygotowań do turnieju napotkał przeszkody, gdyż ze składu wypadli mu Varane&#39;a oraz Mathieu, natomiast po pierwszym spotkaniu towarzyskim wypadł Diarra. W ich miejsce powołania otrzymali Schneiderlin, Umtiti oraz Rami. Didier w udzielonym wywiadzie dał jasno do zrozumienia, że tym zespołem może wygrać EURO i już od pierwszego spotkania zamierza to udowodnić. Największym nieobecnym zespołu zdecydowanie jest Karim Benzema, którego trener pominął ze względu na słynną Aferę. Francuzi przed turniejem mierzyli się towarzysko z Kamerunem wygrywając 3:2 oraz Szkocją wygrywając 3:0. Ich rywalem będzie zespół Rumuni, który w fazie eliminacyjnej zajął drugie miejsce w grupie. Rumunia odbyła trzy mecze sparingowe podczas przygotowań do turnieju,ich rywalami były Kongo(1:1), Ukraina (4:3 przegrany) oraz Gruzja (5:1 wygrany). Faworytem bez wątpienia są gospodarze turnieju, których siła rażenia jest ogromna. Swoją fantastyczną formę podkreślił w grach kontrolnych Giroud, na barkach którego spoczywać będzie zdobywanie bramek. Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej szerokiej oferty oraz zakładów LIVE.
FRANCJA over 0,5 gola 1 Połowa
Kurs : 1,40 ⛔
Otobet
 
mateuszes 5,7K

mateuszes

Użytkownik
Francja - Rumunia

Głęboko analizowałem ten mecz pod wieloma względami. Pierwszy mecz tego turnieju, nerwy, stres, oczekiwania. Zespół Rumuni wspaniała obrona od ponad 2 lat nie przegrali meczu, defensywnie autobus, ofensywnie za to bardzo mało strzelonych goli.
Przebieg meczu to ataki Francuzów - oczywiście nie na 100%, gorzej dla nich byłoby szybkie stracenie gola to oni bedą chcieli trafić 1 bramkę. Uważam że mecz może być dość stateczny

Typ X @5,25
Dokładny Wynik: 1:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Zaczynamy przygodę z Mistrzostwami! Widzę że wielu z was idzie w tym spotkaniu na under bramek, ja jednak wybieram przeciwny wariant. Francja jako gospodarz turnieju jest bardzo faworyzowany przez bukmacherów. A także przez kibiców, z całego świata że to oni właśnie mogą zdobyć tytuł. Ja jednak bym nie składał tutaj takich wiekopomnych życzeń, bo Francja to że ma atuty na swoim terenie, siłę w ofensywie to jednak trzeba nieco przystopować zapał. Jeśli chodzi o granie na ich w roli zwycięzców całego turnieju. Jak wiemy Mecze otwarcia rządzą się swoimi prawami, ale ja tu widzę gradobicie bramek. Francja otworzy spotkanie z dużego C. Żeby udowodnić każdemu przyjezdnemu zespołowi, że tu oni będą rozdawać karty, swoim rywalom. Pogba już swoje będzie kreował z Payetem, żeby ten wynik nie był tak mizerny jak 1-0. Nie wspominając już o Griezmannie czy Giroouud. Rumunia, na pewno będzie miała ciężką przeprawę, ale też swoje mogą dołożyć. Samo to, że pierwszy mecz grają z gospodarzem turnieju będzie ich podwójnie motywowało, żeby trochę ich kibiców poddenerwować.

OVER 2,5 bramek (2,05) Betsson :!:

✅ ✅ ✅ :gool: Payet show :!: :gool: ✅ ✅

BĘDĄ SPADKI...
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
amunike 592

amunike

Użytkownik
Kurcze, serio tak optymistycznie patrzycie w kierunku Rumunow? Ja wiem, ze jestescie nauczeni, ze nie ma pewniakow(?), ze nie ma lekkich spotkan, ale uwierzcie - jest przepasc miedzy tymi druzynami. Rumuni graja chaotycznie, bardzo duze luki w defensywie, po stalych fragmentach kryja jak niewidomi, brakuje im kogos, kto poprowadzi gre, na dodatek graja z gospodarzem Euro - Francja. Rumuni praktycznie z kazdym powaznym rywalem traca po kilka goli (warto tutaj nawet napisac o meczach z eMS 14, bo bazuja na podobnym skladzie a mentalnosci druzyny szybko sie nie zmieni). Jesli spotkan towarzyskich nie wezmiemy pod uwage, to...ostatnio Rumuni grali mecze z powaznym rywalem dosc dawno i dwukrotnie dostali po 4 gole z Holendrami...
Ja nie wiem po co sie ludzicie, ze Pogba, Griezmann, Giroud sobie nie postrzelaja. Nie chce mowic, ze gladkie 3-0, ale Rumunom ciezko bedzie o pozytywny wynik.
Posiadanie pilki, sytuacje beda przeciez po stronie Francji.
Reasumujac:
Francja -1.5 2.05 to kurs warty uwagi w czasie, gdy mozna cashbackowac (czuje spory zysk, bo bukmacher nie zaklada kolejnej bramki dla Rumunow) to naprawde fajna sprawa!
 
betxp 230

betxp

Użytkownik
Zaczynamy Euro 2016. Mecz otwarcia. Na ostatnie sparingi nie ma co patrzeć. Testowanie wszystkiego co się da, aby dobrze ukryć zamiary przed pierwszym poważnym meczem. Rumuni bardzo mało tracili bramek w eliminacjach. Francuzi natomiast w sparingach przygotowujących ich do Euro sporo tych bramek strzelali. Można przypuszczać, że to Francuzi będą stroną dominującą. Rumuni będą chcieli przejść do ofensywy:

a). Kilkoma szybkimi podaniami
b). Długą piłką

Sądzę, że Francuzi mocno kalkulować nie będą, zwłaszcza że mają braki w defensywie, w powołaniach. Choć zapewne będą i momenty, kiedy przyjmą Rumunów na własnej połowie. Długo zastanawiałem się co zagrać. I długo szukałem bukmachera gdzie mogę zagrać typ na spalone. Znalazłem i to po przyjemnej linii + przyjemnym kursie.

Rumunia powyżej 1.5 spalonego w meczu (2.34) MarathonBet

O ile Francuzi powinni grę prowadzić. To ta linia nie jest wygórowana. Dla zespołu, który zagra z kontry i to zapewne na jednego wysuniętego napastnika. Raz na jakiś czas będziemy świadkami szybkiego wypadu. I mam nadzieję, że to pokryję moją linię.

Do tego trzeba dodać też pewien stres dla piłkarzy. Jest to pierwszy mecz turnieju ;)
 
mateuszes 5,7K

mateuszes

Użytkownik
nie przegrali meczu od niecałych 2..tygodni, a nie lat. Takie małe sprostowanie.
Od 2 lat ...pomijajac ostatni mecz z Ukraina 29.05, gdzie i tak malo co nie padl remis na 4-4 a tak to ostatnia ich porazka to z Algeria 4.06.2014 2-1 ...tez bylem zdziwiony ????
 
mediapunta 141

mediapunta

Użytkownik
Ktoś wspomniał, że Rumunia straciła w eliminacjach zaledwie dwie bramki. Jasne, znakomity wynik, wypadałoby jednak wymienić listę drużyn, z jaką Rumuni mierzyli się w grupie: Irlandia Północna (zwycięzcy), Węgry, Finlandia, Wyspy Owcze i Grecja. Najlepszym napastnikiem w tej grupie był grający w Birmingham Kyle Lafferty.

W turniejach rangi EURO decydują moim zdaniem głównie umiejętności indywidualne. Francja ma znakomity środek pola, którym od pierwszej minuty powinna zdominować bardzo słabego w tej strefie boiska rywala. Dla Rumunii, która w meczu o punkty od dwóch lat nie rozegrała meczu z lepszym przeciwnikiem niż Irlandia Północna, spotkanie z Payetem, Griezmannem i Pogbą okaże się moim zdaniem zbyt wielkim wyzwaniem, bo różnica w umiejętnościach i ograniu na poziomie europejskim będzie ogromna.

Środek defensywy Rumunów stworzą Chiriches, kapitan i lider drużyny i grający w katarskim Al-Sailiya Dragos Grigore. Boki obrony to Rat, który spadł z ligi z Rayo Vallecano i 32-letni Sapunaru, który gra na poziomie ligi rumuńskiej. Jeden w miarę dobry stoper to na Francję po prostu za mało. Nie szukam tu niespodzianki i stawiam na spokojne zwycięstwo gospodarzy turnieju.

Francja/Francja @ 2.00
Griezmann gol @ 2.10
Francja -1 @ 2.00
Zawodnik meczu: Griezmann @ 5.00

bet365
 
magik90 3K

magik90

Użytkownik
Francja vs Rumunia
Francja over 6.5 RR |1,66| bet365
Nie gram w żadną stronę ale jestem zdziwiony że masówa w stronę Rumunów. Bardzo ważnym aspektem jest to że Francuzi grają u siebie a widzę że wiele osób nie zwraca na to uwagi, przecież to ma piekielne znaczenie! Francja ma ekipę na miarę mistrzostwa i myślę że oni lub Hiszpanie po nie sięgnął. Ja dziś wybieram typ na rożne bo Francuzi tutaj pogromu nie zrobią a przeważać będę zdecydowanie i to bez dwóch zdań a rożne będą lecieć jeden za drugim. By uspokoili grę musieli by prowadzić dwoma bramkami co im łatwo nie przyjdzie. NAJLEPSZA OPCJA NA TO SPOTKANIE !
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
Francja Rożne -4.0 @ 1.95 365
Francuzi wygrywają rywalizacje rożnych prsktycznie z,każdym u siebie. Co ciekawe nawet jak,strzelą szybko bramkę to i tak prą do przodu i nabijają rogi. W ostatnich meczach prawktycznie zawsze pokryli linie. Nawet z Niemcsmi mieli 5-2 gdzie prowadźili i raczej powinni odpuścić atakowanie.
Do tego wychodzą bardzo ofensywnie, praktycznie trzema napastnikami więc będzie bardzo dużo pracy dla Rumunów. Dodatkowo pdzewiduję, że Rumuni raczej skupią się na defensywie i kontrach.
Oststni argument: wg mnie nawet jak Francja strzeli to 1-0 nie będzie wystarczające i będzie parcie na kolejne bramki, w końcu grają u siebie.
Francja/Francja @ 2.00
Griezmann gol @ 2.10
Francja -1 @ 2.00
Zawodnik meczu: Griezmann @ 5.00

bet365
Handi -1 jest po 1.50. W cenie 2.00 jest handi -1.5. To duźa różnic.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
mediapunta 141

mediapunta

Użytkownik
Handi -1 jest po 1.50. W cenie 2.00 jest handi -1.5. To duźa różnic.
Wszystko zależy od przyjętej formy, ja podawałem typy z całorocznego, gdzie zapis jest właśnie taki:



Oczywiście nie chodziło o azjana, wówczas bym to doprecyzował, jako że zapis jest taki sam. DO USUNIĘCIA.
 
lucky-dice 54

lucky-dice

Użytkownik
Moim zdaniem BTS jest o wiele lepszą opcją na ten mecz niż over 2.5, a kurs sporo wyższy. Mówi się, że przed główynym turniejem nie ma co robić demonstracji sił, a tu proszę - zarówno Francja, jak i Rumunia średnio po 3 brameczki strzelone w meczach towarzyskich na ostatnim zgrupowaniu. Jednak bramek straconych też było sporo. Rumunia dała sobie wpakować aż 4 bramki w meczu z naszymi sąsiadami od wschodu. O Francji to można tutaj pisać felietony - o sile ofensywnej nie ma co się rozpisywać, bo takie nazwiska jak Griezmann, Payet czy Pogba są jej gwarancją, ale do defensywy można mieć już zastrzeżenia. Wiadomo, że Kościelny, Mangala, Rami czy Umtiti to nie są goście z pierwszej łapanki, ale jeśli wypadają Ci tacy obrońcy jak Varane, Laporte czy Zouma to może już być lekki problem. Jeden może okazać się bez formy, drugi może złapać kontuzję, trzeci może opuścić mecz przez nadmiar kartek, a warto przypomnieć, że bodajże już 2 kartka to zawieszenie na następny mecz. Nie ma co jednak przepowiadać za bardzo takich zdarzeń losowych. Myślę, że dzisiaj Trójkolorowi otworzą dość szybko wynik i Rumunia też będzie musiała trochę przycisnąć. W 3:0 nie wierzę, stąd też wole zagrać BTS po lepszym kursie zamiast overa.

Obydwie drużyny strzelą 2.62 ✅
Bet365
 
vostock 72

vostock

Użytkownik
Przeczytałem wszystko co zostało napisane w tym temacie i w oko wpadł mi zakład za Over 2.5 celnych strzałów Rumunów. Francja dla mnie top faworyt turnieju, ale dziś otwarcie, presja i tak dalej - nie musi wcale być łatwo. Dla powodzenia zakładu przecież bramka paść nie musi, a trzy strzały są jak najbardziej możliwe. Co więcej defensywa Francuzów to chyba ich najsłabsza formacja w tej chwili i tutaj upatruję właśnie sporej szansy dla gości. Po kursie 1.70 myślę, że warto brać.
 
xanthiq 92

xanthiq

Użytkownik
Rumunia powyżej 2,5 RR @ 1,57 ✅

Francja -1.0 azjan @ 1,55 zwrot

AKO @ 2,44
bet 3 6 5


Myślę, że jednak mimo wszystko Francja jest zdecydowanym faworytem i ciężko znaleźć jakiekolwiek argumenty popierające Rumunów. W przypadku straconej bramki Rumunia będzie musiała zaatakować i liczę, że przynajmniej 3 RR nabiją, a mecz nie będzie całkowitą dominacją gospodarzy turnieju. Zabezpieczam się azjanem, jeżeli Francuzi wygrają tylko jedną bramką otrzymujemy zwrot.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dzisiaj wszyscy idą masowo w stronę Francuzów. Owszem sam stawiam dziś na ich zwycięstwo i to na okazałe. Ale mam w pamięci MS w 2002 i mecz otwarcia Francuzów z Senegalem. Faworyt też był jeden. Miało być łatwe zwycięstwo, a tu niespodzianka. Mam nadzieję, że dziś będzie inaczej.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Ja sądzę, że Francja wygra to spotkanie, kurs 1.35, mało zachęcający do gry, ale ja spróbuję sobie zagrać strzelca i wybieram.

Olivier Giroud @ 2.30 ✅
bet365


Pod nieobecność Benzemy, to Olivier będzie grał od początku w ostatnich dwóch kontrolnych grach zdobył 3 bramki. Całkiem dobry wynik, a myślę, że i dzisiaj jest duża szansa, że coś ukłuje.

Dodatkowo z racji tego, że Rumunia defensywy szczelnej nie ma, bramkę w sparingu strzeliła im Gruzja oraz Kongo, gram

Francja Over 1.5 @ 1.61 ✅ 2
bet365


całkiem przyjemny kurs.

pzdr!


edit: Elegancko wszystko ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +56
Do góry Bottom