>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

MECZ OTWARCIA, Francja - Rumunia [10 czerwca 2016 r.]

xanthiq 92

xanthiq

Użytkownik
Znalazłem jeszcze nietypowy zakład z ciekawym kursem:
Bet 3 6 5 Specjalne:
1. połowa - Doliczony czas
0 min. @ 8.00
2. połowa - Doliczony czas
2 minuty @ 6.50
Uważam, że prawdopodobieństwo tego, że zostaną doliczone 2 minuty, wcale nie jest mniejsze niż tego, że padnie remis w tym meczu, a kurs jest lepszy.
 
ms15 87

ms15

Użytkownik
Ja po części powtórzę typy jakie już się tutaj pojawiały, jednak złożę z nich ako. A mianowicie:

Francja - Rumunia 1 @1.36
over 9rr @1.66
AKO @2,26
⛔ całoroczny.

Kurs na Francję faktycznie niski, jednakże do dubelka moim zdaniem jak najbardziej się nadaje. Rumuni to na pewno nie są chłopcy do bicia, jednakże Francja dysponuje obecnie chyba największym potencjałem piłkarskim w całej Europie. Jeżeli tylko wytrzymają presję, to nie widzę tu miejsca na niespodziankę. Co do rożnych to do tego typu chyba jestem nawet bardziej przekonany. Francuzi rzucą się do ataku, więc sporo powinni nabić, a tak jak już kilka osób zauważyło również Rumuni swoje dorzucą, zwłaszcza w wypadku gdyby przegrywali.

Powodzenia, oby ten turniej był piękny i dał nam zarobić! ???? (już tylko parę godzin :] )

E: No i zabrakło jednego rr.. W drugiej połowie jedynie 3.
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Francja, gospodarz tej imprezy i za razem główny faworyt do końcowego triumfu dziś w meczu otwarcia podejmą umówmy się europejskiego średniaka, który pierwszy raz od dawna dostał się do fazy grupowej wielkiej imprezy. Mimo problemów personalnych zwłaszcza w defensywie Trójkolorowi mają szalenie mocny skład, którym są w stanie ograć każdego, dodatkowo każdy z tych zawodników, którzy wyjdą dziś na boisko jest w znakomitej formie i byli w tym sezonie kluczowimi postaciami swoich zespołów: Griezmann w Atletico, Payet w West Hamie, Martial w ManU, Pogba w Juventusie czy w końcu Blaise Matuidi bez którego Paris Saint Germain nie potrafi wygrywac meczy. W meczach sparingowych przygotowujących gospodarzy do tego turnieju Francja wygrała cztery ostatnie, grając konsekwentnie tak jak trener Didier Deschamps tego chce. Rumuni mieli znakomity początek eliminacji pod względem wyników, ale pod względem poziomu gry Rumuni nadal są średniakiem. Dziś spodziewam się jednostronnego spotkania, do jednej bramki i pewnego zwycięstwa Trójkolorowych.

Typ: HT/FT 1/1 @ 1,92
 
emilenberg 81

emilenberg

Użytkownik
Dziś zaproponuje granie Rzuty rożne - handicap ( 0 : 3.5 ) na strone Fracji. Kurs może nie jakiś byk ale zawsze 1.64 betsafe. Kto ma atakować jak nie gospodarz imprezy? Rumuni może uda im się max 3 rogi zdobyć, co nie powinno być problemu by Ale leble zdobyli ich 7. Tak w skrócie bo nie mam czasu na rozpiskę.
Rzuty rożne - handicap ( 0 : 3.5 )
Francja 1
kurs: 1.64
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Francja - Rumunia
typ: Rumunia +1.5 @ 1.75

Ostatni przegrany mecz Rumuni ( nie licząc towarzyskich) miał miejsce w 2013 roku w ramach eliminacji z Grecja...to pokazuje ze nie sa to zadne ogorki. Moze Francja ma swietnych graczy, ale w wiekszosci sa to czarni. W hitori rozgrywek zaden zespol czy to afrykanski czy europejski nie osiągnął nic w piłce, gdy w druzynie była przewaga czarnych. Nie róbcie z francji zadnej potegi pilkarskiej, bo potega nie sa. Potegą to sa Niemcy czy Hiszpanie
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Ja na ten mecz wybrałem dość nietypowy typ. Mianowicie poniżej 4,5 minut doliczonego czasu gry. Spodziewam się, że Francja wygra, ale nie będzie to na pewno super łatwy dla nich mecz. Rumunii nie są chłopcami do bicia, co potwierdzają ich ostatnie wyniki. Uważam, że w 1. połowie możemy nie zobaczyć ani minuty doliczonego czasu, a w 2. połowie zostanie zapas 4 minut, a to dużo - nawet w przypadku 1 minuty w pierwszej połowie, to jeszcze na koniec mieczu zostają 3 w zapasie. Jest to wielki turniej, gdzie jak wynik będzie przesądzony, to nie powinno być zbyt wielu minut doliczanych na zegarkach.

Poniżej 4,5 min. doliczonego czasu w meczu @1,70 Fortuna ⛔ 5 doliczonych minut..

Popieram próbować także zagrać po tych kursach co podajcie na Griezmanna, odnośnie MVP, oraz Pogbę. Myślę, że będą to najbardziej wartościowi gracze, i jeden z nich dostanie tą nagrodę po tym meczu.
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Startujemy z Euro 2016! Już dziś inauguracyjny mecz pomiędzy Francją, a Rumunią.

Moim zdaniem Francja jest tutaj jednym z najmocniejszych kandydatów do końcowego triumfu. Z jednej strony sporo osób podkreśla braki w obronie, wszak na turniej nie przyjechało trzech środkowych obrońców - Varane, Sakho i Mathieu. Oczywiście jest to jakieś osłabienie jednak nie można zapominać jak ogromną siła ofensywną posiadają podopieczni Didiera Deschampsa. Payet, Pogba, Martial, Coman, Griezmann, Giroud - Trójkolorowi naprawdę mają kim straszyć i wydaje mi się, że z taką paką znajdą się w pierwszej czwórce turnieju.
Rumunia jak to było napisane we wcześniejszych analizach, bardzo dobrze zaprezentowała się w eliminacjach zwłaszcza w obroni, dzięki czemu stracili bardzo mało goli.
Dzisiaj warunki gry będą prowadzić Francuzi i wszystko będzie zależeć od nich. Z jednej strony presja i ogromne oczekiwania kibiców jak i całego kraju, z drugiej chęć rozpoczęcia turnieju dobrym występem i zainkasowaniem trzech punktów. W moim mniemaniu Francja dziś wygra ale żeby nie powielać poprzednich typów proponuję:

Francja wygra 2 bramkami lub mniej @ 1,78 ✅ 2:1
Uni
 
F 263

fidelio

Użytkownik
W promocji unibet na wynik 0:0 do przerwy w meczu otwarcia dają kurs 3.30, według mnie całkiem prawdopodobny rezultat. ✅ Piękne otwarcie Euro z mojego punktu widzenia :)
 
B 29

belcio

Użytkownik
Francja - Rumunia
over 2.5 gola (2.1) unibet
Francja over 1,5 gola (1.6) unibet

Cały tydzień chodzi za mną wynik 3-0 dla Francji czyli łatwe zwycięstwo gospodarzy turnieju a gadka, że zawodnicy zestresowani i może skończyć się wynikiem na styku nie przemawia do mnie bo większość tych zawodników z takim stresem radzi sobie w swoich klubach doskonale oni raczej powinni być głodni sukcesu po ostatnich latach posuchy na wielkich turniejach bo Francja wkońcu ma zespół który może to trofeum zdobyć a poza tym są gospodarzami turnieju co też jest wielkim plusem. Wielu dobrych zawodników zespołu gospodarzy nie pojechało na ten turniej bo trener ma w kim wybierać a Francja pokazuje w tym roku ze gra overowo i mecze rozstrzyga na swoją korzyść mają wygraną z Holandia 3-2, z Rosją 4-2, z Kamerunem 3-2 i szkocją 3-0, a Rumunia w ostatnich dwóch sparingach tez się nastrzelała więc dużo bramek jak najbardziej możliwe, scenariusz będzie prosty Rumunia raczej postawi autobus i będzie liczyć na kontry, a Francja jak szybko strzeli to worek z bramkami powinien się szybko rozwiązać co jest dużo prawdopodobne bo w pierwszych minutach na pewno się rzuca na Rumunów jak wściekłe psy.
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Francja - Rumunia
Tak patrzę na to co piszą inni użytkownicy tego forum o Rumunii to zastanawiam się, czy ktoś sprawdził z kim piłkarze z kraju Draculi.o punkty walczyli przez ostatnie dwa lata. A były to takie tuzy jak Grecja, Wyspy Owcze, Irlandia Północna, Węgry... Aż strach się bać...Francja jest głodna sukcesu i myślę że dziś powinna to spotkanie wygrać. Mają młodą i ciekawą ekipę z perspektywami na przyszłość. Nie będę się tu zarzekał, że będzie to przekonywujące zwycięstwo lecz mam nadzieję że będzie to 1:0 kub 2:0. Rumuni to ekipa wybitnie underowa i strzelają raczej mało bramek. W 10 spotkaniach eliminacyjnych strzelili raptem 11 bramek.. Nie jest to wynik który kogokolwiek powaliłby na kolana. Gram tu na ekipę trójkolorowych.
Trzy propozycje:
Francja kurs 1,40 wynik 2:1 FT
Francja - 1 kurs 1,90
Francja wygra do zera kurs 1,80 STS

Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
arni87 52

arni87

Użytkownik
Ja na ten mecz wybrałem dość nietypowy typ. Mianowicie poniżej 4,5 minut doliczonego czasu gry. Spodziewam się, że Francja wygra, ale nie będzie to na pewno super łatwy dla nich mecz. Rumunii nie są chłopcami do bicia, co potwierdzają ich ostatnie wyniki. Uważam, że w 1. połowie możemy nie zobaczyć ani minuty doliczonego czasu, a w 2. połowie zostanie zapas 4 minut, a to dużo - nawet w przypadku 1 minuty w pierwszej połowie, to jeszcze na koniec mieczu zostają 3 w zapasie. Jest to wielki turniej, gdzie jak wynik będzie przesądzony, to nie powinno być zbyt wielu minut doliczanych na zegarkach.

Poniżej 4,5 min. doliczonego czasu w meczu @1,70 Fortuna

Popieram próbować także zagrać po tych kursach co podajcie na Griezmanna, odnośnie MVP, oraz Pogbę. Myślę, że będą to najbardziej wartościowi gracze, i jeden z nich dostanie tą nagrodę po tym meczu.

Zapomniałeś, że może zdarzyć się ostry faul i przerwa w meczu może być kilka minut.
Typ taki 50/50
 
G 10

gszegoszw

Użytkownik
Na bettsonie jest zakład bez ryzyka min 30zł

z całym szacunkiem do przeróznych analiz i typowań bez ciśnienia na pierwszy mecz z szansą że pieniądze wrócą polecam postawić na...


Strzelenie bramki spoza pola karnego
Paul Pogba po kursie 5,50


jak ktoś ma ogolnie strzelić to myśle że bedzie to własnie Pogba...a że lubi bić z daleka to może akurat coś mu wejdzie i kwota przyszłego transferu wzrośnie.. w każdym razie bedzie sie fajniej ogladało mając taki kurs w zakładce :cool:

co do przyziemnych rzeczy to uważam że stanie się to w już w pierwszej połowie i over 0,5 w pierwszej połowie po kursie 1,45

miłego oglądania i samych wygranych
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Francja: Lloris - Sagna, Koscielny, Rami, Evra - Kanté, Matuidi, Pogba - Griezmann, Payet, Giroud

Rumunia: Tătăruşanu - Săpunaru, Grigore, Chiricheş, Raţ - Hoban, Pintilii, Stanciu - Popa, Stancu, Andone
 
kaszakasr 161

kaszakasr

Użytkownik
Pierwszy mecz,otwarcie Euro,grają gospodarze i przy okazji jedni z faworytów tego turnieju. Gracie różne over itp ja spróbuję powyżej 0,5 różnego do 10 minuty w Bet365 po 1,66 jak dobrze pamiętam. Francja za atakuje to pewne i myślę że od początku przycisną i różny dosyć szybko wpadnie. (Pisze z komórki wiec możliwe są błędy)
Pozdrawiam i wygranych.✅✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro 2016
Spotkanie: Francja - Rumunia
Godzina: 21:00
Typ: Poniżej 2 goli w meczu (azjan)
Kurs: 2.35
Bukmacher: Bet365

Analiza:

Dzisiaj spróbuję nieco bardziej ryzykownie i na przekór większości typerów. Na wstępie chciałbym zaznaczyć, iż moim zdaniem kursy na dzisiejsze spotkanie są zdecydowanie przesadzone... Francja, owszem, powinna być faworytem, natomiast 1.36 na ich zwycięstwo wygląda tak, jakby Rumuni mieli się położyć na murawie i poprosić Trójkolorowych o jak najniższy wymiar kary. Umówmy się - nikt tutaj na pewno i nie odpuści i Francuzi nawet jeżeli wygrają, to raczej minimalnie.

Mecze otwarcia rządzą się swoimi prawami. Niby są to takie same spotkania jak inne, a jednak jest w nich coś takiego, co pęta nogi zawodnikom, onieśmiela faworytów i gospodarzy, dodaje skrzydeł tym niedocenianym. Pokusiłem się o podsumowanie meczów otwarcia na Euro rozgrywanych od 1996 - grali w nich zawsze gospodarze danego turnieju - i:
* w pięciu meczach gospodarze wygrali tylko raz!;
* oglądaliśmy średnio 2.2 gola na mecz.

To oczywiście tylko statystyka, ale mimo wszystko można zauważyć pewną prawidłowość. Dlaczego tak słabo w takich spotkaniach wypadają gospodarze? W mojej ocenie wpływa na to głównie długi okres bez grania meczów o stawkę. Każdy piłkarz podkreśla, że sparing to zupełnie inna bajka niż mecz o punkty. To właśnie w tych drugich drużyna się hartuje, zgrywa się i staje się monolitem. Francji tego dzisiaj na pewno zabraknie.


Kadrowo Francuzi wyglądają świetnie, ale.. tutaj też znajduję pewne &#39;ale&#39;. Brak Benzemy i Varane&#39;a to naprawdę ogromne osłabienia. Na środku bloku defensywnego Koscielnemu partnerował będzie zapewne Adil Rami - czyli tykająca bomba. Kto oglądał mecz z Kamerunem ten widział na własne oczy, jak kiepsko prezentuje się obrona Francuzów. Formacja 4-3-3 dosyć poważnie oddziałuje na postawę defensywną całej drużyny, przekładając się na dużą ilość straconych bramek.
Trener musi zdawać sobie sprawę z tych mankamentów i musi też wiedzieć, że na takiej imprezie błędy mogą ogromnie dużo kosztować. Może nie być takiej sytuacji, że tracąc dwa gole spokojnie strzela się trzy. Jego piłkarze na szczeblu reprezentacyjnym nie są zbyt doświadczoną mieszanką. Najważniejszym zadaniem będzie dzisiaj zagranie na zero z tyłu, aby uniknąć obniżenia morale w zespole. Oczekiwania są ogromne, a najgorsze co mogłoby się Francuzom przydarzyć to porażka w meczu otwarcia, co postawiłoby Les Blues w fatalnej sytuacji.

Na drugim biegunie mamy Rumunów, którzy bez porażki awansowali na Euro z drugiego miejsca w grupie. W ostatnim meczu towarzyskim z Ukrainą zakończyła się ich trwającą dosyć długo seria meczów bez przegranej, jednak nie traktowałbym tego szalonego meczu zbyt poważnie (przegrana 3:4). Rumunia pomimo, że ich grupa nie była może zbyt wymagająca, osiągnęli niesamowity bilans, tracąc w 10 starciach zaledwie dwa gole! Strzelili też niewiele, bo 11, więc średnio w ich meczach padało 1.3 gola/mecz.
Z jednej strony mówi się, że Rumuni nie mają nic do stracenia i spróbują odważniej zagrać. Wiadomo jednak, że porażka w pierwszym meczu turniejowym od razu stawia pod ścianą, a odkrywanie się z przeciwnikiem o takim potencjale ofensywnym może okazać się strzałem w stopę. Już remis wywalczony w takim meczu postawiłby ekipę Anghela Iordănescu w niezłej sytuacji, mając w perspektywie spotkania ze Szwajcarią i Albanią. Czy jest zatem sens iść na wymianę ciosów z Francuzami? Moim zdaniem Rumuni wyjdą na ten mecz z nastawieniem mocno defensywnym i nie pozwolą gospodarzom na rozwinięcie skrzydeł. Typuję tutaj niski under bramkowy i mam nadzieję, że przeczucie mnie nie zawiedzie. Powodzenia ;)
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Beka nie mogę na Betssonie wpłacić hajcu z BZWBK, więc może Wam podpowiem.

Rozpatrywałem kartki i sensowny moim zdaniem wydaje się być boczny obrońca Rumunii - Rat. Ma on 35 lat, w tym sezonie grał w Las Palmas. Rozegrał 14 spotkań 3 kartki. Sezon temu grał w Grecji w PAOK, gdzie w 40 meczach miał 14 kartek. Dziś będzie musiał Griezmanna.

Rat kartka TAK
3.00
Unibet


Za freebeta brałbym tak wstrzymuje się... mało środków zgromadziłem na Euro ????

No i tak ooo, trafiony dobrze,że chociaż reputacje podbijacie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +88
pietras7 572

pietras7

Użytkownik
Elo, elo Panowie;) ja także zaproponuję coś na inaugurację Euro;) tyle już zostało powiedziane i napisane, że i ja coś zarzucę. Co do samego meczu, osobiście uważam, że Francja dziś powiezie Rumunów. Abstrahując od pełnych trybun, że gospodarze, że mecz otwarcia, że braki w obronie. Trójkolorowi maja ogromną siłę rażenia i Rumuni dziś polegną. Payet, Pogba i Griezmann i jeszcze kilku grajków przejedzie się dziś po obronie Rumunii. Ale do meritum. Francja będzie atakować, Rumunia będzie przerywać, czyli będzie faulować. No i tu znalazłem typ na dziś. A zowie się on Mihai Pintilii. Środkowy 31-letni pomocnik Steauy Bukareszt. Facet wie jak sie ostro gra i zdecydowanie uznaje, że piłka może przejść, ale zawodnik już niekoniecznie.
W el.Euro 16 w 8 meczach zobaczył 3 kartki. W klubie w 11 meczach obejrzał 8 kartek żółtych i jednego kiera. Do tego dochodzi sędzia Kassai, który pokazuje średnio 4,5 kartki na mecz, więc Pintilii ma duże szanse na znalezienie się w kajecie Węgierskiego Arbitra.
Mihai Pintilii dostanie kartkę---&gt; TAK 2.25 Betano
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Francja -1,25 @ 1,95 Pinnacle

Ja tu się przychylam raczej do takiego scenariusza,że gospodarze pokażą już w pierwszym meczu swoją siłę.Te statystyki ile to Rumunii nie przegrali spotkań i jak mało bramek nie stracili na mnie nie robią wrażenia bo grali z przeciętniakami.Dzisiaj mają rywala z jakim już bardzo dawno się nie mierzyli.Francja ma silny zespół,głodny sukcesów a jak pokazuje historia na dużych imprezach gdy grają u siebie potrafią być bardzo groźni (Euro 84 i MŚ 98).Publika powinna pociągnąć ich do jeszcze lepszej gry a potencjał to tutaj jest nie porównywalny między tymi ekipami.Problem leży w defensywie na chwilę obecną ale Rumunia to nie jest drużyna,która będzie potrafiła te braki obnażyć moim zdaniem a trójkolorowi powinni mieć bardzo dużą przewagę.Pewne zwycięstwo mi się tu widzi.
 
O 9

otsochodzi

Użytkownik
Jesli mialbym juz szukac jak kolega groven wysokich kursow, to w strone bts+ over 2.5 w calorocznym kurs 4 ✅. Napewno nie argumentujac tego, ze Rumunia ma mocna ofensywe, bo to nieprawda, ma slaby atak, a to ze rostrzelali sie Ukraina, to jedna jaskolka wiosny nie czyni, tym bardziej ze w meczach towarzyskich wynik schodzi na 2 plan, a trenerzy probuja roznch wariantow gry oraz testuja wszystkich zawodnikow. Lepiej zobaczyc jakie statystki miala Rumunia w elminacjach, sporo meczy 0;0 i bilans 11;2, wiec przede wszystkim Rumunii to niezla defensywa. Za tym typem przemawia tylko fakt ze mecze otwarcia sa nieprzewidywalne i bywaja dosc otwarte, 2 lata temu Brazylia-Chorwacja, albo pamietny mecz Niemcy- Kostaryka 4;2 sprzed 10-ciu lat. Do tego ostatnie mecze towarszyskie, ktore jednak nalezy traktowac z dystansem w przypadku Francji byly dosc overowe, sila w ataku, a w obronie jednak tak rozowo nie bylo, 2-bramki z Kamerunem, 2 z Rosja, tak samo z Holandia, do tego braki Sakho,Varane, to tutaj bym szukal argumentow a raczej nie w ofensywie Rumunow.

Ja na spokojnie pobieram win Francuzow 1.30✅, kurs slaby, wiec jedynie dla mnie wart gry w AKO. Mimo wszystko uwazam ze bd 1/2;0, ale w/w typ bts+over przy takim kursie jest warty zagrania, mecz otwarcia, i wynik typu 2;1 wchodzi w gre, jakby Francuzi stracili gola to dysponuja tak mocna ofensywa ze spokojnie sa w stanie strzelic tego gola wiecej od rywali. Remis Francji na start to mega niespodzianka by byla.
Zaimponowali mi dzisiaj Rumuni, fajna poukladana gra, spokojnie moga rywalizowac z Szwajcaria o wyjscie z 2 miejsca, super ze Payet pokazal geniusz bo typy mozna rozliczac na ✅ Mam nadzieje ze ktos skorzystal z tego bts+over2.5 bo kurs naprawde byl mega atrakcyjny i jak sie okazalo trafny.
 
Do góry Bottom