>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mecz sie nie odbyl

A 0

autsajder

Użytkownik
mwcz barcy wczoraj byl. barca wygrala ;) a ja obstawilem np. celtic ktory przelozyli troche wiecej. usuna mi te mecze i wyplaca kase za wygrany kupon??
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Tak, najdalej za dwa dni pojawi się wynik na stronie. W momencie gdy na stronie będzie wynik i &#39;N&#39; (nie odbyte) to będziesz mógł iść po wygraną. Wygrana, która jest napisana na kuponie będzie pomniejszona (podzielona) o kursy z meczy które się nie odbyły (tak jakby nie było ich na kuponie).
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Regulamin.

Zdarzenie zostaje unieważnione w przypadku, gdy:
- zdarzenie nie odbyło się w całości albo zostało odwołane, a następnie nie odbyło się w całości lub nie zostało dokończone przy niezmienionych warunkach przebiegu zdarzenia wciągu dwóch kolejnych dni kalendarzowych.

Jeśli mecz miał być 4.12 to powinien być zakończony 5.12 lub 6.12
Jeśli mecz miał być 5.12 to powinien być zakończony 6.12 lub 7.12
Jeśli mecz miał być 6.12 to powinien być zakończony 7.12 lub 8.12

W każdym innym wypadku Milenium powinno dać zwrot. 6.12 będzie dopiero jutro, więc sprawa jest jasna ;).
 
K 0

kubarozpruwacz

Użytkownik
A co jeżeli wygrałem kupon, jeden mecz miał byc 5.12, ale odbędzie się 8.12, a ja zamierzam pojechac po wygraną 10.12? Zaliczą mi ten mecz, jeśli pójdę odebrac wygraną po zakończeniu przełożonego meczu? (jak napisałem wcześniej, przełożonego o 3 dni?) Bo nie wiem, czy w razie czego jutro jechac po wygraną. Bo jeszcze zrobią tak, że pojadę odebrac w piątek, a oni mi powiedzą, że ten jeden mecz odbył się w środę, powiedzmy go nie trafiłem i okaże się, ze nie wygrałem kuponu.
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Na mój rozum bukmacher powinien dać zwrot na ten &#39;numer zakładu&#39;, który Ty masz na kuponie (zakład który nie odbył się w terminie ani w ciągu dwóch kolejnych dni), a później ponownie wystawić mecz w ofercie już z innym numerem (czyli de facto zupełnie inny zakład choć ten sam mecz). W stsie często rozwiązywali sprawę w taki sposób i nie było problemu.

Nie chcę być rzecznikiem prasowym bukmacherów, bo oni mają różne odchyły, a ja nie chcę wprowadzać Cię w błąd. Tym bardziej, że w Milenium zagrałem ze dwa razy w życiu.

Na ich stronie możesz sprawdzić wyniki i z tego co widzę wiele zwrotów jest już tam oznaczonych. Jeśli na stronie w wynikach będzie zwrot to w systemie kupon będzie wygrany i wątpię, żeby później coś kombinowali ;).
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Punkty przyjmowania zakładów WZB Milenium będą czynne w dniach:
24.12.2010 10:00 - 15:00
25.12.2010 nieczynne
26.12.2010 10:00 - 15:00
31.12.2010 10:00 - 15:00
01.01.2011 nieczynne
 
Do góry Bottom