>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mecze Towarzyskie :D

Status
Zamknięty.
spinache 96

spinache

Forum VIP
Rosja - Łotwa typ 1 kurs 1.35

Rosja pod wodza nowego trenera Hiddinka bedzie chciala sie jak najlepiej zaprezentowac.Łotwa natomiast to juz nie ten sam zespol co kiedys, gdy ogrywal Polakow na w Warszawie za kadencji naszego wspanialego trenera Bońka.

Czechy - Serbia typ 1 kurs 1.70

Ostatni mecz Pawla Nedveda, prawdopodbnie koledzy z zespolu beda chcieli wygrac to spotkanie zeby podziekowac temu wielkiemu pilkarzowi za wspaniala gre w reprezentacji.

Norwegia - Brazylia typ 2 kurs 1.90

Brazylia gra w nowym skladzie z wieloma zawodnikami grajacymi w klubach brazylijskich i rosyjskich bez Ronaldo, Ronaldinho, Adriano i Kaki.Zagraja za to tacy zawodnicy jak Elano z Shahtara, Vagner Love z CSKA, Julio Baptista z Realu czy Gilberto z Herthy.Ciekawi mnie w jaki sposob zagra ta nowa druzyna, chociaz na Norwegie ktora oprocz Carew nie ma zadnego europejskiej klasy zawodnika nawet ten sklad powinnien wystarczyc.Wszystko zalezy od zaangazowania zawodnikow Brazylii, ktorzy powinni sie zaprazentowac jak najlepiej przed nowym trenerem.

Włochy - Chorwacja typ under 2,5 kurs 1.75

Oba zespoly preferuja defensywny styl gry, Wlosi dzieki tej grze zdobyli Mistrzostwo Swiata.Chorwaci takze graja duzo lepiej w obronie niz w ataku, chociaz w MŚ nie dalo sie tego zbytnio zauwazyc.Takze wplyw na wynik moze miec zaangazowanie obydwu zespolow w wygranie tego meczu.Napewno Wlosi, ktorzy beda grac przed nowym trenerem Donadonim zechca pokazac sie z jak najlepszej strony, mam nadzieje tylko ze bedzie to pokaz gry denfensywnej.
 
peja 1

peja

Użytkownik
A nasze Orły jak się pięknie dzisiaj zaprezentowały :p tylko 2-0... mieli 20 minuty dobrej gry, gdyby nie ta bramka na 2-0 to mysle, że by zremisowali to spotkanie... ale nasi kopacze są zdolni ????
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Raczej by tego meczu nie zremisowali, ponieważ Dania miała bardzo dużo sytuacji. jak dla mnie w tym meczu bardzo dobrze się zaprezentował Dudek, tylko mały przypadek sprawił że wpuścił pierwsza bramke. Ale i tak dla mnie numerem jeden w naszej bramce Jest Artur Boruc. Moim zdaniem Dania to był zbyt mocny zespoł żeby postawić na takich graczy, którzy wracają do reprezentacji, lub nie mają jeszce ogrania ponieważ dopiero zaczoł się sezon.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom