>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mecze towarzyskie - klubowe w 2012

Status
Zamknięty.
nicolante 149

nicolante

Użytkownik
Zaglebie Sosnowiec - Rozwoj Katowice ROZWOJ KATOWICE 4,50 3/10 stanley

Chyba swariowali booki taki kurs dla Rozwoj,mam info kto ten druzyna zakuadali nie zle skad i mozon robic bardzo dobra sezonu,obodwie druzine zacinali treinowac 1 lipca obodwie druzyna graion 2 liga ten sama grupa,Sosnowiec wczroaj przegrali juz 1 sparingi a dzis snowu graion,za taki wysoki kurs dla Rozwoj zagram ze oczy zakmienta
 
nicolante 149

nicolante

Użytkownik
LOKOMOTIV Plodviv 4,30 2/10 ponad 2,5 1,82 5/10

Są Bułgarzy w sparingach dotychczas posiadanych do tej pory zawsze grał przeciwko wystarczyło, aby zobaczyć rynek, ale teraz w obliczu Legia próbnej nie zagrać w jedną z tych, którzy grali dwa dni temu przeciwko Sparcie Praga, gdzie Legia miała pole z najlepszych szkoleń, miejska powiedział dziś, że zespół będzie grać bardzo różne, dając miejsce dla tych, którzy do tej pory grał niewiele lub nic, Legia usunął że z Sparta Praga, jak również ciężka 4-0 przeciwko Metalist Charków 4:1 i pokonał 1-0 rumuński Uniwersytet Cluj.Oggi dla mężczyzn Urbana jest ostatni test wróci do Turcji, po którym Varsavia.Plodviv nie słyszałem o każdy pobyt w zespole pola weźmie udział w drugiej rundzie kwalifikacyjnej Ligi Europejskiej i na rynku mają wzmocniony ulegając tylko kilka odtwarzaczy ale kupując nadmiernie diversi.L &#39;na podstawie tych dwóch ostatnich zespołów powinien przyjechać, ale aby zobaczyć Legię do 65 proc wydaje się dla mnie śmieszne, nawet jeśli grali przeciwko drużynie dwie dywizje niższym w przyjaznej gry non&#39;d. mam nadzieję, że dzisiaj Bułgarzy jakby grać w tę grę i udostępnić je na neutralnym gruncie jest zbyt wysoka, że nie jest giocare.Legia że w sezonie i stracił ważnych ludzi, którzy nie kupił żadnego ważnego gracza na rynku, takich jak Urbana trener robi mi się niedobrze.
 
nicolante 149

nicolante

Użytkownik
Widzew Łódź -1.5 2.40 5/10


Gra, która jest rozgrywana na neutralnym gruncie, Widzew z dwóch tygodniach pracy w nogach i teraz zagra najlepszego gracza w każdym teście, Wigry Suwałki polskich wojskowych w trzecim zespole podziału w tej kategorii zbyt słaby, ale kilka dni zaczął konkurować w przygotowaniu dwa dni temu przyjazny na Litwie z doświadczeniem w najwyższej klasie, ale porównując Widzewa jest znacznie niższa, w tym przyjaznym Wigrach stracił 4-0 Fielding wielu graczy w praktyce, a dziś również dać przestrzeń do nich, w wyścigu z wielu sieci ponad 2,5, ale odtworzony, jeśli Widzew nie ma litości dla tych celów w ostrym goleada dla nich.
 
nicolante 149

nicolante

Użytkownik
Dynamo Kijów, które liga zaczyna się szybko i do tej pory zagrał trzy mecze towarzyskie przeciwko drużynie wygrywając pierwszy Karlsuer kazachskiej a następnie przegrał z Dinamo Zagrzeb, którzy nie wygrają, czy przegrają dzisiaj, nawet nie chcę myśleć o zespole ma teraz więcej czasu na robienie eksperymenty znacznie wzmocniła drużynę tego lata i gotowy wygrać mistrzostwa po kilku latach supremacji Szachtar Donieck przyszedł trzech graczy w tej lidze robią różnicę jak portugalskiego Veloso z Genui napastnik chorwackiej Kranjčar z Tottenhamem i powrócił do ojczyzny Bogdnov gracze Arsenal trzy role w trzech francuskich distinti.I Monako są sekundy inwestycji kapitałowych we Francji i 2 w rynku zostały przeniesione dobrze po nieszczęśliwym sezonie ubiegłym, Monako i nogi tylko wygrał, ale przyjazny choć przed skromny Wacker Innsbruck w Austrii, choć zawsze przyjazny, który jest technicznym różnica pomiędzy tymi dwoma zespołami fizyczne były zdecydowanie na korzyść Ukrainy, więc postanowiłem podzielić się tym odtwarzać je w przyjaznej atmosferze, który rozgrywany jest na neutralnym gruncie.


DINAMO KIEV 1,95 4/10 stanleybet
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Wigry Suwałki - Widzew Łódź

Typ: Wigry Suwałki
Kurs: 3,10

bet-at-home

Dzisiaj wpadło mi w oko spotkanie sparingowe między Wigrami Suwałki a Widzewem Łódź. Bardzo możliwe jest że suwalszczanie ugrają komplet punktów. Do stolicy Suwalszczyzny Łodzianie pojadą w sile szesnastu zawodników. W łodzi zostaną. Mehdi Ben Dhifallah, Souhail Ben Radhia, Hachem Abbes, Adam Banasiak, Piotr Mroziński czy też Przemysław Oziebała. Dotkawe braki to zawodnicy któży odeszli z zespołu przed tym sezonem. Są to:Jarosław Bieniuk, Łukasz Broź, Bruno Pinheiro (AÉL (Limassol)), Dudu Paraíba, Radosław Matusiak, Przemysław Oziębała (Górnik Zabrze), Mindaugas Panka (Ruch Chorzów), Rafał Serwaciński (Pogoń Siedlce), Ugochukwu Ukah, Jurijs Žigajevs. Jak widać są to spore ubytki w składzie. Myślę że Wigry mają dzisiaj szansę powalczyć i może nawet wygrać z ekipą ze stolicy województwa łódzkiego.
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie
Spotkanie: Austria Wiedeń - West Ham United
Typ: West Ham United
Kurs: 2,80
Bukmacher: William Hill
Analiza: Pierwsze towarzyskie spotkanie drużyny z Londynu, która po roku przerwy wraca do Premier League. Skład bez zmian, zawodnicy, którzy odgrywali ważne role w awansie do Premiership, pozostali. Poza tym, zakontraktowany został bramkarz Boltonu - Jussi Jaaskelainen czy też Mohamed Diame z Wigan. Oprócz tego pozostali najlepsi zawodnicy &quot;The Hammers&quot;, nikogo nie ubyło. Mowa oczywiśćie o takich graczach jak - Nolan, Noble, Cole, Collison, Maynard czy Vaz Te. West Ham pod wodzą Sama Allardyce&#39;a awansował, po pięknym sezonie w Championship. Co prawda zabrakło im dwóch punktów, by awansować bezpośrednio jednak w Play-Offach nie dali rywalom najmniejszych szans. Pokonując Cardiff City 5:0, następnie w finale ograli Blackpool 2:1. Jedynie Southampton(85) strzeliło więcej bramek niż West Ham (81) podczas sezonu 2011/2012. Myślę, że ich forma nadal jest na bardzo wysokim poziomie i dziwą mnie kursy ze wskazaniem na Austrię Wiedeń. Według mnie pewne zwycięstwo podopiecznych Allardyce&#39;a.
 
nicolante 149

nicolante

Użytkownik
Gryf Wejherowo 6,00 2/10 tipico


Nell&#39;Arka smobilitizzazione jest w powietrzu zostały wprowadzone na rynek najlepsi gracze na nowego prezydenta nie ma zamiaru wydatków, ale raczej sprzedać, fani są bardzo zaniepokojeni tą sytuacją w szatni wyciągnąć złe powietrze, goście w tym roku promowana zdecydowanie niższy w trzeciej lidze dla gospodarzy, ale z tą wiadomością, że mogę spróbować coś.
 
M 31

madrala

Użytkownik
Po dłuższej przerwie spowodowanej wyjazdem za granice, wracam do analizowania, typowania. Lipiec nie należy do miesięcy w których oferta z piłki nożnej powala na kolana. Dziś przeanalizowałem kilka spotkań towarzyskich w których upatruje zysku. Zapraszam do analizy.
Gospodarze dzisiejszego pojedynku zeszły sezon zakończyli na 3 miejscu z dorobkiem 51 punktów. Young Boys sezon zaczynają 15 lipca meczem FC Sankt Gallen 1879. Do ów spotkania pozostał tylko dzisiejszy mecz. W ostatnim test meczu minimalnie okazali sie gorsi od drużyny z Doniecka (3:4). Jedynym znaczącym ubytkiem jest D. Degen (25/2), który przeniósł się do FC Basel.
Goście zeszły sezon zakończyli na szóstym miejscu 2 Bundesligi. Sezon rozpoczynają dopiero 4 sierpnia! Są zupełnie na innym etapie przygotowań niż ich dzisiejsi przeciwnicy. Według serwisu transfermarkt.de klub opuścili(zostały wymienione największe osłabienia): K. Volland (24/6)nap, Đ. Rakić (27/5)nap, A. Rukavina(34/0)obr, S. Buck(32/2)obr, S. Aigner(27/4)pom.
Kończąc za drużyna Young Boys przemawia kilka ważnych argumentów. Goście rozpoczynają sezon dopiero w sierpniu, występują w 2 lidze niemieckiej i z drużyny odeszło sporo wartościowych zawodników. Polecam!
 
witek-k 326

witek-k

Forum VIP
FC Vaslui- Slovan Liberec
Typ: 1X
Kurs: 1,67( bwin)
Wicemistrz Rumunii kontra mistrz Czech. Spotkanie w austriackim Uttendorfie. Slovan we wtorek gra pierwszy mecz el. do LM z Szachtiorem Karaganda. Dziś w starciu z Rumunami kilka znaczących osłabień.
Do Werderu odszedł obrońca Gebre Selassie( 30/5), który zaprezentował się bardzo dobrze podczas EURO 2012. Ponadto w treningach nie uczestniczą: Brezanik( 28/12), Stajner( 29/15) z powodu grypy, Sural( 28/3) ma anginę zaś Rabusic( 29/11) podczas ostatniego sparingu nabawił się urazu ścięgna achillesa. Widać więc, że osłabienia te dotyczą bardzo ważnych zawodników.
Dlatego też sądzę, że Vaslui nie przegra tego spotkania. W zeszłą niedzielę zremisowali 2-2 ze Spartą Praga.
 
femefatale 85

femefatale

Użytkownik
Już dziś 10.07.2012 / 19:00 - Stauferpark-Stadion dojdzie do bardzo ciekawego pojedynku pomiędzy : Augsburg - CelticDrużyna Celticu w Niemczech jest już od 8.07 gdzie rano się pojawiła na lotnisku . Trener twardo zapowiada że na obozie czy też sparingach nie będzie żadnego odpuszczania , że każdy musi pokazać że zasługuje na to żeby to on właśnie grał w podstawowej jedenastce w nowym sezonie . W 25-osobowej kadrze,nalazło się miejsce dla czterech piłkarzy z drużyny juniorów czyli jak widać skład bardzo mocny ! Kurs na wygraną Celticu moim zdaniem jest wysoki i to oni są zdecydowanym faworytem . Natomiast Augsburg to średniak niemieckiej piłki w poprzednim sezonie zajęli 14 miejsce w tabeli Bundesligi jak na razie nie zachwycają też na rynku transferowym a odeszła jedna z ważniejszych postaci tej drużyny poprzedniego sezonu Ndjeng

Augsburg - Celtic
Typ 2
Kurs 2.55 Betclick
 
lukiaszenko 132

lukiaszenko

Użytkownik
Cracovia - Amkar Perm
Drużyna Cracovii na obóz do Gniewina przybyła wczoraj w południe po dziesięciogodzinnej podróży. Dzisiaj o 18:30 grają sparing z Amkarem, a jeszcze wcześniej mają poranny trening. Na obóz pojechało 22 piłkarzy, ale nie wszyscy będą mogli zagrać w pierwszym sparingu. Bruno Żołądź jeszcze narzeka na uraz, a Alex Suvorov jeśli wejdzie, to tylko na chwilę. Do Pasów na pewno nie dołączą Sebastian Szałachowski i Bartłomiej Niedziela, z którymi negocjacje nie zakończyły się sukcesem. Sam trener Wojciech Stawowy zdaje sobie sprawę z tego, że trening i mecz w jednym dniu to duże obciążenie, szczególnie, że minęła dopiero doba od ich przyjazdu na obóz. Ostatnie sparingi Cracovii to remis 2:2 z Sandecją i przegrana z Karpatami Lwów.
Amkar to rosyjski średniak, ale spokojnie utrzymał się w Premier Lidze. Pierwszy mecz ligowy rozegrają już 22 lipca, Cracovia rozgrywki zaczyna dwa tygodnie później. Amkar posiada lepszych piłkarzy, a Cracovia to zespół w małej rozsypce po spadku do 1. Ligi, dodatkowo miała mało czasu na regenerację po podróży i porannym treningu. Kurs na wygraną Rosjan naprawdę bardzo atrakcyjny.
Cracovia - Amkar [2] 2,15 expekt
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 135

mhm

Użytkownik
Wojciech Stawowy i wszystko jasne. Jak Perm trafi chociaz 1 brame to wygra.
Stawowy nie ma pojecia o trenowaniu ale ma dobre znajomosci. Jestem przekonany ze niejeden z nas by mogl byc na jego miejscu i by lepszych pilkarzy dobral.
 
S 7

scyzoryk73

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie,10.07.2012 18:00
Spotkanie:Warta Poznań - Zalgiris
Typ: 2
Kurs: 2,35
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Dziś o godzinie 18:00 dojdzie do meczu towarzyskiego pomiędzy Wartą Poznań a Zalgiris Vilnius . Faworytem według mnie tego spotkania są wicemistrzowie Litwy z poprzedniego sezonu. Jest to drużyna w trakcie sezonu, po 19 kolejkach zajmuje 2 pozycję i w tej chwili czeka ich prawie miesięczna przerwa w lidze .Za 9 dni czeka ich jednak walka w eliminacjach do ligi Europejskiej i chcąc utrzymac dobra ostatnio dyspozycję zdecydowali się rozergrac mecz towarzyski. Zalgiris to solidna ekipa, która ma na pewno większy potencjał niż jeżeli średniak 1 Polskiej ligi czyli Warta. Poznaniacy do rozpoczęcia sezonu maja jeszcze sporo czasu, widac było w ostatnim spotkaniu z Zagłębiem ,że nie są w optymalnej dyspozycji tracąc aż 6 bramek przegrywając 3-6 . Kurs bardzo ciekawy na Litwinów a był sporo większy. Mecz rozgrywany na terenie neutralnym, koło takiego kursu nie można przejśc obojętnie patrzac na dyspozycję zespołów. ????
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Slovan Bratysłwa - Slovan Dusla Sala 10.07.2012, 16:00
Typ: 2/1
Kurs: 17
Bukmacher: Bet365
Stawka: 2/10

Sezon zaraz rusza, ostatnia szansa, ja w to wierzę :cool:
pisałem już o tym co Slovan robi w towarzyskich meczach.
Ponadto over 3,5 kurs 1,85 5/10.
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Mecz Towarzyski, Piłka Nożna
Cracovia - Amkar Perm
Typ: Amkar ✅ ✅ ✅
Kurs: 2,00
Bukmacher: Bet365

Z reguły szerokim łukiem omijam obstawianie jakichkolwiek meczów sparingowych (rok temu lubiłem stawiać dla zabawy). Niektóre jednak z nich wydają się być stosunkowo przewidywalne, a jeśli dodatkiem jest fajny, wysoki kurs, to warto zagrać. Do rzeczy. &quot;Pasy&quot; dopiero wczoraj rozpoczęły obóz w Gniewinie. Tak, tak - w tym samym ośrodku, który gościł mistrzów Europy, Hiszpanów. Teraz przebywa tam Cracovia, bodajże Piast i właśnie Amkar. Nic więc dziwnego, że jeden telefon wystarczył, żeby zgadać się na sparing z Rosjanami. I nawet jeśli jest to mecz towarzyski, to faworyt jest jeden - Amkar. Patrząc na kadrę Cracovii, która pojechała na zgrupowanie, nietrudno oprzeć się wrażeniu, że to zbitka półprofesjonalistów z jakimiś kompletnymi nołnejmami z juniorów, lub zawodnikami testowanymi. Ale co się dziwić? Przecież to spadkowicz z ekstraklasy. A dzisiaj przyjdzie im się zmierzyć z dziesiątą siłą ligi rosyjskiej, która to liga uważana jest za bardzo wymagającą (według niektórych rankingów, siódma w Europie). Nie mam zamiaru porównywać składu Amkaru do składu Cracovii, bo to się mija z celem. Przepaść. Dla Rosjan ten obóz to ostatnia prosta przed meczami o stawkę. 22 lipca zmierzą się bowiem z Zenitem Sankt Petersburg. Trzeba więc powtórzyć wyświechtane stwierdzenie, że oni są na innym etapie (bardziej zaawansowanym) przygotowań do sezonu.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Slovan bez łamańca, ale over i tak dał zarobić.
Czernomorets Burgas - Rakovski 2011 11.07.2011, 9:00 ⛔ 1-2
Typ:
Czernomorets Burgas
Kurs: 1,61
Bukmacher: bet365
Stawka: 4/10

Analiza:
Jutro z rana ekipa z Burgas zagra kolejny sparing w Rakitovie.
Czernomorets przed tym sezonem za mocno się nie wzmocnił, odeszli gracze doświadczeni,
ale już będący u schyłka kariery, ponadto odszedł Dyakov [pom 17/2].
Kręgosłup zespołu się nie zmienił, w ostatnim sparingu pokonali Septemvri Simitli 2-1.
Goście awansowali do drugiej ligi, klub istnieje od dwóch lat.
Over 2,5 kurs 1,7 też można. ✅
Czernomorets akurat nie ludzi kombinować, więc wierzę w czysty mecz ????
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Piłka nożna, Niemcy, mecz towarzyski
VfB Stuttgart - 1. FC. Heidenheim
Typ: Stuttgart (handicap -1)
Kurs: 2,10
Bukmacher: Bet365

W poszukiwaniu kolejnych perełek sparingowych, natknąłem się na mecz szóstej siły Bundesligi z marnym, półzawodowym trzecioligowcem. U naszych sąsiadów to pewna tendencja, że sporo test-meczów, rozgrywa się ze znacznie słabszymi przeciwnikami. Czynników jest wiele: bo akurat są pod ręką, bo trener chce zaszczepić syndrom zwycięzcy (robiąc dzięki temu taki bardziej zaawansowany trening strzelecki), bo ma idealną możliwość do przetestowania przeróżnych rozwiązań taktycznych. Mniejsza. Ostatnio HSV rozniosło jakichś amatorów 10:0 (Rudniev strzelił dwie). Zresztą po co szukać tak daleko, skoro VfB odpaliło amatorów z TSV Schwaikheim 16:0. Właśnie tak kończy się większość tych sparingów - pogromami. Nie oszukujmy się (albo jak mawia G. Lato - powiem panu uczciwie) - dla Stuttgartu to nie będzie żaden przeciwnik, nawet jeśli zagrają dwoma jedenastkami. Heidenheim składa się głównie z lokalnych piłkarzy, lub tych, którzy nie łapią się do rezerw np. Stuttgartu. Warto zaznaczyć, że telewizja klubowa VfB pofatyguje się na to spotkanie, by pokazać go fanom na żywo - to też o czymś świadczy, prawda?
 
P 31

pantryx1993

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna: ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie
Mecz: Panathinaikos - Braunschweig
Typ: 1
Kurs: 1.80
Bukmacher: Sportingbet

Analiza:

Ale okazja proszę spojrzeć na pozostałe kursy u innych bukmacherów. Aż, żal nie zagrać takiego meczu kurs o średnio 0.25-0.20 lepszy niż u innych buków. A mecz szczerze mówiąc, w którym faworyt może być tylko jeden. Wiadomo, że są to mecze sparingowe i pre sezon obu drużyn. Ale patrząc na poczynania ekip Braunschweig nie mam wątpliwości co do tego kto ten mecz wygra. Zajęli oni miejsce w środku tabeli 2 drugiej Bundeslidze mając na koniec sezonu zdecydowany spadek formy. Ostatni ich sparing a zarazem pierwszy przed nowym sezonem nie wypadł obiecująca porażka 1:0 ze słabiutka Arminią Bielefeld która jest 3 ligowym średniakiem co prawda z przeszłością z Bundesligi, ale chyba już dawno o tym zapomnieli na dodatek ogromne problemy w klubie spowodowały, że przed nimi gra w 3 lidze i walka o utrzymanie. Skoro z taką drużyna Braunschweig nie potrafi wygrać to co mowa o potędze ligi Greckiej. Dla Panathinaikosu będzie to pierwsze spotkanie sparingowe przed nowym sezonem. Zapewne drużyna nie będzie skompletowana i będzie wiele eksperymentów, szanse dostaną młode wilki, które będą chciały pokazać się z dobrej strony i będą walczyć o korzystny bilans tej gry dla swojej drużyny. Jestem pewien niemalże w 99 %, że ten mecz wygra Panathinaikos, gracze będą chcieli udowodnić swoją przydatność dla drużyny w momencie gdy nie ma jeszcze wszystkich zawodników, gdyż część z nich odpoczywa jeszcze na urlopach. Typ na jedynkę śmiało grać.
 
L 1,6K

lukaszlf

Użytkownik
W poszukiwaniu kolejnych perełek sparingowych, natknąłem się na mecz szóstej siły Bundesligi z marnym, półzawodowym trzecioligowcem. U naszych sąsiadów to pewna tendencja, że sporo test-meczów, rozgrywa się ze znacznie słabszymi przeciwnikami. Czynników jest wiele: bo akurat są pod ręką, bo trener chce zaszczepić syndrom zwycięzcy (robiąc dzięki temu taki bardziej zaawansowany trening strzelecki), bo ma idealną możliwość do przetestowania przeróżnych rozwiązań taktycznych. Mniejsza. Ostatnio HSV rozniosło jakichś amatorów 10:0 (Rudniev strzelił dwie). Zresztą po co szukać tak daleko, skoro VfB odpaliło amatorów z TSV Schwaikheim 16:0. Właśnie tak kończy się większość tych sparingów - pogromami. Nie oszukujmy się (albo jak mawia G. Lato - powiem panu uczciwie) - dla Stuttgartu to nie będzie żaden przeciwnik, nawet jeśli zagrają dwoma jedenastkami. Heidenheim składa się głównie z lokalnych piłkarzy, lub tych, którzy nie łapią się do rezerw np. Stuttgartu. Warto zaznaczyć, że telewizja klubowa VfB pofatyguje się na to spotkanie, by pokazać go fanom na żywo - to też o czymś świadczy, prawda?
Tutaj popełniłeś błąd w analizie porównując Heidenheim z jakimiś amatorami TSV Schwaikheim i spodziewając się łatwego i przyjemnego meczu. Heidenheim to solidny III ligowiec, mało tego to w DFB Pokal potrafili wyeliminować Werder, a z Borussią MG przegrali dopiero w karnych, co oznacza, że piłkę kopać potrafią. To nie będzie mecz sparingowy z serii zaaplikować rywalowi 10 bramek, dla lepszego samopoczucia i to nie jest mecz, który skończy się pogromem. Oczywiście rożnica pierwsza, a trzecia liga jest spora, jednak różnice między zespołami przekoloryzowałeś w swojej analizie sugerując, że będzie to łatwy, lekki i przyjemny mecz dla VFB. TV pokaże mecz ze względu, że będzie piłkarsko interesujący, a nie dlatego, bo Stuttgart wklepie jakims amatorom 10-15 bramek. Wygrana Stuttgartu owszem może paść, nawet dwoma golami lub więcej, jednak analiza jest merytorycznie zupełnie nie na temat. Domyślam się, ze uznałeś Heidenheim za jakiś ogórków totalnych, stąd ta argumentacja za pogromem i irracjonalna analiza
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
santoro86 18,1K

santoro86

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecze Towarzyskie
Spotkanie: Victoria Koln - Borussia Dortmund II (1 połowa, gole parzyste/nieparzyste)
Typ: Nieparzyste
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiaj zdecydowałem się zagrać niecodzienny typ na nieparzysta ilość bramek. Victoria Koln rozpocznie sezon w Regionallidze Zachodniej. Rezerwy Borussi Dortmund natomiast w ostatnim sezonie zanotowały awans i w sezonie 2012/2013 zagrają już w 3 lidze niemieciej.
Kadrowo Dortmund II prezentuje się naprawdę fajnie:
* M.Langerak (B, ocierał się już o pierwszy skład)
* Chris Lowe (O, solidny obrońca zakupiony z Chemnitzer za 200.000 euro przed poprzednim sezonem, na szczeblu 3 ligi niemieckiej rozegrał już prawie 90 meczy mimo 23 lat)
* Patrick Owomoyela (O, zesłany do rezerw ale na pewno będzie tutaj jednym z liderów no chyba, że jednak odejdzie do innego klubu)
* Marvin Bakalorz (P, ponad 80 meczy w barwach rezerw, zagrał w ostatnim meczu 1 drużyny z Meppen)
* Moritz Leitner (P, 20-letni zawodnik, wykupiony z TSV 1860 za 600.000 euro, w poprzednim sezonie 17 razy zagrał na boiskach w Bundeslidze, przyszłość tego klubu)
* Illkay Gundogan (P, solidny rzemieślnik w środkowej linii, 22 lata, w poprzednim sezonie 28 meczy i 3 gole w pierwszej drużynie, zakupiony z Norymbergii za 4.500.000 euro)
* Enes Baykan (P, kolejny zawodnik określany mianem wielkiego talentu, w poprzednim sezonie w rezerwach 33 mecze i 4 gole, wychowanek Arminii Bielefeld)
Drużyna oczywiście wzmocniona będzie zawodnikami z zespołu U-19 mimo to młodzież z Dortmundu powinna pokonać dzisiejszego rywala. Z tych wymienionych zawodników może jedynie Leitner nie zagra gdyż jest brany pod uwagę przy ustalaniu składu 1 drużyny na mecz z FC Brugge.
Przeglądając natomiast skład Victorii Koln natknąłem się oczywiście na znanego polskiego zawodnika Mariusza Kukiełkę. Jest jednym z lidzerów ekipy z przedmieść Koln. Kolejnym znanym nazwiskiem jest Alexander Voigt (78, pomocnik, swego czasu grywał w Bundeslidze w barwach FC Koln). W drużynie Victorii jest kilku młodych graczy jak i bardziej ogranych co może tworzyć ciekawą mieszankę.
Victoria Koln zagrała niedawno sparing z VFL Bochum, wynik 1:3 potwierdza fakt, że ta drużyna z wyżej notowanymi rywalami ma ciężko.
Dortmund II mimo, że kilku zawodników może zagrać w sparingu 1 drużyny powinno dzisiaj wygrać. Ja typuję na nieparzystą liczbę bramek w pierwszej połowie, dlaczego ?
Bo myślę, że do przerwy będzie 1:0 dla Dortmundu II ????
Edit//
2:2
no niestety, rozstrzelali się ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom