>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Mecze towarzyskie - klubowe w 2012

Status
Zamknięty.
P 907

pawel-1

Użytkownik
Preussen Munster - Borussia Monchengladbach over 2.5 @ 1.70 Bet365 ✅

Moim zdaniem kurs jest przesadzony. 3 dni temu Borussia zagrała sparing z Velbert, występującym w lidze regionalnej, i ograli ich gładziutko 0-6. W tamtym spotkaniu Favre zagrał takimi piłkarzami:
1 połowa: Heimeroth, Jantschke, Anderson, Stranzl, Wendt, Hrgota, Xhaka, Cigerci, Rupp, Younes, Mlapa
2 połowa: Blaswich, Zimmermann, Brouwers, Nordveidt, Wendt, Korb, Marx, Herrmann, Arango, Bieler, de Camargo
Był to ich pierwszy przedsezonowy sparing i widać, że się nie bawią w granie rezerwowymi i juniorami. Nie ma się co dziwić - trzeba szykować pakę na Ligę Mistrzów.;) Jeśli chodzi o graczy z pola to widzę tu 9 zawodników odgrywających kluczową rolę już w poprzednim sezonie, 3 nowych zawodników do gry w wyjściowym składzie i 7 młodzieżowców, których jednak nie skreślam bo Rupp, Hrgota czy Zimmermann mają jak na swój wiek bardzo duży bagaż doświadczeń. Ogólnie w tej ekipie brakuje już tylko Domingueza(na Olimpiadzie), Hanke(kontuzja), Daemsa(nie znalazłem czemu nie grał) i ter Stegna(też nie wiem co z nim). Co o ich dzisiejszym rywalu? W sezonie 2011/2012 10 miejsce w 3 lidze niemieckiej. Łatwo sobie wyobrazić przepaść między dzisiejszymi rywalami. Wiadomo jak gra Borussia - niemiecka Barcelona. Oni są w stanie postrzelać tu tak samo jak 3 dni temu, bo rywala mają na zbliżonym poziomie. Biorąc pod uwagę, że jest to mecz towarzyski oraz najprawdopodobniej znowu 2 rezerwowych bramkarzy Gladbach decyduję się na over. Może Preussen coś ustrzeli. Dla nich bramka z uczestnikiem Ligi Mistrzów byłaby nie lada gratką. Spotkanie na neutrealnym terenie.
 
gmark 765

gmark

Użytkownik
Hapoel Akko - Hapoel Haifa typ: Hapoel Haifa 2,80 b365 godz 17:00


Hapoel Akko grali wczoraj i wygrali z Beitarem Jerusalem, mogą być zmęczeni. Dotychczas wygrali wszystkie mecze towarzyskie które rozegrali a było to dokladnie trzy spotkania. Haifa gra pierwszym składem, kurs wysoki, myślę że passa Akko może się skończyć. Kurs 2,80 mozna pograć DNB 2,10

Wynik:
1-1
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Oxford - West Ham United
Kolejne przygotowanie do sezonu Młotów. To już będzie czwarta gra kontrolna jak dotąd zaliczyli porażkę, remis i wygraną. Oxford to bardziej gra kontrolna podobnie jak z Southend by zawodnicy się &#39;&#39;wystrzelali&#39;&#39;. Bo to drużyna która niezbyt jest w stanie stawić czoła drużynie Allardayca. Więcej niema się co rozpisywać wiadomo jest to gra towarzyska i może się wszystko wydarzyć jednak w tym meczu kurs jest godny ryzyka.

Win West Ham @@ 1,68 WilliamHill
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Cowdenbeath – St Johnstone
1X BWIN 1.78


Bardzo ciekawie zapowiada się nam pojedynek towarzyski w którym to zmierzą się 2 Szkockie kluby kolejno Cowdenbeath z St. Johnstone. Gospodarze tego spotkania zwyciężyli w ubiegłym sezonie Szkocką 2 dywizję co pozwoliło im awansować do zaplecza Premier Ligi. Cowdenbeath prowadzone przez grającego trenera Colina Camerona przygotowuje się aktualnie do nowego sezonu ligowego na wyższym szczeblu remisując towarzysko na wyjeździe z Elgin City 3:3 oraz 1:1 z Aberdeen do lat 19. Ekipa Johnstone rozgrywała w czwartkowy wieczór wyjazdowe spotkanie w ramach eliminacji do Ligi Europejskiej z Tureckim Eskisehirsporem które jak się później okazało przegrała 2:0. Spotkanie tamto zakończyło się około godziny 21 a co z tym idzie Szkoccy zawodnicy oraz sztab wylecieli z Turcji późnym wieczorem mając wolny tylko piątek do przygotowania się do dzisiejszego spotkania. Wydaje mi się, że trener gości wystawi dzisiaj kilku młodszych zawodników oraz zmienników bo nie sądzę aby wystąpił dzisiaj czwartkowy skład z wyjazdowego pojedynku w Turcji. Reasumując pobieram tutaj 1X gdyż wydaje mi się, że zmiennicy mogą być mniej zgrani niż I zespół co powinni wykorzystać teoretycznie słabsi gospodarze.
1:1 ✅
Fenerbahce Stambuł – Newcastle United
1X BWIN 1.67


Bardzo interesująco zapowiada się nam pojedynek towarzyski rozegrany na neutralny terenie gdzie zmierzą się Turecki Fenerbahce Stambuł z Angielskim Newcastle United. Angielski zespół prowadzony przez Alana Pardew przygotowuje się do nowego sezonu ligowego na zgrupowaniu w Niemczech gdzie zdołali rozegrać 2 spotkania towarzyskie w których to przegrali 1:0 z Chemnitzer oraz wygrali 1:0 z Francuskim Monaco. W kadrze srok brakuje Francuskich zawodników takich jak Hatem Ben Arfa ora Johan Cabaye którzy dostali od klubu dłuższy urlop po występach na Mistrzostwa Europy w Polsce i Ukrainie. Na dzisiejsze spotkanie ekipa Newcastle wyleciała z Monachium do Austriackiego Ritzing które znajduje się niedaleko granic Austrii z Węgrami. Turcy natomiast po wywalczeniu wice mistrzostwa w ubiegłym sezonie przygotowują się do nowego mając jak dotąd 1 kontrole spotkanie z Węgierskim MTK które zakończyło się remisem 1:1. Przed nowym sezonem Fenerbahce wzmocniło swoją kadrę ściągając z Liverpoolu Dirka Kuyta za 1 milion euro oraz Mehmeda Topala z Hiszpańskiej Valencji za 4,5 miliona euro. Przyszedł jeszcze do ekipa Fenerbahce Hasan Kaldirim z Kayserisporu za 3,8 miliona euro oraz Salih Ucan z Bucasporu za kwotę 1,6 miliona euro. Powracając do samego spotkania wydaje mi się, że Turcy nie stoją tutaj na straconej pozycji mając w swoich szeregach wielu doświadczonych zawodników dlatego też troszkę nie rozumiem wystawionych kursów na ich wygraną które są w granicach 3.00 – 3.15 a osobiście pobieram tutaj 1X licząc na dobrą postawę Fenerbahce.
1:1 ✅
 
M 135

mhm

Użytkownik
ramadan jest w Turcji wiec jak oni maja miec sile na granie skoro nic nie jedza za dnia?
Ty nie rozumiesz kursow a dla mnie sa idealnie wystawione. Z powodu oslabien nie zagram na Newcastle ale 1x nie ma zadnego value.
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Nie no pewnie i specjalnie ustawili dzisiejszą datę spotkania w samy środku święta ściągając z Monachium Angielski zespół do Austrii żeby się przewracać na boisku. Brawo. Zastanów się co piszesz! to jest profesjonalny zespół a nie jakiś z III albo IV ligi Tureckiej gdzie piłkarze nie utrzymują się z wypłaty od klubu tylko muszą dorabiać. Daruj sobie takich komentarzy a skup się lepiej na oddawaniu typów wyznając zasadę nie podoba mi się czyjaś analiza to jej nie pobieram! lecz też jej nie komentuje.
 
M 135

mhm

Użytkownik
tak, specjalnie ustawili. Generalnie widze ze nie wiesz co to ramadan wiec odsylam do encyklopedii
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ramadan
Mamed Khalidov oficjalnie w wywiadzie powiedzial ze przestrzega ramadanu. Czemu zawodnicy tureccy by nie mieli przestrzegac nakazow religijnych.
Ogolnie to tak, nie masz pojecia o czym piszesz ale piszesz. Wielka mi analiza bez najwazniejszej kwestii. Trenujesz cos? Wiesz jak to jest nie jesc i grac? Chyba nie wiesz. Po prostu przyznaj, nie wiedziales o tym, zrobiles analize taka sobie ale teraz zamiast powiedziec : &quot;tak,. zrobilem slaba analiza&quot; to jeszcze mi wbijasz. Powodzenia ????
Ha, ty myslisz ze za pieniadze oni zlamia zakazy religijne. Dobre sobie.
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:WordDocument&gt; &lt;w:View&gt;Normal&lt;/w:View&gt; &lt;w:Zoom&gt;0&lt;/w:Zoom&gt; &lt;w:HyphenationZone&gt;21&lt;/w:HyphenationZone&gt; &lt;w:punctuationKerning/&gt; &lt;w:ValidateAgainstSchemas/&gt; &lt;w:SaveIfXMLInvalid&gt;false&lt;/w:SaveIfXMLInvalid&gt; &lt;w:IgnoreMixedContent&gt;false&lt;/w:IgnoreMixedContent&gt; &lt;w:AlwaysShowPlaceholderText&gt;false&lt;/w:AlwaysShowPlaceholderText&gt; &lt;w:Compatibility&gt; &lt;w:BreakWrappedTables/&gt; &lt;w:SnapToGridInCell/&gt; &lt;w:WrapTextWithPunct/&gt; &lt;w:UseAsianBreakRules/&gt; &lt;w ???? ontGrowAutofit/&gt; &lt;/w:Compatibility&gt; &lt;w:BrowserLevel&gt;MicrosoftInternetExplorer4&lt;/w:BrowserLevel&gt; &lt;/w:WordDocument&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; LatentStyleCount=&quot;156&quot;&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt; Doskonale wiem co to ramadan i zapewne ty też wiesz, że trwa on około miesiąc a co z tym idzie jak sobie wyobrażasz eliminacje do Ligi Mistrzów w których to właśnie startuje Fenerbahce 31 lipca z Rumuńskim Vaslui i chcesz teraz na siłę udowodnić, że pieniądze nie są ważne tylko święto nawet kosztem odpadnięcia z Ligi Mistrzów? To teraz ja napisze dobre sobie. Tak osobiście trenowałem taekwondo przez 3 lat więc wiem doskonale co to znaczy ćwiczyć bez jedzenia i pić. A jeśli uważasz, że analiza jest taka sobie to napisz proszę coś lepszego jeśli jesteś w stanie a nie krytykujesz inne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Spotkanie: AS Roma - Zaglebie - wynik 4-0 ✅
Typ: over 3 azjan
Kurs: 1.98
Stawka: 4/10
Bukmacher: Pinnacle


Tutaj mały opis tego spotkania: http://sport.interia.pl/klub-kghm-zagleb...nId,623968
Ja zagram tutaj taki typ z kilku względów po pierwsze obie drużyny zagrają dla zgormadzonych kibiców co otworzy ten mecz w moim przekonaniu. I druga sprawa drużyna Romy buduje całkiem nowy i fajny zespół przyszedł nowy trener Czech Zdenek Zeman który ma to poukładać w poprzednim sezonie trenował on zespół Serie B Pescara Calcio z którym awansował do seria A. Zeman słynie z tego że stawia zdecydowanie na futbol na tak dokonania i gra Pescary w zeszłym sezonie zdecydowanie to pokazuje 90 bramek strzelonych i 55 straconych średnia wyniosła 3.45!!! nikt nie przekroczył nawet średniej 3 z pozostałych zespołów. Na ligę włoska jest to wyniki niezwykle imponujący. Czekam na rozpoczęcie sezonu myślę że będzie można na Romie na overach wygrać trochę. Na razie próbuje overa w meczu towarzyskim.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Barcelona, czego można było się spodziewać zachowała się jak &quot;dama dworu&quot; i olała HSV w ich rocznice. HSV świętuje 125 lecie istnienia, na tą okazję zaprosili klub z Katalonii i dopłacili za występ Argentyńczyka. Niestety Messi rzekomo nabawił się kontuzji, szkoda że władzę Barcy nie przyznali przed zaksięgowanie kasy, że wystawią wpół rezerwowy skład (chodzą słuchy, że Xavi i Iniesta też pojawią się chwilę, albo wcale) bo wtedy Niemcy zaprosiliby uczciwsze kluby, które wystawiłyby gwiazdy jak je oto poproszono. Nie będę już jechał po Barcelonie bo ma ona wielu fanów, którzy zaraz wezmą mnie na widelec.

Co do samego meczy, HSV po słabym sezonie świętuje 125 lecie klubu i 50 lat w Bundeslidze, bo klub z Hamburga całą swoją historię zapisał właśnie w BL. Kibice na pewno nie będą kryli zażenowanie brakiem największych gwiazd w składzie Barcy, wiec wypada chociaż tyle żeby HSV wywalczyło chociaż ten remis.

Hamburger SV - Barcelona Typ:1X Kurs:2,05 Tobet

Ps. o 17:45 mecz na ARD (Das Erste)
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Ja na dziś z towarzyskich znalazłem ciekawy typ w meczu Bayernu Monachium. Bayern zagra dziś w najmocniejszym prawie składzie, gdyż wystąpią:
1 Neuer
17 Boateng
5 van Buyten
4 Dante
26 Contento
44 Tymoshchuk
39 Kroos
10 Robben
11 Shaqiri
7 Ribéry
14 Pizarro
Taki skład w meczu towarzyskim to pewna wygrana bardzo wysoka z takim klubem jakim jest Beijing. Bet365 wystawia kurs 1,90 na AH -1 HT czyli Bayern na spokojnie wygra 1 połowę dwoma bramkami i według mnie może być nawet więcej tych goli. Gorąco polecam, fajny kursik ;)
Beijing(+1) - Bayern 2HT @ 1,90 | Bet365
EDIT: Łatwo i przyjemnie.. 3:0 HT ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Tylko to Chińczycy są, znaczy Pekin. Daleko, a jak się tam jedzie na krótko to mogą być problemy z aklimatyzacją. Skład może i mocny ale obrońcy słabi: van Buyten to kołek, a Contento przeciętny, Tymoshchuk prawdopodobnie odchodzi bo już jest za słaby na taki klub. Osobiście uważam, że może być ciężko pokryć Bayernowi handi w pierwszej połowie, zwłaszcza, że nie powiedziane jest, że Chińczycy nie strzelą.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Hm.. Oglądałem kilka meczy Contento w Bundeslidze i nie jest taki przeciętny jak piszesz. Ma braki, ale wynikające z nieregularnej gry, bo kilka interwencji obronnych miał naprawdę świetnych w tym meczach, które widziałem. Obrona nie mega mocna, ale czy Chińczycy reprezentują jakiś poziom? Na 4 mecze w lidze przegrali aż 3... Natomiast Bayern w nieoficjalnym sparingu z jakąś tam nie znaną drużyną wygrał aż 11-0, więc myślę, że potraktują to na tyle poważnie, żeby wygrać te 6-0 ;)
EDIT: Jakbym zagrał dokładny wynik... ;) Pozdrawiam!
 
Z 5

zimek

Użytkownik
Barcelona, czego można było się spodziewać zachowała się jak &quot;dama dworu&quot; i olała HSV w ich rocznice. HSV świętuje 125 lecie istnienia, na tą okazję zaprosili klub z Katalonii i dopłacili za występ Argentyńczyka. Niestety Messi rzekomo nabawił się kontuzji, szkoda że władzę Barcy nie przyznali przed zaksięgowanie kasy, że wystawią wpół rezerwowy skład (chodzą słuchy, że Xavi i Iniesta też pojawią się chwilę, albo wcale) bo wtedy Niemcy zaprosiliby uczciwsze kluby, które wystawiłyby gwiazdy jak je oto poproszono. Nie będę już jechał po Barcelonie bo ma ona wielu fanów, którzy zaraz wezmą mnie na widelec.
W umowie dotyczącej tego meczu była zawarta klauzula dotycząca występu Messiego w związku z czym wynagrodzenie dla Barcelony za ten mecz zostanie zmniejszone o 30% (około 360tys euro mniej). Więc nie rozumiem po co się wypowiadasz skoro nie znasz sytuacji ???? . Skąd tyle złośliwości w Twoim poście?
Co do składów: reprezentanci Hiszpanii na Euro 2012 są wciąż na urlopie w związku z czym wychodzi na to że kolega znowu wprowadza innych w błąd.
Kadra Barcelony na dzisiejszy mecz:
Piłkarze z pierwszego zespołu:
Pinto, Alves, Bartra, Muniesa, Dos Santos, Alexis, Mascherano, Afellay i Adriano;
Piłkarze z rezerw:
Oier, Ilie, Sergio Roberto, Deulofeu, Rafinha, Juan Angel Roman, Sergi Gomez, Lobato, Patric, Planas, Balliu, Espinosa
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
W umowie dotyczącej tego meczu była zawarta klauzula dotycząca występu Messiego w związku z czym wynagrodzenie dla Barcelony za ten mecz zostanie zmniejszone o 30% (około 360tys euro mniej). Więc nie rozumiem po co się wypowiadasz skoro nie znasz sytuacji
Gdybyś znał sytuację to byś wiedział, że nie chodzi o pieniądzem, a o szacunek. Dla drużyny z Hamburga to nie miał być zwykły sparing, tylko coś więcej, uhonorowanie wieloletniej tradycji. Barcelona zachowa się bez honoru i wystawi rezerwowy skład, ot cała historia.
 
Z 5

zimek

Użytkownik
Oczywiście, że znam sytuację i to Ty napisałeś o pieniądzach i do tego się odniosłem więc nie próbuj odwracać kota ogonem ???? . Co do tego, że to uroczysty mecz - to oczywista sprawa, ale drużyna z Hamburga dobrze wiedziała o tym, że Hiszpanie grają na Euro i są faworytem, a co za tym idzie mogą grać do samego końca. Czy nie należą im się urlopy?
Jeszcze raz podkreślę - chodziło mi o wytknięcie Tobie faktu, że po prostu kłamiesz mówiąc o tym, że władze Barcelony wzięły kasę i mimo umowy nie wystawią Messiego oraz o fakt, iż wprowadzasz ludzi w błąd z tym, że w meczu mogą wystąpić Xavi i Iniesta.
Wygląda na to, że to jednak Ty nie znasz sytuacji.
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Barcelona, czego można było się spodziewać zachowała się jak &quot;dama dworu&quot; i olała HSV w ich rocznice.
Niestety Messi rzekomo nabawił się kontuzji, szkoda że władzę Barcy nie przyznali przed zaksięgowanie kasy, że wystawią wpół rezerwowy skład (chodzą słuchy, że Xavi i Iniesta też pojawią się chwilę, albo wcale) bo wtedy Niemcy zaprosiliby uczciwsze kluby, które wystawiłyby gwiazdy jak je oto poproszono. Nie będę już jechał po Barcelonie bo ma ona wielu fanów, którzy zaraz wezmą mnie na widelec.
Ty jesteś moderatorem, czy jakimś zakompleksionym lamusem? Piszesz coś, żeby tylko pisać, a nawet nie chciało ci się zajrzeć do kadry Barcelony na ten mecz. Do Hamburga pojechało tylko 9 zawodników pierwszej drużyny, bo pozostali albo są nie są zdolni do gry z powodów zdrowotnych (Thiago, Cuenca, Messi, Villla, Puyol), albo cały czas mają urlopy po Mistrzostwach Europy (chociażby wspomnieni przez ciebie Xavi czy Iniesta). To normalne na tym etapie przygotowań, dla porównania napiszę, że Mourinho na dzisiejszy mecz Realu powołał tylko 7 graczy pierwszego zespołu. Ale ty tego nie rozumiesz, nienawiść i zazdrość wzięły górę.
HSV świętuje 125 lecie istnienia, na tą okazję zaprosili klub z Katalonii i dopłacili za występ Argentyńczyka.
Kolejne kłamstwo, o którym wspomniałeś w swojej &quot;analizie&quot;, bo Hamburg nie dopłacił za występ Messiego. Była jedynie klauzula w umowie, która obligowała Barcę do zapłaty 400 tys euro w razie gdyby miał nie zagrać. Klub nie mógł ryzykować pogłębienia się kontuzji i nie wiem, czemu coś tu miałoby być udawane. Przecież ten mecz w Hamburgu jest jak każdy inny sparing, Barcelona tego lata poleci jeszcze do Paryża czy Goteborga i, idąc twoim dziecięcym tokiem myślenia, tam też Messi miałby symulować uraz?
&quot;Klasowa&quot; &quot;analiza&quot;, moderatorze. Jeśli tacy ludzie mają rządzą tym forum, to nie ma co się dziwić, że z roku na rok poziom spada.
 
Z 5

zimek

Użytkownik
Widocznie kolega darius010 wie lepiej i uważa, że nie należą się piłkarzom urlopy tylko powinni podporządkować przygotowania pod rocznicę Hamburga bo to przecież Barcelona zabiegała o ten mecz ????
Smutne jest to, że użytkownik z taką ilością postów i do tego moderator wypisuje bzdury i swoje prywatne wycieczki wobec klubu.
Co do samego meczu - kursy na Barcelonę sukcesywnie spadają - wcześniej bet365 oferował 2,00 obecnie już 1,85 i spadki nie mają związku z brakiem Messiego bo pojawiły się kilka godzin po tej informacji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Z 5

zimek

Użytkownik
W umowie było zawarte, że Barcelona dostaje 1,2 mln euro jeśli zagra Messi a jeśli nie to 30% mniej. Nie wiesz jak sytuacja z jego urazem więc nie wypowiadaj się z taką dozą pewności, ze to ściema bo Hamburg to nie drużyna z Oślej Łączki żeby Messi lekceważył takie sparingi.

Wyjściowa jedenastka według katalońskiego radia:

Pinto, Alves, Bartra, Mascherano, Adriano, Dos Santos, Espinosa, S. Roberto, Afellay, Deulofeu i Alexis
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom