>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mecze towarzyskie - klubowe w 2012

Status
Zamknięty.
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Jagiellonia Białystok - Besiktas 2 @ 1,65
O 19:45 rozpocznie się mecz Jagielloni z Besiktasem, gdzie faworyt według mnie jest tylko i to nie jest polska drużyna. Jagiellonia to średniak w naszej lidze, a wiadomo, że Ekstraklasa nie błyszczy poziomem i nie ma co się porównywać do ligi tureckiej. Besiktas wszedł do Play-Offów, zajął tam 3. miejsce. Drużyn i zawodników nie ma co porównywać, więc taki kurs biorę śmiało ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Shanghai Shenhua - Manchester United
Typ: under 3,5 ✅✅✅
Kurs:
1,65
Buk: Bwin

Analiza: Trzeci już mecz przedsezonowego tournee Manchesteru United. Po dwóch meczach w RPA przenosimy się do Chin, gdzie United zmierzy się z 12 zespołem chińskiej ligii - Shanghai Shenhua. Obie drużyny mierzyły się już w 1999 roku i wtedy United wygrało 2:0. Dzisiejsi gospodarze nie wyróżniają się specjalnie na tle innych chińskich zespołów - zaledwie 4 zwycięstwa na 18 meczów i odległe 12 miejsce (w poprzednim sezonie skończyli na 11). Bilans u siebie nie powala na kolana: 3-4-2 przy bramkach: 9-7. Patrząc przez pryzmat innych chińskich zespołów, może i mało strzelają tych bramek, ale mało ich też tracą. Należy wspomnieć, że zawodnikami Shenhua są znani wszystkim Didier Drogba i Nicola Anelka. Ich przedstawiać nie trzeba. Jednak występ w tym meczu Drogby jest bardzo wątpliwy, bo zmaga się z jakimś urazem i jeśli już nawet uda mu się wyleczyć, to wejdzie pewnie w 2. połowie na jakieś 20 min. Jeśli chodzi o pozostałych zawodników, to trener prawdopodobnie nie wystawi swojej najmocniejszej jedenastki, ponieważ 3 dni temu grali mecz ligowy (remis 1:1, debiut Drogby), a za kolejne 3 dni mają prestiżowy mecz z liderem. Teraz czas na przedstawienie Manchesteru. Ferguson nie zabrał na tournee swoich wszystkich graczy. W Anglii zostali m.in. Rooney, Welback, Nani, De Gea, Vidić. W meczach w RPA mierzyli się z drużynami, które podobnie jak dzisiejszy rywal, do jakichś wirtuozów futbolu nie należą. Mimo to bramek tam za wiele nie było. W pierwszym meczu wygrana 1:0, w drugim remis 1:1 uratowany dopiero w ostatnich minutach. Jak widać skład United, mieszanka młodości i rezerw z kilkoma doświadczonymi już graczami (Valencia, Carrick, Scholes, Berbatov, Chicharito) nie przynosi efektu w postaci kilkubramkowego zwycięstwa. Jest to dopiero początek sezonu, zespół jest niezgrany, a forma strzelecka do tej pory nie zachwyca. Do tego dochodzi zmęczenie po podróży. 4 dni temu United grał mecz w RPA, do Chin przelecieli 3 dni temu. Co ciekawe zawodnicy nie przystosowują się do obecnej strefy czasowej, ale funkcjonują wg czasu londyńskiego przesuniętego o 2 godziny. Także myślami są już przy sparingach w Europie m.in. z Barceloną.
Ja w tym meczu typuję under 3,5 gola. Ktoś może powiedzieć, że rywal to jakieś ogórki z ligi chińskiej i tu będzie 4 albo 5 do zera. No ale zespoły z RPA to także były ogórki, a bramek tam jak na lekarstwo było. Oczywiście mecz może skończyć się takim wynikiem, bo to w końcu wielki United (chociaż bez kilku kluczowych graczy). Wszystko zależy też od zaangażowania przeciwnika. Zwykle w takich meczach rywal chce się pokazać, bo na takie mecze patrzy cały świat. Jeśli trener Shenhua wystawi pierwszy skład i motywacja będzie, to przeciwnik postawi Manchesterowi trudne warunki. Myślę, że w tym meczu padnie wynik 2:0 dla United.
 
witek-k 326

witek-k

Forum VIP
VVV Venlo- Osasuna 1X 1,6( bwin)
Kilka słów o Osasunie. Pierwszy ich sparing. Sporo kluczowych graczy opuściło zespół po ostatnim sezonie: Roversio( 16/2), Raitala( 17/0), Nekounam( 31/5), Raul Garcia( 33/11), Lekic( 19/4) oraz Balde( 22/7).
Na dzisiejszy sparing z Venlo trener Osasuny powołał 15 zawodników: Andrés, Imanol, Oier, Marc Bertrán, Miguel Flaño, Rubén, Nano, Lamah, Puñal, Masoud, Raouln Timor, Cejudo, Roberto Torres y Nino.
Wolne dostali natomiast m.in.: Lolo( 28/1), Sisi( 40/5- nowy zawodnik z Realu Valladolid), Damia( 30/0), Armenteros( 13/2- przyszedł z Rayo Vallecano) oraz Arribas( 34/1- również pozyskany z Rayo).
Venlo natomiast po ograniu kilku amatorskich drużyn- 8-0 z Heythuisen, 3-1 z Echt czy 16-0 z Arcen, wygrało 2-0 z Fortuną Sittard oraz przegrało 0-3 z GA Eagles.
Myślę, że VVV nie powinno przegrać na własnym obiekcie z grającą dopiero pierwszy mecz kontrolny i nie grającą w najmocniejszym składzie Osasuną.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP


Myślę, że zapowiada się ciekawy mecz. Legia która w czwartek rozbiła Liepajas Metalurgs zagra z Borussią, która powoli przygotowuje się do meczu o superpuchar z Bayernem, w praktyce ten mecz jest jednym z ostatnich przystanków, za tydzień Liga total! a następnie Niemiecki klasyk, na poważnie. Wcześniej może być 30-minutówka bo istnieje szansa, że Bawarczycy zagrają z Dortmundem towarzysko już w Hamburgu w przyszły weekend, ale o tym jeszcze kiedyś pogadamy. Klopp zrobił fajnie transfery, o Reusie nie będę pisał, boi co mam napisać po prostu nowa gwiazdka, a więcej już wiecie. Do Dortmundu przyszli ciekawsi piłkarze; mający brazylijskie korzenie Leonardo Bittencourt, który z dobrej strony pokazał się w 2 BL, już strzelał w sparingu, Australijski podobno mega talent Mustafa Amini, który też fajnie prezentuje się na youtube. Mają też młodego Julian Schieberta, chociaż nie rozumiem do końca tego transferu, myślałem że władzę BVB będą szukać alternatywy dla Roberta, a oni kupują napastnika prawdopodobnie na ławkę. Jeśli chodzi o Legię to zaimponował mi w czwartkowym meczu, fajni młodzi piłkarze, Kosecki ma niezłe rajdy, super gol z wolnego Michała Żyro, aż szkoda że ostatecznie nie trafił do Hannoveru :grin:. Chyba największym mankamentem w grze Legii jest defensywa, nie można ukryć że trochę ostatnio tych goli wpuścili, dlatego domyślam się że Niemcy im też załadują bramkę. Jednak doszukuję się też gola dla Legi, w Niemczech zwykle są dość ciężkie obozy i na 100% BVB nie zagra na świeżości. Przypomina mi się mecz Borussii z Lechem, wówczas było 0-0 ale gra wtedy była bardzo chaotyczna, zagrali wtenczas Polacy którzy jeszcze tak mocni nie byli. Co myślicie o BTS, ja myślę, że warto.

Legia Warszawa - Borussia Dortmund Typ: Uda się obydwu drużynom strzelić gola? Tak Kurs:1,5 Bwin
 
M 0

marco5811

Użytkownik
Oczywiście Legia-Borussia może byc ciekawym meczem. Na pewno wpadnie kilka bramek , ale w takich meczach niestety nie ma walki. Więc bardziej należy je traktować jak swego rodzaju widowisko a nie wydarzenie sportowe ???? ))
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Energie Cottbus – Wet Ham United
Typ: 1 (Draw No Bet)
Kurs: 2.60
Bukmacher: Betsafe

Analiza:

Bardzo interesująco zapowiada się nam pojedynek towarzyski w którym to zmierzą się Niemiecki Energie Cottbus z Angielskim Wet Ham United. Gospodarze tego spotkania przygotowują się do nowego sezonu ligowego w 2 Bundeslidze mając za sobą sparing z Werderem Brema który zakończył się remisem 1:1. Do zespołu po zakończeniu minionego sezonu trafiło kilku ciekawych zawodników takich jak napastnik Sebastian Glasner który w 3 lidze zdobył 13 bramek grając w barwach Wacker Burghausen czy pomocnik Daniel Brinkmann który przyszedł z grającego w Bundeslidze FC Augsburg gdzie zaliczył 15 występów i zdobył 1 bramkę. Anglicy natomiast przygotowują się do nowego sezonu ligowego podczas zgrupowania w Niemczech gdzie wygrali 25 lipca 0:3 z Rot Weiss Erfurt które występuje w Niemieckiej 3 lidze by 27 lipca (przed wczoraj – mecz zakończył się około godziny 22:30) przegrać 3:0 po słabej grze z Dynamem Drezno które występuje w 2 Bundeslidze. Powracając do dzisiejszego spotkania wydaje mi się, że Anglikom będzie bardzo ciężko o korzystny rezultat jeśli zagrają tak jak z Dreznem i co gorsza mając nie wiele czasu na przygotowanie się do dzisiejszego meczu stąd pobieram tutaj wygraną Energii a w przypadku remisu zwrot postawionej stawki.

2:2 :;/:

Spotkanie: Legia Warszawa – Borussia Dortmund
Typ: over 2.5
Kurs: 1.51
Bukmacher: Betsafe

Analiza:

Bardzo ciekawie zapowiada się nam dzisiejszy pojedynek towarzyszki w którym to zmierzą się Legia Warszawa z Borussia Dortmund. Legia jak wiemy przygotowuje się do nowego sezonu występując po drodze w eliminacjach do Ligi Europejskiej gdzie zdołali już wyeliminować Łotewski Metalurg Liepajas pokonując ich w dwu meczu 7:3. Ekipa z Dortmundu jak wiemy to mistrz Niemiec który przygotowuje się do nowego sezonu występując w pojedynkach towarzyskich: SV Meppen – Dortmund 1:2, Club Brugge – Dortmund 3:1, Rot Weiss Erfurt – Dortmund 0:4, FC Nurnberg – Dortmund 4:2, Sankt Gallen – Dortmund 1:2. Jak widać każde z w/w spotkań kończyło się co najmniej 3 bramkami a dzisiejszy pojedynek według mnie będzie bardzo otwarty stąd warto tutaj pobrać over 2.5 bramki.
0:1 ⛔
 
lukiaszenko 132

lukiaszenko

Użytkownik
GKS Bełchatów - AEK Larnaka
Z Bełchatowa ddszedł główny sponsor czyli PGE, w zespole sytuacja nie jest zbyt wesoła, najwięcej wypowiedzi zawodników dotyczy sytuacji finansowej klubu, a nie aktualnej dyspozycji na boisku. Do Opalenicy przyjeżdża AEK Larnaka, drużyna z cypryjskiej ekstraklasy, a więc z ligi, która wciąż się rozwija, są tam duże pieniądze, ściągani kolejni zawodnicy ze znanym nazwiskiem, jak chociażby Igor Gabilondo były piłkarz Bilbao. Myślę, że Cypryjczycy pokonają GKS swoim doświadczeniem i kulturą gry. Podpieram się remisem w związku z tym, że liga cypryjska startuje troche później niż polska, no i jest to mecz towarzyski. Dodajmy jeszcze, że poprzedni sparing GKS przegrał 0:2 z Hapoelem Hajfa, również w Polsce.
skład GKS-u:
Łukasz Budziłek - Raúl González, Maciej Szmatiuk, Mate Lacić, Mikołaj Grzelak - Tomasz Wróbel, Grzegorz Baran, Kamil Wacławczyk, Paweł Giel, Kamil Kosowski - Michał Mak
Z powodu różnych urazów nie wystąpią dziś Paweł Buzała, Dawid Nowak i Maciej Wilusz.
typy
AEK Larnaka @2,55
AEK Larnaka lub remis @1,45
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Los Angeles - Real Madrid 03.08.2012, 04:30 ✅ 4 gole do przerwy
Typ:
over 3,5
Kurs: 2,5
Bukmacher: PaddyPower
Stawka: 6/10

Analiza:
Real jak rok temu bierze udział w World Football Challenge.
W zeszłym roku w pierwszym meczu pokonał właśnie LA Galaxy 4-1.
W pozostałych spotkaniach pokonał Chivas 3-0 oraz Philadelphię 2-1.
Zapewne znowu Real zagra dwoma jedenastkami, potencjał ofensywny tej ekipy jest ogromny,
dla mnie podobnie jak w meczach przedsezonowych zobaczymy kilka bramek.
Kadra Realu na ten turniej jest następująca:
Bramkarze: Casillas, Adán i Jesús
Obrońcy: Arbeloa, Ramos, Albiol, Pepe, Varane, Coentrão i Nacho
Pomocnicy: Xabi Alonso, Khedira, Şahin, Callejón, Granero, Özil, Lass, Kaká, Di María, Álex i Jesé
Napastnicy: Cristiano Ronaldo, Benzema, Higuaín oraz Morata.
over 2,5 już dawno zapłacony :jupisdfgdfg:
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Santos Laguna – Real Madryt
Typ: AHC Real -2
Kurs: 1.70
Bukmacher: Bet365

Analiza:

Bardzo interesująco zapowiada się nam pojedynek towarzyski będący serią przygotowawczą dla Realu Madryt który zmierzy się z Meksykańskim Santos Laguna. Real Madryt pierwotnie miał rozgrywać spotkanie z Włoskim Juventusem Turyn lecz w ostatniej chwili mecz ten został odwołany a Real zmierzy się z Meksykańskim zespołem Santos. Meksykański zespół rozgrywał pojedynek ligowy w nocy czasu polskiego 04.08. a tym razem przyjdzie mu się zmierzyć (06.08.) z potęgą Europejskiej jak i światowej piłki Realem Madryt który pewnie pokonał ostatnio Amerykański LA Galaxy 5:1 na ich terenie. Santos zapewne wystawi skład mocno zrotowany dlatego też osobiście nie widzę tutaj innego rozwiązania niż wygraną Hiszpańskiego zespołu stąd mój typ to handicap azjatycki w postaci Real -2 a w przypadku wygranej ekipy z Madrytów 2 bramkami zwrot postawionej stawki.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, mecz towarzyski
Spotkanie: Santos Laguna - Real Madryt
Typ: Azjatycka suma goli - poniżej 4
Kurs: 2.025
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Nic ciekawego na jutro nie znalazłem,więc skupiłem się na meczu towarzyskim Realu Madryt. Królewscy zagrają jutro po raz pierwszy w historii w stanie Nevada, będą musieli opuścić Los Angeles i udać się w godzinną podróż samolotem. Przeciwnik może nie być nadzwyczaj wymagający, ale ma on sprzymierzeńców :wink: Mowa tutaj o temperaturze, która jest prognozowana nawet na 40 stopni.
Kolejnym problemem może być boisko. W sumie nie może a będzie, bo jest to sztuczna murawa stadionu na co dzień używanego jako boisko do gry w futbol amerykański. Królewscy nie lubią tego typu nawierzchni, zwłaszcza w sparringach ale jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Wątpię aby RM się spinał i ryzykował kontuzjami.
Sytuacja kadrowa giganta z Hiszpanii jest dobra i ponownie Mou planuje wystawienie dwóch różnych ekip na dwie połowy. Prawdopodobnie od pierwszych minut zagra Ronaldo czy X. Alonso.
Istotne jest także,że początkowo Real miał grać z Juventusem ale włoski klub wycofał się z World Football Challenge, turnieju, który ma promować piłką nożną w Ameryce i którego zwycięzcą w poprzednim sezonie został Real Madryt.
W zeszłym sezonie, podczas okresu przygotowawczego, rywalem Los Blancos było Chivas de Guadalajara. Santos jest zespołem, który odebrał tamtemu zespołowi szansę na mistrzostwo Meksyku.Laguneros mistrzami kraju zostawali czterokrotnie, a pięciokrotnie plasowali się na drugim miejscu. Ponadto raz wygrali InterLigę, a także w ubiegłym sezonie zajęli drugie miejsce Ligi Mistrzów CONCACAF. Co więcej mają za już przetarcie bo grali już 3 mecze o punkty. Santos to klub, który wygrał najwięcej trofeów w meksykańskich rozgrywkach, więc sądzę,że postawią trudniejsze warunki jak LA Galaxy.
Moim zdaniem można próbować, bo uważam,że nie będzie gradu bramek.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ja wolę pograć tu BTS. Co prawda kurs nie powala, ale lepsze to niż ten under. Mi się zdaje, że właśnie mogą sobie trochę postrzelać. Santos ogórkiem nie jest, ale kto powiedział, że w meczu nie mogą padać gole dla obu drużyn ? Skoro LA Galaxy zdołało zdobyć honorowego gola to Santos nie powinien być gorszy. Meksykańska drużyna może być gotowa na wysokie temperatury i z Realem powalczą. Bramka to minimum, a granie undera w tym meczu jest dość ryzykowne. Nie zdziwi mnie nawet jakiś wysoki remis w stylu 2:2.
Real Madryt - Santos Laguna
BTS 1,50 Bwin ✅ 2:1
 
pawelcz3 0

pawelcz3

Użytkownik
BetSafe duży lepszy kurs wystawił na BTS 1,73, a że Santos strzeli 1,74, druga opcja o 0,1% pewniejsza i kurs większy o grosz ????
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Spotkanie: Santos Laguna – Real Madryt
Typ: AHC Real -2
Kurs: 1.70
Bukmacher: Bet365
Popieram i gram tak samo. Real nie powinien miec problemu z Santosem. Zagraja na pewno polowe mocniejszym skladem, wiec licze ze zdobeda co najmniej 2 bramki, a &quot;mlodosc&quot; dolozy swoje. Upal bedzie przeszkadzal, ale w Hiszpanii tez zimno nie jest. 2 dni temu Laguna grala mecz, wtopili 2:3 z Puebla, zawodnicy moga byc zmeczeni, na dodatek ta pogoda, nie bedzie dla nich latwo. W przypadku wygranej 2 bramkami zwrot, polecam! ????
Real -2 @ 1,61
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
RM Castilla - Alcorcon
Typ: RM Castilla
Kurs: 2.40
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Spotkanie towarzyskie Realu Madryt B, tzw. &quot;Castilli&quot;, która awansowała do Segunda Division, Alcorcon to typowy średniak zaplecza hiszpańskiej ekstraklasy. Wystarczy spojrzeć na mecze towarzyskie Realu Madryt gdzie w meczach początkowych grała znaczna część Castlii. Moim zdaniem nie zabraknie im ambicji aby dziś ograć etatowego drugoligowca.
RM Castilla ograła dotąd Getafe B 2-0, nie mam wiele informacji ale kurs jest godny uwagi.
 
matesarninho 74

matesarninho

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna, towarzyskie
Spotkanie - Malaga - Everton
Typ - 2
Kurs - 3,10
Buk - Bwin
Analiza:

Malaga ma poważne problemy, z zespołu odchodzą najlepsi zawodnicy, atmosfera w zespole nie jest najlepsza, kolejni zawodnicy już myślą o nowych klubach tak że mogą nie być zmotywowani nawet jak na mecz towarzyski przystało co pokazały wyniki poprzednich sparingów. Everton zaczyna niedługo ligę i cała kadra jest przygotowana fizycznie, każdy będzie walczył o miejsce w składzie na przyszły sezon. To skłania mnie to postawienia po tak atrakcyjnym kursie na ekipę Evertonu.
 
matesarninho 74

matesarninho

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, mecz towarzyski
Spotkanie: Milan - Juventus
Typ: 1
Kurs:2.50
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Mecz o puchar Berlusconiego pomiędzy Milanem który będzie gospodarzem dzisiejszego spotkania a mistrzem Włoch Juventusem. O Milanie było głośno w tym sezonie ale przez osłabienia, sprzedaż dwóch najlepszych zawodników na dodatek pewnie Cassano też opuści drużynę ale w meczach sparingowych Milan grał ambitnie i dość dobrze chcąc udowodnić że dalej są mocni po utracie swoich największych gwiazd. Przegrany mecz 5:1 z Realem skończył się dlatego takim wynikiem ponieważ trener Milanu zrobił zbyt wiele zmian a ławka Milanu jest dużo słabsza od ławki Realu ale póki grali pierwszym składem to nie wyglądało to źle. Dziś Juve bez Pirlo i Buffona. Milan na pewno będzie chciał się pokazać dziś z dobrej strony przed swoją publicznością i pokazać że dalej będą się liczyć w grze o mistrza.
 
lighter 165

lighter

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Towarzysko
Spotkanie: Benfica Lizbona - Betis Sevilla
Typ: powyżej 3,5 bramki
Kurs: 3,20
Bukmacher: Bwin

Analiza: Towarzyskie spotkanie pomiędzy drużynami z Portugalii i Hiszpanii. Zaskoczyły mnie kursy na wysoką liczbę bramek w tym meczu, które i tak troszkę spadły w porównaniu z rankiem. Obie drużyny prezentują przecież ofensywny styl gry, złożone są z zawodników dobrze wyszkolonych technicznie, kreatywnych, stwarzających dużo sytuacji bramkowych, a przecież w meczu towarzyskim nikt raczej zażarcie się bronić nie będzie. Benfica w dotychczasowych meczach ligi portugalskiej osiągała następujące rezultaty: 3:0, 0:5 i 2:2, zaś Betis w dwóch dotychczasowych kolejkach Primera Division: 1:2 oraz 3:5. Widać więc, że w meczach obu drużyn pada dużo goli. Jeżeli chodzi o mecze towarzyskie to zwłaszcza Benfica kojarzy mi się z wysokimi rezultatami: 5-2 z Gil Vicente, 5-2 z Realem Madyt, 1-3 z PSV czy też 4-2 ze Śląskiem Wrocław. Obie ekipy będą dzisiaj osłabione z powodu powołań do reprezentacji. W Betisie nie zagrają: Agra, Igiebor i Benat, zaś w Benfice na pewno: Carlos Martins, Paulo Lopes (urazy) oraz Maxi Pereira, Ezequiel Garay, Miguel Lopes, Ruben Amorim, Nemanja Matić, Oscar Cardozo. Ten mecz jest więc okazją do pokazania się dla takich zawodników jak: Ola John, Lima czy Franco Jara, może ustrzelą coś także doświadczeni Javier Saviola czy Pablo Aimar. Myślę, że należy się tutaj spodziewać ciekawego, otwartego spotkania z dużą ilością okazji bramkowych, no i co najważniejsze, dużą ilością bramek. Mecz odbędzie się w Portugalii.
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
Lech Poznań - Hamburger SV
Jedenastka HSV na ten mecz:
Mickel - Sala, Bruma, Sowah, Sternberg - Beister, Tesche, Skjelbred, Jiracek - Rudnevs, Berg
Z podstawowego tylko Rudnevs. Jak ze składem Lecha? Poważnie traktują ten mecz, czy tak jak HSV rezerwy same?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom