>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Mecze towarzyskie - klubowe w 2013

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP


Analizy, dyskusja i typy dotyczące towarzyskich spotkań klubowych w 2013 - to wszytko tu. W przeciwieństwie do spotkań międzypaństwowych tu nie ma takich obostrzeń jak oficjalne terminy, wiele spotkań rozgrywa się bez bandery federacji. Co za tym idzie samych meczy jest o wiele więcej, już w styczniu możemy spodziewać się pierwszych spotkań, w kilku ligach mamy do czynienia z dłuższą zimową przerwą i to właśnie drużyny z takich lig jak Polska czy Niemiecka będą już na początku roku grać towarzysko.

Zapraszam do dyskusji.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Lekhwiya SC - Paris Saint-Germain H(1 - 0) Typ:2 Kurs:1,63 Tobet
Trudno przeoczyć dzisiejsze spotkanie Paryżan. Podopieczni Carlo Ancelottiiego wybrali się na chwile do Kataru chyba po to, by pokazać swoim na co idą ich pieniądze. Klub z którym się zmierzą jest mi nieznany, ale posiłkując się Wikipedią mogę powiedzieć, że jest to bardzo doinwestowany klub znikąd:
Po raz pierwszy w rozgrywkach Qatar Stars League klub wystąpił w sezonie 2010/2011 i od razu zajął pierwsze miejsce. Był to ich pierwszy w historii tytuł mistrzowski.
Nie zauważyłem w jego składzie nikogo znanego, jest kilku obcokrajowców, ale znaczną część zespołu stanowią rodzimi zawodnicy. Nie chcę pisać o Katarczykach, bo oczywiste jest że wynik zależy wyłącznie od widzimisię zawodników PSG. Na przewagę dwubramkową można raczej liczyć, moim zdaniem. Nie wierzę że ten mecz potraktowany będzie przez przyjezdnych poważnie, a jak niepoważnie to można się spodziewać wysokiej wygranej PSG. Mecz zaraz, więc polecam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
El Jadida - Lyon : Liczba bramek Typ: Under 2,5 Kurs:2,5 Betsson
Wiele spotkań towarzyskich czeka nas na początku roku. Kolejnym jakie spróbuje, po wczorajszym PSG jest dziś mecz Marokańskiego El Jadida z Lyonem. Faworyta nie trudno wskazać, ale czy rzeczywiście Francuzi potraktują to spotkanie poważnie, wczoraj wysoka wygrana Paryżan z uwagi lokalizacji meczu. Dziś Lyon nie ma wielkiego interesu, żeby się przemęczać. Początkowo szukałem linii 3,5, żaden bukmacher takowej nie wystawił, dlatego spróbuję niższą, ale uważam że też do zaakceptowania. Wracam jednak do opisu drużyn, w sumie Lyonu nie musza, ale El Jadida to aktualnie drużyna zajmująca szóste miejsce w lidze Botola, ubiegły sezon zakończyli na miejscu piątym. Więc kursy w stronę gospodarzy mocno napompowane, chyba słusznie, ale jak mówię uważam że zespół Lyonu potraktuje ten mecz na luzie, raczej zawodnicy będą chcieli wypocząć, dla przykładu Kone po tym spotkaniu dołączy do zespołu Burkina Faso. Sama rywalizacja wątpliwie poważna i skończy się wynikiem underowym. Wyniki 1-1, 0-1 mile widziane.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Besiktas JK - VfL Wolfsburg Typ:2 DNB Kurs:1,78 Betsson
Interesujące spotkanie właściwie dlatego, że będzie to debiut Dietera Heckinga (VFL), dlatego że Klaus Allof pokazał nowy kierunek i dlatego, że atmosfera sprzyja by Wolfsburga pokazał prawdziwe oblicze. Wolfsburg wydaje się być klubem w końcu poukładanym, i nareszcie zmierzający ku normalności. Ostanie lata w tym niemieckim klubie charakteryzowały się tym, że panował tam niesamowity burdel, pieniędzy było ponad stan, zawodników na wysokich kontraktach co nie miara, gwiazdy podobne do tych, znanych nam z Ekstraklasy. A Wolfsburg to jest klub, który potrafi wydać nawet 40 mln € na transfery w jednym okienku. Dziś jest dzień, w którym całe Niemcy chcą zobaczyć dobrze grający zespół Wilków. Oczywiście w całej tej układance swoje musi zrobić Besiktas, solidna drużyna, spokojnie może z Wolfsburgiem rywalizować, ale chyba im na tym spotkaniu tak nie zależny jak Niemcom. Tu doszukuje się efektu nowej miotły, długo wyczekiwanego w klubie Volkswagena. Może tego meczu nie wygrają, ale nie sądzę że wchodzi w grę przegrana, mimo że to tylko spotkanie towarzyskie.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
FC Bayern Monachium - FC Schalke 04 Typ: BTS Kurs:1,53 Bwin
Ot ciekawy mecz, ale dopiero jutro. Dziś nie znalazłem nic ciekawego, myślałem o HSV ale uważam, że w przypadku towarzyskich kurs 1,3 niewarty jest zachodu. Przespałem Freiburg :;/:. Wracam jednak do mojego typu, spotkanie towarzyskie więc bez spiny, a to w przypadku Schalke plus. Jeśli ktoś śledził spotkania S04 z Bayernem to wie, że Schalke się cofa, dostaje dwójkę i do widzenia. Teraz mogą sobie pozwolić, a i Bayern zagra z polotem, bo wynik nie ma znaczenia. Na pewno Schalke ma potencjał, żeby zagrać jak równy z Bawarczykami, tak jak potrafi to np. Borussia, przy ofensywnym nastawieniu spokojnie bramkę strzelą. O Bayern się nie obawiam, potencjał ofensywny jaki posiada drużyna z Monachium nie pozwala myśleć o meczu na zero. Oczywiście jest jeszcze jedna istotna sprawa, mianowicie mecz rozgrywany w Katarze, tam jedzie się nie tylko dla wypasionych ośrodków, ale przede wszystkim dla sponsorów. Tam trzeba się postarać, zagrać ładny, efektowny football, strzelić kilka bramek tym samy jestem przekonany co do BTS-u.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Werder Bremen - VfL Wolfsburg Typ:BTS Kurs:1,43 Betsson
Wykładnikiem dla mnie będą ostatnie spotkania towarzyskie tych zespołów. Zarówno Werder jak i Wolfsburg przebywają w Turcji, gdzie są w trakcie obozu przygotowawczego, do tej pory jedni i drudzy zagrali towarzysko z przedstawicielami Tureckiej Superligi, ot ciekawe że kolejno Vfl zwyciężył Besiktas 2:0 i tym samym wynikiem Brema pokonała Trabzonspor. Widziałem mecz Wilków, chyba można mówić o nowym otwarciu, gra wygląda całkiem dobrze, składne akcje, widać było że mają pomysł na siebie. Werder też wyglądał całkiem solidnie, zresztą oni nawet jesienią prezentowali się dobrze, może nie była wówczas gra na jakimś wybitnym poziomie, ale robią swoje i chwała im za to. Z Trabzonspor Hunt, Petersen 2:0 - standard. W Wolfsburgu jest koncepcja, wizja, dołączył Perisic, ciekawe wzmocnienie, myślę że możemy go już zobaczyć w tym spotkaniu na boisku. Z uwagi, że to mecz towarzyski na pewno każdy scenariusz wydaje się możliwy, ale jakkolwiek spojrzeć na te dwa zespoły, to obraz wydaje się typowy dla spotkań Bundesligi z ich udziałem, czyli ovet, BTS. Bukmacherze, co widzę po ofercie podzielają moje zdanie.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Mecz: Rozwój Katowice - Ruch ✅ 0-1
Typ: Ruch Chorzów
Kurs: 1,83
Buk: bet365
Stawka: 1,25/10

W sobotę o godz. 11:00 chorzowianie w pierwszym tegorocznym sparingu zmierzą się z drugoligowym Rozwojem Katowice.
Mecz odbędzie się na boisku Ośrodka Sportowego &quot;Hetman&quot; w Katowicach przy ul. Siwka 2.

Gra towarzyska będzie się składać z trzech tercji po 30 minut.
- Mamy liczną kadrę, więc będziemy mogli w tym meczu dać pograć wszystkim zawodnikom. Jedni zagrają w większym wymiarze czasowym, inni w mniejszym, ale nikt nie zostanie pominięty - zapewnia trener Jacek Zieliński.

Sparing z Rozwojem będzie egzaminem dla testowanych zawodników: Łukasza Cieślewicza, Roberta Chwastka oraz Piotra Wojeńskiego.
Początek przygotowań do rundy wiosennej wicemistrzów Polski ????
Dla mnie za wysoki kurs, nawet jak na taki mecz, więc zagrałem na Ruch.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Shakhtar - Zamalek Typ:1 Kurs:1,25 Bet365
A zagram sobie jeszcze coś towarzyskiego. Bardzo fajna peffka się trafiła, Shakhtar przygotowuje się do spotkania z BVB, bo jak pewnie wielu wie liga u nich w związku klimatem zaczyna się nieco później. Zresztą jeśli chodzi o nich to praktycznie mają już mistrzostwo, gdyż szkutą byłoby roztrwonienie 13 punktów, jakie mają przewagi. Zamalek to drużyna z Egiptu, więc nie oczekuje od nich wiele. Oferta dość skąpa, okresy przygotowawcze praktycznie już się kończą więc na pożegnanie, a później zapraszam do Bundesligi.
 
pilkarzyk-84736 17

pilkarzyk-84736

Użytkownik
Pogoń - Flota typ: Flota +0.5 kurs: 1.9 bet365✅

Sparing:
Pogoń Szczecin - Flota Świnoujście
Czas: 16 lutego, g. 16:30
Miejsce: Boisko ze sztuczną nawierzchnią w Pobierowieom.
Jest to początek przygotowań. Będzie to pierwszy mecz Pogoni, natomiast Flota wygrała w pierwszym swoim sparingu 3:1 z A-klasowym KSF-em Zielona Góra. W drużynie pierwszoligowca zagra kilku nowych zawodników, którzy wzmocnili kadrę w przerwie zimowej. Jak dla mnie kurs za wysoki na Flotę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Mecz: Piast- Śląsk
Typ: over 2,5
Kurs: 1,86
Buk: sbobet
Stawka: 5/10

Śląsk do tej pory nie miał wymagających rywali, strzelił im sporo bramek.
Piast dopiero zaczyna przygotowania do rundy wiosennej.
Skoro sparing to na pewno zobaczymy kilka bramek, w lidze Piast wygrał 3-1,
dziś tez okazji nie powinno zabraknąć, więc bramki zobaczymy.
 
pilkarzyk-84736 17

pilkarzyk-84736

Użytkownik
Zagłębie - Warta 5:0✅
typ : Zagłębie
kurs : 1.9
buk : bet365

Dla Zagłębia będzie to 3 mecz sparingowy. W pierwszym pokonali Chojniczankę Chojnice 1:0 ,a w drugim rozgromili Nielbę Wągrowiec 8:1 . Warta Poznań w swoim jedynym towarzyskim meczu zremisowała z Górnikiem Zabrze 0:0 . Dla podopiecznych trenera Hapala będzie to bardziej wymagający rywal niż we wcześniejszych sparingach. Biorąc pod uwagę klasę obu drużyn kurs 1.9 biorę w ciemno.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
pilkarzyk-84736 17

pilkarzyk-84736

Użytkownik
Copa del Sol
Molde - Widzew Łódź 1:3 ????⛔
typ : Molde DNB
kurs : 1.7
buk : marathonbet

Mecz rozgrywany w ramach turnieju Copa del Sol. Molde to mistrz Norwegii z 2011 i 2012 roku, a ich obecnym trenerem jest była gwiazda MU Ole Gunnar Solskjær. Miałem okazję oglądać ich mecz w LE , ale nie zachwycili. Jeżeli chodzi o Widzew to rozegrali już w tym roku 3 mecze sparingowe. Pokonali drugoligowego Tura Turek 2:1, wygrali z Calisią Kalisz 2:0 i zremisowali z Sandecją Nowy Sącz. Jak widać Łodzianie mięli raczej mało wymagających rywali, a styl gry jaki zaprezentowali pozostawiał wiele do życzenia. Oglądając mecz z Sandecją dostrzegłem tę samą słabą drużynę z drugiej części rundy jesiennej t-mobile ekstraklasy. Widzew raczej bez spektakularnych wzmocnień w tym okienku. Zapowiada cię ciekawy mecz walki,ale myślę że w ostatecznym rozrachunku Norwegowie wygrają to spotkanie. Dla bardziej odważnych czysta 1 po kursie 2.3 . Kursy jak dla mnie za wysokie, więc warto grać.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Vaslui - Molde
Typ:
Vaslui DNB
Kurs: 1,83
Buk: bet365
Stawka: 4/10
Niech nikogo nie zmyli to, że Vaslui zremisował w tym turnieju Copa del Sol z Tromso,
które w lidze norweskiej było gorszym zespołem od Molde.
Molde w meczu z Widzewem było bardzo, ale to bardzo słabe, skład nie był najsliniejszy,
Widzew już po pierwszej połowie powinien prowadzic co najmniej 2-0.
Vaslui było bliższe zwycięstwa, ponadto to oni wystawiają silniejszy skład w tym turnieju,
dlatego gram w stronę Vaslui.
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
magucio 174

magucio

Użytkownik
Tromsö - Shanghai East Asia
1-2
Typ: Shanghai East Asia
Kurs: 3.75
Buk: Bet365
Nie wiem za wiele o Norweskich zawodnikach, bo oglądałem tylko skrót ich spotkania z Vaslui, ale widziałem grę drużyny Chińskiej z Duńczykami - FC Kopenhaga. Azjaci wybiegali sobie wygraną 3-1, dobrze wyglądała ich gra ofensywna gdzie nawet na chwile nie zwalniali tempa i stwarzali sobie dogodne okazje. Strzelając 3 bramki w pierwszej połowie nie odpuścili oni meczu i grali cały czas do przodu i cały czas z chęcią powiększenia wyniku. Mistrz Danii nie istniał w tamtym pojedynku dzięki dobrej grze defensywnej graczy Shanghai East Asia, co prawda stracili oni bramkę, ale pomimo tego grali solidnie.
Oglądając skrót meczu Tromso z Vaslui jedno naszło mi na myśl, wynik 2-2 w regulaminowym czasie gry to była zasługa błysku niektórych piłkarzy z norweskiej ekipy. Jedna z bramek padła dość przypadkowo, po zamieszaniu w polu bramkowym Vaslui. Druga natomiast to piękny strzał za pola karnego.
Według mnie kolektyw ma większą szanse na wygraną niż solowa drużyna, dlatego gram dziś Azjatów z fajnym kursem, który już i tak spadł nieźle.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
1. FC Köln - Borussia Dortmund Typ:1 Kurs:5,05 Tobet
Dziś o 19:30 Kolonia zagra z Borussią. Mecz fajny, nawet bardzo fajny ale to nie ta Borussia, Borussia grała w weekend w lidze dlatego dziś zagrają głębokie rezerwy, domyślam się że to będzie drugi skald, na pewno na boisku nie zobaczymy największych gwiazd. Bo ten mecz jest przetarciem dla Kolonii, a nie BVB. 2 liga startuje już w przyszły weekend, więc Koln zagra optymalnie, na pewno zagrają z zaangażowaniem bo będą chcieli sprawdzić na ile są przygotowani do rundy, chwile przed jej startem. Nie sposób znaleźć skład na ten mecz, ale jestem przekonany że to będzie pierwsza Kolonia i niedobitki z BVB, które regularnie siedzą 90 minut na ławce, a jak wiadomo drugi garnitur w Dortmundzie pozostawia wiele, wiele do życzenia. Moim zdaniem Valuebet, jaki trudno spotkać. Buki poleciały po nazwach, nie biorąc pod uwagę możliwych składów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
J 39

jaqub

Użytkownik
Lech Poznań-Miedź Legnica
powyżej 2.5 gola
@1.65 bet365 ⛔ (0-1)
Szczerze polecam typ, myślałem że wystawią podobny kurs jak z Wartą czyli 1.51 na minimum trzy gole, a tu taki prezent. Miedź w sparingach spisuje się niesamowicie wygrali w sobotę 4-1 ze Śląskiem, wcześniej pewnie pokonali ROW Rybnik 5-3. Lech natomiast wygrał najpierw z Zawiszą 3-0, następnie zremisował 2-2 z Wartą i przegrał z Flotą 1-2. Jak więc widać w sparingach obu zespołów padają na razie zawsze co najmniej 3 gole. Po obejrzeniu skrótu Miedź-Śląsk ( http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&amp;amp;v=TQIT5799UCU ) można zobaczyć, że chłopacy z Legnicy nawet przy wysokim prowadzeniu starają się podwyższyć wynik i że ich obrona nie jest monolitem, a wynik mógł być inny gdyby piłkarze z Wrocławia mieli lepszą skuteczność. Smaczkiem tego sparingu jest &quot;zaciąg&quot; byłych piłkarzy Lecha do Miedzi: Zakrzewski, Mowlik, Marciniak czy sam trener gości Baniak. Nie żegnano się zbyt miło w Poznaniu (dziękujemy zarządzie) więc zapewne mają coś do udowodnienia. Miedź na razie grała wszystkie sparingi na sztucznej murawie, a we Wronkach gdzie odbędzie się mecz będą mieli okazję po raz pierwszy w tym sezonie zaprezentować się na naturalnej murawie. Na stronie Miedzi Zakrzewski mówi iż mają zamiar zagrać ofensywnie i ćwiczyć nowe wariaty taktyczne.
Lech gra w sparingach dużą ilością młodzieży (z Wartą w zasadzie tylko nimi), do tego dochodzi rotacja w bramce która pozwala na wejście Wandzla (Wandzela?) czy cały mecz Krzysia Kotorowskiego który ostatnio popisał się dwiema tzw. Kotorkami czy Cabajkami ???? i zachował się jak ręcznik w bramce Kolejorza. Ze strony Lecha mogą zagrać prawie wszyscy zawodnicy, zgrupowanie opuścił tylko Wolski. Młodzi zawodnicy Lecha Cyfert i Olejniczak wyleczyli się już i są gotowi do gry, zapewne Rumak desygnuje ich do gry bo nie miał okazji oglądać ich w dwóch poprzednich sparingach. Dzisiaj Kolejorz odbył ostatni trening na tym zgrupowaniu gdzie spędzili dużo czasu na siłowni i mieli aż dwa treningi dziennie, co prowadzi do mnóstwa wypowiedzi, że są strasznie zmęczeni.
Nie pokuszę się o typ kto wygra natomiast mam nieodparte wrażenie, że goli tutaj nie zabraknie i jak bet365 wystawi to zdarzenie na live to warto rozpatrzyć zagranie powyżej 1.5 gola w pierwszej połowie i powyżej 3.5 gola w całym meczu.
Mecz jutro o 13:00 we Wronkach.
 
nicolante 149

nicolante

Użytkownik
Rapid Bucharest 4.60 7/10
Rapid Bucharest 4.60, grając przeciwko drużynie Lippiego, że zdobył mistrzostwo Chin, ale zostały zatrzymane w listopadzie 18 i szybkiego grał już kilka przyjazny ostatnia niedziela w tych sparingach rozegranych w Hiszpanii, zawsze porażka zarówno Dnipro Videoton z tym, ale musimy wziąć pod uwagę jedną rzecz, grali mocno ahah dziś w Azji niekoniecznie są bancati devano hazard, czy nie? Po tych wszystkich chiński mika są Barcelona i Rapid do 4,60 wydaje haha bluźnierstwo
GRAION TERAZ 0-0 PO 35 MINUT ALE MOZNA ZAGRAC LIVE
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
P 907

pawel-1

Użytkownik
GKS Bełchatów - Motor
Motor DNB @ 5.00 Bet365 ⛔

Mecz bez stawki, który zostanie rozegrany w Kleszczowie. Różnica w wycenie zespołów, moim zdaniem, jest sporo przesadzona. W Bełchatowie przecież jest kompletny burdel. Ekipa Kieresia solidnie przygotowuje się do zjazdu z Ekstraklasy. Pozwolę sobie zacytować oficjalną stronę bełchatowskiego klubu:
&quot;Trener Kamil Kiereś obejrzy w jutrzejszym spotkaniu siedmiu testowanych zawodników: Rafała Kosznika i Patryka Rachwała, co do których pozyskania decyzje zostały już właściwie podjęte a także bramkarza Polonii Warszawa Dominika Budzyńskiego, Krzysztofa Michalaka, Kamila Poźniaka, Rafała Kujawę i Mateusza Stąporskiego.
W meczu nie wezmą udziału z powodów zdrowotnych: Wiktor Baranowski, Łukasz Grzeszczyk, Krystian Paprocki, Jakub Rozwandowicz, Kamil Wacławczyk oraz Łukasz Wroński.&quot;
Personalnie wygląda to tak sobie. Trochę zawodników wypadło, trochę szrotu do przetestowania, trochę odchodzi(np Giel dzisiaj). Jeszcze jeden bardzo interesujący cytat z tego samego źródła:
&quot;Już jutro w Kleszczowie odbędzie się kolejny sparing budowanej w nowych warunkach drużyny PGE GKS Bełchatów. W rozpoczynającym się o godz. 13 test-meczu z Motorem Lublin ma wystąpić 22 zawodników.&quot;
Wyraźnie stawiają na testy, sprawdzenie zawodników, a nie walkę o wynik. Motor nastawiony na zamieszanie w II lidze. Dzisiaj ściągnęli byłego reprezentanta Polski - Grzegorza Bronowickiego. Grali już sparing z Podlasiem Biała Podlaska i wygrali 5-1.

Podziękowania dla kapsztiego za lekkie naświetlenie sytuacji w Motorze.
 
nicolante 149

nicolante

Użytkownik
BYTOWIA Bytów dnb 2.62 10/10

Arka Gdnya na rynku zimą stracił ważnych graczy młodego Team Championship na koniec ostatnich problemów gospodarczych sprzedała już najlepiej, to tydzień od poniedziałku rozpoczął pracę bardzo ciężko atletyczna więc dziś na pewno waży, Bytow jest w C1 ale są sekundy i mają duże ambicje awansu i pieniędzy, a teraz chcą zrobić dobre wrażenie i są prezentowane z najlepszych szkoleń.
 
nicolante 149

nicolante

Użytkownik
OLYMPIA GRUDIADZ +0.5 1.88 - ponad 2,5 1,87 5/10 5/10
Olimpia Grudiadz z tego co widziałem w sparingach Myślę, że to bardziej wzdłuż Zawisza zremisował 1:1 w towarzyskim przeciwko Polsce W porażka 1/2 przeciwko ataku Zagłębia i sobotę wygrali 02/04 przeciwko drużynie z niższej ligi, Zawisza, że rynek stracił ważnych graczy wyraźnie porażka 3-0 przeciwko Lech i zawsze cierpiał sobota z zespołem niższej kategorii, zdobywając 1/2 jednostek myślę, że są do tyłu haha
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom