>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mecze towarzyskie - klubowe w 2013

Status
Zamknięty.
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Nie moje pieniądze więc jeśli chcesz je wyrzucać w błoto to Twoja sprawa. Piszesz o odbębnieniu spotkania...ok tylko że do Valerangi też pojechali na odbębnienie i już po 13 minutach była trójka do zera. A co, nasza wielka Lechia jest silniejsza od Valerangi ?? Widziałeś ich mecz ligowy z Ruchem???
Barca tego spotkania nie zremisuje bo trzeba by było obwieścić koniec świata:grin:
Kolega &quot;BlackWidow&quot; pisze wyżej że Barcelona przylatuje żałosnym składem co tylko pokazuje, że nigdy w życiu nie oglądał ani razu spotkania Barcelony B i nie ma pojęcia co grają tacy zawodnicy jak Jonathan dos Santos, Sergi Roberto, Joan Roman czy ostatnio Jean Marie Dongou więc o czym tu dyskutować.
I do tego zapewne dojdzie debiut Neymara więc jak to na debiut przystało sam pewnie ustrzeli przynajmniej jedną bramkę.
Ja tez mysle, ze Barcelona powinna sobie bez problemu poradzic z Lechia. Bede sie modlil do Bozi by tak bylo, bo jesli Lechia wygra badz zremisuje to bedziemu musieli znowu wysluchiwac pilkarskich &quot;ekspertow&quot; bredzlujacych sie &quot;piekna&quot; gra Lechii, gadajacych o tym jak to Polska &quot;Ekstra&quot;klasa zrobila krok w przod i jak sie rozwija.
Swoja droga jesli Lechia ugra wynik w stylu wygrana badz remis, to zaczne sie zastanawiac, nad uczciwoscia zawodnikow Lechii w meczach ligowych. Jesli nie potrafia wygrac ze slabym Podbeskidziem, badz Ruchem Chorzow a ograja Barcelone, to chyba wybitnie pokarze, jaka motywacje do gry w lidze pilkarzyki-pajacyki z Lechii maja.
 
K 358

koeman66

Użytkownik
Lechia 1X z Barcelona? Smiech na sali! Z Barca nawet grajaca sparingi, przegra kazdy polski klub, a Lechia to totalny sredniak jezeli mowa o lidze polskiej, w dodatku ich gra na wlasnym stadionie wola o pomste do nieba. Lechia to wymarzony spraingpartner dla Barcy, Messi i Neymar zagraja na luzie i efektownie (mam taka nadzieje, a szanse bardzo duze, bo to dla nich zwykly mecz towarzyski). Z Bayernem Barcelonie nie wyszlo, ale druzynie na poziomie Lechii, czyli Valarendze Oslo wbili sotatnio siedem bramek. Ja tu widze przynajmniej dwubramkowa wygrana gosci, a ze moj buk daje tylko hc -3 na Barcelone i to po kursie 1.62, to olewam ten sparing, bo taka granice uwazam juz za ryzykowna. Zwyciestwo dwoma lub trzema bramkami wydaje mi sie najbardziej prawodpodobne, wiekszego nie neguje, a ze to sparing to na taki totolotek szkoda kasy...
Wurzburger Kickers - Borussia Dortmund (-3) 2 1.66 Pinnacle ZWROT
Zamiast meczu Lechia - Barcelona wole postawic na ten sparing. Gospodarze to klub czwartoligowy, rozegral juz kilka spotkan w tym sezonie, a start mial fatalny. Dwie porazki, w tym 2-4 u siebie z rezerwami Bayernu (przegrali z nimi takze w maju az 6-1), teraz dwie wygrane. Co do Borussii to pokazala klase z Bayernem i tylko w Telekom Cup nie wyszlo tak jak powinno, ale juz w sparingach prezentowala sie bardzo dobrze, efektownie wygrywajac i strzelajac rywalom przynajmniej 3 bramki, dlatego i dzis 3-4 bramki dla Dortmundu powinny byc.
 
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
Ja tu widze przynajmniej dwubramkowa wygrana gosci, a ze moj buk daje tylko hc -3 na Barcelone, to olewam ten sparing, bo taka granice uwazam juz za ryzykowna. Zwyciestwo dwoma lub trzema bramkami wydaje mi sie najbardziej prawodpodobne, wiekszego nie neguje, a ze to sparing to na taki totolotek szkoda kasy...
Człowieku, sam sobie trzykrotnie zaprzeczasz w dwuzdaniowej wypowiedzi.
 
K 358

koeman66

Użytkownik
Co takiego??? Handicap -3 na Barce, wygrywaja dwoma - zaklad przegrany, wygrywaja trzema zwrot, a kurs tylko 1.62 - gra nie warta swieczki. Oczywiscie moze byc wiecej i tego nie neguje, tak samo jak nie neguje sensacyjnej wygranej Lechii czy remisu - wszystko moze sie zdarzyc, ale ladowac kase w sparing na hc -3 barca po kursie 1.62? W temacie sparinguz to juz wole Borussie, bo i pewnie dzisiejszy wystep Neymara w Barcelonie to bedzie takie kilka minut dla kibicow. Jezeli uwazasz, ze warto stawiac 1X na Lechie to twoj problem, ja bym takie cos zagral za gora 5 zl, bo nawet w sparingach, najlepsze kluby na swiecie, wygrywaja z sredniactwem bardzo pewnie.
Wlasnie polecialo hc -3 na Barce do poziomu 1.58 i pewnie jeszcze troche poleci...
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
Messi ma zagrać od 1 do 45 minuty, a Neymar ma wejść na kilka ostatnich.
Mało prawdopodobne więc jest że zagrają razem, mimo wszystko Barcelona spokojnie powinna rozklepać Lechię 3-4 bramkami. Dla mnie pozostaje tylko pytanie czy Lechii się uda coś strzelić, a z tym może być ciężko :?
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Będzie powtórka z meczu Polska - Hiszpania i Sobiech daj koszulkę ???? Żeby tylko pseudo piłkarze się nie pozabijali za koszulkę Leo.
Mogę się założyć że w weekend przy wywiadach spytają pilkarza z kim wymienił się koszulką to dopiero Value ????
Buki powinny miec zaklady na &quot;ktory zawodnik wymieni sie koszulka z Leo Messim&quot; ???? byla by dobra zabawa :p
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
MLS ALL Stars - Roma
Jak widać po nazwie zbiór najlepszych graczy ligi MLS, która jest w rytmie meczowym w przeciwieństwie do Romy, która rozegrała dopiero jeden mecz sparingowy z Arisem wygrany 2-1 . W zeszłym roku reprezentacja ALL Stars pokonała Chelsea 3-2
MLS 3.29 lub MLS remis zwrot 2.42 Fortuna
 
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie Lechia Gdańsk (Pol) -Barcelona (Esp) 30.07.2013 20:45
Both Teams to Scor nie ⛔
MarathonBet
1,86

Jak dla mnie Kurs warty gry- różnica klas zdecydowanie na korzyść potentata z Hiszpanii.W jakim składzie by Barca nie zagrała to jest po prostu lepsza, mocniejsza. Zaległy mecz towarzyski na PGE arenie cieszy sie bardzo dużym zainteresowaniem, prawdopodobnie Barca wyjdzie dość mocnym składem pewnie pokarze sporo młodzieży- wychowanków klubu raczej w 2 połowie.Lechia stara się grac piłką, preferuje dość ciekawa grę jak na nasze polskie warunki(ekstraklasy) raczej typowo techniczna ale dzisiaj będzie miała piekielnie trudne zadanie wiadomo jak gra Barca ile średnio utrzymuje sie % przy piłce.Sytuacji raczej za dużo podopieczni Probierza mieć nie będą: 2-2 z Podbeskidziem 1-1 z bardzo słabym szczegolnie w ataku Ruchem jakoś nie powalają na kolana .Dla wszystkich kibiców -piłkarzy Lechii pewnie wielkie przeżycie, ale po co Lechii taki mecz...bardziej muszą patrzeć na ligę gdzie trzeba wygrywać i zdobywać pkt.Grali w piątek w Chorzowie w niesamowitym upale , teraz Barca nasi gracze nie nauczeni grac co 3 dni-Kadra także nie za duża . Mecz który w sumie nie wiele daje, bo przy korzystnym wyniku dla biało- zielonych balonik sie napompuje nie sam-owicie co i tak nie koniecznie musi mieć przełożenie na ligę.Barca na pewno w wielkiej formie nie jest o jakimś rytmie meczowym nie możemy mówić- pomału zaczynają sie przygotowywać do sezonu, może jakby grali w pierwotnym terminie było by Lechii łatwiej teraz nowe aspekty zmiana trenera na pewno chęć pokazania sie. Kilka gier sparingowych za sobą porażka z Bayernem- kilka dni temu rozbili Norweska Vlarenge 0-7 gdzie Skandynawowie na pewno nie sa słabsza ekipa od Lechii.Barca powinna wygrać dość spokojnie prowadząc juz po 1 połowie a gospodarze dzisiaj nie powinni za dużo sobie stworzyć sytuacji wiec próbujemy.
 
kryspin1991 2

kryspin1991

Użytkownik
Messi ma zagrać od 1 do 45 minuty, a Neymar ma wejść na kilka ostatnich.
Mało prawdopodobne więc jest że zagrają razem, mimo wszystko Barcelona spokojnie powinna rozklepać Lechię 3-4 bramkami. Dla mnie pozostaje tylko pytanie czy Lechii się uda coś strzelić, a z tym może być ciężko :?

Nie ma takiej opcji żeby Lechia strzeliła jakąś bramkę :razz: na pewno nie z Adamem Dudą w ataku ???? dlatego można śmiało stawiać na brak gola gospodarzy :grin:
 
flpman 292

flpman

Użytkownik
Sądząc po mocnym początku meczu Barcy z Valerengą i składem na pierwszą połowę dzisiejszego meczu z Lechią ciekawym typem po fajnym kursie wydaje się być handicap azjatycki -2 na Barcelonę do przerwy.
FC Barcelona: Pinto, Montoya, Sergi Gómez, Bartra, Adriano, Song, Dos Santos, Sergi Roberto, Alexis, Messi, Tello
Do przerwy: Lechia Gdańsk - FC Barcelona (-2 AH) Typ: 2 Kurs: 2,30 Bet365 ⛔
 
seboes 507

seboes

Użytkownik
Mecz: Lechia Gdańsk - FC Barcelona
Data: 30-07-2013 20:45
Typ: Lechia +1 EH 2 . połowa ✅ 1-1 II połowa ✅
Kurs: 4.75
Bukmacher: William Hill



Już dzisiaj o 20:45 hitowe spotkanie szczególnie w mediach pomiędzy Lechią Gdańsk a FC Barceloną. Lechia Gdańsk, która zaczęła już sezon od dwóch remisowych wyników podejmować będzie Barcelonę, które dopiero co rozpoczyna swoje sparingowe potyczki. Goście właściwe przyjechali do Gdańska drugim składem. Pierwsza jedenastka jeszcze jak cię mogę: Pinto, Montoya, Sergi Gómez, Bartra, Adriano, Song, Dos Santos, Sergi Roberto, Alexis, Messi, Tello dlatego Lechia w pierwszej połowie może mieć problem. Więc mój typ to handicap + 1 gola Lechia na drugą połowę, gdzie zejdą Ci którzy mają straszyć swoją grą w pierwszej połowie. Myślę, że Lechia powinna wtedy powalczyć mają naprzeciw sobie nastolatków z Barcelony B. Podobnie było w sparingach z Bayernem oraz Valarengą gdzie w Monachium w drugiej połowie Barca miała problemy z podejściem pod bramkę rywali a z Valarengą do 56 minut było 6-0 a potem tylko jeszcze jedna bramka w końcówce. Bukmacherzy wystawiają dosyć szalone kursy na overy czy handicapy ja na pewno bym tutaj ich nie grał. Lechia nie powinna dać sobie wbijać gole w drugiej połówce a może wtedy sami coś wbiją ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
No to się co nieco niektórzy zdziwili ????

Piszcie sobie co chcecie, że druga jedenastka, sparing itd. Dla mnie chłopaki zagrali z determinacją, nie wystraszyli się rywala i udowodnili, że nawet z najlepszymi można zagrać na niezłym poziomie i bez zbędnego respektu.

To kolejny mały plusik na drodze rozwoju polskiej piłki i niewątpliwie zdarzenie, które kibice zapamiętają na długo.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
To kolejny mały plusik na drodze rozwoju polskiej piłki i niewątpliwie zdarzenie, które kibice zapamiętają na długo.
Kurde, a mowilem, a prosilem Panie Boziu kochany, by Barca wygrala, by nie bylo bredzlowania sie i bzdurnych wypowiedzi &quot;ekspertow&quot; o tym, ze Polska pilka sie rozwija o tym, ze jest dobrze, o tym ze mozemy wygrywac z kazdym itd, itp...i co Panie Boziu najlepszego narobiles?! :p
Jedna jaskolka wiosny nie czyni. Skoro jest tak dobrze w tej Lechii to czemu nie potrafia wygrac z Podbeskidziem i Ruchem - przypomne 14 i 15 druzyna poprzedniego sezonu w 16 zespolowej lidze....ehhh Lechia prezentuje sie tragicznie i fakt, ze koncentruja sie na pokazowe meczo o jedno wielkie nic, a nie o mecze o stawke jest dla mnie jednoznaczne.
I na dodatek ten cholerny Probierz, ktory teraz nastrozyl piora jak paw, gadajac o tym, ze mowil, ze z Barca moga wygrac ...uszy wiedna jak sie tych wszystkich ludzi slucha...
...ale gratz dla Lechii za jak zwykle &quot;zwycieski&quot; remis... ????
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
W lidze ich nikt nie zobaczy, to po co się starać, ale w takim meczu owszem, więc dali z siebie wszystko. A nuż ktoś z secunda division się zainteresuje... Jak nie wiadomo o co chodzi... Oczywiście to żałosne i smutne bo pokazuje, że drużynę stać na wiele, ale się nie przykłada. Z 2 strony Barca podeszła do tego na totalnym luzie, jak na widowisko więc żadnych wniosków nie należy wyciągać.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Beka jakiego motorku w dupie można dostawać nawet w sparingu, za parę dni mecze o stawkę i szara rzeczywistość bezambitnych kopaczy mających wszystko w tyle, może jednak taki mecz coś ich naszlifuje i pograją z jajem parę kolejek?
Po co w ogóle jeździć na obozy, trenować jakieś farmazony.Dajcie tu Barcelone i będą efekty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Nieciecza vs Larnaca / 2 @ 2,0 Unibet ✅
Mysle, ze Nieciecza nie bedzie grac na 100% tylko bedzie sie oszczedzac. Larnaca przygotowuje sie do ligi. Mysle, ze bedzie im bardziej zalezec na dobrym wyniku bo ostatnio z tymi bylo raczej slabo. Przy okazji w Unibecie kurs jest 2,0 na zwyciestwo gosci a w Betsafe jest zaledwie 1,67 wiec warto chyba zagrac na Unibecie.

Nice vs Lazio / Lazio over 1,5 gola @ 2,1
⛔ 0:1
Nicea mnie nie przekonuje. Mysle, ze ten mecz bedzie dosyc otwarty i oba zespoly beda raczej atakowac niz bronic sie na wlasnej polowie. Nicea jak narazie w sparingach prezentuje sie slabo. 6:0 z PAOK, 2:1 z Benefica, i 1:0 z Raja Casablanca wszystkie mecze w leb. Lazio zagralo mecz ze Spazia wygrany 3:0.
 
americandream 4

americandream

Użytkownik
W Niecieczy mają zagrać zawodnicy rezerwowi oraz Ci którzy znaleźli się poza składem na mecz z Rybnikiem. Z kolei Larnaca bez Murillo i Castro którzy mają drobne urazy. Pamiętajmy jednak że Larnaca przebywa obecnie na zgrupowaniu w Kielcach, obciążenia duże, pierwszy mecz ligowy dopiero za miesiąc. Termalica z kolei już sezon rozpoczęła, więc piłkarze zapewne będą bardziej wybiegani, a i zmiennicy będą chcieli się pokazać. Kursy już prawie wszędzie urosły z 1,7 do 2,05. Ja bym raczej odpuścił typowanie zwycięscy. Bardziej polecam over 2,5 lub BTS.
Składy:
Grzegorz Kasprzik - 6 Karol Piątek (kpt), 5 Jakub Czerwiński, 17 Dalibor Pleva, 27 Dariusz Jarecki – 13 Vojtech Horvath, 9 Dariusz Pawlusiński, 16 Piotr Piekarski, 15 Jakub Kiełb – 10 Andrzej Rybski, 21 Emil Drozdowicz

AEK: 1 Alexander Negri - 6 David Catala, 4 Stelios Maragkos, 21 Nikos Englezou, 2 Lefteris Mertakkas – 20 Giannis Skopelitis, 8 Adrian Lucero, 13 Joan Tomas, 14 Vitaliy Ivanko – 11 Kyriakos Pavlov, 19 Nestoras Mytides
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
MLS All-Stars (Usa) - AS Roma (Ita) - over 3 @1.50 Pinnaccle Sports
Mecz towarzyski. Mecz pokazowy. Podobne tego typu spotkania były już rozgrywane w latach ubiegłych w USA. Raczej bramek nie zabrakło. Myślę, że i tak będzie tym razem.
28.07.11 MLS All-Stars Manchester Utd 0 : 4
29.07.10 MLS All-Stars Manchester Utd 2 : 5
30.07.09 MLS All-Stars Everton 1 : 2 (1 : 1)

Takie mecze organizuję się w USA generalnie dla zysku i dla widowni. Rynek USA jest nie jest do końca nasiąknięty europejską piłka i dzięki temu bardzo dobrze się się tam sprzedaje. Dzisiaj w Kansas City ekipa złożona z najelpszych piłkarzy amerykańsko - kanadyjskiej ligi (powołani zostali min. Landon Donovan, Thierry Henry, Marco di Vaio, Kyle Beckerman czy Chris Wondolowski) zmierzą się z drużyną Serie A - AS Roma.Ciężko oceniać z jakim animuszem przystąpią do tego meczu piłkarze Romy, ale gospodarze na pewno nie odmówią sobie walki i chęci do gry. Uważam, że padną bramki po obu stronach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom