>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mecze towarzyskie - klubowe w 2013

Status
Zamknięty.
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - World Football Challenge
Spotkanie: Juventus Turyn - Everton FC
Typ: x2 ✅✅✅ (1:1)
Kurs: 2,25
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Krótko i na temat. Mecz odbędzie się w Stanach Zjednoczonych czyli na neutralnym stadionie. Dla mnie na ten moment ten mecz to 50% na 50% więc atakujemy w stronę niedocenionego przez bukmacherów Evertonu.
Juve po 3-ech meczach kontrolnych. 2 rozegrane w ramach Trofeo TIM zremisowane bez goli z AC Milan i Sassuolo i ostatnio wygrany sparing z reprezentacją regionu Aosty czyli drużyną Valdostana 7:0 (ale to wiadome, że nie ma o czym mówić heh). Warto wspomnieć również o nowych nabytkach takich jak Llorente, Tevez czy Ogbonna.
Everton również po 3-ech sparingach. Pierwszy przegrany 2:1 z Austrią Wiedeń ale grany głównie rezerwami. Pozostałe 2 mecze wygrane odpowiednio najpierw 4:1 z Accrington a ostatnio 3:1 z Blackburn. Szczególnie ten ostatni mecz może napawać optymizmem, w którym zagrała niemal optymalna 11-stka (nie grał tylko Leighton Baines) i zaprezentowała się bardzo dobrze a bramka dla Blackburn padła pod koniec meczu gdy na placu gry grały już rezerwy. Jeśli chodzi o nabytki to warto odnotować przybycie z Wigan zawsze bramkostrzelnego Arouna Kone i wypożyczonego z Barcelony świetnie zapowiadającego się zawodnika Gerarda Deulofeu .
Jest to sparing na neutralnej ziemi więc nie widzę tu żadnej przewagi po stronie Juventusu a może i Everton pokusi się o zwycięstwo w tym meczu bo mają kim je odnieść. Dodam, że zwycięzca zagra dalej w ramach tego turnieju ze zwycięzcą pary: Los Angeles Galaxy - Real Madryt. Stawiam, że The Toffees dobrze się zaprezentują na tle wymagającego rywala i nie przegrają tego meczu. Jak coś to mecz o 5:00 rano czasu polskiego. Powodzenia !
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
by nie bylo bredzlowania sie i bzdurnych wypowiedzi &quot;ekspertow&quot;
Ja się do ekspertów nie zaliczam - napisałem tylko, że można, jak się chce, i kilka swoich opinii.

Nie musisz się z nimi zgadzać i nie musisz też w aż taki sposób kogoś krytykować. Zachowaj lepiej energię na start sezonu piłkarskiego w Europie ;)
 
sc@ner 164

sc@ner

Użytkownik
Real Madryt - Los Angeles Galaxy
Królewscy rozpoczynają swoje tournee po USA. Na pierwszy ogień zaprzyjaźniony klub z Los Angeles rozegrany zostanie o 4:30 czasu polskiego.
Carlo Ancelotti powołał następujących zawodników:
Bramkarze: Diego López, Jesús, Tomás Mejías.
Obrońcy: Pepe, Coentrão, Carvajal, Nacho, Mateos, Casado.
Pomocnicy: Khedira, Özil, Kaká, Modric, Di María, Isco, Casemiro, Cheryshev.
Napastnicy: Cristiano, Benzema, Morata.
Wszyscy zawodnicy którzy brali udział w Pucharze Konfederacji oraz Illarramendi, Varane, Alonso dostali wolne. Dziura w obronie Królewskich jest spora, na dodatek nie zagra jeszcze Coentrao, który narzeka na uraz.
Ze strony LA prawdopodobnie nie zagra Robbie Keane.
Czego po meczu się można spodziewać? Z pewnością sporej ilości goli. 3 mecze rozegrane - 16 bramek.
Moje typy:
✅ BTS | 1.50 Bwin ✅
✅ Zespół 1 zwycięży, a w meczu padnie więcej niż 3,5 gola | 1.75 Bwin ✅
⛔ Powyżej 4, 4.5 gola w meczu | 1.875 Bet365 ⛔

Mecz zostanie rozegrany w Phoenix.
 
keyst 149

keyst

Użytkownik

Dyscyplina: Mecz towarzyski Guinness Cup
Spotkanie: Chelsea Londyn - Inter Mediolan
Typ: 1
Kurs: 1.55
Bukmacher: Bwin
Wynik: 2-0

✅✅✅

Guinness International Champions Cup to prestiżowy turniej rozgrywany w Stanach Zjednoczonych, wezmą w nim udział m.in. Real Madryt, AC Milan czy Chelsea Londyn. Jednym z pierwszych ciekawszych mecz jest spotkanie Chelsea Londyn vs. Inter Mediolan i łączaca oba kluby osoba Jose Mourinho. &quot;The Special One&quot; wraca do Chelsea, z którą wcześniej zdobywał sukcesy m.in. 2x mistrzostwa Anglii jednak to z drużyną z Mediolanu święcił największe sukcesy, każdy pamięta sezon 2010, w którym to roku Inter pod wodzą Jose Mourinho sięgnął po &quot;potrójną koronę&quot;. Od tego czasu bardzo dużo zmieniło się w Interze zeszły sezon to totalna klapa i dopiero dziewiąta pozycja w Seria A pomóc ma w tym nowy szkoleniowiec Walter Mazzarri, który w ubiegłym sezon z Napoli zdobył wicemistrzostwo Włoch. Na rynku transferowym &quot;Nerrazzuri&quot; pozyskało kilku perspektywicznych graczy M.Icardi, I.Belfodil czy A.Capello, a także solidnych H.Campagnaro i M. Andreolli mimo wszystko nie są to zawodnicy pokroju S.Eto&#39;o czy W.Snejider. Mazzarri w dzisiejszym spotkaniu nie będzie mógł skorzystać z takich graczy jak Javier Zanetti, Diego Milito, Joel Obi, Alfred Duncan, Gaby Mudingayi i Mateo Kovacic brak tego ostatniego to największe osłabienie Interu przez co zespół traci bardzo dużo kreatywności. Chelsea ostatnio skończyło tournee po Azji z bilansem bramek 13-2 i statystyką trzech zwycięstw w trzech meczach, Inter za to mierzył się z jednym wymagającym rywalem HSV Hamburg,z którym zremisował 1-1. Na dzień dzisiejszy Inter to dużo słabsza drużyna oprócz pozycji bramkarza zespół z Mediolanu w każdej linii jest słabszy, dlatego też stawiam na drużyne Jose Mourinho.
Prawdopodobne składy:
INTER (1-3-5-1-1): Handanovic – Campagnaro, Ranocchia, Juan Jesus – Nagatomo, Guarin, Cambiasso, Alvarez, Pereira – Palacio - Icardi
CHELSEA (1-4-3-3): Cech – Ivanovic, Cahill, Terry, Cole – Ramires, Essien, Van Ginkel – Hazard, Lukaku, Moses
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
elano07 1K

elano07

Użytkownik
Besiktas -KF Laci 1 AH-1,75 6/10 bet365
sorryyyy....​

Z towarzyskimi meczami zawsze jest różnie ale ten mecz wydaje się dość prawdopodobny. Besiktas już 20 dni na zgrupowaniu w Austrii przez ten czas zagrał 7 sparingów. Sezon się zbliża wiec na pewno Besiktas już jest w optymalnej formie. Jeśli chodzi o pierwsza jedenastkę to Slaven Billic powinien wystawić tą podstawowa. Jeśli chodzi o rywali Besiktasu to zespół z Albani KF Laci, klub ma skromny budżet, ma także problemy finansowe, z klubu odeszło wielu piłkarzy a niedawno klub odpadł w El. LE z luksemburskim klubem, w klubie grają przede wszystkim młodzi chłopcy w wieku 19-21 lat, nawet klub przyleciał tylko do Austrii na jeden dzień żeby rozegrać ten mecz, odbędzie jeden trening i powrót do Albanii. Różnica klas jest ogromna.
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Puchar Gampera
Spotkanie: FC Barcelona - FC Santos
Typ: HT/FT 1/1 ✅✅✅ ( 4:0 / 8:0 )
Kurs: 1,44
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Po ostatniej wpadce na Lechii nie powinienem wg tego tykać ale przekonała mnie do tego w głównej mierze jedna sprawa a mianowicie miejsce rozgrywania spotkania czyli legendarne Camp Nou. I to też będzie mój najważniejszy argument. Po prostu u siebie Barca zawsze gra cuda a już na pewno nie pozwoli patrzeć własnym kibicom na taką padakę jak na PGE Arenie.
Dalszą sprawą jest to, iż mają zagrać dziś &quot;wczasowicze&quot; czyli Hiszpanie i Dani Alves. Z drużyny rezerw powołani są tylko Macky Frank Bagnack i Jean Marie Dongou. Ogólnie kadra na puchar Gampera ma się tak: Valdes, Pinto, Oier, Alves, Montoya, Pique, Bartra, Bagnack, Mascherano, Adriano, Alba, Busquets, Song, Xavi, Sergi Roberto, Cesc, Iniesta, Pedro, Alexis, Messi, Neymar, Dani Nieto, Dongou. Na pewno nie wystąpią: Afellay, Cuenca, Tello, Dos Santos i Puyol. Także skład też lepszy niż z Lechią.
Na koniec Neymar. Zapewne zagra więcej niż z w Gdańsku a bardzo prawdopodobne, że od początku więc przeciwko swojej byłej drużynie i pierwszy raz przy swoich kibicach wypada się godnie zaprezentować.
To wszystko skłania mnie do typu 1/1. Powodzenia !
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Shamrock Aston Villa
Shamrock przedwczoraj grał wyjazdowe ligowe spotkanie, więc nie spodziewam się, żeby zagrali w najmocniejszym zestawieniu...

Aston Villa -1 1.60 Fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka Nożna, mecz towarzyski
Spotkanie: AC Milan - Chelsea
Typ: AC Milan zdobędzie bramki w obydwu połowach
Kurs: 5,00
Bukmacher: Unibet
Analiza: Chelsea jest bardzo mocno faworyzowane przez bukmacherów, a dla mnie ten mecz różnie może się skończyć i Chelsea wcale nie mubi wygrać. Oglądałem mecz Milanu z Manchesterem City i przyznam szczerze, że dawno czegoś takiego nie widziałem. Milan w pierwszej połowie przegrywał już 0:5, by w tej samej połowie strzelić trzy gole i mieć kilka szans na czwartego gola. W drugiej połowie Milan miał kilka 100% okazji, jednak jakimś cudem nie strzelili gola i mecz zakończył się ich porażką 3:5. Jak już wspomniałem tak szalonego meczu dawno nie widziałem i gdyby Milan miał trochę więcej szczęścia, to mogliby dokonać czegoś niesamowitego i nie przegrać tamtego meczu. W każdym razie Milan pokazał, że są bardzo silną drużyną jeśli chodzi o grę z przodu, mają sporo świetnych graczy, którzy mogą strzelać gole, całkiem nieźle konstruują akcje. Jako że jest to mecz towarzyski, to zapewne mecz będzie otwarty, więc Milan ma szanse, by coś strzelić w obydwu połowach.
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Valencia - Inter Mediolan
Typ: x2 ⛔ (4:0)
Kurs: 1,53 Buk:Bet365
W ostatnim meczu Interu w ramach turnieju Guinness International Champions Cup mimo, że przegranym 2:0 z Chelsea Inter bardzo ale to bardzo mi się podobał. Niech nikogo nie zmyli wynik. Bramki padły bardzo wcześnie i bardzo szybko: fantastyczny strzał oddał Oskar i dyskusyjnego karnego na bramkę zamienił Hazard. Do tego w drugiej połowie czerwoną kartką został ukarany Campagnaro i Inter w ponad 30 minut musiał grać w 10-tkę. Ale tak jak mówię: Inter w tym meczu na prawdę nie grał źle. Fantastyczne zawody grał Guarin - piłkarze Mourinho momentami odbijali się od niego jak od ściany. To Inter prowadził grę, w pierwszej połowie mając kilka okazji na bramkę. I o dziwo po stracie zawodnika dalej utrzymywał się przy piłce, wg nie dał się zdominować Chelsea i szukał dalej swoich okazji ale o bramki było już bardzo ciężko bo wiadome jaki mamy teraz okres przygotowań. Uważam, że spokojnie piłkarze włoscy wywalczą dziś remis z Valencią. Dodam, że piłkarze z Estadio Mestalla w 4 dotychczasowych sparingach odnotowali 3 porażki i 1 remis strzelając raptem 2 gole. Mecz o 22:00
 
sc@ner 164

sc@ner

Użytkownik
Choć mecz się zaczął i wynik do przerwy kompletnie nie faworyzuje Mediolańczyków(2:0 dla Valencii) to trudno mi się zgodzić, że Inter miał jakieś szanse w meczu z Chelsea. Defensywa Niebieskich wyglądała jak monolit, nie było ŻADNEJ 100% sytuacji ze strony Interu w tym meczu, a po czerwonej kartce i Chelsea odpuściło i nie starało się wyżej wygrać. Campagnaro dostał czerwień za totalną głupotę i nie ma co do tego dyskusji.
Dziękuję dobranoc
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Chelsea/AC Milan
powyżej 3 goli kurs: 2,020 buk: Pinnacle ⛔(edit po meczu: czego ja się spodziewałem po drużynie z wysp i z Włoch ? Sam nie wiem. Chelsa zmarnowała mnóstwo okazji. Nie trafiali do pustej bramki. Drugi gol to mam wrażenie, że padł bo &quot;musiał&quot;, pewno jest jakaś presja aby nie kończyć meczów na poziomie 1:0. Wcześniej przed nim też była zmarnowana setka, sędzia doliczył dodatkowy czas ponad miarę, ale dość tych spiskowych teorii. Chelsa widać, że ma potencjał, ale bardzo brakuje im skuteczności. Wyróżniał się Moses. Info dla obserwujących drewniaka Torresa - nic się nie zmieniło ???? Wciąż potyka się o własne nogi, gra egoistycznie i nie trafia do pustej bramki... Czuję, że Mourinho nie da mu za dużo szans do grania)
BTS kurs: 1,55 buk: Unibet ⛔ (edit po meczu: Jak ta drużyna mogła pokonać Barcę ? Po dzisiejszym meczu nie mam pojęcia. Grali bez ładu i składu. Widać, że Balotelli i El Sharawii wyróżniają się na tle reszty ,która grała fatalnie. Mieli w sumie mało okazji. Ich ataki bardzo skutecznie zatrzymywała defensywa Chelsy, jak coś już przeszło linię obrony, nie umieli zagrozić angielskiej bramce. Może były góra 3 groźne sytuacje po stronie Milanu.)
Idąc tropem wysokich overów w spotkaniach odbywanych w USA proponuję takie właśnie typy. Chelsa na terenie USA grała z dużą ilością goli. Z Man. City 3:4/3:5 z kolei Ac Milan strzelił sam 3 bramki na AUDI CUP też z City. Wiadomo takie amerykańskie szopki powinny obfitować w bramki. Na to ludzie kupują bilety. Mecze towarzyskie, nie o stawkę więc nie będzie w mojej ocenie murowania bramki, szczelnej defensywy itd. BTS wydaje mi się prawie pewniakiem. Wolę nie ryzykować 1x2 bo wiadomo, przed sezonem, mecz tow. może być różnie.
 
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
AIK - Manchester United
MU -1.5 @ 1.74 ⛔ Unibet


Pełny skład na mecz z AIK Fotboll: Lindegaard, Amos, Rafael, Evans, Evra, Jones, Smalling, Vidic, Anderson, Bebe, Carrick, Giggs, Nani, Zaha, Henriquez, Kagawa, van Persie, Welbeck

Diabły w przedsezonowych gierkach nie zachwycają bo porażki z gwiazdami Tajlandii (0:1), japońską Jokohamą (2:3) i remis z Osaką (2:2) chluby Davidowi Moyesowi nie przynoszą. Dopiero w ostatnim meczu z Kitchee udało im się ustrzelić pięć bramek (5:2) a w sobotnim zamkniętym sparingu z hiszpańskim Betisem w połowicznie rezerwowym składem udało im się zagrać na zero z tyłu (3:0). Teraz przed nimi ostatni sparing przed niedzielnym spotkaniem z Wigan o Tarczę Wspólnoty, pierwszym tak poważnym sprawdzianem, liczę więc, że biegać będzie się chciało. Kadra całkiem solidna, brak tylko Rooney&#39;a, który właśnie w meczu Betisem doznał kontuzji, wraca Vidic. AIK w rytmie meczowym, w lidze radzą sobie naprawdę nieźle (3 miejsce), obecnie 10 meczy bez porażki, jako całokształt 10-5-3 ale jaka jest przepaść między zespołami może obrazować ostatni wynik angielskiego Swansea z drugą drużyną szwedzkiej ligi, Malmoe (4:0).
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - International Champions Cup
Spotkanie: Everton - Valencia
Typ: 1x ⛔ (0:1)
Kurs: 1,67
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Kolejny mecz w ramach turnieju w Stanach Zjednoczonych, tym razem mecz odbędzie się na Sun Life Stadium w Miami i po raz kolejny bukmacherzy strasznie nie doceniają zespołu angielskiego gdyż można złapać taki kurs grając na nich z jakże wszystkim znaną podpórką.
W moim mniemaniu Everton jest na ten czas (chodzi mi ogólnie nie o teraz a o najbliższą przyszłość też) drużyną lepszą od Valencii. Jednak 6 siła w Anglii nie wzięła się z niczego. Piłkarze z Liverpoolu w ostatnim czasie stworzyli tam niezłą paczkę, świetną atmosferę i na prawdę konkretny i solidny zespół.
Jeśli chodzi o turniej to Everton pokonał na nim po rzutach karnych Juventus i ostatnio przegrał nieznacznie bo 1:2 z Realem Madryt. Królewscy wygrali zasłużenie niemniej jednak The Toffees zaprezentowali się w tym meczu przyzwoicie, szczególnie Kevin Mirallas czy Marouane Fellaini. A przecież w składzie są jeszcze takie tuzy jak: Tim Howard, Leighton Baines, Steven Pienaar, Nikica Jelavic, Victor Anichebe, Steven Naismith czy nowo pozyskani Arouna Kone i Gerard Deulofeu.
Valencia w turnieju najpierw przegrała 1:2 z Milanem by później gładko odprawić 4:0 Inter Mediolan. Mimo tego bez zawahania idę w stronę piłkarz y Roberto Martineza bo uważam, że Nietoperze będą miały dzisiaj bardzo, ale to bardzo ciężko. Powodzenia !
 
P 15

polskigracz

Użytkownik
Panowie macie informacje czy Barcelona w 2 połowie wpuszcza 2 garnitur cały czy dalej gra Messi i Neymar ? Bo 5:1 do przerwy jadą z nimi a to dość wysoko i można fajne undery załapać na live tylko nieoglądam tego meczu więc niewiem
 
flpman 292

flpman

Użytkownik
FC Barcelona (druga połowa): Valdés, Montoya, Bartra, Mascherano, Alba, Busquets, Xavi, Iniesta, Pedro, Alexis, Cesc

Zostali Valdes Pedro i Cesc na drugą połowę, ja bym underów nie grał ;)
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - International Champions Cup
Spotkanie: Real Madryt - Chelsea Londyn
Typ: 1 ✅✅✅ (3:1)
Kurs: 2,10
Bukmacher: Bet365
Analiza:

No i mamy wreszcie finał pucharu rozgrywanego przez czołowe kluby europejskie w Stanach Zjednoczonych. Obie drużyny doszły do niego bez większych problemów i dla obu będzie to ważny test gdyż będą mogły się sprawdzić z bardzo wymagającym rywalem.
Mecze Chelsea z Interem i Milanem wg nie zrobiły na mnie wrażenia jeśli chodzi o The Blues i dlatego idę w stronę Realu. Piłkarze z Madrytu grali ładniej dla oka i jakoś tak bardziej do przodu, jakby mieli więcej sił mimo, iż obie drużyny są na podobnym etapie przygotowań.
Przewidywane składy na finał przedstawiają się następująco:
Real Madryt: Casillas - Carvajal, Pepe, Ramos, Marcelo - Khedira, Modric, Isco - Özil, Cristiano Ronaldo, Benzema.
Chelsea: Čech - Ivanović, Cahill, Terry, Cole - Ramires, Van Ginkel - Mata, Oscar, Hazard - Torres.
Jak dla mnie ewidentna przewaga piłkarzy z Madrytu w ataku i również w środku pola. Mecz na pewno nie będzie łatwy do wygrania ale uważam, że Królewscy są w stanie spokojnie zdominować piłkarzy Mourinho i odnieść końcowe zwycięstwo w turnieju. Mecz o 3:00 w nocy czasu polskiego. Powodzenia !
 
sc@ner 164

sc@ner

Użytkownik
Real - Chelsea
Dwa znakomite kluby, oba prowadzone były przez jednego z najlepszych trenerów na świecie - Jose Mourinho, ale tylko jeden wygra. Dzisiaj stawiam na Niebieskich. Powód? Jeden, a nawet dwa.
Pierwszy: defensywa Chelsea znana od lat, starzy wyjadacze z Premier League, Champions League i LE. Znakomicie przygotowani i zdyscyplinowani, Mourinho zna ich jeszcze z lat 2004-2007, także znają koncepcję TSO, jeżeli chodzi o defensywę. Inter - bez okazji bramkowej przez cały mecz, Milan - mimo powrotu kilku zawodników po kontuzjach nie miał szans strzelić bramki. Wreszcie Real - znakomita ofensywa, defensywa daje radę, ale babole z LA Galaxy, Evertonem były i to ewidentne, Lopez nie raz ratował Królewskich, a błędy ma kto w Chelsea wykorzystywać.
Drugi powód przemawiający za Chelsea: młodość. Młodość w ofensywie: Van Ginkel, De Bruyne, Schurrle, Lukaku, Hazard - to nie są byle jakie nazwiska, oni wszyscy mieli znaczny wkład w ostateczne miejsce swoich zespołów w lidze, liczbę bramek(asysty mówią same za siebie jeśli chodzi o skrzydłowych). Van Ginkel - główny rozgrywający w Vitesse Arnhem, De Bruyne - jeden z najlepszych skrzydłowych Bundesligi, Werder Bremen, Schurrle - kolejny znakomity skrzydłowy(14 goli, 9 asyst w sezonie) z Bundesligi z zespołu Aptekarzy, Lukaku - totalny egzekutor w rewelacji ubiegłego sezonu w PL, West Bromwich Albion, hat trick w ostatni meczu przeciwko ManU i wreszcie Eden Hazard, belgijski mega talent z początku sezonu powolnie wprowadzany do składu, ale już na wiosnę najlepszy skrzydłowy The Blues. Co więcej, wszyscy są już zaaklimatyzowani w nowym klubie i znają swoje miejsce w drużynie.
Ostatnia rzecz, do której chcę się odnieść - Torres. W tym turnieju już wystarczająco się zaprezentował, podobnie w sparingach i... nie zmieniło się nic co do poprzednich lat, dla mnie totalne drewno w porównaniu do Romelu Lukaku, który nie dość, że ma siłę porównywalną do czołgu, to jeszcze szybki i potrafiący wykończyć akcję.
Ci co grali w Pucharze Konfederacji jeżeli chodzi o Real to będzie ich dopiero pierwszy mecz(Casillas, Marcelo, Ramos, Coentrao(po kontuzji)), do tego nie ma Alonso czy Illarramendi, czyli głównego i zastępczego(sprowadzony z Real Sociedad) mózgu Realu.
Ostatni argument to sam Mourinho. Wrócił dopiero co z Madrytu do Londynu, któż inny może lepiej znać tą drużynę? Nikt.
PS. Najprowdopodobniej Lampard zagra w tym meczu, co jest kolejnym argumentem z Niebieskimi. David Luiz może się nie pojawić na boisku od poczatku spotkania, ale spodziewam się go w przypadku korzystnego rezultatu dla Chelsea, w dodatku &quot;zastępca&quot; Ivanovic to nie jest żaden czereśniak i bez problemu wypełni lukę po Brazylijczyku.
Moje typy na to spotkanie:
Remis lub Chelsea | 1.70 Bet365 ⛔
BTS | 1.36 Bwin
✅- nawet nie sądziłem, że tak niski kurs jest
Powyżej 9,5 rogów w meczu | 1.66 Bet365 ⛔
 
ilprincipino 254

ilprincipino

Użytkownik
SSC Napoli - Benfica Lizbona 2:1 ✅


Sparingi przed sezonem 2013/2014 trwają w najlepsze. Dzisiaj na San Paolo w Neapolu zmierzą się czołowe ekipy Europy - włoskie SSC Napoli i portugalska Benfica Lizbona. Wiadomo, że spotkania towarzyskie mają głównie na celu powolne zgrywanie się zespołów do nowego sezonu, wynik nie jest tutaj najważniejszy. Mają to być mecze lekkie i przyjemne, aby zawodnicy poczuli piłkę. Nikt tutaj nie gra na 100%, obrona nie jest tak szczelna jak w meczach o stawkę, pojawia się wielu nowych, testowanych i młodych graczy. Często zdarzają się błędy, które jednak nie niosą za sobą większych konsekwencji. Idąc tym tropem fajnie wygląda typ na BTS.
Napoli wzmocnione dość solidnie przed nowym sezonem. Co prawda stracili Cavaniego, który odszedł do PSG, ale w jego miejsce pozyskano wielu solidnych graczy. Drużynę wzmocnili m.in: Higuain, Callejon, Albiol (wszyscy z Realu Madryt), Rafael z Santosu, Mertens z PSV i Reina z Liverpoolu. Naprawdę ciekawe nazwiska. Szczególnie zyskała ofensywa klubu z San Paolo, bowiem zarówno Higuain, Callejon czy Mertens to gracze wybitni, gwarantujący wiele bramek. W sparingach ekipa z Neapolu dużo strzelała, choć praktycznie w każdym meczu coś tracili:

FeralpiSalo 5:1
Carpi 3:0
Galatasaray 3:1
Arsenal 2:2
FC Porto 1:3


Benfica to chyba największy przegrany ostatniego sezonu. Piłkarze z Lizbony przegrali wszystko co możliwe, choć sezon mieli całkiem udany i do końca walczyli na trzech frontach. Gdy jednak dochodziło do finałowych potyczek gracze z da Luz zawodzili. W Finale LE pechowo ulegli Chelsea 1:2 tracąc gola w doliczonym już czasie, choć z przebiegu meczu byli lepsi. Mistrzostwo Portugalii zaprzepaścili praktycznie w przedostatniej kolejce przegrywając 1:2 z FC Porto, również tracąc gola w ostatnich minutach, wtedy pogrążył ich młody talent &quot;Smoków&quot; Kelvin. Jakby tego było mało przegrali również Puchar Portugalii, gdzie nie dali rady Victorii Guimaraes. Wtedy również skończyło się 1:2. Zgadnijcie w której minucie &quot;Orły&quot; straciły decydującą bramkę. Kadrowo Benfica się zbytnio nie osłabiła, ani jakoś wyjątkowo nie wzmocniła. Klub opuścili Oliveira, Pizzi i Sidnei, a przyszli mało znani Farina, Cortez i Lopez. W sparingach podobnie jak Napoli dużo strzelali, ale praktycznie w każdym meczu coś im wpadło do bramki:

Bordeaux 3:3
Sion 3:2
Levante 2:1
Nice 2:1
Elche 3:1
Sao Paolo 0:2


Stawiam na BTS i liczę, że obie ekipy dadzą sobie przynajmniej po razie. W obu ekipach formacje ofensywne bardzo silne z wieloma znakomitymi i bramkostrzelnymi zawodnikami. Ponadto warto pamiętać, że to tylko sparing i nikt tam na 100% grać nie będzie. Liczę, że zobaczymy dzisiaj kilka goli.


SSC Napoli - Benfica Lizbona 2:1 ✅
BTS @ 1,53

7/10

Paddypower
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bsk 184

bsk

Użytkownik
MU - Sevilla over 3, 3,5 FT (Azjan over 3,25) @ 1,825 Bet365 5/10
1:3 ✅

Mecz na pożegnanie Rio Ferdinanda. Ma być zabawa. W MU zagra może nawet Usain Bolt w drugiej połowie, ale to chyba wątpliwe bo nie zdążyłby do Rosji. Ma to być najbardziej oglądany mecz benefisowy w historii.
Ludzie płacą za rozrywkę i rozrywka będzie. Sevilla grała w Podgoricy częściowo drugim składem, żeby dziś być w optymalnej formie.
Tutaj mecz:
streamworks.riotestimonial.com
Uwaga: strona ta wyskoczyła mi w internecie na stronach z transmisjami, a tu jakaś rejestracja potrzebna. Może trzeba uważać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom