>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mecze towarzyskie - klubowe w 2013

Status
Zamknięty.
sc@ner 164

sc@ner

Użytkownik
Manchester United - Sevilla
Tak jak BSK napisał jest to pożegnanie Rio Ferdinanda, które odbędzie się oczywiście na Old Trafford, benefis, podziękowanie za wiele lat spędzonych z Czerwonymi Diabłami. Podobny benefis był niedawno w Liverpoolu na Anfield, gdzie kibice dziękowali Gerrardowi za wieloletnią grę w The Reds(mecz oczywiście wygrali).
A więc skoro pożegnanie to i musi być zwycięstwo gospodarzy. Na dodatek Sevilla wczoraj grała w kwalifikacjach, więc nie mam pojęcia kto zagra, ale raczej nie pierwszy skład. Sam trener Moyes traktuje ten mecz jako poważny sprawdzian, a każdy inny wynik niż zwycięstwo tu kompletnie nie wchodzi w grę w takim spotkaniu.
Manchester United | 1.36 Bet365 ⛔
Manchester United(AH -1.5) | 1.9 Bet365 ⛔
 
T 95

typychecmana

Użytkownik
Real - Inter
1.45 Betclick
45 %ntowa lokata, dość pewna moim zdaniem. Jest to ostatnie spotkanie przed rozpoczynająca się liga. Real zagra najmocniejszym ustawieniem. Na bramce Diego Lopez obrona Arbeloa-Pepe-Ramos-Coentrao w pomocy Khedira - Modric - Isco i trójka napastników Ronaldo-Benzema-Di Maria Skład robi wrażenie a Inter nie ma nikogo w skladzie który jest lepszy od rezerwowych Realu. Ancelotti jeszcze zna włoską piłkę i będzie chciał wygrać z Interem wiadomo kibic Milanu i nie przepada zbytnio za odwiecznymi rywalami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
tobias 359

tobias

Użytkownik
Arsenal - Manchester City
Typ; City 1.9⛔
Typ opieram na formie w preseason. Mecz odbędzie się w Helesinkach i zobaczymy przedsmak tego co nas czeka w Premier League. Arsenal jak ma w zwyczaju przesypia okienko transferowe i nadal Wenger trwa w zaparte odnośnie wzmocnień. City kupiło Jovetica, Negredo, Navasa i Fernardinho.
Arsenal na Emirates Cup zaprezentował się po prostu słabo, gra z Napoli i Galatasaray przypominała waleniem głowy w mur. Dziś nie zagra Rosicky a to on wyróżniał się najbardziej. Cazorla ma wreszcie zagrać, ale to i tak mnie nie przekonuje. Dochodzą głupie błędy obrońców a City w ofensywie ma kim postraszyć. Drogba ze Sneijderem robili co chcieli...
City; 5;3 Milan, przegrana z Bayernem 2;1. Gra bardzo mi się podobała i widać, że się to zaczyna zazębiać.
Przypuszczalny skład City.
Skład City; Hart, Zabaleta, Kompany, Lescott, Clichy, Fernardinho, Toure, Navas, Silva, Jovetic, Aguero.
Jak widać silne zestawienie, Arsenal prawdopodobnie zagra najmocniejszym składem. Mecz o 16.

Edit; optyczna przewaga City, ale Arsenal był dziś skuteczny do bólu.
 
S 408

swergoc

Użytkownik
Atalanta - Chievo 1 DNB @1,67 Sportingbet ⛔
Typ wygląda fajnie, jednak trzeba mieć na uwadze, że to tylko sparing.
Atalanta bardzo fajnie wygląda w okresie przygotowawczym. Okienko raczej nudne w ich wykonaniu. Sprzedali Peluso do Juve (który i tak grał w zespole z Turyny drugą część sezonu) oraz oddali do Chievo Radovanovica. Poza tym nikt ważniejszy nie odszedł. do klubu sprowadzono doświadczonego Yepesa, Migliaccio z Palermo oraz Nicę - młodego, utalentowanego Rumuna z Dinamo Bukareszt. Wzmocniono obronę przy zachowaniu składu z poprzedniego sezonu.
Chievo również większych ruchów nie poczyniło. Ze Sparty Praga ściągnięto Chorwata Pamica, przyszedł Acosty, który grał w Juve Stabii. Brak znaczących transferów do klubu. Osłabiła się za to defensywa Chievo. Do Interu odszedł Andreolli, a do Villareal Jokić. Dwa filary obronne odeszły z klubu. Sprzedany do Palermo został również Serrentino. Poza tym jeszcze pomocnik Cofie odszedł do Genui. Na pewno przedsezonowa forma oraz transfery po stronie Atalanty. Do tego 3 podstawowych zawodników Chievo dzisiaj nie będzie do dyspozycji trenera (Dainelli, Hetemaj, Puggioni). Defensywa w rozsypce.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
gdyby ktoś szukał kadry Bayernu na dzisiejsze spotkanie z Gyorem to tacy zawodnicy są do dyspozycji Pepa Guardioli:
1 Manuel Neuer
4 DANTE
5 Daniel Van Buyten
6 Thiago Alcantara
7 Franck Ribery
8 Javi Martínez
9 Mario Mandzukic
10Arjen Robben
11. Xherdan Shaqiri
13. Rafinha
15 Jan KIRCHHOFF
17 Jerome Boateng
19 Mario Götze
21, Philipp Lahm
22, Tom Starke
23, Mitchell WEISER
25 Thomas Müller
26 Diego Contento
27 David Alaba
30 Luis GUSTAVO
31, Bastian Schweinsteiger
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
death89 84

death89

Użytkownik
Bardzo lubię sytuację, gdy w czasie towarzyskich meczy międzynarodowych grają też kluby ;)
AS Cesena - SSC Napoli
W zespole Napoli zabraknie kilku podstawowych (lub nowych) piłkarzy, którzy zostali powołani do swoich reprezentacji:
Hiszpania - Pepe Reina, Raul Albiol
Włochy - Christian Maggio, Lorenzo Insigne
Szwajcaria - Valon Behrami, Gökhan Inler, Blerim Džemaili
Argentyna - Gonzalo Higuaín, Federico Fernández
Kolumbia - Pablo Armero, Juan Camilo Zúñiga
Belgia - Dries Mertens
Macedonia - Goran Pandev
Słowacja - Marek Hamšík
Jak widać - 14 zawodników zabraknie w składzie Napoli.
Cesena gra obecnie w Serie B, ale dziś bez osłabień, ponadto grają na własnym stadionie. Z tego co widzę porobili w oknie transferowym sporo transferów (w jedną i drugą stronę), możliwe że będą chcieli zająć wyższe niż 14. (które zajęli w sezonie 2012/2013) miejsce w tabeli. W ostatnią sobotę zagrali pierwszy mecz o stawkę w tym sezonie - w Coppa Italia nie dali szans 5-ligowej Pontisoli, wygrywając 4:1.
Myślę, że tak osłabione Napoli nie ma żadnych szans, ale dla bezpieczeństwa zagram Cesena HA +0.5 w Bet365 - @1.700. ✅ (na lajcie, 1:0 dla Ceseny)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Deportivo - Real Madryt
Piłkarze Carlo Ancelottiego rozegrają dzisiaj spotkanie towarzyskie które jest dość prestiżowe o trofeum imienia Teresy Herrera. Od 1946roku gospodarzem jest Deportivo. Co ciekawe Real Madryt mierzył się w tym turnieju aż osiemnaście razy. Co ciekawe Królewskim udało się zdobyć te trofeum zaledwie ośmiokrotnie. Kadra Realu na to spotkanie sugeruje że Carlo chciałby sięgnąć po te trofeum, Wydaje się pewnym typem zwycięstwo Królewskich.
Kadra Realu Madryt na mecz z Deportivo:
Bramkarze: Iker Casillas, Diego López, Tomás Mejías.
Obrońcy: Pepe, Marcelo, Álvaro Arbeloa, Nacho Fernández, Daniel Carvajal, Jorge Casado, David Mateos.
Pomocnicy: Ricardo Kaká, José Rodríguez, Mesut Özil, Casemiro, Isco, Ángel di María.
Napastnicy: Cristiano Ronaldo, Karim Benzema, Jesé Rodríguez, Álvaro Morata.

Moje Propozycję :
Wygrana Realu Madryt @@ 1,35 ✅ ✅
Handicap 1:0 @@ 1,90

✅ ✅
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Hannover 96 - St Pauli
Hannover 96
kurs: 2,15 buk: Betclic ⛔ (cały Hannover)
W cieniu spotkań barażowych do MŚ odbywają się międzynarodowe mecze towarzyskie i klubowe mecze towarzyskie. Dzisiaj postanowiłem pograć 2 z nich. Pierwszy to pojedynek drużyny z Bundesligi z 6 drużyną 2 ligi niemieckiej. Kurs na Hannover pewno tak dobry, bo drużyna strasznie zawodzi, zawiodła w ostatni weekend nie wygrywając z Braunschweigiem. Okazji mieli mnóstwo ale brakowało wykończenia i skuteczności. O St. Pauli wiem nie wiele bo nie obserwuję II ligi i pewno gdyby Hannover grał na wyjeździe nie ryzykowałbym, ale myślę, że sportowo mimo wszystko są na wyższym poziomie, a motywacyjne i psychologicznie zwycięstwo bardzo by im się przydało.
Cordoba - Atletico Madryt
Atletico Madryt kurs: 1,58 buk: Betclic ⛔ (dzięki koledze poniżej skontrowałem. I wniosek taki: czy gra podstawowa jedenastka czy głębokie rezerwy scenariusz na wyjeździe ten sam: prowadzimy 1:0, przestajemy grać bo po co się męczyć i remisujemy. I to właśnie powoduje, że kocham Barcelonę, która jako jedyna nie gra tak minimalistycznie w PD, nawet na wyjazdach)
I znowu podobnie tylko tym razem drużyna II ligi hiszpańskiej podejmuje u siebie rewelację sezonu Atletico Madryt. Oczywiście poziom sportowy 2 drużyny PD o kilka klas wyższy od Cordoby. Motywacja ? Mi wystarczy, głupio, na własne życzenie zremisowany ostatni mecz w PD z Villareal. Na pewno przyda się podreperowanie psychologiczne zespołu na wyjazdach.
Dodatkowo gram dubelka: Hannover(DNB) + Atletico kurs: 2,52 buk: Betclic ⛔
 
dani222 144

dani222

Użytkownik
Na pewno przyda się podreperowanie psychologiczne zespołu na wyjazdach.
Wybacz na papierze nie neguje typu jak może 80 % gdy widzi te nazwy, ale co to za analiza, argumenty na wróżenie z fantastyki. W Atletico nie bedzie reprezentantów, TAKI MECZ TOWARZYSKI w których Simeone przyzwyczaił do sprawdzania głębi składu a Cordoba to to mecz prestiżowy i 1-wszy skład potraktują poważnie ten sprawdzian, tak jak traktują zacnych rywali ci słabsi w Pucharze Króla.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Wybacz na papierze nie neguje typu jak może 80 % gdy widzi te nazwy, ale co to za analiza, argumenty na wróżenie z fantastyki. W Atletico nie bedzie reprezentantów, TAKI MECZ TOWARZYSKI w których Simeone przyzwyczaił do sprawdzania głębi składu a Cordoba to to mecz prestiżowy i 1-wszy skład potraktują poważnie ten sprawdzian, tak jak traktują zacnych rywali ci słabsi w Pucharze Króla.
Może i słuszne uwagi, ale trzeba było podać typy na Cordobę lub remis, a nie przyczepiać się do moich typów. Krytykować to zawsze można.
 
dani222 144

dani222

Użytkownik
To nie chodzi o to czy wejdzie Tobie czy mi typ i to ma przeważyć kto ma racje... ale o merytoryczne uwagi, to mnie akurat zdziwiło u takiego doświadczonego i szanownego typera jak Ty.
Cordoba - Atletico 1. połowa 1x 1,48 fortuna
Sztab szkoleniowy Atlético Madryt postanowił wykorzystać przerwę na mecze reprezentacyjne i zaplanował na jutro na godzinę 19:00 towarzyski mecz z Cordóbą (obecnie gra w Segunda División). Po dzisiejszym treningu Diego Simeone podał nazwiska 22 piłkarzy, których zabierze ze sobą do Andaluzji. W składzie Rojiblancos zabraknie oczywiście Thibauta Courtoisa, Juanfrana, José Giméneza, Diego Godína, Toby&#39;ego Alderweirelda, Javiego Manquillo, Ólivera Torresa, Koke, Ardy Turana, Crsitiana Rodrígueza i Davida Villi, którzy przebywają na zgrupowaniach swoich drużyn narodowych. Ponadto w stolicy Hiszpanii zostaną kontuzjowani Diego Costa i Mario Suárez. Z uwagi na te nieobecności Cholo zdecydował się dać szansę jedenastu piłkarzom z drugiej, trzeciej oraz młodzieżowej drużyny Los Colchoneros.
Więc widać nawet jeśli zagrają wszyscy z drużyny A, to mało prawdopodobne i krótko, taki jest Simeone

Bramkarze: Daniel Aranzubia, Yassine Bounou
Obrońcy: Filipe, Emiliano Insúa, Miranda, Fallou Gallas*, Pablo Trigueros*, Raúl González*, Lucas Hernández***
Pomocnicy: Tiago, Raúl García, Gabi, Josuha Guilavogui, Kader*, Borja Martínez*, Nana*, Iván Calero*, Carlos Ramos**
Napastnicy: Adrián López, Léo Baptistão, Momar Ndoye*, Jesús Sillero***
* - Atlético B
** - Atlético C
*** - Atlético Juvenil
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
To nie chodzi o to czy wejdzie Tobie czy mi typ i to ma przeważyć kto ma racje... ale o merytoryczne uwagi, to mnie akurat zdziwiło u takiego doświadczonego i szanownego typera jak Ty.
Cordoba - Atletico 1. połowa 1x 1,48 fortuna
Sztab szkoleniowy Atlético Madryt postanowił wykorzystać przerwę na mecze reprezentacyjne i zaplanował na jutro na godzinę 19:00 towarzyski mecz z Cordóbą (obecnie gra w Segunda División). Po dzisiejszym treningu Diego Simeone podał nazwiska 22 piłkarzy, których zabierze ze sobą do Andaluzji. W składzie Rojiblancos zabraknie oczywiście Thibauta Courtoisa, Juanfrana, José Giméneza, Diego Godína, Toby&#39;ego Alderweirelda, Javiego Manquillo, Ólivera Torresa, Koke, Ardy Turana, Crsitiana Rodrígueza i Davida Villi, którzy przebywają na zgrupowaniach swoich drużyn narodowych. Ponadto w stolicy Hiszpanii zostaną kontuzjowani Diego Costa i Mario Suárez. Z uwagi na te nieobecności Cholo zdecydował się dać szansę jedenastu piłkarzom z drugiej, trzeciej oraz młodzieżowej drużyny Los Colchoneros.
Więc widać nawet jeśli zagrają wszyscy z drużyny A, to mało prawdopodobne i krótko, taki jest Simeone

Bramkarze: Daniel Aranzubia, Yassine Bounou
Obrońcy: Filipe, Emiliano Insúa, Miranda, Fallou Gallas*, Pablo Trigueros*, Raúl González*, Lucas Hernández***
Pomocnicy: Tiago, Raúl García, Gabi, Josuha Guilavogui, Kader*, Borja Martínez*, Nana*, Iván Calero*, Carlos Ramos**
Napastnicy: Adrián López, Léo Baptistão, Momar Ndoye*, Jesús Sillero***
* - Atlético B
** - Atlético C
*** - Atlético Juvenil
Ok rzeczywiście umknęło mi dokładne sprawdzenie kadry. Wiedziałem, że paru nie będzie, ale nie aż tylu. Po twoim poście skontrowałem. No zobaczymy po meczu w jaki sposób Ci podziękuję za te uwagi ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom