>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mecze towarzyskie - klubowe w 2015

Status
Zamknięty.
O 43

oles

Użytkownik
Aek Ateny - Korona Kielce godz. 11:00 Aek Ateny -2 @4,35 Betano
Dzisiaj dojdzie do ciekawego sparingu pomiędzy AEK-iem Ateny, a Koroną Kielce. Nie było by w tym nic ciekawego gdyby nie to, że Korona grała wczoraj mecz ligowy i zakończyła go o godzinie 20. Nie mam informacji jakim składem mają zagrać obie ekipy ale jeżeli patrząc na skład Korony, który i tak jest przeciętny to nie chcę mi się wierzyć, że zagra pierwsza &quot;11&quot; z wczorajszego meczu. Jaki by to miało sens? Liczę, że Korona wyjdzie 2 składem, który jest słaby i AEK ich ogra różnicą co najmniej 3 bramek.
 
O 43

oles

Użytkownik
Bo dopiero teraz to zobaczyłem. A dlaczego Ty nic nie napisałeś skoro wiesz, że był kurs 1.9? Ja nie mam takiej wiedzy.
 
J 159

jonaszdt

Użytkownik
Bo nie mam takiego obowiazku.
Zwracam tylko uwagę dla osób, które mogłyby się podpalić widząc takie info, że kurs jest niegrywalny.
 
O 43

oles

Użytkownik
Skoro nie masz takiego obowiązku to rownież nie pisz, że mogłem to podać wczoraj. Fajnie, ze napisałeś, ze był kurs 1.9 na wyjściu i jak to zagrałeś to gratuluje czujności. Ja niestety dopiero dzisiaj to zauważyłem. Pozdro
 
niemownicnikom 196

niemownicnikom

Użytkownik
Szybko bo zaraz mecz
Inter Mediolan - Real Madryt


Skład Realu :



Keylor Navas - Danilo, Pepe, Ramos, Marcelo - Casemiro, Kroos - Isco, Bale, Cristiano - Jese

Wydaje mi się że Real nie powinien mieć tutaj większych problemów kurs nie jest jakiś rewelacyjny ale już Real Madryt -1 jest atrakcyjny bo aż 1.80 więc ja to gram
jeszcze na żywo coś będzie trzeba łapać// Weszło jak w masełko ✅✅✅
 
agron 97

agron

Użytkownik
Armthorpe - Doncaster-Rezerwa
Dziś o 20 Armthorpe zagra z Doncaster Academy. Dla gospodarzy będzie to 4 sparing, wcześniej przegrali 1-6 z Marske United (awansowali z 9 do 8 ligi), przegrali 0-1 z Buxton (7 liga), grali jeszcze z Thorne Colliery ale do wyniku się nie dokopałem, składów też nie było zarówno na stronie jak i twitterze.
Drużyna Doncaster, która gra w dzisiejszym meczu do tej pory zagrała sparing z Bridlington Town A.F.C. (zajęli 8 miejsce w tej samej lidze co Armthorpe - 17 miejsce). Wygrali to spotkanie 2-0, według relacji na stronie klubowej mieli mecz pod kontrolą. Dziś zagrają chyba z jeszcze słabszym rywalem i moim zdaniem również odniosą spokojne zwycięstwo.
Skład w dzisiejszym meczu praktycznie taki sam jak z Bridlington.
Doncaster - Rezerwa -1 @1.80 Bet365
FT 0:4 ✅
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Przecież West Ham ma za 2 dni mecz w LE, więc po co im ten sparing? Czytałem, że Bilić bierze mocny skład do Norwich, ale wątpię, żeby wszyscy zagrali pełne 90 min i na 100%. Moim zdaniem któryś ten z dwóch meczów przegrają - albo z Norwich albo z Astrą w LE. Jak ktoś oglądał mecz z Birkirkarą to widział w jakiej słabej formie jest West Ham. Sparingi również słabo im wychodzą. Norwich z kolei radzi sobie dobrze w sparingach. Ostatnio pokonali Augsburg - 5. zespół Bundesligi. Na pewno będzie im zależało na wygranej, bo ten mecz uświetni 80-lecie Carrow Road, tak więc nie ma wątpliwości, że stadion wypełni się do ostatniego krzesełka. Będzie wielka feta i wypadałoby wygrać. Buki coś nie bardzo chcą wystawiać kursy na ten mecz: http://www.oddsportal.com/soccer/world/club-friendly/norwich-west-ham-tpVJKyv4/.
Norwich - West Ham 0:1
Typ: 1
Kurs: 2,10
Buk: William.Hill


edit: haha, w momencie jak podałem na forum, kurs spadł do 1,61 ???? W Bwin jest jeszcze 2,30 jak ktoś ma tam konto.
 
j.suli 6,4K

j.suli

Użytkownik
LKS Zapora Porąbka-KS Czarni Jaworze over 2.5 1.5
Dziś o godz 18.30 odbedzie sie sparing pomiedzy wspomnianym drużynami,obie w sezonie 2014/2015 graly w śląskiej lidze okręgowej gdzie zajęły miejsca odpowiednio 15,16 i spadly do A klasy gdzie również będą występowały w jednej grupie.W bezposrednich starciach dwukrotnie lepsi okazali sie zaodnicy z Porąbki wygrywając na wyjezdzie 1:3 i u siebie 3:2.Jak widać w obu spotkaniach over bramkowy byl bez problemu pokrywany.Dzis dodatkowo jest to sparing, a jak wiadomo w takich meczach na niskim szczeblu rozgrywek wyniki padają hokejowe.mam nadzieje że i dziś minimum te trzy bramki padną;)
 
agron 97

agron

Użytkownik
Bamber Bridge - Blackburn u21
Za kilka minut młoda drużyna Blackburn zagra swój 3 sparing w sezonie. Do tej pory bez problemów pokonali Burscough (9 liga) 5-1 i Knaresborough (10 liga) 4-0. Dziś naprzeciwko stanie drużyna o podobnym potencjale jak poprzedni przeciwnicy. Dodatkowo Bamber Bridge przegrało wszystkie 5 dotychczasowych sparingów, w tym ostatni z niżej notowanym rywalem Silsden 2-1. W składzie na dzisiejszy mecz brak większych zmian w stosunku do poprzednich spotkań. W moim odczuciu Blackburn to mocniejszy rywal niż poprzedni sparingpartnerzy dlatego pogram:
Blackburn u21 -1 @ 1,85 bet365
FT 2:1 ⛔
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Lechia Gdańsk - Juventus Turyn (HT) 2 @ 1,84 BAH

Juventus zacznie mecz w bardzo mocnym zestawieniu:
(4-3-1-2) Buffon - Caceres Bonucci Chiellini Evra - Khedira Marchisio Pogba - Dybala - Mandzukic Morata
Praktycznie najmocniejsza jedenastka z nowymi wzmocnieniami (Khedira, Dybala, Mandzukic). I to właściwie tyle na temat. Dodatkowo jutro ma być sporo polskich kibiców Juventusu. Lechia ma w piątek mecz i może zagra zmiennikami a jeśli nie to raczej nie będą się spinać. W drugiej połowie wejdą zmiennicy i różnie może być ale do przerwy myślę że się zepną i kulną Gdańszczan.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Lechia w tych towarzyskich jest mega zalosna ( tj z Wilkami i Schalke) murują bramke i graja na czas...przeciez te mecze sa dla kibiców, to nie powinno tak wygladac
 
j.suli 6,4K

j.suli

Użytkownik
Ruch Radzionków-MK Górnik Katowice
Dziś o godz. 18:00 Ruch rozegra swój czwarty a zarazem przedostatni mecz sparingowy przed startem nowego sezonu tj. 8 sierpnia.W poprzednim sezonie Ruch zajął pierwsze miejsce w IV lidze z bilansem bramkowym 82:20,niestety nie udalo im sie awansować gdyż ulegli w dwu meczu barażowym ŁKSowi Bełk 5:2.Celem piłkarzy i nowego trenera na ten sezon jest awans do III ligi.Wyniki sparingowe Ruchu:
Ruch Radzionków-Unia Kosztowy( okręgówka) 4:1
Ruch Radzionków-Gwarek Ornotowice( 4 liga) 2:0
Ruch Radzionków-Skra Częstochowa(3 liga) 2:3

Przeciwnikiem Ruchu bedzie Mk Górnik Katowice,które w ubiegłym sezonie zajęło 11 miejsec w lidze okręgowej z bilansem bramkowym 37:68.Warto zwrócić uwagę że przegrali oni wysoko oba mecze z Unią Kosztowy a więc niedawnym sparingpartnerem Ruchu(mecz 7 dni temu) na wyjeżdzie 2:8 i u siebie 0:4.
Swoje typy opieram głównie na porównaniu wyników obu zepołów z drużyną Unii.

Moje propozycje to:
Ruch 1 1.4 bet365 11:0 ✅
Ruch HT/Ft 2.05 bet365 11:0 (6:0) ✅
Ruch -1,-1.5 1.95 bet365
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
gigibuffon 1K

gigibuffon

Użytkownik
Lechia - Juventus
17:00

Wyjściowy skład Juve uległ zmianie. Na tę chwilę wygląda to następująco:
Juventus (3-5-2): Buffon; Rugani, Bonucci, Chiellini; Lichtsteiner, Sturaro, Khedira, Pogba, Padoin; Dybala, Zaza.

Allegri zapowiedział, że każdy z powołanych zawodników otrzyma szansę gry, a to ze względu na zbliżający się wylot ekipy do Szanghaju. Zobaczymy więc wielu zawodników nieznanych przeciętnemu widzowi. Macek, zmiennik Buffona - Audero, Parodi, czy nawet wypożyczony z Boca - Guido Vadala. Allegri mówił, że to dla nich bardzo ważne spotkanie, tak, ale tylko pod względem taktycznym i ogrania nowych zawodników.
W meczu przeciwko Barcelonie potopiłem sporo kasy, sądziłem, że Katalończycy bez problemu pokonają Lechię, jak było - wiadomo. Lechia ogarnia się na sparingi i chociaż liga już ruszyła, nie sądzę żeby nie walczyli w tym spotkaniu.

Lechia powyżej 0.5 gola - 1.77 /uni.bet/ ✅
Juventus poniżej 2 goli - 1.85 /bet.city/
ZWROT

I najważniejszy typ:
Lechia +1.5 - 1.83 /pinnek/ ✅

Wszystko zagrane for fun.
Mecz do obejrzenia w telewizji, która ma wpisaną nazwę w niebieskie kółko, od 16:50. GL!

Ed. Lechia - Juve 1:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
krzysiek74 83,1K

krzysiek74

Użytkownik
Mecz towarzyski Fiorentina - FC Barcelona
Uda się obydwu drużynom strzelić gola? Tak 1.70

Mecz we Florencji na Artemio Franchi.Jak to często bywa w takich meczach może paść kilka goli a moja propozycja to obie strzelą ????
Barca bez Messiego,Neymara czy Dani Alvesa.
Jak na razie wykupiono 20 000 tysięcy biletów więc średnio to wygląda ale to nie klub jest organizatorem spotkania i ceny są wysokie.
Zapowiadane składy:
FIORENTINA: Sepe - Tomovic, G. Rodriguez, Basanta - Joaquin, Vecino, B. Valero, Alonso - Ilicic, Bernardeschi - Babacar. Ławka: Tatarusanu, Lezzerini, Roncaglia, Bagadur, Hegazy, Pasqual, Diakhate, M. Fernandez, Badelj, Fazzi, Capezzi, M. Suárez, G. Rossi, Rebic. Trener: Paulo Sousa

BARCELONA: Ter Stegen - Piqué, Rafinha, Bartra, Alba - Rakitic, Sergio, Iniesta - L. Suárez, Pedro, Sandro. Ławka: Masip, Vermaelen, Halilovic, Sergi, Samper, Gumbau, El Haddadi. Trener: Luis Enrique

FORZA VIOLA PER SEMPRE!!
 
P 18

polonez

Użytkownik
Swindon (Eng) - Liverpool (Eng)

Dla Swidon będzie to ostatni sprawdzian przed ligą, a grają w Ligue One. Na jutro zostały juz wyprzedane wszystkie bilety i będą miec doping własnej publicznosci
Liverpool grał dzis towarzysko w Helsinkach, grał tam podstawowy skład. Jutro rywal dosc słaby marketingowo i w najlepszym wypadku zobaczymy 2 garnitur lub Juniorów
Moje typy
Swindon lub remis 2.5
Swindon Dnb 4.33
swindon wygra 5.5
 
agron 97

agron

Użytkownik
Fortuna Sittard - Koninklijke HFC
O 16 Fortuna zagra ostatni sparing przed startem sezonu. W sparingach grali różnie, leszczy ogrywali wysoko, gdy grali z nieco mocniejszym rywalem przychodzily remisy i porażki, zawsze jednak było sporo bramek, wyników i drużyn nie wklejam bo każdy może sobie to sprawdzić. Goście zagrają dopiero pierwszy sparing (mieli grać 28.07 ale sparing został odwołany i zagrali tylko wewnętrzną gierke 11 na 11). W składzie na dzisiejsze spotkanie widzialem chyba 2 nowych zawodników, napastnik i bramkarz.
Dzisiaj u gospodarzy jest dzień otwarty, od rana trwają różne imprezy a ostatnim punktem dnia będzie sparing z Koninklijke, na trybunach pojawi się pewnie sporo kibiców, którzy chcieliby zobaczyć kilka bramek. Forma gospadarzy powinna juz powoli rosnąć, liczę że pokażą to na boisku i pokonają dzisiejszego przeciwnika.
over 2,5 @1.40 bet365 ⛔
over 3,5 @1.90 betclic ⛔
Fortuna Sittard -0,5 @1.875 bet365
✅
ft 2:0
 
mediapunta 141

mediapunta

Użytkownik
Real Madryt - Tottenham
Gareth Bale strzeli @ 2.00
✅ | Bet365

Rafa Benítez nie zabrał do Monachium ani Cristiano, ani Benzemy (obaj z powodu lekkich kontuzji), tym samym ciężar gry spadnie na Bale&#39;a, który na mecz ze swoim byłym klubem z pewnością wyjdzie podwójnie zmotywowany.

Pretemporada jego wykonaniu nie zachwyca jak i cały poprzedni sezon, podczas którego motał się przy prawej linii bocznej zagrywając raz po raz dośrodkowania zewnętrzną częścią stopy... Bale jest bowiem zawodnikiem wyłącznie lewonożnym, a grający przeciwko niemu obrońcy odcinają go od zejścia do środka pozostawiając mu jeden, mało korzystny dla niego wariant, stąd frustracja i słaba forma Walijczyka.

Zdaje sobie z tego sprawę Benítez, który w ustawieniu 4-2-3-1 zrobił Garethowi miejsce na pozycji nr 10. Efektów jeszcze specjalnie nie widać, ale myślę, że wraz z nadejściem sezonu forma Walijczyka będzie rosnąć i szybko zyska pewność siebie.

Jutro, pod nieobecność Cristiano, Bale będzie miał też swobodę w schodzeniu na lewe skrzydło, czyli miejsce na boisku w którym czuje się najlepiej. Powinien zagrać co najmniej 60 minut, choć biorąc pod uwagę kadrę zespołu liczę, że zagra całe spotkanie. Przewiduję otwarty mecz, w którym Modric i Kross zdominują środek pola a defensywa Tottenhamu nie poradzi sobie z upilnowaniem byłego kolegi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Inter - Athletic Bilbao
To się sparing trafił. Inter spokojnie przygotowujący się do sezonu kontra Baskowie, którzy dwa dni temu rozgrywali rewanż w Baku w ramach LE i przygotowujący się już pod dwumecz z Barceloną który jak wiadomo jest priorytetem przynajmniej ten pierwszy mecz na własnym boisku. Przy tak napiętym terminarzu i to z samego początku sezonu można sobie tylko wyobrazić jaki tu szrot przyjedzie. Valverde nie trzymał nikogo w tajemnicy i podał listę graczy jacy pojadą do Parmy na mecz bo tam będzie rozgrywany. Z podstawowej 11stki znajdziemy tutaj Laporte, Etxeitę którzy grali pełne 90 minut w czwartek i można jeszcze do tego przypiąć Ibaia i Gurpegiego, reszta to już tylko rezerwa i młodzi. Także najlepszy skład odpoczywa po Baku przygotowując się na Barcelonę co jest zrozumiałe.
Inter ostatni sparing rozegrał drugiego sierpnia, wyników specjalnie nie mają dobrych bo wszystko w plecy prócz pierwszego meczu z Carpi, ale na to specjalnie nie ma co patrzyć, sparing sparingowi nigdy nie będzie równy i miarodajny. Można przyjąć to pod kątem tego, że będzie to ostatni sparing tego lata i warto przed włoską publicznością dobrze się pokazać i wygrać a mając za przeciwnika drugi garnitur drużyny to wręcz rośnie presja by wstydu nie zrobić. Mancini zgodnie z planem zabrał najlepszy skład, zabraknie jedynie Hernanesa i Shaqirego.
Taki kurs w zaistniałej sytuacji jest dosyć abstrakcyjny, zostały 23 godziny do rozpoczęcia spotkania i czas pokaże ile ten kurs wyjściowy zjedzie w dół bo spaść na pewno spadnie.
Inter wygra 2,20 ✅ 2-0 Wszystko zgodnie z planem.
365
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom