>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mecze towarzyskie - klubowe w 2015

Status
Zamknięty.
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Widzę, że zostałem uprzedzony przez Graca, co do typu na Inter. Więc w pełni popieram powyższy typ. Na becie już spadek, betano trzyma 2.25.✅✅✅ Przeciwko Bilbao grałem już tydzień temu w meczu z Osą, podobnie jak tu, gdy tylko pojawiła się informacja o kadrze meczowej.

http://screenshooter.net/102642718/vngfpnk
http://screenshooter.net/102642718/dwgslbt
http://screenshooter.net/102642718/tbagjwn

Bilbao już coś tam dało zarobić, i wielce prawdopodobne, że jutro też da.
Szkoda, że nie było z 1.75 - 1.80 na DNB Interu, bo można by to mocno przyłożyć, a tak to mimo wszystko stawka normalna. Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
agron 97

agron

Użytkownik
Estoril - Berkane
Estoril gra dzisiaj ostatni sparing przed ligą, w ostatnim meczu z Vitoria Setubal (wygrali 2:0) zaczęli tak: P. Kieszek; Mano, Yohan Tavares, Diego Carlos e Alex Kakuba; A. Esiti, Mattheus e Billal; Sebá, Gerso e Léo Bonatini a 4 dni wcześniej z Casablanca (wygrali 2:1) tak: Kieszek; Mano, Yohan Tavares, Diego Carlos e Kakuba; Afonso Taira, Babanco e L. Chaparro; Sebá, Gerso e Léo Bonatini. Mniej więcej tak powinna wyglądać 11 na pierwszy ligowy mecz z Benfica i mam nadzieję że podobnie rozpoczną dzisiejszy mecz. W dzisiejszym meczu prawdopodobnie zabraknie: Bruno Miguel, Diogo Amado, Luiz Phellype, Mendy e Alex Kakuba, którzy wczoraj nie trenowali z powodu urazów. Berkane to średniak ligi marokańskiej, w Portugalii zagrali już dwa spotkania: zwycięstwo 2-1 z Arouca i porażka 2-1 z beniaminkiem pierwszej ligi Tondelą. Marokańczycy ligę zaczynają dopiero za miesiąc więc, w tej chwili dopiero budują formę i są daleko od swojej optymalnej dyspozycji. Estoril bez większych problemów ograło mistrza ligi marokańskiej, myślę że dziś też odniosą spokojne zwycięstwo:
Estoril 1 @1.57
FT 2:1 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Ponferradina - Racing Santander✅✅✅2-1 FT
Typ: 1
Kurs: 1.90
bet365


Solidna drużyna z 2 ligi hiszpańskiej kontra spadkowicz z tej samej ligi. Racing bardzo słabe wyniki w sparach, z teoretycznie niżej notowanymi zespołami. Do tego popatrzcie w jakich odstępach czasowych oni rozgrywają sparingi. Grali w sobotę, następnie w niedzielę i teraz we wtorek. Większy głód gry w piłkę powinni mieć zawodnicy z Ponferadiny, którzy w ostatnim sparingu ograli beniaminka Primera Division. Według mnie typ wygląda przyzwoicie i wchodzę w to!​
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Kto grał Ponferradine ze Scottem, może już zamykać z bardzo godziwym zyskiem. Ja tak robię, bo po co się pocić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
P 18

polonez

Użytkownik
Roma - Sevilla✅
typ: 1 @ 2

Gram tu na Rome z dwóch prostych powodów. Po pierwsze wlosi graja na własnym stadionie, bedzie to ostatni mecz przed rozpoczeciem ligi. Druga sprawa to Sevilla grała 3 dni temu w superpucharze Europy z Barcelona 120 minut. W to spotkanie na pewno włozyli bardzo duzo sił i 3 dni to jednak za malo na regeneracje po tak wyczerpującym meczu, kilku pilkarzy jest poobijanych, Nie zagra na pewno krychowiak a w składzie bedzie bardzo duzo zmian. Najprawdopodobniej podstawowa jedynastka Sevilli zagra w 2 połowie
W ekipie Romy zadebiutuje dzeko z City, kilka dni temo Roma grała na gorącym terenie w Hiszpani z Valencją i potrafili ograc ich 3;1...tak ze u sibie powinni sobie poradzic ze zmeczoną sevilla

Mało brakło, a bylo by po 6
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Rayo - Las Palmas⛔ 1-0
Typ: X2, DNB
Kurs: 1.90, 3.00
bet365

1.80 na Rayo? Nie wiem na jakiej podstawie ktoś wystawił taki kurs na nich. Tam jest łapanka, najlepsi zawodnicy tradycyjnie zmienili po sezonie klub. Są nowi, ale póki co, wygląda to bardzo słabo. Sparingi do tej pory beznadziejne w ich wykonaniu. Las Palmas to nie jakieś drugoligowe ogórki, żeby wystawiać na nich X2 po 1.90. Przecież to beniaminek La Liga, fakt sparingi w ich wykonaniu również bez szału, ale skład zdecydowanie bardziej zgrany, co według mnie będzie miało duże znaczenie w tym meczu. Jest to ostatnie poważne przetarcie dla nich przed startem nowego sezonu, bo w niedzielę z Moghreb, spodziewam się słabszego składu.
 
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
17.8. 18:00
Dynamo Dresden - Bayern Monachium Dynamo over 0,5 @1.64 8/10 unibet, Dynamo strzeli w obydwu polowach @6 1/10 bwin
Mecz towarzyski, dochod przeznaczony dla Dynama. Full kibicow, transmisja w tv, Bayern rezerwowym skladem. Gol dla gospodarzy to pewniak wg mnie.
Sklad Bayernu:
Ulreich - Dante, Robben, Rafinha, Bernat, Götze, Rode, Lahm (K), Kimmich, Hojbjerg, Benko
Lawka: Starke - Benatia, Costa, Alonso, Vidal, Müller, Alaba, L. Scholl, Weihrauch, Green, Pohl, Steinhart.
✅ ⛔
 
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
1.9. 18:00
Lichtenberg 47 - 1.FC Union Berlin
Union ht/ft @1.68 5/10 bet365
Lichtenberg w lidze dramat, w niczym ta druzyna nie przypomina ekipy z poprzedniego sezonu (a przypominam, ze to 5 liga). Union calkiem dobry sklad jak na taki mecz. Nie powinno byc problemow z wygrana. Do tego ich trener polecial wczoraj i dzialacze sa na trybunach i bacznie sie beda druzynie przygladac.
https://pbs.twimg.com/media/CN1B2m8WcAA-LcB.jpg
parodia...
 
C 272

cowboy

Użytkownik
dzisiaj moja uwage przykuly 2 mecze
Babelsberg (Ger) - Union Berlin (Ger)
FAC Wien (Aut) - Austria Vienna (Aut)
co do pierwszego, poprzedni post byl o towarzyskim tej samej ekipy, no i tu jest jedyny problem (a moze i nie?), bo jak napisal poprzednik &quot;union calkiem dobry sklad&quot; wystawil, ale bylo sporo rezerwowych i nowych zawodnikow, swieze transfery. wiec kto wyjdzie dzis? no wlasnie, jest szansa ze bedzie to ekipa mocniejsza bo przeciwnik tez jest powazniejszy (wczorajszy lichtenberg V w kolejnosci niemiecka liga, dzisiaj przeciwnik z ligi IV). kurs jest zdecydowanie kuszacy, bo 1.62 na czyste zwyciestwo gosci w chwili pisania posta, kursy na overy tez ciekawe - o2.5 kurs ok 1.60. obie ekipy graly ostatni mecz miedzy soba 2 lata temu i tez byl to mecz towarzyski, zakonczyl sie 5:3 dla union berlin (chociaz to tylko jako ciekawostka, bo przez 2 lata wszystko sie moglo zmienic).
drugi mecz, towarzyski miedzy aktualnym wiceliderem austriackiej ekstraklasy a czerwona latarnia zaplecza (0 pkt po 7 meczach, bilans 4:17). w styczniu tez grali towarzysko i skonczylo sie 5:1 (co prawda wtedy to austria wieden byla gospodarzem). obie ekipy graly swoje mecze ligowe 4 (austria wieden) i 5 (fac) dni temu wiec jezeli chodzi o chwile na zlapanie oddechu, obie ekipy sa na podobym poziomie. tutaj upatruje sie zwyciestwa gosci z handicapem.
poki co jednak typy sa na wstrzymaniu, bo nie moge znalezc skladow (pewnie jeszcze ich nie ma). moze ktos sie zainteresuje i poszuka ze mna?
 
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
Jest nowy trener, zostal nim Sascha Lewandowski.
Union dobry sklad. Babelsberg rezerwowy bramkarz, kilku z podstawy na rezerwie zostalo. W lidze dobra forma w obronie (zaledwie 1 stracona bramka) i bilans 2-4-0, ale tak naprawde banalny terminarz mieli i jedynie ostatnie 0-0 z Nordhausen ma jakas wartosc. Ale jak widze Otrembe miedzy slupkami to gram na Berlin, w dodatku oni maja spora motywacje pokazac sie Lewandowskiemu po raz pierwszy. Wczoraj wygladalo to niezle, chociaz do przerwy pokaz nieskutecznosci (FT 5-0).

2.9. 19:00
Babelsbeg - 1.FC Union Berlin Berlin @1.67 4,5/10 pinnacle

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtp1/v/t1.0-9/11224360_10153101787357061_5622794641094531003_n.jpg?oh=68964b940ae531483c5f6ecb59408c4e&amp;amp;oe=5672E0D8
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
St Pauli - BVB⛔
Typ: St Pauli DNB
Kurs: 2.20
bet365


Dwa info:

http://www.bvb.de/News/Uebersicht/15-BVB-Profis-reisen-zu-ihren-Nationalteams

https://translate.google.pl/translate?hl=pl&amp;amp;sl=de&amp;amp;u=http://www.fcstpauli.com/&amp;amp;prev=search

Według mnie, warto na jutro pograć St Pauli, BVB bez wielu graczy, St Pauli powinno wystawić w miarę dobry skład. 20k biletów już sprzedanych na ten mecz. Zresztą poczytajcie sobie to co wrzuciłem.

Na jutro mam też fajne value, może wrzucę do odpowiedniego działu...
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
8.9. 18:30
St.Pauli - Borussia Dortmund St.Pauli dnb @1.91 4/10 pinnacle, over 2,5 + bts @1.8 3/10 bet365
Popieram Scotta, tutaj sklady:
BVB: https://twitter.com/BVB/status/641272480125087745
St.Pauli: https://twitter.com/fcstpauli/status/641280927142936576
Gram St.Pauli dnb i bts + over 2,5. St.Pauli oprocz bramkarza to podstawa, Heerwegen cos wpusci wiec bts padnie. BVB slaby sklad, jestem ciekaw jak Januzaj wypadnie, Romek w bramce to emeryt juz i bez ogrania w tym sezonie. St.Pauli motywacja spora, bo ograc BVB zawsze przyjemnosc.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Chociaż na chwilę wracają towarzyskie klubowe, od razu wracają wspomnienia po tym co się działo w lipcu.
W kolejności największego prawdopodobieństwa:
Wacker - TSV
over 2,5 @ 1,65 ✅ 1-3
Przeciwnicy drugoligowi, więc okrojonych składów raczej być nie powinno. Wydaje się, że to jakiś rewanż być może tak się umówiły dwie strony i zaklepały sobie drugi sparing. Pierwszy na początku września wygrał Wacker po pięknym kursie 4,00 gdzie pamiętam te X2 na Wacker. I tym razem kursy na pierwszy rzut oka są źle wystawione, bo z jakiej racji TSV jest tutaj faworytem to nie wiem. Jakbym miał więcej czasu to bym pozagłębiał się w klimat tego meczu, to i DNB pewnie śmiało by się potwierdził do gry, kto ma czas i chęci niech rozkminia. Tak czy siak o bramki jestem tutaj spokojny, powtórka z pierwszego meczu gdzie było 1-2 spokojnie do powtórzenia. Tym bardziej, że Wacker jako lider na zapleczu będąc w dobrej formie i TSV na spadkowych gdzie piłkarze będą mieli sporo do udowodnienia trenerowikto najlepiej wygląda do bronienia drugiej Bundes.

Grodig - Winer
over 2,5 @ 1,55 ✅ 4:0
Kto stracił trochę życia prywatnego w lipcu i obserwował sparingi ten wie, że na Austriakach oprócz kilku przypadków nie było jak stracić pieniędzy. Liga overowa to już sparingi w ogóle po luzacku rozgrywane. Tym bardziej jak różnice w poziomie obu drużyn są wysokie jak w tym przypadku. Grodig radzący sobie w kratkę w Bundeslidze i Winer dostający w papę raz za razem na boiskach drugiej ligi. Kurs bardzo dobry jak sie przypomni jakie były już pod koniec sierpnia na tego typu pojedynki.
Poza overami jeszcze takie coś idzie w dublu z tych dwóch meczów:
Wacker 1X + Grodig @ 2,60 ⛔


Bohemians - Teplice
over 2,5 @ 1,50 ✅ 2:2
Wypisz wymaluj taka sama sytuacja jak w sparingu wyżej. Kto jak kto, ale Czesi to są hegemoni jeśli chodzi o overy w towarzyskich. Teplice zawsze lubiły overować, w lato tylko w jednym sparingu z bodajże dziesięciu utrzymali czyste konto, przegrywali nie raz nie dwa z ekipami z niższej ligi. Zagrają z Bohemiansem autsajderem Synot Ligi. W ligowym pojedynku 2-1 to teraz tym bardziej Bohemians stać na powtórzenie tego i strzelenie choćby jednej bramy. W letnich sparingach 7 na 10 pokrytych overów, u Pepików nie ma co się martwić o under.

Werder - RBL
over 2,5 @ 1,57 ✅ 3:0
I ostatnia propozycja, sparing u niemiaszków tutaj już Werder pewnie dostał kilka powołań do reprezentacji, ale i to nie przeszkodzi w znacznym stopniu do tego by coś ustrzelić. Fajnie wyglądają ich letnie gry bo wszystko świeci się na zielono jak widać tam podejście nie zmienia się wcale do rangi spotkań. Więcej nie ma co zbędnie pisać, składy pewnie na dwie różne połówki itp.
Co tu dużo mówić, towarzyskie gry i wszystko jasne :grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Inter Mediolan - PSG
Mecz pokazowy w Katarze, jedno z głównych wydarzeń w kraju przyjeżdżają dwie mocne ekipy liderzy w swoich ligach, kibice przychodzą by zobaczyć dzisiaj sporo bramek. Trenerzy zapewne zastosują rotację składem jednak najważniejsi gracze mają zagrać co najmniej połówkę. Prawdopodobne składy zamieszczam poniżej.


Over 2,5 gola @@ 1.75 Otobet ⛔
Over 3,5 gola @@ 2.70 ⛔
 
1 17

1abc

Użytkownik
Słowenia - Bułgaria u18 [email protected] sbobet
Słowenia jeśli sędziowie nie będą z walki Condita, a piłkarze się wyspać ???? powinno być ok.
4-1 wynik meczu
2-0 buk w pupe
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Hibernians (Mlt) - PSV (Ned) ✅
typ: Hibernians +2.25
kurs; 2.1

Pierwszy mecz w tym roku rozegra ekipa PSV. Do nowego sezonu beda przygotowywac sie na Malcie. Oczywiscie miedzy obiema ekipami istnieje duza róznica. Ale PSV gra swój pierwszy mecz ligowy dopiero za dwa tygodnie...raz ze jest to mecz towarzyski i nikt tu nie bedzie gral na 100% dwa jestesmy swieżo po swiętach i takie druzyny jak Real czy Barca odnotowuja slabe wyniki w meczu o stawke, a co dopiero PSV.
Jesli chodzi o druzyne z malty to nie sa druzyna anonimowa, co rok praktycznie wystepuja w eliminacjach do LM ostatnio osiagneli u siebie wielki sukces ogrywajac uczestnika LM Macabi tel aviv. U siebie wygrali 2:1 na wyjezdzie niestety ulegli 5:1. Ich liga startuje za 5 dni awięc to taki sprawdzian dla nich, przed meczem ligowym. W ekipie mamy az 7 Brazylijczyków, Hiszpana i Anglika. Jak dla mnie value. Kursy poszly w góre bo na oko kazdy mysli ze silne PSV rozwali ogórków z Malty

http://www.psv.nl/english-psv/news/article/27man-psv-squad-fly-out-to-malta.htm
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom