>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mecze towarzyskie - klubowe w 2015

Status
Zamknięty.
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Otrzymane punkty reputacji: +1
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Dynamo Kijów - TSV 1860⛔ 44&#39; 1-0, nawet dnb po zmianach tylko zwrot, za to Suwon under 3 łatwo.
Typ: X2 do HT
Kurs: 1.50
bet365
http://www.fcdynamo.kiev.ua/ua/matches/dynamo/matches/match_4857/
Pierwszy skład grał dzisiaj do 71 min. max.
Jutro od początku powinien zagrać ten słabszy skład, który przegrał z jakimiś 3 ligowymi ogórkami z Hiszpanii. Według mnie szkopy do ht nie będą przegrywać. Jak koło 70min. będą zmiany w Dynamie to będzie można zapolować na jakiś over na live. Pozdrawiam, Scott99 TYPER.
Na jutro mam fajne bety, ale nie chce mi się pisać analiz, a Śmietnik niestety zablokowany.
Ehh i po fajnych betach, część nie wiadomo dlaczego anulowana przez 365, a część spadki kursów, i teraz to już szkoda zawracać sobie gitarę.
Gol i sytuacja na 1-1 do ht. Chyba jakiś Szakal pograł.
https://www.youtube.com/watch?v=VrxyLUHolYU
 
dabol1 679

dabol1

Użytkownik
Śląsk ma w swojej rozpisce śmieszne sparingi z rywalami tylko z niższych lig (tylko Banik to powinien być poważny rywal, mimo, że zajmują ostatnie miejsce w czeskiej Gambrinus Lidze), a są to Chrobry Głogów i GKS Bełchatów. Kadra WKS-u wygląda dość marnie, a na dokładkę Flavio został zesłany do rezerw, które grają w III lidze. Kabaretu w Śląsku ciąg dalszy, niedawno skończyli obóz w Zakopanem, gdzie Szukiełowicz graczy nie oszczędzał, co widać m.in. po tym, że treningi mieli zaplanowane na 21 w hali. Godzina do trenowania fatalna, koniec treningu o 22:15, a o 7:30 rano śniadanie, dla mnie jest to śmieszne. Wzmocnienia również nie powalają na kolana, Morioka, Gosztonyi i Dwali raczej jakości nie gwarantują. Banik rozegrał już 2 sparingi, oba wygrał. Jeden ze Zbrojovką wygrali 5:3 i to żadna niespodzianka, ale już w drugim pokonali 3:0 Znojmo - lidera 2 ligi. Taki wynik robi na mnie wrażenie i podejrzewam, że jutrzejszego sparingu Banik ze Śląskiem nie ma prawa przegrać.

Śląsk Wrocław - Banik Ostrawa / X2 - 2,00
✅ 1:1
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Videoton - Siofok
Videoton @ 1.40
edit.
5:1 - gładko

Dziś coś od naszych braci z Węgier.
Wiem, że to tylko mecz towarzyski, ale od dłuższego czasu troszkę przyglądam się lidze węgierskiej i nie z powodu coraz większej ilości ich zawodników u nas w Ekstraklasie, czy z powodu Nalepy - który praktycznie zdobył już mistrzostwo Węgier w sezonie 15/16. Videoton to ważna drużyna lokalnego podwórka, 2-krotny mistrz Węgier, ostatnie mistrzostwo w sezonie 14/15 czyli nie tak dawno. Są już po 6 ściu sparingach , a 13-stego lutego grają pierwsze spotkanie ligowe. Siofok to dobra drużyna na tzw rozstrzelanie się. Widzę tutaj wysokie zwycięstwo drużyny z Ekstraklasy .
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
rts 55

rts

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecze Towarzyskie, Klubowe (Zgrupowanie Malta)
Godzina: 16:00
Spotkanie: Legia - Stabaek
Typ: 1 ✅ (2-0)
Kurs: 1.72
Bukmacher: BWIN
Analiza:

Znalazłem na dziś &quot;perełkę&quot; w spotkaniach towarzyskich Legii do drugiej połówki sezonu. Warszawiacy dość dobrze spisywali się na zgrupowaniu na Malcie - wygrali 2 mecze i raz 1 zremisowali:

31.01.16 FT CLF Viktoria Plzeň 2 : 2
21.01.16 FT CLF Zavrč 7 : 0
19.01.16 FT CLF PSC Soccer Academy 5 : 0

Przeciwnicy słabi, oprócz czeskiej ekipy, z którą po walce udało się zremisować. Wyniki 7-0 i 5-0 nawet ze słabszymi zespołami robią wrażenie. Jak wiadomo do Legii doszło kilka nowych zawodników jak: Hlousek, Hamalainen, Niezgoda czy Borysiuk. Nowi muszą pokazywać się z jak najlepszej strony, więc nie dziwi duże zaangażowanie na treningach. Fin odniósł wczoraj kontuzję ręki, ale jest to tylko stłuczenie. Niezgoda bardzo dobrze się prezentuję w sparingach i uważam, że ma szansę na jakieś występy w 11 jedenastce w sezonie, a dzisiejszy mecz to już ostatnie przygotowania do sezonu, a już z pewnością na Malcie. Jako, że jest to ostatni mecz, to należy go zakończyć z przytupem - wygraną. Stąd przeciwnik nie jest porywający, choć nie należy lekceważyć solidnych piłkarzy z Norwegii.

Biorąc pod uwagę jednak fakt, że Stabaek przygotowuje się dopiero do sezonu (inny system rozgrywek aniżeli w Polsce) nie jest w rytmie meczowym. Jeśli mnie pamięć nie myli jest to dopiero 3 sparing po zakończonym sezonie. Na te 3 spargingi, przegrali 2 z Plzen i Tierekiem Grozny - nie nawiązując walki (oba w plecy 0-2), a wygrali ze słabiutkim Follo 3-0. Kusi postawić handicap, ale należy pamiętać, że Tierek i Victoria strzeliły tylko 2 gole więcej, a to są lepsze ekipy od Legii, mimo to jestem pewny wygranej polskiej drużyny, ale co do handi nie warto, bo różnie może być.
 
J 159

jonaszdt

Użytkownik
Żadna to perełka. Było ogromne value ale w wyjściowym 2.1 ;)
1.72 jest bliskie prawdy, chociaż osobiście wystawiłbym 1.6
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Arka Gdynia - Znicz Pruszków @ 1 @ 1,66 bet365 ⛔
Miałem okazję obejrzeć sparing Znicza z rezerwami (a w zasadzie z juniorami) Arki, który wygrali 2:1. Na plus Płaneta i Danilczyk, ale poza tym jasnych punktów się nie doszukałem. Chłopaki z Pruszkowa mają ostry zapierdziel w Cetniewie, biegają po plaży więc tej świeżości może jutro brakować. Arka wzmocniła się Szwochem, Formellą oraz Kakoko, który na treningach pokazuje się z świetnej strony i powinien robić zdecydowaną różnicę. Poza tym kadra żółto-niebieskich jest bardzo wyrównana i obojętnie kto by tutaj nie zagrał ten skład będzie mocny. Jak dla mnie super kursiwo i ja pogram to w singlu mocniej ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Elfsborg - Odd
Over 3.5 gola
2.55
Unibet


Dzisiaj o godzinie 13:00 zostanie rozegrany mecz towarzyski pomiędzy szwedzką drużyną Elfsborg, a norweskim Odd. Obie ekipy przygotowują się do startu swoich rozgrywek - w Skandynawii grają systemem wiosna-jesień. Typuję w tym meczu na over 3.5 gola. Po pierwsze ekipa ze Szwecji prezentuje ofensywny styl gry. W swoich poprzednich 2 meczach towarzyskich zanotowali wyniki 2:1 i 4:2. Sięgając w ich poczynania z zeszłego sezonu ligi szwedzkiej to ich statystyki potwierdzają fakt, że zdobywają jak i tracą sporą ilość goli, a ich mecze kończą się nie rzadko wynikiem hokejowym. W lidze zaliczyli w poprzednim sezonie aż 13 razy over 3.5 gola co było najlepszym wynikiem pośród wszystkich zespołów w Allsvenskan. Jeśli chodzi o gości to sytuacja wygląda analogicznie. Również w niedawnych meczach sparingowych notowali co najmniej 2 bramowe rezultaty, a w rodzimej lidze zanotowali aż 12 razy over 3.5 gola. Moim zdaniem dzisiaj zagrają ze sobą dwie równe drużyny ale nie oznacza to, że będą toczyć walkę w środku pola i za wszelką cenę bronić się przed utratą gola. Przewiduje otwartą, ofensywną grę z obu stron i nie powinno w tym spotkaniu zabraknąć goli. Mój typ to remis 2:2 i over 3.5 gola.
 
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
25.3. 15:00
Sturm Graz - Lokomotiva Zagrzeb
Sturm @1.76 4/10 pinnacle
Lokomotiva bez Capana (obronca, 23/1), Cekiciego (pomocnik, 5/1), Kolara (napastnik, 19/5), Fiolica (pomocnik, 27/8), Prengi (obronca, 23/1), Andrisajevica (pomocnik, 29/11), Grezdy (pomocnik, 23/8). Sturm wyniki w lidze ostatnio slabe, choc tez patrzac na to z kim gral to az tak zle to nie bylo. Ten mecz jest po to, zeby wygrac, podniesc morale przed koncowa faza sezonu bo na puchary szans nie maja. Atmosfera jest dosc ciezka, konflikt z kibicami, wstep na mecz za darmo. Austriacy z tego co widzialem w zapowiedziach bez Grubera (pomocnik, 25/2) i Horvatha (pomocnik, 20/3).
⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom