>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Mecze towarzyskie - klubowe w 2016

Status
Zamknięty.
gingerhorn 26

gingerhorn

Użytkownik
Real Madryt Castilla - Leganes -0.5,-1 kurs 1.75 bet365
Leganes/Leganes 2.50
Przygotowania drużyny rezerw są bardzo trudne. Solari nie może liczyć na większość podstawowych zawodników. W Kanadzie z pierwszym zespołem przebywają: Craninx, Luca Zidane, Achraf, Tejero, Lienhart, Llorente, Febas, Ødegaard, Enzo, Sergio Díaz i Mariano. Do tego należy dodać nieobecność Víctora Campuzano, który zmaga się z problemami mięśniowymi. W porównaniu do pierwszego sparingu zabraknie również Miguela Garciego, który trafił na wypożyczenie do Navalcarnero.
Dla ekipy Leganésu będzie to trzeci mecz w trakcie pretemporady. Poprzednie dwa zakończyły się zwycięstwem zawodników Asiera Garitano. Najpierw pokonali Talaverę 1:0, a następnie wygrali 3:1 z Fuenlabradą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
P 40

pontifexmaxime

Użytkownik
Real Madryt Castilla - Leganes -0.5,-1 kurs 1.75 bet365
Leganes/Leganes 2.50

Przygotowania drużyny rezerw są bardzo trudne. Solari nie może liczyć na większość podstawowych zawodników. W Kanadzie z pierwszym zespołem przebywają: Craninx, Luca Zidane, Achraf, Tejero, Lienhart, Llorente, Febas, Ødegaard, Enzo, Sergio Díaz i Mariano. Do tego należy dodać nieobecność Víctora Campuzano, który zmaga się z problemami mięśniowymi. W porównaniu do pierwszego sparingu zabraknie również Miguela Garciego, który trafił na wypożyczenie do Navalcarnero.

Dla ekipy Leganésu będzie to trzeci mecz w trakcie pretemporady. Poprzednie dwa zakończyły się zwycięstwem zawodników Asiera Garitano. Najpierw pokonali Talaverę 1:0, a następnie wygrali 3:1 z Fuenlabradą.
Ja uważam że będzie niespodzianka i ten mecz skończy się remisem. Oglądałem dwa pierwsze mecze Leganesu i grali iście imponująco (świetnie przygotowani motorycznie) zaś Real pewnie zlekceważy rywala. Pachnie remisem!
 
abernardo 15

abernardo

Użytkownik
Lucchese - Empoli LUCCHESE +1,5 2,06 dafabet

Lucchese czwartek przegrali 0-3 ze Genoa ale nie zagrali zle, Empoli dzis bede zagrac ze duzo reserve
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Granada CF - Sevilla FC [02.08]
Sevilla wins @1.89 pinnacle ✅ ✅
Sevilla -1AH @2.65 pinnacle ✅ ✅
Sevilla o2.5 goals @3.50 bet365 ⛔ 2 gole

Po 1. Sevilla wcześniej zaczyna sezon, ze względu na to, że rozgrywają mecze w Superpucharze Europy (za tydzień we wtorek) i Hiszpanii (dwumecz - 1-szy mecz kilka dni później). Granada dopiero w lidze za 3 tygodnie.
Po 2. Sevilla lepiej prezentuje się w sparingach.
Po 3. Obie drużyny mają nowych trenerów, więc po równo.
Po 4. W Granadzie odszedł właściciel i wyprzedano najbardziej wartościowych piłkarzy klubu, fundamenty.
Po 5. Sevilla ma grubą kadrę i może zagrać na dwa składy w tym meczu, nie odczuwając zmian. Jemez w Granadzie z pewnością powinien jeszcze szukać optymalnego składu, więc tutaj też spodziewam się kilku rotacji w czasie meczu.
Po 6. Wiadomo jaki futbol preferuje Jemez. Będzie ofensywnie, więc to dobrze dla Sevilli.
Wszystkie znaki na niebie wskazują na pewne zwycięstwo Sevilli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
sztacheta 42

sztacheta

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , mecz towarzyski
Godzina: 21:15
Spotkanie: Napoli-Nicea
Typ: Napoli (-1,5 gola)
Kurs: 1.76
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Napoli uczci 90-lecie klubu sparingiem z 4. drużyną ligi francuskiej z poprzedniego sezonu - OGC Nice. Mecz odbędzie się o godz. 21:15 na stadionie św. Pawła. Będzie to pierwszy poważny sprawdzian Napoli przed rozpoczęciem rozgrywek w sezonie 2016/17. Napoli zbiera ekipe na ten sezon bardzo poważną , dziś wyjdą w najsilniejszym składzie , we wcześniejszych sparingach same wygrane , Nicea bez kilku ważnych zawodników , formą też nie grzeszą. Na stadionie pewnie bardzo duża frekwencja, nie widze innej opcji jak łatwa wygrana Włochów , przy słabej dzisiejszej ofercie kurs wygląda zachęcająco.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Granada CF - Sevilla FC [02.08]
Sevilla wins @1.89 pinnacle
Sevilla -1AH @2.65 pinnacle
Sevilla o2.5 goals @3.50 bet365

Po 1. Sevilla wcześniej zaczyna sezon, ze względu na to, że rozgrywają mecze w Superpucharze Europy (za tydzień we wtorek) i Hiszpanii (dwumecz - 1-szy mecz kilka dni później). Granada dopiero w lidze za 3 tygodnie.
A czy to nie jest właśnie argument przeciwko typowi ? Skoro zaczynają wcześniej to mogę sobie odpuścić sparingi, żeby nie złapać kontuzji i być w optymalnej formie na mecze o punkty. Odwrotnie niż Granada. Typ wydaje się tak czy inaczej dobry bo są pozostałe argumenty więc ja nie chcę nic tu hejtować tylko chciałem się dowiedzieć jakie masz zdanie w tej sprawie co pisałem ?
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
A czy to nie jest właśnie argument przeciwko typowi ? Skoro zaczynają wcześniej to mogę sobie odpuścić sparingi, żeby nie złapać kontuzji i być w optymalnej formie na mecze o punkty. Odwrotnie niż Granada. Typ wydaje się tak czy inaczej dobry bo są pozostałe argumenty więc ja nie chcę nic tu hejtować tylko chciałem się dowiedzieć jakie masz zdanie w tej sprawie co pisałem ?
Nie rozumiem toku myślenia. Zupełnie inny stopień przygotowań. Dla Sevilli to już zapewne ostatni sprawdzian przed ważnymi spotkaniami. Tak jak wspomniałem - kadra jest bardzo szeroka. Mecz dopiero za tydzień, więc spokojnie się zregenerują (gdyby był mecz 3 dni przed to spoko, ale jest zbyt dużo wolnego pomiędzy tym meczami). Dla mnie najważniejsze jest to, że jest mnóstwo nowych zawodników i każdy chce się zaprezentować z jak najlepszej strony u nowego trenera. To on zadecyduje kogo wystawi na bardzo prestiżowe rozgrywki w Superpucharze Europy i Superpucharze Hiszpanii. Granada kadrowo wygląda naprawdę słabiutko. Powinno się to zmienić, ale na chwilę obecną ja ich widzę nawet na miejscu oznaczającym spadek z ligi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Nie rozumiem toku myślenia. Zupełnie inny stopień przygotowań. Dla Sevilli to już zapewne ostatni sprawdzian przed ważnymi spotkaniami. Tak jak wspomniałem - kadra jest bardzo szeroka. Mecz dopiero za tydzień, więc spokojnie się zregenerują (gdyby był mecz 3 dni przed to spoko, ale jest zbyt dużo wolnego pomiędzy tym meczami). Dla mnie najważniejsze jest to, że jest mnóstwo nowych zawodników i każdy chce się zaprezentować z jak najlepszej strony u nowego trenera. To on zadecyduje kogo wystawi na bardzo prestiżowe rozgrywki w Superpucharze Europy i Superpucharze Hiszpanii. Granada kadrowo wygląda naprawdę słabiutko. Powinno się to zmienić, ale na chwilę obecną ja ich widzę nawet na miejscu oznaczającym spadek z ligi.
Ok jestem przekonany i gram na zwycięstwo Sevilii✅ oraz AH: -1,5✅ (złapałem po kursie 3,82 !) . Jest jeszcze jeden argument do tego wszystkiego co pisałeś. Sevilla może chcieć się odegrać po 1:4 w PD z 08.05.2016. Wiadomo wtedy były inne cele dla Sevilli (LE) i ułożenie tabeli. Granada (chyba) walczyła o życie czyli żeby nie spaść, ale co by nie mówić u siebie Sevilla dostała niezły łomot. Może być chęć rewanżu.
Zagram również over 2,5 goli⛔ bo h2h często pokrywało taki over, a tu ponieważ sparring mogą poszaleć no i nastawienie ofensywne o którym pisałeś.
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Dwa fakty ale preciwstawne.
1. Granada ejst powiazana z miedzynarodowa siatka klubow pioracych kase na transferach i od kilku lat utrzymanie ma organizowane za kuliami. Rok temu podlozylo sie Atletico, w tym roku miedzy innymi niepokonana Sevilla dostala u siebie z nimi 1-4. Pomoc ewidentna
2. Sevilla jest totalnie rozsypana odszedl trener i Krychowiak i bea napewno niepozbierani, wiec na logike powinni oberwac baty. Poza tym mecz o nic
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Dwa fakty ale preciwstawne.
1. Granada ejst powiazana z miedzynarodowa siatka klubow pioracych kase na transferach i od kilku lat utrzymanie ma organizowane za kuliami. Rok temu podlozylo sie Atletico, w tym roku miedzy innymi niepokonana Sevilla dostala u siebie z nimi 1-4. Pomoc ewidentna
2. Sevilla jest totalnie rozsypana odszedl trener i Krychowiak i bea napewno niepozbierani, wiec na logike powinni oberwac baty. Poza tym mecz o nic
1. Pkt 1 to raczej na korzyść Sevilli bo teraz Granada będzie mogła oddać i to mecz o nic
2. Jak pisał Vidal, Granada jest jeszcze bardziej rozsypana
edit// Vidal kursy na Sevillę poleciały ostro w górę np. w Etoto z1,75 na 2,00. Jakiś powód ? Coś wiadomo o składach ?
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Sergio Rico, David Soria, Mariano, Carriço, Nico Pareja, Rami, Escudero, Kolo, Kranevitter, N&#39;Zonzi, Iborra, Franco Vázquez, Sarabia, Correa, Vitolo, Konoplyanka, Borja Lasso, Kiyotake, Vietto y Ben Yedder.
Kadra Sevilli na dzisiejsze spotkanie. Aż dziw, że kurs rośnie, bo nikogo nie zabraknie. Bardzo solidny skład + ławka niewiele odstępująca poziomem. W składzie już nawet powracający po Euro - Rami i nowy nabytek Ben Yedder. Nie wiem dlaczego tak się dzieje, że kursy rosną, ale to chyba nie nasz problem.
Ale teraz gra Sevilli powinna być ofensywniejsza, dlatego też lepiej zagrać o1.5 goals Sevilla niż zwycięstwo, choć akurat Granada ma mały potencjał w napadzie. Jedyny plus ich sparingów, to że nie stracili jeszcze gola, ale grali z miernymi rywalami, więc się tym nie przejmuję. Mam nadzieję, że Jemez zmieni w przerwie, bądź w drugiej połowie całą jedenastkę, tak jak to miało miejsce w ostatnim sparingu. Wtedy szykuje się lanie, o ile Sevilla zagra swoją piłkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
Chemnitzer - Borussia Menszyngladbach (-0.5, -1.0) @1.950 handi na 1 połowę, mecz o 19:30 (Bet365)
Sparing 3-ligowca z zespołem z Bundesligi, gospodarze grali 30.07 (2 dni przerwy) ligę, w podstawowym składzie na dziś wyszło 6 graczy, którzy trzy dni temu rozgrywali mecz ligowy. Borussia mocnym składem na pierwszą połowę (Hazard, Hahn, Stindl) z nowymi nabytkami na czele, czyli Vestergaard (12,5 mln), Christoph Kramer (15 mln), którzy pewno będą chcieli się pokazać. Nie wiem, czy nie będzie full zmian na 2 połowę, stąd bet na 1 połówkę.
/e: taaa, 0:0 ????
 
S 956

stroz890

Użytkownik
skoro wczoraj grali mecz z Barceloną i wygrali 4-0 raczej pierwszym składem, to zapewne zagrają zmiennicy. Nie dlugo liga nie będzie przemęczał zawodników.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:30 Barcelona - Sampdoria
Typ: 1 Handicap (0:2)
Kurs: 1.83
buk: betsson
Wynik: 3:2 ⛔
Czas na ostatni sprawdzian dla Barcelony przed pierwszym meczem o trofeum w nowym sezonie. Również jest to mecz, gdzie trzeba zamazać plamę po meczu z Liverpoolem (0:4). Barcelonie już kiedyś przyszło się zmierzyć z Sampdorią w meczu u puchar Gampera. Tamto spotkanie zakończyło się zwycięstwem Blaugrany 1:0. Teraz jednak nikt nie wyobraża sobie powtórki sprzed czterech lat i liczy na to, że zespół Luisa Enrique zaprezentuje znakomite widowisko. Dziś w zespole gospodarzy zapewne każdy z zawodników dostanie parę minut na pokazanie się widowni zebranej na Camp Nou. Według katalońskiego Sportu od pierwszej minuty na boisku zobaczymy Masipa, Sergiego Roberto, Gerarda Piqué, Javiera Mascherano, Lucasa Digne’a, Sergio Busquetsa, Denisa Suáreza, Andrésa Iniestę, Leo Messiego, Luisa Suáreza i Munira. Na dodatek każdy z bramkarzy Barcy ma zagrać po 30. minut. W składzie na dzisiejsze spotkanie zabraknie tylko Neymara i Rafinhi, którzy przebywają w Brazylii. Liczę, że gospodarze zaangażują się w to spotkanie w 100% i pokażą nam przedsmak tego co zobaczymy w trakcie sezonu. Myślę, że zwycięstwo Barcy poprawi nastroje w klubie przed dwumeczem z Sevillą.
druga propozycja:
Liczba bramek 1- połowa Typ: powyżej 1.5 Wynik: 3:1
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
gokusiek 914

gokusiek

Użytkownik
Cadiz - Atletico

Atletico wygra i poniżej 2,5 gola @ 3,00 ⛔ w 90min. wyrównanie z karnego
Betano

Po raz kolejny idę w tego typu zakład w meczu Atletico. Ostatnim razem na spokojnie weszło. Tym razem Atletico zmierzy się z beniaminkiem zaplecza La Liga - Cadiz. W poprzednim sezonie w lidze stracili tylko 12 bramek na własnym stadionie. Większość ich meczy była underowa. W lidze nikt nie potrafił wbić im więcej niż 2 bramki w Cadiz. Wszyscy wiemy jak gra Atletico, nie trzeba ich przedstawiać, więc przytoczę jedynie wyniki wcześniejszych meczów towarzyskich - 2:0 z Numancią, 1:0 z Tottenhamem, 0:1 z Melbourne Victory i 2:0 z FC Crotone. Po raz kolejny uważam, że będzie to &quot;typowy&quot; mecz w wykonaniu hiszpańskiej drużyny, czyli skromna wygrana 1-0, 2-0.
 
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
13.8. 18:00
Hertha Berlin - SSC Napoli
Napoli @2.2 4/10 bet365
Hertha na tydzien przed rozpoczeciem krajowego sezonu prezentuje dramat. Od sparingow poczawszy na dwumeczu z Broendby konczac. Zero zaangazowania, brak umiejetnosci. Nie ma juz tej druzyny ktora zadziwiala w poprzednim sezonie. Jutro generalna proba i choc Dardai mowi ze chce zobaczyc agresje, zaangazowanie i tak dalej to w to nie wierze. Ma dac zagrac calej osiemnastce. Duda, Mittelstadt nie zagraja, Weiser trenowal indywidualnie, Kalou opuscil treningi z powodow rodzinnych, Allagui mial jakis uraz niedawno. Napoli nie olewa sparingow tylko gromi rywala za rywalem. Dla nich to tez proba generalna, bo juz za tydzien rusza Serie A. Widze, ze kursy sie odwrocily i szkoda ze za pozno zareagowalem, ale i tak bylo dziwne, ze SSC od poczatku nie bylo faworytem.
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom