>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mecze towarzyskie - klubowe w 2016

Status
Zamknięty.
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Ta obrona Napoli robi same babole. Tak jak pisalem napoli sie srednio chce, a Herta jakby grała o zycie
Dobrze ze sie ogarneli ???? Bravo Hansa
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Inter - Celtic
Na szybko. Inter ostatni sparing miał odwołany, mieli dłuższy okres bez meczu + debiut De Boera na ławce. Wychodzą w takim składzie:
Handanovic; D&#39;Ambrosio, Ranocchia, Miranda, Nagatomo; Medel, Kondogbia; Eder, Banega, Perisic; Icardi
Wszystko co najlepsze w podstawie oprócz Candrevy.

Celtic nie wiem po co i z jakiej okazji gra, ale nie moja sprawa. Lada chwila najważniejszy mecz i bój w eLM z Hapoelem Ber Shewa. Czekałem pół dnia i wychodzą pół śmiesznym składem, w podstawie wychodzi 7 x 20 latków + Boyata, Izagire, Armstrong i Ciftci. Tak wygląda skład:
https://pbs.twimg.com/media/CpwTMyDWcAAglkH.jpg:large
Idzie mocną stawką, koniec z ośmieszaniem się w sparingach za ery Manciniego. Pogonią dziadów jak swego czasu Tottenham jakoś z 2 lata temu, gdzie skończyło się na 6-1 dla Londyńczyków.

Inter HT @ 2,20 Bet365 ✅ 1-0
Jeszcze dokładam Inter -1 azjan @ 2,00 ✅ 2-0
Pięknie :spokodfhgfh:
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Witam,dziś o godz.18.00 na Eurosport możemy obejrzeć mecz towarzyski w Halle pomiędzy 3 ligowym Hallescher FC a BVB Borrussia Dortmund.Spotkanie jest organizowane z okazji 50 lecia HFC.wielkie wydarzenie w mieście,pomimo,ze klub z zagłębia Rury ma przelecieć na mniej niż 4h do Halle to na trybunach ma zasiąść ok.14 tyś. kibiców.jak wiadomo wczoraj Bvb ograł w DFB Pokal Eintracht Trier 0-3,a gospodarze w tymże pucharze wygrali po dogrywce 4-3 z faworyzowanym FC Kaiserslautern.Nie podano jeszcze składu HFC ale jedna z gazet regionalnych przedstawiła możliwe zestawienie:&quot;So könnte der BVB in Halle auflaufen:
Bürki - Piszczek, Burnic, Merino, Guerreiro/Park - Weigl, Sahin, Pulisic, Götze, Mor, Ramos
Także sądzę,ze jest to nadal silny skład.
Kursy od ok.7 na Hallescher ,4.8 remis do 1.3 na Bvb. +2.5 ok.1.5 ,-2.5 ok.2.3
Co sądzicie?
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Śląsk - Miedź
Jutro w Oławie o 15 sparing, impreza charytatywna, pokazanie się I drużyny w zaprzyjaźnionym mieście itd. Śląsk z 3 nowymi piłkarzami, więc będzie na czym oko zawiesić. Kolejny plus Śląska jest taki, że oprócz dwóch zawodników Berce Mevro i Dvaliego oraz młodego Dankowskiego pozostali nie muszą martwić się o powołania do reprezentacji. Także czeka ich normalna dawka minut aby podtrzymać formę. Sytuacja Miedzi jest &quot;trochę&quot; inna. Swój mecz ligowy grali dzisiaj w piątek z Chojniczanką :grin: Zostaną zapewne z ławką rezerwową + młodzi. Bo takie gwiazdy jak Łobodziński, Telichowski czy Woźniczka w tym sezonie mają rozegrane całe 0 minut. Śląsk jeśli chce tworzyć najpotężniejszy klub w województwie czy gdziekolwiek dalej nie może się ośmieszać w tego typu biesiadach. Oczywiście śmieje się. Dla mnie cała sytuacja z wersji must bet. Podstawowa kadra zespołu z najwyższej ligi versus rezerwy/młodzi średniaka z I ligi? A nawet w pół mieszany skład Śląska nie powinien mieć tutaj żadnego problemu. W owej sytuacji kurs powinien wynosić jakieś 1,50 jeśli nawet nie mniej, myślę że właśnie taki będzie na kilka godzin przed meczem.
Śląsk @ 2,10 Bet365 ✅ 3-0 Izzunia
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Śląsk @ 1,95 Bet365 ✅

Popieram typ kolegi wyżej.Dodam tylko,że rezerwy Miedzi (2 zespół) gra jutro rano mecz ligowy z rezerwami Śląska więc kto tam wybiegnie na to spotkanie to nie wiem ale to nie mój problem.Kursy polecą jeszcze mocno na bank.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Śląsk - Miedź

Jutro w Oławie o 15 sparing, impreza charytatywna, pokazanie się I drużyny w zaprzyjaźnionym mieście itd. Śląsk z 3 nowymi piłkarzami, więc będzie na czym oko zawiesić. Kolejny plus Śląska jest taki, że oprócz dwóch zawodników Berce Mevro i Dvaliego oraz młodego Dankowskiego pozostali nie muszą martwić się o powołania do reprezentacji. Także czeka ich normalna dawka minut aby podtrzymać formę. Sytuacja Miedzi jest &quot;trochę&quot; inna. Swój mecz ligowy grali dzisiaj w piątek z Chojniczanką :grin: Zostaną zapewne z ławką rezerwową + młodzi. Bo takie gwiazdy jak Łobodziński, Telichowski czy Woźniczka w tym sezonie mają rozegrane całe 0 minut. Śląsk jeśli chce tworzyć najpotężniejszy klub w województwie czy gdziekolwiek dalej nie może się ośmieszać w tego typu biesiadach. Oczywiście śmieje się. Dla mnie cała sytuacja z wersji must bet. Podstawowa kadra zespołu z najwyższej ligi versus rezerwy/młodzi średniaka z I ligi? A nawet w pół mieszany skład Śląska nie powinien mieć tutaj żadnego problemu. W owej sytuacji kurs powinien wynosić jakieś 1,50 jeśli nawet nie mniej, myślę że właśnie taki będzie na kilka godzin przed meczem.

Śląsk @ 2,10 Bet365
Dodam, że Śląsk młodymi nie zagra, bo Ci w tym samym czasie mniej więcej grają ligowy mecz we Wrocławiu. Zatem będą to gracze z pierwszego zespołu. A Miedź no cóż ;), termin spotkania średnio dobrany.
 
minglee 312

minglee

Użytkownik
Troche się pogubiłem ???? jutro są 2 mecze, 1szy o 11:00 w III lidze obu drużyn rezerw, a potem o 15:00 mecz tych samych drużyn ale nie rezerw a pierwszych składów tak? ????
 
luque 1,5K

luque

Użytkownik
o 11 graja rezerwy (na pewno beda rezerwy slaska) niewiadomo co z rezerwami miedzi.
o 15 jest mecz towarzystki i gra 1 sklad slaska kontra ci co nie graja z 1 skladu miedzi + rezerwy albo i glebiej poniewaz 1 sklad gral lige wczoraj.
 
kyyba 683

kyyba

Użytkownik
Mecz zaczął się z lekkim poslizgiem, oto składy:
I Śląsk: Kamenar - Zieliński, Wiech, Kokokszka, Pawelec - Łyszczarz, Goncalves - Engels, Morioka, Alvarinho - Idzik

Miedź Legnica: Sapela – Gorskie, Cierpka, Perez, Rybicki - Karbowy, Martin, Chodyga, Dyrda - Szwedyk, Batin.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom