>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mecze towarzyskie - klubowe w 2017

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Międzyklubowe towarzyskie
Godzina: 16:00
Spotkanie: Borussia Mönchengladbach - FC St. Pauli
Typ: X2
Kurs: 1,85
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Wiadomo, że w takich meczach nie liczy się wynik tylko to aby przetestować tych, którzy mało do tej pory grali i różne nowe warianty gry. Ja tutaj próbuję z podpórką w stronę FC St. Pauli. Borussia dziś bez wielu graczy z pierwszego składu co jest spowodowane powołaniami do reprezentacji. Nie zagrają w tym meczu powołani do reprezentacji Drmić, Sommer, Elvedi (wszyscy w kadrze Szwajcari), Vestergaard, Christensen (obaj w kadrze Dani), Hazard (w kadrze Belgi), Benes w kadrze Słowacji U-20) i Sow (w kadrze Szwajcari U-20). Ponadto z powodu kontuzji nie mogą dziś zagrać Kramer, Johnson, Dahoud i Doucoure a Stindl, Schulz i Nicolas dopiero co wznawiają treningi po kontuzjach i ich też dzisiaj zabraknie. FC St. Pauli pod względem kadrowym będzie dzisiaj bardziej zbliżony do swojej najmocniejszej jedenastki niż Borussia i stąd myślę, że nie przegrają tego meczu.
✅ 4-4
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi




kursy od: bah

Dziś przed nami masa spotkań. Oprócz pucharu Konfederacji i ME-U21, mamy sporo spotkań towarzyskich. Myślę, że jest w czym wybierać. Także zapraszam do podawania Typów i regularnej dyskusji.


 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Spotkanie towarzyskie
Godzina: 18:00
Spotkanie: FK Rostów - FK Mlada Boleslav
Typ: 2
Kurs: 2,59
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Rzadko gram i proponuję mecze sparingowe ale ten wydaje się być dobrym do zagrania więc próbuję i polecam również wam ???? Oba zespoły znajdują się na zgrupowaniu w Austri i o 18:00 zagrają tam ze sobą sparing. Dla zespołu rosyjskiego będzie to już 2 spotkanie w tym dniu ! O 11:30 zespół ten rozgrywał sparing z albańskim zespołem Kukes i przegrali go 0-1. Wprawdzie to Rostów miał inicjatywę w tym spotkaniu ale ostatecznie przegrał jednym golem. O 18:00 czeka ich drugi sparing z czeskim FK Mlada Boleslav. Rywal ten wydaje się być mocniejszym zespołem niż ich poranny przeciwnik. FK Mlada nie straciła po sezonie swoich kluczowych zawodników, zespół jest ze sobą zgrany i w tym sparingu idę w stronę ich wygranej. FK Rostów to już całkiem inny zespół niż w tamtym sezonie. Główny ojciec sukcesu tej drużyny Gurban Berdiyew odszedł, również cały sztab szkoleniowy jest już inny i piłkarze, którzy stanowili o sile tej drużyny również odeszli. W zespole tym nie ma już takich graczy jak Navas, Azmun, Poloz, Miedwiediew, Simich, Erokhin, Kudryashov, Terentyev, Noboa, Granat czy Dzhanaev. W zespole jest wielu młodych i niedoświadczonych piłkarzy i dla mnie na to spotkanie na papierze lepiej wygląda zespół czeski. Rostów póki co przegrał wszystkie swoje sparingi, które wszystkie zakończyły się wynikiem 0-1 kolejno z słoweńskim Triglav, węgierskim Videotonem i ten dzisiejszy w godzinach porannych z albańskim Kukesi. W tym sparingu tez nie wróżę temu zespołowi sukcesu i stawiam na wygraną Mlady.
⛔ 3-1
 
jozzy22 554,1K

jozzy22

Użytkownik
Piłkarz Ajaxu Amsterdam zasłabł w trakcie meczu. Trwa walka o jego życie
Do dramatycznych wydarzeń doszło w trakcie towarzyskiego spotkania Ajaxu Amsterdam z Werderem Brema. W trakcie meczu nagle na murawę osunął się 20-letni gracz drużyny z Holandii Abdelhak Nouri. Przez kilka minut trwała jego reanimacja, gracz ma zostać zabrany przez helikopter medyczny. Trwa walka o jego życie.
Aktualizacja:
Holenderski klub poinformował, że stan 20-latka jest stabilny, ale pozostaje on w śpiączce.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Korona - AEK Ateny 2 @2,40 0-1 ✅
X2 1.43
✅
2DNB @1.78
✅
uni
Zespół AEK zacznie eliminacje LM od 3 rundy niemistrzowskiej. Kadrę mają niezłą, na pewno kursy kuszą. Jeszcze dodając fakt, że Korona ma swoje problemy, sporo nowych piłkarzy. Ostatnio mieli obóz w Bremie i wygrywali swoje mecze, ale z drużynami 3 ligi niemieckiej i tak nie było kolorowo.
AEK ostatnio grał w Kielcach z Karpatami Lwów i zakończyło się na 1:1, ale mieli sporo okazji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
januask 48

januask

Użytkownik
Korona - AEK Ateny 2 @2,40
X2 1.43
2DNB @1.78


uni

Zespół AEK zacznie eliminacje LM od 3 rundy niemistrzowskiej. Kadrę mają niezłą, na pewno kursy kuszą. Jeszcze dodając fakt, że Korona ma swoje problemy, sporo nowych piłkarzy. Ostatnio mieli obóz w Bremie i wygrywali swoje mecze, ale z drużynami 3 ligi niemieckiej i tak nie było kolorowo.
AEK ostatnio grał w Kielcach z Karpatami Lwów i zakończyło się na 1:1, ale mieli sporo okazji.
Wypadałoby dodać, że ten sparing AEK rozegrało wczoraj, a w drużynie z Aten wszyscy najlepsi zawodnicy zagrali przynajmniej po 45 min. Tak więc &quot;świeżość&quot; po stronie kielczan. Poza tym to ostatni sparing kielczan przed liga, tak wiec jest duza szansa ze wyjda optymalna jedenastka.
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Inter (Ita) - Wattens (Aut)
Typ; Wattens +2 po 1.6 w bet 3/10✅
x2 @ 4.33 1/10⛔


Na pierwszy rzut oka powinno byc gładko dla interu. Ale w towarzyskich nie zawsze tak jest, to jest dopiero pierwszy mecz interu po przerwie wakacyjnej, wielu podstawowych graczy jeszcze nie ma w kadrze na dzisiejsze spotkanie i nie ma się co dziwic bo liga Włoska rusza dopiero za 2 miesiace i na towarzyskie przyjdzie jeszcze czas. Austryjacy to 2 ligowiec, ale dzis beda grac podstawowym składem i jak to z takim rywalem na 100%
 
J 185

jkj

Użytkownik
Wypadałoby dodać, że ten sparing AEK rozegrało wczoraj, a w drużynie z Aten wszyscy najlepsi zawodnicy zagrali przynajmniej po 45 min. Tak więc &quot;świeżość&quot; po stronie kielczan. Poza tym to ostatni sparing kielczan przed liga, tak wiec jest duza szansa ze wyjda optymalna jedenastka.
Świeżość po stronie Korony myśle napewno nie ost dni bardzo mocny trening dostali mocna praca, która na pewno dziś będą czuli.Bardzo dobry typ i rownież w niego wchodzę.pzdr
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Lugano - Milan
typ: 1x @ 3.5 bet365 4/10⛔ dziwnie słabo zagrało lugano

patrzac na nazwy druzyn ładowałbym grubo na 2 ???? ale Milan przygotowuje sie do meczów towarzyskich rozgrywanych w azji, juz za kilka dni. dzis bedą grac gracze którzy nie łapali sie do kadry, wracajacy po kontuzji i sprawdzanie nowych graczy ( nowe nabytki, zakupione za grube miliony nie zagraja dzis. lugano to mocny szwajcarski sredniak, beda grac w tym sezonie w LE oraz sa na innym etapie przygotowan. A z takim rywalem to wiadomo na 100%
 
C 8

czpl

Użytkownik
AC MILAN SQUAD FRIENDLY MATCH VS LUGANO:
GOALKEEPERS
:
Gabriel (Cagliari)
Guarnone (juniorzy)
Storari (0/0)
DEFENDERS:
Abate (23/0)
Antonelli (7/0)
De Sciglio (25/0)
Gabbia (juniorzy)
Gomez (18/0)
Musacchio (Villarreal)
Paletta (30/2)
Rodriguez (VfL Wolfsburg)
Simic (RE Mouscron)
Zapata (15/1)
MIDFIELDERS:
Bertolacci (15/1)
Calhanoglu (Bayer Leverkusen)
Crociata
Kessie (At. Bergamo)
Mauri (FC Empoli)
Montolivo (9/0)
Sosa (18/0)
Zanellato (Juniorzy)
FORWARDS:
Bacca (32/13)
Borini (Sunderland)
Cutrone (5/0), Niang (Watford)
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Mecz towarzyski
Godzina: 15:30
Spotkanie: GKS Pniówek Pawłowice - Polonia Bytom
Typ: 1
Kurs: 1,80
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Każdy kto chociaż trochę interesuje się polskimi realiami piłkarskimi chyba wie ile zamieszania jest wokół Poloni Bytom. Zespół ten spadł do 3 ligi ale nie otrzymał licencji. Stara się wystartować w rozgrywkach 4 ligi, jutro ma zostać podjęta decyzja przez PZPN czy dostaną zgodę na licencję i wystartują na tym szczeblu rozgrywek. Wielu graczy odeszło z klubu o czym można poczytać chociażby tutaj:
http://ks.poloniabytom.com.pl/koniec-sezonu-20162017
Zespół jest w kompletnej przebudowie, nie wiadomo czy dostanie zgodę na 4 ligę i bardzo duże zamieszanie jest w tym klubie. Próbuję w tym sparingu pograć na Pniówek, gdzie sytuacja jest dużo bardziej stabilna a zespół bardziej zgrany ze sobą. Nie lubię sparingów ale tutaj wydaje się być to dobry typ.
✅ 3-1
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Dziś dwa towarzyskie, które wymagają gry:

Ruzomberok - Karvina [email protected] uni ✅ 2-3
Shamrock - Burnley
Burnley -2EH @1.98 uni ✅ 0-4
Dwa zespoły, które grały wczoraj w eLE, więc dziś rezerwy. Karvina to zespół 1 ligi czeskiej. Burnley wiadomo - Premier League. Ostatnio Shamrock 0-9 z Celtic, też po eLE rezerwami wyszli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Dziś dwa towarzyskie, które wymagają gry:


Ruzomberok - Karvina [email protected] uni

Shamrock - Burnley
Burnley -2EH @1.98 uni

Dwa zespoły, które grały wczoraj w eLE, więc dziś rezerwy. Karvina to zespół 1 ligi czeskiej. Burnley wiadomo - Premier League. Ostatnio Shamrock 0-9 z Celtic, też po eLE rezerwami wyszli.
Czołem ???? Właśnie przed minutą dorzuciłem sobie Karvinę, a w meczu Koniczynek z Dublina dałem over 2,5 (do tej samej taśmy). Kursy w meczu &quot;Szamroków&quot; pewnie jeszcze polecą na łeb na szyję.
edit
Już poleciały.
No i fajnie u mnie już :grin:
 
jeefo 14,7K

jeefo

Użytkownik
Dziś dwa towarzyskie, które wymagają gry:

Ruzomberok - Karvina [email protected] uni
Shamrock - Burnley
Burnley -2EH @1.98 uni
Dwa zespoły, które grały wczoraj w eLE, więc dziś rezerwy. Karvina to zespół 1 ligi czeskiej. Burnley wiadomo - Premier League. Ostatnio Shamrock 0-9 z Celtic, też po eLE rezerwami wyszli.
Ja w totolotku pograłem Karvine za 1,6 i dorzuciłem Shamrock - Burnley over 1,5 HT 1,8
Oby nam sie udało ????
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Mecz towarzyski
Godzina: 15:30
Spotkanie: FC Tractor Sazi - FC Sepahan
Typ: X2
Kurs: 1,63
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Mecz sparingowy pomiędzy dwoma irańskimi zespołami. Spotkanie to zostanie rozegrane w stolicy Iranu Teheranie na Azadi Complex a więc na neutralnym gruncie. Bardzo mnie dziwią tutaj kursy wystawione przez buki. Za faworyta uważają zespół Tractor Sazi, jednak według mnie FC Sepahan tego meczu nie przegra. W poprzednim sezonie w lidze Sepahan dwukrotnie ogrywał ten zespół, na wyjeździe 2-1 i u siebie 2-0. Owszem potyczki ligowe to co innego jak sparing, jednak dla mnie na ten moment lepiej poukładanym zespołem jest Sepahan. Zespół ten bardziej się wzmocnił niż osłabił w okienku transferowym i trener już chyba znalazł najlepsze ustawienie dla tego zespołu i raczej ma już gotową wizję w jakim składzie i ustawieniu zespół ten będzie grał w sezonie. Tractor Sazi z kolei ma nowego szkoleniowca, który wciąż szuka najlepszego ustawienia i piłkarzy dla swojego zespołu. Z zespołu po sezonie odeszło kilku bardzo ważnych graczy a komisja dyscyplinarna Fify ukarała ten klub zakazem transferowym. Z drużyny odeszli Shafei, Edinho, Akhbari, Aghaei i Jasim a dodatkowo kontuzjowany jest Mohammadi, który wypada z gry na pół roku. Zespół ten wygląda słabo jeżeli chodzi o formację defensywną, gdzie ma młodych i niedoświadczonych piłkarzy. W dzisiejszym meczu próbowanych będzie za pewne wielu młodych graczy, bo ich trener wciąż szuka optymalnego składu. Liczę tutaj dziś na sporo błędów w defensywie Tractora a Sepahan ma szybkich i groźnych napastników więc myślę, że meczu nie przegra. Kurs na X2 jest bardzo fajny i polecam tutaj tak zagrać. Kto lubi bardziej ryzykować może spróbować pograć na wygraną Sepahan. Ja tutaj większe szanse daję tej drużynie niż Tractor Sazi, bo Sepahan wygląda na ten moment lepiej poukładany w tych przed sezonowych przygotowaniach. Ich rywale wciąż testują różne nowe warianty, ustawienia itd. więc liczę na to również tutaj a co za tym idzie na gorsze zgranie i błędy w defensywie. Zobaczymy, powodzenia życzę sobie i tym, którzy skuszą się na ten typ ????
✅ 1-1
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Dziś poluję na takie mecze:

Gyor ETO - Komarno 1 @2.85 uni godzina 10:00 ⛔ 1-2
Dla mnie kurs szok. Obydwie drużyny awansowały z 3 ligi do 2. Gyor to liga węgierska, goście słowacka. Z tym, że gospodarze mają apetyty z pewnością na awans. To zasłużony klub na Węgrzech i tylko problemy finansowe spuściły klub do 3 ligi. Teraz wracają i są tam o niebo lepsi piłkarze niż u gości.
http://pl.soccerway.com/matches/2017/07/07/world/club-friendlies/gyori-eto-fc/barnsley-fc/2489387/
Tydzień temu :&gt;
Dla mnie kurs to prezent, ale nie wiem nic o składach, ale wiem, że za niespełna dwa tygodnie zaczynamy sezon w 2 lidze węgierskiej.
No i te transfery Gyor. Nie mieli problemów, by zatrudnić 3 zawodników z ligi słowackiej (1 ligi), którzy grali w niemal każdym spotkaniu.

Dziś poluję jeszcze na Utrecht - Meppen x2 @2.1 1xbet ✅ 1-1
Meppen ostatnio ograli Twente 3-0. Utrecht nie ma prawa wyjść dziś 1 składem, tym bardziej że nie wyrobili zaliczki na Malcie.
No i Lyon - Celtic 1 @1.7 fortuna ✅ 4-0
Celtic grał wczoraj w eLM, więc dzisiaj z pewnością nie będzie forsował 1 zespołu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
12:00 WS Wanderers (Aus) - Arsenal (Eng), ANZ Stadium, kierunek: over 3,5 i/lub handi na gości, operator - korzystny dla Was, stawka: miedziak ( w dublu z Lyonem ).

edit FT 1-3 Jest ok. Teraz Lyon, comeone !

Do Lyonu by Vidal dorzucę sobie typy w stronę Kanonierów. Zawiedli mnie ostatnio w typie na over 2,5 (wynikowo, bo kto oglądał to wie ile tam bramek mogło paść, włącznie z niewykorzystanym karnym) więc dziś czas na pokutę z ich strony. Ze względu na marne kursy na klasyczny over, spróbuję pójść w over 3,5 bądź w handi na gości. Dla gospodarzy będzie to okazja aby zaprezentować nowe nabytki Wędrowców: Josh Risdon, Michael Thwaite i Roly Bonevacia - prawdopodobnie zobaczymy ich w w akcji. A zespół gości zadowolony po poprzednim meczu na tym stadionie, Wenger ucieszony po debiucie Lacazette, kibiców znowu będzie bez liku - nic tylko grać i zdobywać bramki ???? I oby ze skutecznością mnie tym razem nie zawiedli.

Obydwa mecze na ✅ dziękuję Vidal za Lyon ???? Mam nadzieję, że ktoś ???? korzysta z podawanych tu typów, bo przyznaję czasami mam wątpliwości ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
alpha 758

alpha

Użytkownik
Dziś poluję na takie mecze:

Gyor ETO - Komarno 1 @2.85 uni godzina 10:00
Dla mnie kurs szok. Obydwie drużyny awansowały z 3 ligi do 2. Gyor to liga węgierska, goście słowacka. Z tym, że gospodarze mają apetyty z pewnością na awans. To zasłużony klub na Węgrzech i tylko problemy finansowe spuściły klub do 3 ligi. Teraz wracają i są tam o niebo lepsi piłkarze niż u gości
Gyor jeszcze dziś gra ze Spartakiem Trnava o 17. Możliwe, że podstawowi zawodnicy zagrają właśnie w tym spotkaniu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom