>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mecze towarzyskie - międzynarodowe w 2017

Status
Zamknięty.
nightbuk 3K

nightbuk

Użytkownik
Hej ja dla zabawy pograłem DW Dania 2-3 Niemcy po kursie 17.00 w iforbet. Mam takie przeczucie iż ten mecz będzie obfitował w bramki natomiast drużyna z Niemiec wygra stąd ten typ a nóż widelec mój męski insktynkt da zarobić ????
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Gruzja - Saint Kitts and Nevis

Typ: over 2.5 Kurs: 1.60 forbet ✅

Typ: 1(-1) Kurs: 1.55 forbet ✅

Typ: 1(-2) Kurs: 2.55 forbet ✅

Na jutro takie oto spotkanie wpadło mi w oko.
Zasadniczo wszystkie trzy typy jak najbardziej do gry.A dlaczego tak?
Ano z jednego zasadniczego powodu. Saint Kitts przed 2 dniami rozegrali sparing z Armenią który przegrali 5:0.Skoro Armenia zdołała ten mecz wygrać w dodatku w takich rozmiarach to tym bardziej Gruzini powinni na spokojnie potrenować strzelanie z tym jakże egzotycznym rywalem.

Wynik: 3:0
 
mezamorto_ 35,3K

mezamorto_

SantoSubito
Widzę value w środowym meczu Finlandii z Liechtensteinem, Fortuna daje 1,96 za u3,5, obie drużyny słabe i jakoś nie wydaje mi się żeby Finowie mocno zdominowali te spotkanie, jakieś 2:0 albo 2:1 jest bardzo prawdopodobne
Jutro Liechtenstein bez swoich 3 kluczowych profesjonalnych graczy Buchela,Wiesera,Kaufmanna.Finlandia słabiutka ale jak dla mnie bez tych graczy wynik możne byc różny.Chyba nie odważne sie ruszyć tego spotkania.Jak już skłaniam sie jednak w strone overu bramkowego.
Co do Jutra obstawie chetnie mecz Hiszpania-Kolumbia BTS po kursie 1.95 w Fortunie
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Towarzyskie
Godz: 20:45
Spotkanie Włochy-Urugwaj
Typ: Włochy wygrają dokładnie 1 golem
Kurs 3.70
buk Unibet
Analiza: W dniu jutrzejszym ekipa Włoch towarzysko mierzyła się będzie z drużyną Urugwaju, Włosi są stawiani w roli faworytów do zwycięstwa w tym spotkaniu. Mecz zostanie rozegrany na neutralnym stadionie, ale w zdecydowanie lepszej formie jest drużyna Włoch , która notowała znacznie lepsze wyniki, wygrywała 6 krotnie oraz notowała 2 podziały punktów w poprzednich 8 spotkaniach, ich rywalami były miedzy innymi Hiszpania , Niemcy , Holandia jeśli mówimy o tych bardziej znaczących w europejskiej piłce. Urugwaj natomiast nie można znaleźć swojego rytmu meczowego i notował 4 kolejne porażki pod rząd, na pewno plusem dla nich jest fakt iż w kazdym z tych spotkań strzelali minimum jednego gola, tracili jednak zawsze znacznie więcej bramek , ogólnie 6 poprzednich spotkań z udziałem Urugwaju to bramki strzelone po obu stronach a 8 poprzednich spotkań kończyło się pokryciem over 2.5 bramki, myślę że w dniu jutrzejszym zobaczymy wygraną Włoch jak i ponad 2.5 bramki w spotkaniu, bowiem obie ekipy mają z przodu bardzo mocnych zawodników , potrafiących strzelać bramki, stawiam na dokładny wynik 2:1 dla Włoch.
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
4 czerwca w meczu towarzyskim Irlandia wygrała z Urugwajem 3-1. Warte podkreślenia jest to, że Oscar Tabarez na spotkania sparingowe nie powołał Muslery, Godina czy Suareza. I nie ma co się dziwić, bo muszą odpocząć po sezonie. We wspomnianym meczu brał udział Cavani, ale w 13 minucie zszedł z boiska z powodu urazu i jak się domyślam w jutrzejszym spotkaniu, nie wystąpi, ale mogę się mylić. Trener Urugwaju mocno rotuje składem, daje szansę pograć zawodnikom rezerwowym i szuka innych rozwiązań taktycznych. Z kolei Włosi w niedzielę grają w eliminacjach do MŚ z Liechtensteinem i jak mniemam trener też, da odpocząć kluczowym zawodnikom po ciężkim sezonie i szansę dostaną rezerwowi (w niedzielnym spotkaniu też). Jak dla mnie ten mecz jutrzejszy kompletnie nie do grania, bo jest za wiele niewiadomych, by coś solidnego obstawić. Bardziej poszedłbym w jakiś over 2,5 w całym spotkaniu albo 1,5 Włochów, bo to co ostatnio Urugwaj pokazał w szykach obronnych z Irlandią, wyglądało bardzo cieniutko. Możliwe, że sami coś strzelą, ale tak jak już napisałem trudno cokolwiek wyrokować, bo Włosi moim zdaniem najmocniejszym składem nie wyjdą na boisko, bo i po co? Overy powinny łatwo wejść, ale wszystko zależy od mobilizacji zawodników obu ekip, a zwłaszcza Włochów. Warto jeszcze wspomnieć, że ostatnie spotkanie o punkty Urugwaj zanotował 29.03 mierząc się z Peru w eliminacjach do MŚ. Jestem przekonany, że po spotkaniu z Irlandią w ciągu czterech dni ich gra diametralnie się nie zmieni. Póki co szukają nowych rozwiązań i nie ma co spodziewać się rewolucji z dnia na dzień.
Za drobne pogram Włochy powyżej 1,5 @2,05 totolotek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Włochy - Urugwaj
Typ: powyżej 2.5 gola
Kurs: 2.15
buk: unibet
Wynik: 3:0 ✅

Jest to pierwsze z hitowych starć dzisiejszego wieczora. Na to spotkanie wybieram gole, ponieważ obie ekipy przystąpią do tego spotkania ze zmianami w składzie. Grający w mocno zmienionym składzie Włosi rozgromili w ostatnim meczu San Marino 8:0, a szansę od Giampiero Ventury dostali m.in Lapadula, Petagna, Caldara czy Politano. Dzisiaj również powinniśmy zobaczyć roszady w ekipie Włoch . Takie zmiany zapewne będą chcieli wykorzystać goście, którzy pomimo braku Godina i Suareza dziś mogą przysporzyć sporo problemów ekipie Ventury. Drużyna z Oscara Tabareza w niedzielnym spotkaniu towarzyskim uległa Irlandii 1:3, a kontuzji nabawił się Cavani i dzisiejszy jego występ może stać pod znakiem zapytania. Urugwaj jednak to ekipa, która prezentuje świetny i ofensywny futbol. Nawet przy braku takich gwiazd jak wspomniałem wyżej ta ekipa dalej jest bardzo groźna co udowodniła już kilka razy. To spotkanie z pewnością nie jest tak ważne dla Włochów jak niedzielny pojedynek z Lichtensteinem, chociaż tam są bez względnym faworytem. Ten mecz jest dobrą okazją dla zmienników, którzy będą chcieli przyciągnąć swoją uwagę trenera Ventury czy też Tabareza. Mecz na pewno nie powinien zawieść, a słynąć dalej z dobrej defensywy ekipa Włoch być może wyjmie dziś piłkę z siatki.
Powołania jakie udało mi się znaleźć
Kadra Włoch: Gianluigi Buffon (Juventus), Gianluigi Donnarumma (Milan), Simone Scuffet (Udinese), Davide Astori (Fiorentina), Andrea Barzagli (Juventus), Leonardo Bonucci (Juventus), Mattia Caldara (Atalanta), Giorgio Chiellini (Juventus), Andrea Conti (Atalanta), Danilo D’Ambrosio (Inter), Matteo Darmian (Manchester United), Alex Ferrari (Verona), Gian Marco Ferrari (Crotone), Leonardo Spinazzola (Atalanta), Daniele De Rossi (Roma), Claudio Marchisio (Juventus), Riccardo Montolivo (Milan), Lorenzo Pellegrini (Sassuolo), Marco Verratti (Paris Saint Germain), Federico Bernardeschi (Fiorentina), Antonio Candreva (Inter), Stephan El Shaarawy (Roma), Lorenzo Insigne (Napoli); Andrea Belotti (Torino), Eder Citadin Martins (Inter), Manolo Gabbiadini (Southampton), Ciro Immobile (Lazio).
Kadra Urugwaju: Fernando Muslera (Galatasaray), Esteban Conde (Nacional), Gastón Guruceaga (PeĂąarol), José María Giménez (Atlético de Madrid), Sebastián Coates (Sporting), Mathías Corujo (San Lorenzo), Gastón Silva (Torino), Martín Cáceres (Southampton), Maximiliano Pereira (Porto), Matías Vecino (Fiorentina), Carlos Sánchez (Monterrey), Egidio Arévalo Ríos (Veracruz), Federico Ricca (Málaga), Alejandro Silva (Olimpia), Diego Laxalt (Génoa), Alvaro González (Nacional), Cristian Rodríguez (PeĂąarol), Diego Rolán (Bordeaux), Edinson Cavani (Paris Saint-Germain), Cristhian Stuani (Middlesbrough), Jonathan Urretaviscaya (Pachuca).
21:30 Hiszpania - Kolumbia
Typ: obie strzelą gola
Kurs: 1.93
buk: unibet
Wynik: 2:2​

Hiszpanie łatwo pokonali w swoim ostatnim spotkaniu towarzyskim w marcu reprezentację Francji 2:0 strzelając dwie bramki w drugiej połowie. Można napisać, że gospodarze pod wodzą nowego trenera w końcu wchodzą na swój poziom. W meczu towarzyskim nie zagrają zawodnicy Realu Madryt, dlatego dzisiaj również powinniśmy zobaczyć kilku zmienników, którzy mają coś do udowodnienia. W składzie powinni się znaleźć min Bellerin, Morata, Isco. W świetnej dyspozycji są Pedro, Costa czy też Aspas, który mam nadzieje, że dostanie swoją szansę. Nie zapominajmy o świetnym środku Hiszpanów. Teraz grą dowodzić mają Koke, Thiago czy też Busquets. Jak widzimy ta ekipa dalej jest silna lecz wszystko tu trzeba poukładać na nowo. Hiszpanię na pewno bardziej interesuje bardzo ważny i trudny mecz z Macedonią niż dzisiejszy z Kolumbią. Jednak nawet obok takiego meczu piłkarze nie mają zamiaru przechodzić obojętnie i zagrają dziś na 100%. W kadrze Jose Pekermana na dwa najbliższe mecze towarzyskie znalazł się tylko jeden debiutant: napastnik FC Brugge Jose Izquierdo. Na dodatek w składzie znaleźli się min Ospina, Falcao, James, Bacca czy też Cuadrado (chociaż ten Pan pewnie dziś odpocznie). Skład Kolumbii na prawdę wygląda przyzwoicie jeśli chodzi o atak. Taka siła armat z pewnością sprawi dużo problemów defensywie Hiszpanów. Wybrałem BTS bowiem obie ekipy stać na strzelenie dużo goli. Z racji tego, że jest to mecz towarzyski, to spodziewam się otwartego spotkania w którym również zobaczymy gole.
Powołania jakie udało mi się znaleźć
Kadra Kolumbii: David Ospina (Arsenal), Camilo Vargas (Deportivo Cali), Cristian Zapata (Milan), Santiago Arias (PSV Eindhoven), Dávinson Sánchez (Ajax), John Stefan Medina, Óscar Murillo (Pachuca), Frank Fabra (Boca Juniors), Yerry Mina (Palmeiras), Pablo Armero (Bahía), Carlos Sánchez (Fiorentina), Juan Guillermo Cuadrado (Juventus), James Rodríguez (Real), Daniel Torres (Alavés), Edwin Cardona (Monterrey), Wilmar Barrios (Boca Juniors), Abel Aguilar (Deportivo Cali) e Giovanni Moreno (Shanghái Shenhua), Radamel Falcao García(Monaco), Carlos Bacca (Milan), Luis Fernando Muriel (Sampdoria), Teófilo Gutiérrez (Rosario Central), Miguel Ángel Borja (Palmeiras), José Izquierdo (Brugge).
Skład Hiszpanii: David De Gea (Mánchester United), Pepe Reina (Nápoli), Kepa Arrizabalaga (Athletic Bilbao), Dani Carvajal, Sergio Ramos, Nacho Fernández (Real), César Azpilicueta (Chelsea), Gerard Piqué, Jordi Alba (Barcelona), Nacho Monreal (Arsenal), Sergio Busquets, Andrés Iniesta (FC Barcelona), Asier Illarramendi (Real Sociedad), Koke Resurrección (Atlético), Thiago Alcántara (Bayern), Marco Asensio, Francisco Alarcón &#39;Isco&#39; (Real Madrid), Víctor Machín &#39;Vitolo&#39; (Sevilla), Gerard Deulofeu (Milan), David Silva (Mánchester City), Pedro Rodríguez, Diego Costa (Chelsea), Álvaro Morata (Real), Iago Aspas (Celta).
 
F 108

faklop

Użytkownik
12:05 Argentyna - Brazylia
Typ: over 2.5 bramki
Kurs: 1.90
buk: Bet-At-Home
Jutro dość fajne spotkanie, jakie będziemy mogli zobaczyć na neutralnym terenie. Przede wszystkim drużyny, które ich potyczki - czy to w towarzyskich meczach czy innych potyczkach bardzo częstowały overami 2.5 - Brazylia nie przegrała ostatnich 9 spotkań z rzędu, ostatni raz potknęli się w 2016. Przede wszystkim kadra Argentyny dopiero się buduje, ale nie zabraknie gwiazd takiego formatu jak Di Maria, Dybala, Higuan czy Messi, zaś po stronie Brazylijczyków jest spora niespodzianka, jeśli chodzi o powołanie Davida Luiza. To nie będzie mecz do pokopania i liczę na dużo emocji porównywalnie do wczorajszego Hiszpania - Kolumia.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
12:05 Argentyna - Brazylia
Typy:
Argentyna @ 2.55 ✅
powyżej 2.5 gola @ 1.88 ⛔
buk: unibet

Pierwszy mecz Sampaoliego w roli szkoleniowca reprezentacji Argentyny. Dziś z pewnością zobaczymy inny zespół Argentyny niż w poprzednich meczach. Sampaoli jest bardzo żywiołowym trenerem, który żyje przy linii bocznej boiska i do tego jest bardzo wymagający. Nowy trener nie miał zbyt dużo czasu na poukładanie wszystkiego, ale dzięki dzisiejszej wygranej nad odwiecznym rywalem Brazylią kibice mogą zacząć go uwielbiać. W kadrze Argentyny na najbliższe mecze znalazło się aż dziewięciu debiutantów m.in czarujący w tym sezonie w Serie A w Atalancie Alejandro Gomez, były podopieczny Sampaoliego z Sevilli Joaquin Correa czy też ostatnio pomijany Icardi. Bardzo prawdopodobne jest zestawienie w linii ataku dwóch graczy Juventusu: Pablo Dybali i Gonzalo Higuaina. Sampaoli wprowadza swoich chłopaków i co najważniejsze graczy, którzy są w formie. Na dodatek powinniśmy się spodziewać nowego ustawienia z dwójką napastników z przodu, bowiem mając taką siłę ataku trzeba wykorzystać w 200%. W kadrze Brazylii na najbliższe mecze nie ma Alissona, Dani Alvesa, Marcelo, Roberto Firmino i Neymara. Z pewnością brak czwórki Alvesa, Marcelo, Firmino i Neymara jest dzisiaj dla Canarinhos dużym osłabieniem. Jednak w składzie u trenera Tite powinniśmy zobaczyć takich graczy jak Gabriel Jesus, Coutinho, Willian czy też Fernandinho. To dalej jest bardzo mocna ekipa, i co najważniejsze Brazylią pod wodzą Tite spisuje się bardzo dobrze. Trener przywrócił blask tej drużynie o czym świadczą ich wyniki i styl w jakim wygrywają mecze. Dziś to Brazylia jest faworytem, lecz stanie na przeciw nich budowana nowa drużyna Sampaoliego z Messim w składzie. Wszyscy liczą, że Argentyna pod wodzą nowego trenera zacznie w końcu grać zdecydowanie lepiej, mecz powinien być zatem wyrównany. Czy dzisiaj zobaczymy również gole?. Myślę, że tak. Sampaoli lubi stosować pressing na rywalu i dziś to może zaowocować. Na dodatek dla obu drużyn jest to mecz towarzyski, a więc dziś powinniśmy zobaczyć trochę eksperymentów w ustawieniu co też powinno przynieść gole. Obie ekipy na dodatek mają w swoich szeregach takie armaty, które będzie ciężko zatrzymać, a gdy one są skuteczne to bramki muszą paść.
Transmisję z tego spotkania przeprowadzi TVP Sport. A więc o 12:00 zasiadamy głęboko w fotelach, zapinamy pasy i startujemy.
 
S 24

stskop

Użytkownik
Białoruś - Bułgaria / MŚ 2018 Kwalifikacje


Oba zespoły zostały ostatnio bardzo podobnie ograne przez Szwecję w poprzednich wyjazdowych spotkaniach. Więc jak je porównać? Cóż, na pewno Bułgarzy wygrali poprzedni pojedynek z Białorusią 1-0.

Widząc, jak niewiele przeciwko Szwedom(0-3) pokazali Bułgarzy, byłem w 100% pewien, że przegrają również swój domowy mecz z Holendrami, ale nie mogłem mylić się bardziej, bo wygrali go 2-0. Należy jednak uwzględnić tę starodawną prawdę, że granie u siebie i na wyjeździe to dwa różne światy.

Białoruś póki co nie ma wygranego meczu w tych eliminacjach na koncie, przystępują do dzisiejszego meczu z bilansem 0-2-3. Ich weteran, Hleb, wraca z zawieszenia, ale wiadomo, że nie prezentuje on już na boisku takiego poziomu jak dawniej(Barcelona, Stuttgart).

Kursy na to spotkanie rozkładają się w miarę po równo(2.7 - 3 - 2.7), sugerując że równe szanse na zwycięstwo mają oba zespoły. Biorąc ten fakt pod uwagę(valuebet), i wiedząc że Białoruś ma spore problemy tak naprawdę z WYGRYWANIEM meczów(niekoniecznie latwo przegrywają), sugerowałbym zakład DNB(Draw No Bet) ze wskazaniem na Bułgarię. Druga propozycja to zakład under 2.5, pachnie mi tu remisem 0-0, bądź wynikiem 0-1 na korzyść Bułgarów.



Bukmacher: Unibet
Godzina: 20:45
Spotkanie: Białoruś - Bułgaria
Typ: 2(DNB)
Kurs: 1.97
 
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Do wszystkich, którzy grali mecz Brazylii z Argentyną. Ten mecz po raz kolejny pokazuje niedojebanie mózgowe ludzi, którzy biorą się za sędziowanie. Jest minuta 88, kontuzji doznaje Gabriel Jesus, który leży na murawie kilka minut i w końcu zostaje zniesiony w 92 minucie. W tym czasie pokazany jest czas doliczony 3 minuty. Sędzia kończy mecz po 94 minutach. Jak rozumiem kontuzje nie są wliczane do czasu doliczonego. Ciekawe, co by było, gdyby Jesus leżał 10 minut od 80 do 90. Zapewne mecz zostałby od razu zakończony. wiadomo, arbitrzy się mylą, ale najgorszy jest u nich ten brak wyczucia i bezmyślność. To nie jest pierwszy i nie ostatni taki przypadek. Notoryczne, perfidne granie na czas i brak reakcji sędziów to rzecz powszechna, bo ci ludzie często są zbyt głupi, żeby połączyć fakty, że ktoś to robi specjalnie, żeby mecz się szybciej skończył.
 
elpatron 134

elpatron

Użytkownik
Do wszystkich, którzy grali mecz Brazylii z Argentyną. Ten mecz po raz kolejny pokazuje niedojebanie mózgowe ludzi, którzy biorą się za sędziowanie. Jest minuta 88, kontuzji doznaje Gabriel Jesus, który leży na murawie kilka minut i w końcu zostaje zniesiony w 92 minucie. W tym czasie pokazany jest czas doliczony 3 minuty. Sędzia kończy mecz po 94 minutach. Jak rozumiem kontuzje nie są wliczane do czasu doliczonego. Ciekawe, co by było, gdyby Jesus leżał 10 minut od 80 do 90. Zapewne mecz zostałby od razu zakończony. wiadomo, arbitrzy się mylą, ale najgorszy jest u nich ten brak wyczucia i bezmyślność. To nie jest pierwszy i nie ostatni taki przypadek. Notoryczne, perfidne granie na czas i brak reakcji sędziów to rzecz powszechna, bo ci ludzie często są zbyt głupi, żeby połączyć fakty, że ktoś to robi specjalnie, żeby mecz się szybciej skończył.
piłkarze dorównali poziomem do sędziowania.
Mecz towarzyski , bardziej pokazowy a Ci spina jakby grali o mistrzostwo świata , zero poziomu , wiało nuda i tylko współczuję kibicom którzy za to ***** zapłacili...
nie można by pierwsze 30 minut pograć dwa kibiców ? doprowadzić do remisu 1-1 , 2-2 a resztę meczu zagrać na poważnie ?

szkoda że się 0-0 nie skończyło....ktoś płaci za te mecze by ogladać taką kaszankę , równie dobrze można było zrobić mecz Armenia - Gruzja i poprzebierać Ormian i Gruzinów w koszulki z nazwiskami Messi , Dybala itp itd
 
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
piłkarze dorównali poziomem do sędziowania.
Mecz towarzyski , bardziej pokazowy a Ci spina jakby grali o mistrzostwo świata , zero poziomu , wiało nuda i tylko współczuję kibicom którzy za to ***** zapłacili...
nie można by pierwsze 30 minut pograć dwa kibiców ? doprowadzić do remisu 1-1 , 2-2 a resztę meczu zagrać na poważnie ?
szkoda że się 0-0 nie skończyło....ktoś płaci za te mecze by ogladać taką kaszankę , równie dobrze można było zrobić mecz Armenia - Gruzja i poprzebierać Ormian i Gruzinów w koszulki z nazwiskami Messi , Dybala itp itd
To swoja drogą, ale właśnie dlatego, że ten mecz miał taki prestiż, nie można tego traktować jak przedsezonowego sparingu. Ktoś w Australii zapłacił za to, żeby ściągnąć do siebie takie drużyny. To, że piłkarze są już na wakacjach, nie znaczy, że sędzia ma to kończyć w 80 minucie, bo im się nie chce grać.
Żeby było śmieszniej, to jedyny gracz, któremu się chciało, zostaje antybohaterem meczu, nie trafiając w banalnej sytuacji na pustaka i jeszcze doznaje kontuzji w sam raz na wakacje. Ładnie go załatwił kolega z klubu.
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Grenada vs Bermudy
Sporadycznie ruszam takie egzotyczne mecze, ale ten zainteresował mnie, ponieważ obie ekipy patrząc na ich ostatnie mecze strzelają jak i tracą bramki praktycznie w każdym meczu. Poziomu drużyn nie będę komentował, bo mija się to z celem, ale bardzo mocno przemówił do mnie fakt, że obie są dziurawe w obronie oraz potrafią strzelać gole. Nie jest to finał czy mecz o cokolwiek, więc liczę na wesołą grę z obu stron. Piłkarskich szachów się nie spodziewam ???? . Dla bezpieczeństwa nie szaleję ze stawką.
Over 2,5 @1,8 Totolotek✅
Obie strzelą w pierwszej połowie @3,61 Totolotek⛔
E: Wynik: 1-2.
 
nightbuk 3K

nightbuk

Użytkownik
13.06.2017 - Mecze Towarzyskie (Brazylia, Kolumbia, Chile) Ako:4.59 Buk: Iforbet
Na rozkład jazdy po meczach towarzyskich dobrałem sobie trzy spotkania, które dają łączne ako: 4.59. Oczywiście są to Brazyljiczycy, którzy ostatnio przegrali mecz z Argentyną kurs na to spotkanie jest dość niskie jednak i tak ma spore Value. Chodzi mi tutaj o grę Brazylii wiadomo iż jest ona na pierwszym miejscu i takie mecze jak ten z Australią potencialnie powinni wygrać. Australia jest dość solidną ekipą jednak na papierze wyglądają znacznie słabiej niż Brazylyjczycy a mnie przekonuje do tego typu to iż Brazylia po przegranej z Argentyną jest sportowo poddrażniona i rzucą się do ataku od pierwszych minut aby nie tracić z potencjalnie słabszą drużyną.
Drugim zespołem jest Kolumbia, która gra na własnym stadionie z Kamerunem. Jeżeli chodzi o ten mecz to Kolumbia ostatnio remis z Hiszpanią na wyjeździe tym razem czuję wygraną Kolumbijczyków, którzy przed własną publicznością nie mogą odpuścić nogi aby pozwolić sobie na choć by remis i widzę tu spore Value przed meczem ze słabiutkim Kamerunem.
Trzecią drużyną jest Chile i tutaj oczywiście łatwiejsze zadanie mają ci piłkarze Rumunia już nie ma w swoim składzie indywidualistów a w meczu z Polakami pokazali iż sprzyja im tylko szczęście i po słabym meczu z naszą drużyną przegrali 3:1. Kolumbia w tym meczu ma do udowodnienia to na którym są miejscu w rankingu Fifa i tego meczu nie odpuszczą.
Podsumowaniem moich typów jest to iż drużyny z Ameryki Południowej mają do udowodnenia to iż są najmocniejszym landem na ten moment i trzy czołowe drużyny pokonają potencialnie słabsze drużyny ;)
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Drugim zespołem jest Kolumbia, która gra na własnym stadionie z Kamerunem. Jeżeli chodzi o ten mecz to Kolumbia ostatnio remis z Hiszpanią na wyjeździe tym razem czuję wygraną Kolumbijczyków, którzy przed własną publicznością nie mogą odpuścić nogi aby pozwolić sobie na choć by remis i widzę tu spore Value przed meczem ze słabiutkim Kamerunem.
Grają w Hiszpanii na stadionie Getafe. Na logikę nawet, jak Kamerun może lecieć teraz do Ameryki Południowej jak mają Puchar Konfederacji zaraz w Rosji.
Poza tym swój priorytetowy sparing już zagrali z Hiszpanami. Tutaj zapewne mogą pojawić się rotacje i szukanie nowych kandydatów do gry a co za tym idzie mniejsze ciśnienie na wynik. Bez oficjalnego składu nie ma sensu ruszać.
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Łotwa vs Estonia
Obie ekipy reprezentują zbliżony poziom, ale osobiście uważam Estonię za odrobinę lepszą ekipę, ponieważ w spotkaniach z rywalami o podobnych możliwościach nie skupiają się wyłącznie na obronie i potrafią skutecznie wyprowadzać akcje. Łotysze natomiast grają zbyt asekuracyjnie, ale jak nadarzy się okazja też są w stanie wpakować piłkę do bramki przeciwnika. Ostatnie osiem spotkań między tymi drużynami to wyniki typu 1:0, 0:0, 1:1.
Każda seria kiedyś się kończy, więc liczę, że obie ekipy w tym spotkaniu pokryją over 2,5.
Dodam tylko jeszcze, że od 2 dni kurs na to zdarzenie w Totolotku wynosił 2,45, a 30 minut temu podskoczył, aż do 2,90.
Typ ryzykowny, ale wolę mile się rozczarować i zagrać trochę nieprzewidywalnie.
Over 2,5 @2,90 Totolotek✅
E: Wynik 1-2.
Estonia przeważała, ale Łotwa wykorzystała swoją sytuację.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
mezamorto_ 35,3K

mezamorto_

SantoSubito
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecz Towarzyski
Godzina: 20:30
Spotkanie: Kamerun-Kolumbia
Typ: 1X
Kurs: 2.03
Bukmacher:Fortuna
Analiza:


Mecz obstawiam na &quot;czuja&quot;. Ostatni sprawdzian graczy Kamerunu przed Confederations Cup.Na pewno nie będą szarżować by nie nabawić się niepotrzebnych urazów ale wygrana przed bądź co bądź ważnym turniejem na pewno wzmocni psychicznie zespół.Wiadomo ze rotacje w składach na pewno będą z jednej jak i z drugiej strony,ale myślę ze na zwycięstwie będzie bardziej zależeć graczom z czarnego lądu.
Kolumbia na papierze jest silniejsza,co dowiodło spotkanie z Hiszpanami(2-2) jednak według mnie najważniejszym aspektem jest to ze ten mecz wywołał adrenalinę,emocje u graczy a spotkanie z Kamerunem to nie ta marka wiec zawodnicy nie muszą sie dziś spinać.
Pod drugie gracze z Ameryki Pld nie maja po tym meczu żadnych terminów spotkań wiec na pewno myślami są już na wakacjach o ile już nie maja zabukowanych biletów.
Byłbym bardzo zdziwiony wygrana Kolumbii.
Stawiałbym na wygraną Kameruńczyków ale że to tylko mecz towarzyski zagram bardziej zachowawczo w razie remisu.Powodzenia.
 
A 101

arcticmonkey

Użytkownik
Taaa, na pewno wiesz gdzie są myślami zawodnicy haha.
3 dni temu Kamerun w beznadziejnym stylu, na ostrym farcie wygrał z Marokiem u siebie. Dziwne, że nikt nie wziął tego pod uwagę. Prędzej rotacji spodziewałbym się u nich mimo wszystko. Piłkarsko Kolumbia dużo lepsza, nawet biorąc pod uwagę gości na rezerwie, którzy mogą zagrać. Ale najlepiej byłoby poczekać na składy.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
12:05 Australia - Brazylia - mecz znowu na &quot;dziwnym&quot; (do krykieta) stadionie, na tym samym co w spotkaniu z Argentyną. Mam nadzieję, że tym razem zamiast słupków i poprzeczek zobaczymy kilka bramek. Jak dla mnie wystarczą 3 po kursie (w zależności od &quot;operatora&quot;) ok. 1,55. Stawka: miedziak. Argumenty: nie wydaje mi się aby &quot;moje&quot; Kangury, które potrafią dostać 2 bramy od turbanów saudyjskich w meczu o punkty zagrały przed swoją publicznością na &quot;0&quot; z tyłu. Mimo, że trener Postecoglou potraktuje ten sparing dosyć poważnie - przed Aussie już za chwilę Puchar Konfederacji w Rosji. Znając jego pomysły i zagrania może zobaczymy otwarte i &quot;wesołe&quot; widowisko. W drużynie zabraknie Jedinaka. Natomiast jeśli Brazylijczycy nie chcą drugiej porażki w Melbourne, ( a przecież aklimatyzację już &quot;zaliczyli&quot; ) to o bramki jestem w miarę spokojny. Ot i wszystko ???? GL!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom