>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mecze towarzyskie - międzynarodowe w 2017

Status
Zamknięty.
mezamorto_ 36,4K

mezamorto_

SantoSubito
Pewnie ze nie wiem,wszystkie wypowiedzi traktujesz tak śmiertelnie poważnie?trochę dystansu.Piłkarsko Kolumbijczycy nie są dużo lepsi bez przesady...Węgrzy tez byli lepsi piłkarsko od Andory...
Pekerman wypowiedział sie na konferencji ze nie będzie grał tymi samymi graczami co w poprzednich meczach,niektórzy sa zmęczeni,a od niektórych wie czego możne sie spodziewać-wiec najlepsi nie zagrają bo i po co.
Tak czy siak wszytko okaże się wieczorem.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
12:05 Australia - Brazylia
Typy:
Brazylia win @ 1.45 ✅
powyżej 2.5 gola @ 1.56 ✅
powyżej 3.5 gola @ 2.43 ✅
buk: unibet

Dla obu ekip będzie to ostatni sprawdzian przed wakacji, a więc dlaczego by nie dać tutaj dobrego show?. Oglądałem mecz Brazylii z Argentyną i śmiało można napisać, że gdyby Canarinhos byli skuteczniejsi w tamtym spotkaniu, to po Argentynie po raz kolejny nie było by co zbierać. Mecz z Argentyną był pierwszą porażką Brazylii za kadencji Tite. Trener ten naprawdę stworzył świetny zespół, któremu przywraca dawny blask. Brazylia gra dobry ofensywny futbol, a to wszystko zasługa graczy, którzy grają w kadrze i na co dzień w najlepszych europejskich czy brazylijskich klubach. O ich zwycięstwo jestem spokojny, bowiem tak dobrze grającą Brazylię chce się oglądać. Tu wszystko funkcjonuje jak trzeba, od obrony po sam atak, do tego dołożyć tylko trzeba skuteczność. Dziś w składzie Canarinhos zabraknie na pewno Gabriela Jesus, który nabawił się kontuzji w spotkaniu z Argentyną. Na dodatek tak jak pisałem wcześniej powołania nie dostali Neymar, Alves, Marcelo, Firmino, Marquinhos czy też Casemiro. Dziś jest to kolejna dobra okazja dla zmienników aby udowodnili trenerowi, że zasługują na kolejne powołania i co najważniejsze na powołania do MŚ. Australia kilka dni temu rozegrała spotkania w ramach eliminacji do MŚ, gdzie pokonała Arabię Saudyjską 3:2. Był to ważny mecz bowiem w przypadku porażki Kangury mogły stracić szansę na awans. Mecz był bardzo zacięty, ale to gospodarze trzykrotnie wychodzi na prowadzenie i ostatecznie wygrali. Dziś dla nich kolejny ciekawy sprawdzian. Spotkań z Brazylią nie wspominają zbyt miło gdyż ostatnie dwa spotkania ulegli kolejno 6:0 i 2:0. Czy dziś jest szansa na wyrównanie rachunków?. Szansa zawsze jest, ale z tak dobrze zorganizowaną Brazylią będzie im niezwykle ciężko coś ugrać. Liczę na otwarte spotkanie, które przyniesie nam sporo goli. Jest to mecz towarzyski, a więc tym bardziej skłaniam się tu dużej ilości bramek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Dla obu ekip będzie to ostatni sprawdzian przed wakacji,
Aussie nie mają wakacji, bo grają zaraz w Pucharze Konfederacji (od 19.06 w Rosji). M. in. stąd ten dzisiejszy mecz ????
PS Pisałem o tym na poprzedniej stronie. Pozdrawiam
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Francja i Anglia trochę rozczarowały w swoich ostatnich meczach eliminacyjnych do Mistrzostw Świata. Z całą pewnością w obu ekipach będą rotacje, ale myślę, że nie wpłyną one negatywnie na moje typy. Młodzi będą chcieli się pokazać, więc liczę na otwarty mecz bez większej kalkulacji i murowania bramek. Mimo zmęczenia sezonem klubowym i średnich nastrojach po ostatnich wpadkach liczę na to, że powalczą i trochę postrzelają.
Obie drużyny strzelą @1,9 Totolotek✅
Over 2,5 @2,05 Totolotek✅
E: 43 minuta i już wszystko weszło :grin:
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
12:05 Australia - Brazylia - mecz znowu na &quot;dziwnym&quot; (do krykieta) stadionie, na tym samym co w spotkaniu z Argentyną. Mam nadzieję, że tym razem zamiast słupków i poprzeczek zobaczymy kilka bramek. Jak dla mnie wystarczą 3 po kursie (w zależności od &quot;operatora&quot;) ok. 1,55. Stawka: miedziak ✅ . Argumenty: nie wydaje mi się aby &quot;moje&quot; Kangury, które potrafią dostać 2 bramy od turbanów saudyjskich w meczu o punkty zagrały przed swoją publicznością na &quot;0&quot; z tyłu. Mimo, że trener Postecoglou potraktuje ten sparing dosyć poważnie - przed Aussie już za chwilę Puchar Konfederacji w Rosji. Znając jego pomysły i zagrania może zobaczymy otwarte i &quot;wesołe&quot; widowisko. W drużynie zabraknie Jedinaka. Natomiast jeśli Brazylijczycy nie chcą drugiej porażki w Melbourne, ( a przecież aklimatyzację już &quot;zaliczyli&quot; ) to o bramki jestem w miarę spokojny. Ot i wszystko ???? GL!
75 min. 0-3 ja już ze swojej strony dziękuję za uwagę ????
PS FT 0-4, ale sekundy przed 4 bramką byłby piękny strzał samobójczy i wynik miażdżący dla Kangurów. Zarobiłem, ale się nie cieszę... Pozdrawiam i do zobaczenia
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Z wczorajszych meczy żałuję, że nie pograłem singlowo Tajlandii na 1x lub dnb - kursy były (przed spadkami) znakomite. Co prawda ZEA wyrównały ale w 93 min. Można by było zamykać. Strzelcem został Ali Ahmed Mabkhout Mohsen Omran Al Hajeri ???? Można było zarobić. Zmartwił mnie także fakt, iż mój pupil: Teerasil Dangda (Muangthong) nie znalazł się w wyjściowej 11-ce. Cóż, mądry qowalsky po szkodzie. Następny mecz Tajów dopiero 31.08. z Irakiem.
Na marginesie, w nadchodzącym Pucharze Konfederacji, przy tak &quot;mieszającym&quot; w ustawieniu trenerze Australii, nie wróżę moim Kangurom sukcesów. Ich pierwszy mecz już 19.06 z Niemcami. Zobaczymy jeszcze jak &quot;do tematu&quot; podejdą &quot;bosze&quot;, ale może nie być za kolorowo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Towarzyskie
Godz: 22:45
Spotkanie USA-Ghana
Typ: 1
Kurs 1.95
Buk Unibet
Analiza: Spotkanie towarzyskie reprezentacji USA oraz Ghany, zapowiada się niezwykle ciekawie, według mnie jak i bukmacherów wystawiających kursy na to spotkanie USA jest faworytem do zwycięstwa. Gospodarze nie są pokonani od 7 kolejnych spotkań w których zanotowali 4 remisy oraz 3 zwycięstwa, są zespołem znacznie bardziej poukładanym i zdyscyplinowanym taktycznie ich poprzednimi rywalami były reprezentację między innymi Meksyku , Panamy, Wenezueli , Serbii, goście natomiast nie mogą się poszczycić tak dobrym wynikiem jak USA, w poprzednich 7 meczach rozegranych przez Ghanę tylko 2 kończyły się zwycięstwami , 1 podziałem punktów oraz aż 4 porażkami ,ale ich rywale nie licząc Meksyku z którym przegrali byli znacznie słabsi niż USA. Ogólnie na terenie USA obie drużyny spotykały się do tej pory 1 raz padł wtedy remis po 1 . Tutaj moim zdaniem gospodarze , którzy są obecnie w dobrej dyspozycji powinni dyktować warunki gry i to właśnie oni są moim zdaniem stawiani w roli faworyta, ja zagrałbym tutaj na wygrana USA dokładnie 1 golem oraz wynik 2:1 po 90 minutach tej rywalizacji, myślę że Ghana , bramkę może tutaj strzelić.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Towarzyskie
Godz: 21:00
Spotkanie Napoli-Espanyol
Typ: 1/1
Kurs 2.20
Buk Fortuna
Analiza: Towarzyskie spotkanie pomiędzy ekipami Włoskiego Napoli oraz Hiszpańskiego Espanyolu Barcelona, obie ekipy obecnie w bardzo dobrej , wysokiej dyspozycji rzadko przegrywajace swoje spotkania, Napoli co prawda miało kilka wpadek,ale grało również ze znacznie mocniejszymi przeciwnikami , wygrana z zespołem Bayernu i porażka z Atletico na pewno będę nauką na przyszłość dla tego młodego zespołu. Espanyol natomiast wygrał z zespołem Borussi Dortmund i zanotował remisy z Twente oraz Hamburgerem , nie przegrał 5 swoich kolejnych spotkań. Goście są jednak zespołem nierówno grającym, który na pewno nie będzie prowadził gry otwartej z takim zespołem jak Napoli, które przecież ma znacznie lepszych i bardziej doświadczonych zawodników . Gospodarze lubią grać w ataku pozycyjnym i jestem pewien iż w tym spotkaniu nic się nie zmieni ponieważ Espanyol nie jest przecież nawet w czołówce Primera Division więc to ekipa Napoli zostaje w tym meczu zdecydowanym faworytem do zwycięstwa. Obie ekipy w historii zagrały ze sobą zaledwie 1 spotkanie, które zakończyło się bezbramkowym remisem . Jednak w tym meczu uważam że gospodarze spokojnie powinni wygrać, stawiam na wynik 3:1 po 90 minutach tej rywalizacji
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi

Kursy od: BaH
Oprócz spotkania Polska-Urugwaj, przed nami garść spotkań towarzyskich, które również zapowiadają się wybornie.
Zapraszam do dyskusji.
 
L 2

legion18

Użytkownik
Chyba warto grać win Niemców z Anglią. Wg Daily Mirror skład angoli na dzisiejszy wieczór ma wyglądać następująco:
Pickford; Jones, Stones, Maguire; Trippier, Dier, Loftus-Cheek, Livermore, Rose; Vardy, Abraham
Składu Niemiec nie widziałem, ale oni mają taką pakę, że wychodząc drugą drużyną powinni zlać to coś powyżej.
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Poniedzialek 13.11
Godz 15.00
Armenia-Cypr
Kurs 2.1 @ b365
Gospodarze graja radosny futbol do przodu w przeciwienstie do zamulonego Cypru.
Bardzo duzo rogow ze strony Ormian w kazdym meczu, w ktorym moga cos ugrac, towarzysko mecze traktuja powaznie.
Bardzo overova ekipa, klepneli sobie underowa Bialorus 4-1 pare dni temu,czemu nie pojsc za ciosem i zjesc Cypr, ktory dostal oklep z Gruzja , gdzie 1-0 to byl najmniejszy wymiar kary.

Gruzja - Bialorus
Godz.15.00
Kurs 2.05 @ Tipico
Rowniez polecam mecz w Gori gdzie gospodarze po raz 2 przez ostatnie dni beda chcieli sie pokazac kibicom z dobrej strony.Bialorus ma 2 wyjazd.Zastanawiam sie jeszcze co tu grac ale jakies undery chyba mozna pograc, choc w towarzyskich sie tak nie gra.Chetnie bym tu gral na Gruzje.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Towarzyskie
Godz: 20:45
Spotkanie Rosja-Hiszpania
Typ: 2/2
Kurs 2.05
Buk Fortuna
Analiza: Kolejna porcja spotkań towarzyskich, w tym meczu Rosja zmierzy się z reprezentacją Hiszpanii, goście po kilku słabszych spotkaniach już w tych eliminacjach pokazali że dalej się będę liczyć w walce o tytuł mistrza świata , bowiem bez większych problemów wygrali swoją grupę eliminacyjną. do tego są niepokonani w 15 kolejnych spotkań towarzyskich jak i eliminacyjnych , Rosja natomiast jako gospodarz turnieju wybiera sobie dosyć mocnych sparingpartnerów , kilka dni temu uległa Argentynie , teraz zagra z mocną Hiszpanią. Wiadomo że Hiszpania jest faworytem do zwycięstwa w tym spotkaniu , pomimo tego że obaj trenerzy mogą tutaj manewrować składem, to ekipa przyjezdnych jest zespołem lepszym praktycznie pod każdym względem, do tego wiadomo iż każde wygrane spotkania podnosi morale w zespole . Hiszpania zagra tutaj na wyjeździe i moim zdaniem to jest jedyny problem, bowiem Rosja będzie się na swoim terenie chciała pokazać. Stawiam że goście którzy grają ostatnio bardzo dobrą piłkę , stwarzają sobie mnóstwo sytuacji podbramkowych, które potrafią wykorzystać przejmą kontrolą od samego początku spotkania i to oni szybko obejmą prowadzenie a co za tym idzie zwyciężą w tym meczu, stawiam na wynik 0:1 po pierwszej połowie oraz 1:2 po końcowym gwizdku sędziego.
 
alpha 758

alpha

Użytkownik
Kursy wystawione dobrze, bo w kadrze Anglii dziś kilku młodych graczy. Brazylia pod wodzą Tite spisuje się bardzo dobrze. W eliminacjach do MŚ bilans 12-5-1 robi wrażenie, szczególnie jak weźmie się pod uwagę to jak Canarinhos spisywali się gdy trenerem był Dunga.
Oglądałem ostatnio mecz Japonia-Brazylia i powiem szczerze, że wyglądało to elegancko szczególnie w ofensywie. Dziś mają zagrać mocniejszym składem także według mnie są w stanie bez problemu zgarnąć w tym meczu 3 punkty.
 
ac1899 9K

ac1899

Użytkownik
Kursy wystawione dobrze, bo w kadrze Anglii dziś kilku młodych graczy. Brazylia pod wodzą Tite spisuje się bardzo dobrze. W eliminacjach do MŚ bilans 12-5-1 robi wrażenie, szczególnie jak weźmie się pod uwagę to jak Canarinhos spisywali się gdy trenerem był Dunga.
Oglądałem ostatnio mecz Japonia-Brazylia i powiem szczerze, że wyglądało to elegancko szczególnie w ofensywie. Dziś mają zagrać mocniejszym składem także według mnie są w stanie bez problemu zgarnąć w tym meczu 3 punkty.
Japonia : Brazylia oglądałem akurat drugą połowę i tam Japonia cisnęła cały czas Brazylię, więc tak trochę nie bardzo z tą fantastyczną grą. Tylko jeśli tak jak mówisz, Anglicy młodzieżą jak z Niemcami, to raczej będzie im ciężko coś ugrać.
 
alpha 758

alpha

Użytkownik
W pierwszej połowie gra toczyła się pod dyktando Brazylijczyków. Prowadzili 3-0 do przerwy także nie musieli się w 2 połowie jakoś szczególnie spinać.
 
W 115

werg

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Azja, Puchar Państw Zatokowych
Godzina: 15:15
Spotkanie: Oman - Bahrajn
Typ: Remis⛔
Kurs: 2.70
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Rozgrywany w Kuwejcie Puchar Państw Zatokowych wchodzi w decydującą fazę. W pierwszm meczu Oman podejmuje Bahrajn.Oman zajął pierwsze miejsce w swojej grupie w pierwszym meczu doznał porażki 0-1 z ZEA, w kolejnych dwóch pokonał 1-0 Kuwejt i 2-0 Arabię Saudyjską. Widać że ten zespół jak do tej pory gra bezkompromisowo. Bahrajn natomiast uplasował się na drugiej pozycji w swojej grupie. Zremisował w stosunku 1-1 z Katarem i Irakiem, oraz pokonał 1-0 Jemen. W przeciwieństwie do swojego dzisiejszego rywala widać że piłkarze Bahrajnu lubią dzielić się punktami ze swoimi przeciwnikami. Historia spotkań obydwu zespołów to czternaście rozegranych meczów z czego w ośmiu z nich padał wynik remisowy. W trzech ostatnich meczach trzy razy pod rząd był kompromis. Czy dzisiaj może być tak samo? Myślę, że tak, poziom tych reprezentacji jest zbliżony jest to faza play-off tego turnieju i remis jest jak najbardziej realny. Wystarczy szczęście, którego sobie i wszystkim obstawiającym życzę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom