>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Mecze towarzyskie - Międzynarodowe

sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Bośnia i Hercegowina - Senegal 2,45 Unibet ⛔
Bośnia ostatnie spotkanie wygrała z Bułgarią, a mecz można zaliczyć do wyrównanych. Obie drużyny potraktowały to spotkanie bardzo luźno. Nie wybierają się na MŚ i trenerzy poszukiwali wzmocnień do jesiennych meczy, które będą o punkty. Sądzę, że i dziś Bośnia nie wybiegnie najlepszym zespołem, a trener skupi się na wystawieniu zawodników, którzy podczas tego zgrupowania nie mieli jeszcze wielu szans na pokazanie się.
Senegal natomiast o dziwo zremisował z Uzbekistanem. Trzeba jednak wspomnieć, że w tym meczu grali zawodnicy rezerwowi. Dziś możemy się spodziewać, że na murawę od pierwszej minuty wybiegnie lepsza jedenastka Senegalu. O piłkarzach z Afryki jak i o składzie pisałem przed weekendem KLIK. Nie brakuje w nim zawodników z najlepszych lig Europy. Dziś pod znakiem zapytania pozostaje występ kapitana reprezentacji Lwów - Cheikhou Kouyate. Ma on problemy zdrowotne i nie trenuje od paru dni na zgrupowaniu. DO dyspozycji jest natomiast Koulibaly czy Mane. Spodziewam się, że dziś Senegal pokaże prawdziwą swą moc i nie przegra tego spotkania. Mecz rozegrany zostanie we Francji.
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Gruzja-Estonia
17.00
Under 2.5 kurs ok 1.5
Estonia malo traci nawet na wyjazdach,Gruzja sie co prawda rozstrzelala 4-0 z Litwa ale to by bylo na tyle uwazam.Estonia troche lepsza.Zobaczcie ich ostatnie wyniki,liczylem,ze Ormianie ich wezma w sobote ale sie skonczylo po zero.
BRAK BTS kurs takze oscylujacy w okolicy 1.5, 1.6 do rozwazenia.
Gruzja normalnie powinna to wygrac ale boje sie remisu a kurs na remis zwrot bardzo maly.
Pozdrawiam
2:0 FT ???? ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
17:50 Rosja - Francja
over 2.5 gola @ 1.83
bah


Francja jest jednym z faworytów do wygrania zbliżających się MŚ. Ostatnia porażka 2:3 jednak trenerowi jak i kibicom daje znowu wiele do myślenia. Goście na papierze są zespołem lepszym, lecz w praktyce czasami wygląda to gorzej. Spotkanie gdzie spodziewam się goli, ponieważ obie drużyny dalej popełniają sporo błędów w obronie. Rosja ma wiele do poprawy, a czasu zostało bardzo mało. Jako gospodarz nie mogą sobie pozwolić na kompromitację, dlatego Czerczesow musi jak najszybciej pobudzić zespół. Francuzi świetnie wyglądają w ataku, dlatego też o ich gole nie powinniśmy się martwić, z tyłu również powinni coś stracić.
20:45 Niemcy - Brazylia
over 2.5 gola @ 1.80
Brazylia @ 2.50
bah

Rewanż za słynne 1:7 na mundialu w Brazylii zapowiada się bardzo ciekawie. Na dodatek jest to bardzo ważny sprawdzian dla obu reprezentacji. Brazylia kilka dnia temu wygrała gładko 3:0 z Rosja, natomiast Niemcy zremisowali 1:1 z Hiszpanią. Wyczytałem, że w ekipie gospodarzy ma dziś dojść do sporych zmian w wyjściowej jedenastce, a trener Loew chce dać pole do popisu młodszym graczom. Brazylia w mega gazie, która łatwo przebrnęła przez kwalifikacje. Zespół ten nawet bez Neymara wygląda świetnie. Chciałoby się napisać, że gościom niczego nie brakuje, a zespół jest bardzo dobrze poukładany. Sam jestem ciekaw czy Tite postawi dziś na pierwsze skrzypce i dalej będzie trzymał się jednego i tego samego ustawienia.
20:45 Hiszpania - Argentyna
BTS @ 1.89
bah


Hiszpańscy kibice nie mogli sobie wyobrazić lepszego spotkania jakim jest pojedynek z Argentyna. Niestety Messi opuści kolejny mecz swojej reprezentacji i dziś nie zobaczymy go na boisku. Spodziewam się wyrównanego pojedynku, gdzie zobaczymy przynajmniej po jednej bramce dla każdej z ekip. Hiszpanie na zgrupowanie powołali sporo debiutantów i zapewne kolejni z nich dostaną dzisiaj szansę gry. Sampaoli ma pomysł na Argentynę i teraz ten pomysł trzeba wdrożyć w życie piłkarzy. Mecz zapowiada się wybornie i oby nas nie zawiódł.
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
F 47

fabrykakasiory

Użytkownik
Czechy U18 -0.5 16:00
Ukraina duze problemy kadrowe. Kontuzje/zawodnicy powołani do kadry U19 na ME/odmowa klubów na puszczenie zawodników na kadrę. Czesi bardzo mocna ekipa i do tego bardzo dobre wyniki w spotkaniach towarzyskich. Sa zawodnicy ktorzy maja doswiadczenie na poziomie U19. W sierpniu Czesi ograli Ukraincow na turnieju u siebie 3:0.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Roberto Mancini został trenerem piłkarskiej reprezentacji Włoch - poinformowała federacja na swojej stronie internetowej. Oficjalnie zaprezentowany ma być na wtorkowej konferencji prasowej we Florencji. W nowej roli zadebiutuje 28 maja, kiedy Włosi zagrają towarzysko z Arabią Saudyjską.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi

Kursy od: Fortuna

Po wczorajszych emocjach związanych z Ligą Mistrzów wracamy do spotkań reprezentacji, a tu przed niektórymi ekipa ostatnie sprawdziany przed MŚ. Spotkań jest naprawdę sporo, a więc wspólnymi siłami na pewno coś wybierzemy aby każdy z nas mógł zagrać i zarobić na to piwko na MŚ.
Zapraszam zatem do dyskusji.​
 
dietmar 248

dietmar

Użytkownik
Czy Cristiano bedzie w skladzie na mecz z Tunezja? Kurs jest 1.35 teraz do tripla by pasowal. Uwaga robie bledy - telefonu pisze
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Jak Ronaldo może być w składzie skoro w Sobotę grał w finale, no nie przesadzaj.... ????
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Towarzyskie
Spotkanie: Australia-Czechy
Typ: 1
Kurs 3.0
Buk Fortuna
Godz: 13:00
Analiza: Ciekawie zapowiada nam się spotkanie towarzyskie pomiędzy ekipami Australii oraz Czech. Gospodarze awansowali do tegorocznych mistrzostw świata goście nie mieli już tyle szczęscia , zajęli 3 pozycję w grupie i brakło im kilku punktów do tego aby znaleźć się w barażach. Australia trafiła do grupy z Francją , Peru, Danią , na pewno jest to dla nich bardzo ciężka grupa, Peru jest jak najbardziej w zasięgu jest to rywal prezentujący podobny poziom piłkarski, Dania pokazała że grać w piłkę potrafi i jak zagra swoje to Australia nie będzie miała za wiele do powiedzenia Francja natomiast jest poza zasięgiem. W tym spotkaniu na pewno trener będzie chciał jeszcze po manewrować składem i zobaczyć różne warianty, na pewno sparing partner był wybierany pod kątem ekipy Danii, ale moim zdaniem Czesi sa słabszym rywalem, aczkolwiek ich ostatnie wyniki nie były przeciez złe, bowiem notowali oni praktycznie same zwycięstwa , przegrali tylko spotkanie z Urugwajem, pokonali natomiast , San Marino, Azerbejdzan, Islandie, Katar oraz Chiny, wiem że rywale niezbyt wymagajacy oprócz Islnadii ale na pewno tutaj ekipie z kraju kangurów problem mogą sprawić. Spotkanie zostanie rozegrane na neutralnym stadionie, mój typ to wygrana Australii 2:1 po 90 minutach spotkania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecz Towarzyski
Godzina: 21:15
Spotkanie: Egipt - Kolumbia
Typ: Kolumbia
Kurs: 1,55
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Przed nami ostatnie mecze towarzyskie przed zbliżającymi się Mistrzostwami Świata. Ostatnie szlify, dogranie taktyki itd...
Mecz rozgrywany we Włoszech na stadionie Stadio Atleti Azzurri d&#39;Italia (Bergamo).

Przede wszystkim oczywistą wiadomością jest to, że w Egipcie nie zagra M. Salah z przyczyn wiadomych więc jest to spora strata dla tej ekipy. Ostatnie mecze towarzyskie pokazują, że bez tego piłkarza ich gra wygląda strasznie blado może nie tak z tyłu jak z przodu - po prostu nie ma kto strzelać i kierować grę.
W Kolumbii za to wszyscy piłkarze są gotowi do gry, oczywiście nie wiadomo czy trener wystawi najmocniejszy skład ale Kolumbia ma tylu piłkarzy światowego formatu, że nie ważne kto będzie grał z przodu to i tak będą bardzo niebezpieczni.
Moim zdaniem ekipa z Kolumbii powinna dość łatwo wygrać to spotkanie dlatego wchodzę w ten mecz.
Powodzenia
 
N 583

nikoosg123

Użytkownik
Godzina: 21:00
Spotkanie: Francja - Włochy
Typ: powyżej 1,5 gola w 1 połowie
Kurs: 2,78
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Francja gra u siebie i najlepszym składem gdyż jest to paczka która jedzie na MS. Potencjału w ofensywie co nie miara wiec liczę ze coś wpadnie już do przerwy. Włochów tez bym nie przekreślał, nowy trener i kadra dość mocna jak na ich obecne możliwości. Pewnie co niektórzy będą chcieli się pokazać nowemu kołczowi.
Typ opieram głównie na tym ze jest to mecz towarzyski, i w pierwszej połowie mamy zapewniona płynna grę, zaś w drugiej zazwyczaj oglądamy festiwal zmian. A tu trenerzy maja ich dużo więcej ( 7-8 ? ) i zazwyczaj wszystkie lecą w drugiej połowie. Dlatego stawiam na bramki już w pierwszej połowie, potencjał ofensywny obu ekip spory a dwie bramki po takim kursie warto spróbować.
No i poszło dość gładko, nawet 2,5 już pękło ✅
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Towarzyskie
Spotkanie: Austria-Niemcy
Typ: x/2
Kurs 3.95
Buk Fortuna
Godz: 18:00
Analiza: Austria w tych mistrzostwach nie zagra bowiem w grupie zajęła dopiero 4 pozycję w tym meczu na pewno też faworytem do zwycięstwa nie będą, pomimo tego iż ostatnio wygrali wszystkie 6 spotkań w których zagrali , dwa to były mecze w kwalifikacjach do Mś, a 4 były sparingami i choć wygranych z takimi ekipami jak : Mołdawia i Luksemburg nie można uznawać za sukces bo to raczej słabsze ekipy to zwycięstwa z Serbią , Urugwajem, Słowenią oraz Rosją już nie zawsze się trafiają, dlatego tez moim zdaniem Austria będzie dobrym sparing partnerem dla zespołu Niemiec, który po kapitalnych kwalifikacjach i wygraniu wszystkim 10 spotkań w grupie spuścił z tonu i teraz nie wygrał ani jednego z ostatnich 4 spotkań , co prawda rywale byli znacznie silniejsi bowiem zagrali z Brazylią, Anglią, Hiszpanią oraz Francją . Patrząc na spotkania pomiędzy tymi dwoma ekipami na pewno Austria nie ma korzystnego bilansu, obie ekipy grały ze sobą do tej pory 19 razy, aż 16 razy zespołem lepszym okazali się Niemcy. Austria wygrała tylko 2 razy i jeden raz padł podział punktów . W tym meczu moim zdaniem zobaczymy kilka bramek bo ostatnio w spotkaniach pomiędzy tymi ekipami bramki oglądaliśmy. Stawiam na wygraną gości 1:3 po końcowym gwizdku sędziego.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Towarzyskie
Spotkanie: Hiszpania-Szwajcaria
Typ: Przedział bramek 4-5
Kurs: 3.0
Bukmacher: Fortuna
Godz: 21:00
Ewentualna analiza: Kolejne towarzyskie spotkanie które postanowiłem zagrać, ekipa Hiszpanii zmierzy się ze Szwajcarią. Naturalnie gospodarze są zdecydowanym faworytem do zwycięstwa w tym spotkaniu. Hiszpania bowiem nie poniosła porażki od końca czerwca roku 2016 kiedy to uległa ekipie Włoch 0:2, od tamtej pory wygrywali lub dzielili się punktami w każdym spotkaniu, teraz również ich forma przed turniejem jest wysoka wygrana w sparingu z zespołem Argentyny 6:1 jest wynikiem niebywałym, wiem że nie ma się co sugerować jednym sparingiem, ale Hiszpania stwarza sobie sporo sytuacji podbramkowych a z takim atakiem jaki posiada ma kto te sytuację wykorzystywać, dodam jeszcze że Hiszpania w eliminacjach nie poniosła porażki, wygrała 9 spotkań i jeden raz podzieliła się punktami , straciła tylko 3 bramki, zdobyła ich aż 36, wyszła z grupy bez większych problemów. Szwajcaria natomiast zajeła 2 miejsce w grupie za ekipą Portugalii z która poniosła jedyną porażkę w turnieju , wcześniej wygrała 7 spotkań, wygrała również klasyfikację drugich miejsc z przewagą 4 punktów nad zespołem Włoch, którzy odpadli w barażach . Ja tutaj stawiam na wygraną Hiszpanii, ale myślę również iż ekipa gości strzeli tutaj co najmniej jednego gola. Mój typ na dokładny wynik to 3:1.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Towarzyskie
Spotkanie Włochy-Holandia
Typ: x
Kurs 3.37
Buk Fortuna
Godz: 20:45
Analiza: Kolejne towarzyskie spotkanie ktore ciekawie nam się zapowiada, dwie potęgi, których w tym sezonie na mistrzostwach nie zobaczymy , bowiem obie zdecydowanie nie popisały się w spotkaniach eliminacyjnych. Włosi odpadli po barażach z ekipę Szwecji , co na pewno było sporą niespodzianką, Holandia natomiast przegrała bój o 2 lokatę z zespołem Szwecji i dlatego nie znalazła się nawet w meczach barażowych. Na pewno brak tych zespołów na mistrzostwach będzie sporą stratą, ale same są sobie winne i po prostu moim zdaniem tak jedni i drudzy po prostu te eliminacje zlekceważyli, lub byli za słabi piłkarsko. Włosi w poprzednich 10 spotkaniach zanotowali zaledwie 3 zwycięstwa , 4 porażki i 3 podziały punktów, widać że jest to wynik strasznie słaby, przegrali praktycznie wszystkie spotkania ze światową czołówką , remis udało im się uzyskać tylko z Anglią, niestety jest to za mało żeby się liczyć w światowej piłce. Holandia natomiast w poprzednich 10 meczach wygrała aż 7 razy , zremisowała raz i poniosła 2 porażki. Holandia za slabo zagrała w pierwszej fazie eliminacji i zgubiła za dużo punktów, które potem cięzko było odrobić. W tym spotkaniu nie liczyłbym na wiele bramek , bowiem obie ekipy grają raczej underowo, ale myślę że 2 może 3 gole tutaj zobaczymy. Postawiłbym tez na remis oraz podział punktów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Towarzyskie
Spotkanie Rosja-Turcja
Typ: x
Kurs 3.28
Buk Fortuna
Godz: 18:00
Analiza: Towarzyskie spotkanie pomiędzy ekipami Rosji oraz Turcji, gdyby nie mistrzostwa na stadionach u tych pierwszych to Rosjan nie zobaczylibyśmy na tym Mundialu na 100%, bowiem ich wyniki były w ostatnim czasie niezwykle słabe. Gospodarze nie wygrali 6 kolejnych spotkań, dodam jeszcze że mieli wielkie problemy ze zdobywaniem bramek , najwięcej bowiem aż 3 zdołali niespodziewanie strzelić ekipie Hiszpanów , gdzie udało im się ugrać remis po 3. Rosja w swojej grupie zmierzy się z Arabią Saudyjską , Urugwajem oraz Egiptem, gra u siebie więc jest jednym z faworytów do wyjścia z grupy, na pewno łatwo im nie będzie bowiem jak wspominałem wcześniej ich poprzednie wyniki nie były dobre i nie wiadomo czy trener zdołał poukładać tą ekipę od początku. Ekipa Turcji moim zdaniem jest ciekawym rywalem, pomimo tego iż w tych mistrzostwach nie będzie dane jej zagrać, w grupie Turcy zajęli 4 pozycję , niestety zabrakło im dosyć sporo żeby się w nich pojawić, Turcy nie grali stabilnie i tracili punkty w meczach które powinni spokojnie wygrywać. W tym spotkaniu na pewno jakieś bramki zobaczymy, bowiem oba zespoły nie są znane z mocnej defensywy. Tak Rosja jak i Turcja nierzadko potrafiły tracić po 2 lub nawet więcej bramek w meczu. Ja myślę że tutaj możemy zobaczyć remis oraz podział punktów, lub minimalną wygraną zespołu Czerczesowa, stawiam na dokładny wynik 1:1 lub 2:1 dla Rosjan.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Mecze towarzyskie
Godzina: 18:00
Spotkanie: Rosja - Turcja
Typ: 1
Kurs: 2,29
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Ja tutaj próbuję iść w stronę zwycięstwa Rosjan. Jest to dla nich ostatni sprawdzian przed Mundialem i wypadałoby go wygrać aby sobie podnieść morale. Nic tak nie podnosi na duchu jak zwycięstwo, nawet w meczu towarzyskim. Rosja jako gospodarz mistrzostw potrzebuje takiego bodźca w postaci wygranej, tym bardziej, że ostatni raz wygrali 7 października w meczu z Koreą Południową 4-2. Od tamtej pory od 6 spotkań Rosjanie nie potrafią wygrać. Fakt mieli za przeciwników bardzo mocne reprezentacje, bo grali i z Brazylią i z Francją i z Argentyną i z Hiszpanią ale mieli też spotkania z Iranem czy Austrią. To jest ostatni sprawdzian, u siebie i Rosja zrobi wszystko aby pokazać społeczeństwu, że są dobrze przygotowani jako gospodarz a do tego będą chcieli się podbudować i dla nich to nie jest taki zwykły mecz towarzyski. Dla Turcji tutaj myślę wynik jest bez znaczenia ale nie dla gospodarzy.
⛔ 1-1
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka towarzyskie
Spotkanie: Belgia-Egipt
Typ: przedział bramek 4-5
Kurs: 3.20
Godz: 20:45
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Znów gramy towarzysko, tym razem postanowiłem zagrać spotkanie Belgów z zespołem Egiptu. Belgowie sa oczywiście faworytem do zwycięstwa w tym spotkaniu ze znacznie niżej notowanym rywalem. Belgowie nie ponieśli porażki w 17 kolejnych spotkaniach , zanotowali w tym czasie 12 zwycięstw oraz 5 podziałów punktów, w eliminacjach ugrali łącznie 28 punktów, zanotowali 9 wygranych oraz 1 remis , strzelili 43 bramek, stracili tylko 6 , jako jedni z pierwszych zapewnili sobie awans. Ostatnio w spotkaniach towarzyskich grywali z różnym skutkiem, wygrana z Japonią oraz Arabią oraz podziały punktów w Portugalią i Meksykiem, to nie sa aż tak rewelacyjne wyniki, tym bardziej iż były to spotkania rozgrywane na swoim stadionie. Egipt natomiast nie wygrał w 5 kolejnych spotkaniach, poniósł 2 porażki w spotkaniach z zespołami z europy i na pewno tutaj łatwo mu się grało nie będzie , bowiem Belgowie wystawili piekielnie mocny skład na ten turniej, Sam fakt iż w składzie nie znalazł się Naingolan, który był liderem Romy może mocno dziwić, faktem jest iż miał on konflikt z Martinezem, ale na pewno będzie to mocne osłabienie, nie wiadomo co z Kompanym , który leczy uraz i może się nie wyrobić z czasem. Belgowie jednak są tak mocni że moim zdaniem jutro bramki zdobędą. stawiałbym na dokładny wynik 3:1.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka towarzyskie
Spotkanie: Portugalia-Algieira
Typ: Portugalia -2.5
Kurs: 3.80
Godz: 21:15
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Portugalia w tym spotkaniu towarzyskim spotka się z zespołem Algierii, gospodarze są zdecydowanym faworytem do zwycięstwa w tym meczu. Portugalia zajęła pierwsze miejsce w grupie eliminacyjnej gdzie rywalizowała z Szwajcarią , Węgrami, Wyspami Owczymi, Łotwą oraz Andorą, wygrała 9 spotkań i poniosła jedną porażkę, dzięki zwycięstwu w ostatnim spotkaniu z ekipę Szwajcarii 2:0 to ona weszła w pierwszej pozycji , strzeliła w tych eliminacjach 32 gole straciła ich zaledwie 4, jest to bardzo dobry wynik, stracone zaledwie 0.5 gola na spotkanie. Goście natomiast nie zakwalifikowali się do Mundialu rozgrywanego na stadionach w Rosji, zdobyli w grupie z Nigerią, Zambią oraz Kamerunem zaledwie 2 punkty, zajęli ostatnią pozycję w grupie, awans zanotowała natomiast Nigeria, goście ponieśli porażki również w poprzednich 3 spotkaniach sparingowych, gospodarze natomiast od zakończenia eliminacji zagrali już 6 meczy kontrolnych, na pewno największym rozczarowaniem była porażka o:3 z ekipę Holandii, zanotowali również zwycięstwa z ekipami : Arabii Saudyjskiej oraz Egiptu i zremisowali z Belgami, USA oraz Tunezją, moim zdaniem w tym spotkaniu będą chcieli strzelić jak najwiecej bramek a wiadomo iż goście nie są najlepiej zorganizowani w grze obronnej , stawiam na wysoką wygraną gospodarzy oraz dokładny wynik 4:0 po 90 minutach tego spotkania, myślę że goście nie strzelą tutaj nawet jednej bramki.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
21:15 Portugalia - Algeria
Ronaldo gol @ 1.85
Fortuna

Portugalia rozegra dzisiaj swój ostatni mecz sparingowy przed wylotem na Mundial. Podopieczni Fernando Santosa mogą w końcu liczyć na swoją gwiazdę Ronaldo, a sam trener oznajmił, że ten zagra od pierwszych minut „Cristiano zagra od samego początku. Będziemy starali dalej się rozwijać i wyciągać wnioski z błędów popełnionych w poprzednich meczach. Ważne, żeby drużyna potrafiła sobie radzić, gdy pojawią się jakieś kontuzje”. Dla Ronaldo będzie to spotkanie aby sprawdzić swoją formę strzelecką przed MŚ, gdzie ma być liderem i być może będą to dla niego ostatnie MŚ. Okazji na pewno nie będzie brakowało, a Portugalia będzie chciała postraszyć swoich przeciwników. Kurs jak widać zachęcający do gry i pomimo, że Cristiano na koniec sezonu trochę obniżył loty, to warto spróbować.
 
Do góry Bottom