>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mega Promocja w Betsson: Zakład bez ryzyka do 150 PLN !

M 603

mariuszck

Użytkownik
Witam.
Mam pytanie odnośnie tej promocji Zakład bez ryzyka z UFC. Jeśli wpłacę 120 pln i wygram będę miał np. 250 pln na koncie to 120 normalnie mogę wypłacić a 130 będzie bonusem którym muszę obrócić przed możliwością wypłaty czy całą kwotą 250 pln muszę obrócić przed wypłatą? I tak samo jak przegram to jak zwrócą mi 120 pln to mogę je wypłacić czy muszę nimi obrócić przed wypłatą?
Jeśli wygrasz to niczym się nie martwisz. Jeśli przegrasz, dostaniesz zwrot to dopiero myślisz o obrotach itp
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 0

piterekj25

Użytkownik
Hmm... Albo wieczorem słabo kojarzę albo trochę nieprecyzyjnie Pan wytłumaczył mi to xD 120 złotych które wpłacę i nimi zagram mogę wypłacić z powrotem po skończeniu zakładu tak? Nieważne czy wygram czy przegram kasę zwróconą mogę przelać na konto? A tylko ewentualna wygraną, bonusem muszę obrócić przed wypłaceniem?
 
E 6,5K

elan96

Użytkownik
Jeśli wygrasz to niczym się nie martwisz. Jeśli przegrasz, dostaniesz zwrot to dopiero myślisz o obrotach itp

wlasnie odwrotnie :grin: wygrywasz - obracasz zyskiem 1x po kursie 1.50, przegrywasz - mozesz wyplacic
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 603

mariuszck

Użytkownik
wlasnie odwrotnie :grin: wygrywasz - obracasz zyskiem 1x po kursie 1.50, przegrywasz - mozesz wyplacic
O czym Ty mówisz?
Wpłacasz swoje 120 PLN grasz, zaznaczasz niebieskie pole. Wygrasz to kasa jest Twoj bonus Cię nie interesuje.
Przegrasz zwracają Ci kasę i dopiero to musisz obracać i się martwić.
 
E 6,5K

elan96

Użytkownik
O czym Ty mówisz?
Wpłacasz swoje 120 PLN grasz, zaznaczasz niebieskie pole. Wygrasz to kasa jest Twoj bonus Cię nie interesuje.
Przegrasz zwracają Ci kasę i dopiero to musisz obracać i się martwić.
przeczytaj jeszcze raz regulamin
 
M 603

mariuszck

Użytkownik
Ok sorka, zwracam honor.
W takim wypadku to syf, a nie promocja. Wygrać coś za swoje pieniądze i jeszcze później to obracać.
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Z jednej strony masz rację, z drugiej przecież nie kończysz kariery na tym zakładzie i prędzej czy później coś pograsz.
a czy do promocji zakladu bez ryzyka na ufc zalicza sie postawienie zakladu za srodki ktore wplace poprzez Skrill?
nie czytałem całego regulaminu, ale kiedyś korzystałem z podobnej promocji i nie miało to znaczenia.tam chyba pisze że trzeba mieć środki na koncie, i koniecznie zaznaczyć niebiesko okienko pod zakładem
 
adeqq15 3

adeqq15

Użytkownik
Mam pytanie.

Chcialbym zalozyc konto na siostre (gdyz swoje juz mam) i skorzystac z zakladu 300zl.
Tylko takie pytanie,jezeli zaloze konto na siostre a wplace z mojego konta bankowego czyli inne imie to bedzie jakis problem ? będą się sapać z betssonu ? i co z wyplata ?
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Zakladaj cebulaku, wygraj jak najwiecej, tylko po ten nie placz jak bedziesz wyplacal, ze ci konto zablokowali i ze sa zlodziejami.
 
adeqq15 3

adeqq15

Użytkownik
Zadalem normalne pytanie osobie ktora potrafi na nie odpowiedziec a nie e-napinaczowi który musi wyrazić swój ból dupy.

Moze mi ktos odpowiedziec ?
 
S 52

szopson

Użytkownik
będzie problem, jak już chcesz robić machlojki zrób to tak jak jakby konto było jej w 100%
i nie zdziw się później na BARDZO szczegółową weryfikacje (np weryfikacja telefoniczna, zdjęcie z dowodem itp)
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Moze mi ktos odpowiedziec ?
Nie kombinuj, nie warto. Wygrasz sporą gotówkę to zaczną się schody, a kobiety zawsze dokładnie sprawdzają bukmacherzy. Są inni bukmacherzy na rynku, którzy oferują dobre bonusy na start, na pewno nie masz u wszystkich kont.
 
R 35

rustin

Użytkownik
Nie rozumiem nada
1. Czy jeżeli wpłacę i obstawie 150zl, przegram to mi zwrócą na konto i mogę je wypłacić?
2. Jeżeli wpłacę i obstawie 150zl, wygram 300zl to mogę wypłacić 150zl ale drugie 150zl muszę obrócić?
 
R 35

rustin

Użytkownik
Nie rozumiem nada
1. Czy jeżeli wpłacę i obstawie 150zl, przegram to mi zwrócą na konto i mogę je wypłacić?
2. Jeżeli wpłacę i obstawie 150zl, wygram 300zl to mogę wypłacić 150zl ale drugie 150zl muszę obrócić?
 
R 35

rustin

Użytkownik
Czyli pierwsza gra jest bez ryzyka bo jak przegram to moge od razu przelać sobie na konto coś jak teraz w expekt.com?
 
Do góry Bottom