>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mega Promocja w Betsson: Zakład bez ryzyka do 150 PLN !

bobule 72

bobule

Użytkownik
dwie promki, jedna całkiem spoko, druga raczej mniej ????
1. Postaw łącznie co najmniej 30 PLN na dowolny sport i wydarzenia (przed meczem lub na żywo) w kuponach o minimalnym kursie 1,50 a odbierzesz zakład bez ryzyka na żywo na hit Ekstraklasy: Jagiellonia - Legia również o wartości 30 PLN
2. To już w sobotę, wielki mecz w Bundeslidze, więc sprawdź nasz zakład specjalny dotyczący naszych dwóch reprezentantów - &quot;Piszczek lub Lewandowski zdobędzie bramkę w meczu Dortmund - Bayern&quot;. Postaw, a za każde 100 PLN w przypadku bramki któregoś z nich zgarniesz 200 PLN
Łącznie - czyli w jednym zakładzie, czy w kilku?
 
D 0

duda-gracz

Użytkownik
Niektórzy się zastanawiają gdzie tu jest haczyk. Nie ma haczyka, kasa faktycznie wraca na konto i można ją wypłacić i każdego zachęcam do skorzystania z oferty (ale stawiajcie pełne 300 złotych). Natomiast betsson żeruje na czymś innym, na co was niniejszym uczulam - mianowicie gdy będziecie korzystać z tej promocji, to patrzcie uważnie, czy macie zaznaczoną tę promocję, gdy stawiacie zakład. Bo to jest tak zrobione, że gdy sobie robicie kupon, to zaznaczacie tę promocję, a następnie, jeśli zmienicie stawkę, czy też coś przy niej będziecie grzebać, to automatycznie ta promocja się &quot;odklikuje&quot;! A wy macie tego nie zauważyć... Chyba o to chodzi. Oczywiście ja nie spotkałem się z gestem dobrej woli, jak kolega powyżej i straciłem hajs, a moja prośba, naprawdę serdeczna i grzeczna, o anulowanie zakładu (jeszcze przed rozpoczęciem meczów) z wyjaśnieniem całej sytuacji, nie spotkała się z żadnym gestem dobrej woli, tylko z suchą odpowiedzią, że zakładu nie anulują i pomóc mi nie mogą. Oto etyka w biznesie i traktowanie klienta, jeśli chodzi o betsson. To, że jestem ślepa pała, to już inna sprawa, ale zostało to chętnie przez betsson wykorzystane, dlatego nie oskarżam ich o nic złego, a &quot;jedynie&quot; o brak etyki i cwaniactwo. To wystarczające argumenty, aby korzystać z innych bukmacherów w przyszłości.
 
S 9

sebastiano1112

Użytkownik
To prawda z tym &quot;odklikaniem&quot; zaznaczonego zakładu bez ryzyka,dwóch moich kumpli tak się nadziało,a że grali ten zakład żeby wygrać dużo bo i tak wróci stawka to 300zł stracili bo nie siadło.Teraz 150zł ale pewnie zasada ta sama,także lepiej uważać
 
A 185

adikos

Użytkownik
oczywiście że nie, wtedy wypłata na konto bankowe, nie wiem tylko jak kartę skrilla traktują przy wpłacie bo tego nie testowałem, bo jeśli nie jako skrill, a jako karte to wtedy dało by się to obejść.
 
S 0

smarek1995

Użytkownik
Otrzymałem zakład bez ryzyka na mecz Legia-Sporting za 30 zł. Wchodzę w wiadomości klikam na tą wiadomość i zaznacz graj bez ryzyka, wybieram rynek i gdzie mam mieć to niebieskie pole, bo nie widzę tego totalnie. Pozdrawiam
 
ziomek2000 849

ziomek2000

Użytkownik
Otrzymałem zakład bez ryzyka na mecz Legia-Sporting za 30 zł. Wchodzę w wiadomości klikam na tą wiadomość i zaznacz graj bez ryzyka, wybieram rynek i gdzie mam mieć to niebieskie pole, bo nie widzę tego totalnie. Pozdrawiam
To jest zakład bez ryzyka na żywo.
 
raczykk 2,6K

raczykk

Użytkownik
Orientuje się ktoś jakie dokumenty uwzgledniane są przy weryfikacji? Interesuje mnie to czy może być prawo jazdy, gdyż dowód osobisty jest nadłamany.
 
S 0

socjopata7

Użytkownik
W miniony weekend mnie betsson zrobił na balona.
Miałem przyznane dwa bonusy - zakłady na żywo bez ryzyka - Na gran derbi oraz na najlepsze ligi świat. Zagrałem gran derbi i miałem dwa niebieskie pola, aby zaznaczyć zakład bez ryzyka. Zaznaczyłem pierwsze i zagrałem. Później chciałem grać ligę francuską live i już nie było niebieskiego pola z zakładem bez ryzyka. Napisałem do betssona dwukrotnie i zero odpowiedzi.
 
M 78

michal89216

Użytkownik
W miniony weekend mnie betsson zrobił na balona.

Miałem przyznane dwa bonusy - zakłady na żywo bez ryzyka - Na gran derbi oraz na najlepsze ligi świat. Zagrałem gran derbi i miałem dwa niebieskie pola, aby zaznaczyć zakład bez ryzyka. Zaznaczyłem pierwsze i zagrałem. Później chciałem grać ligę francuską live i już nie było niebieskiego pola z zakładem bez ryzyka. Napisałem do betssona dwukrotnie i zero odpowiedzi.
Przypuszczam, że nie można mieć dwóch zakładów bez ryzyka w tym samym momencie.
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Uważajcie na nich. Też mi dali darmowy zakład, zagrałem, przegrałem czekam na zwrot i informują mnie ze nie zaznaczyłem niebieskiego pola (jestem pewien, że zaznaczyłem), ale nie idzie tego udowodnić, dlatego uważajcie. Osobiście sam teraz robię zrzut przed każdym takim zakładem.
 
S 0

socjopata7

Użytkownik
Przypuszczam, że nie można mieć dwóch zakładów bez ryzyka w tym samym momencie.
Można.
Jeden na Gran Derbi, drugi, jak co tydzień, za zagranie w środku tygodnia za minimum 30zł.
40 minut kopania się na czacie z konsultantką. Najpierw mi powiedziała, że nie zapisałem się do promocji. To jej odpisałem, że zapisuje się każdego tygodnia (właśnie, aby mi takich rzeczy nie zarzucano) mimo, że wystarczy to zrobić raz, aby do maja brać udział w promocji. Wtedy się lekko skuliła ale nie dawała za wygraną.
Zapytała się czy miałem środki na koncie, aby w ogóle grać (kabaret ???? ). To jej napisałem, że tak, a poza tym, grałem gran derbi o 16.15, a ligę francuską chciałem obstawić o 20.00 - do tej pory zwrócili mi już 15zł z gran derbi, więc środki były.
Dalej próbowała swoich sił. Poprosiła, aby przesłał jej screen wiadomości, które od nich otrzymuje. Przesłałem obie wiadomości - dot.gran derbi, jak i standardowej promocji. Nie miała już chyba narzędzi i nie wiedziała co powiedzieć, więc napisała, że się skontaktuje ze mną @.
Po godzinie dostałem @, że w związku z zaistniałą sytuacją dodają mi 15zł do mojego konta, które mogę wykorzystać na dowolne zdarzenie, a następnie muszę obrócić 1x po kursie 1,5, więc standardowo.
 
ziomek2000 849

ziomek2000

Użytkownik
W miniony weekend mnie betsson zrobił na balona.

Miałem przyznane dwa bonusy - zakłady na żywo bez ryzyka - Na gran derbi oraz na najlepsze ligi świat. Zagrałem gran derbi i miałem dwa niebieskie pola, aby zaznaczyć zakład bez ryzyka. Zaznaczyłem pierwsze i zagrałem. Później chciałem grać ligę francuską live i już nie było niebieskiego pola z zakładem bez ryzyka. Napisałem do betssona dwukrotnie i zero odpowiedzi.
Miałem to samo, po gran derbi nie miałem tego drugiego już do wybrania. W momencie stawiania live na gran derbi miałem do wyboru dwa zakłady bez ryzyka po 15 zł więc widocznie może zły się wybrało ;)

Dziś podobna sytuacja może być w meczu Wisła-Cracovia na który też mamy 15 zł. Najlepiej przed tym meczem pozbyć się już tego pierwszego zakładu bez ryzyka na innych ligach europejskich, a potem wykorzystać ten na derby Krakowa. :cool:
 
S 52

szopson

Użytkownik
Dziś podobna sytuacja może być w meczu Wisła-Cracovia na który też mamy 15 zł. Najlepiej przed tym meczem pozbyć się już tego pierwszego zakładu bez ryzyka na innych ligach europejskich, a potem wykorzystać ten na derby Krakowa. :cool:
i można to zrobić za jedne 15zł a nie 30, stawiając najpierw zakład który wejdzie albo nie bo i tak mamy wtedy 15zł bez obrot
 
Do góry Bottom