>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mega Promocja w Oddsring - 100% do 111PLN przy pierwszej wpłacie + bonus 600PLN!

al_capone 29K

al_capone

Gangster
MEGA Promocja w OddsRing





Forum.bukmacherskie.com i OddsRing przedstawiająâ€Ś

DWA BONUSY PRZY JEDNEJ WPŁACIE!

1. PODWOJENIE PIERWSZEGO DEPOZYTU - 111PLN
2. BONUS POWITALNY - 600PLN


600PLN + 111PLN przy pierwszej wpłacie!

Nie znajdziesz takiej oferty u konkurencji!

Co dla Ciebie mamy?

Bonus od Pierwszej Wpłaty 200% do 600 PLN oraz (lub)
Podwojenie pierwszego depozytu 100% do 111PLN



Tylko na forum.bukmacherskie.com masz szansę na podwójną promocję powitalną w OddsRing!
Załóż konto w OddsRing podając kod bonusowy bonus111 aby natychmiast podwoić wartość pierwszego depozytu - nawet do 111zł!

Poniżej krótka instrukcja korzystania z promocji: (zalecamy wyczyścić ciasteczka (pliki cookies) z przeglądarki)

1. Zarejestruj się w OddsRing ze specjalnego linku, który upoważnia do otrzymania bonusu oraz koniecznie wpisz kod bonusu: bonus111)

=&gt; Kliknij i zarejestruj konto tutaj &lt;=


====&gt; UNIKALNA PROMOCJA w OddsRing &lt;====
&gt;&gt;&gt;&gt;&gt; Kliknij i zarejestruj konto tutaj &lt;&lt;&lt;&lt;&lt;


2. Dokonaj depozytu

3. Napisz na ades [email protected] przed postawieniem pierwszego zakładu, a OddsRing podwoi twój pierwszy depozyt - aż do 111zł!



Nie zwlekaj!! &gt;&gt; ZAREJESTRUJ SIE JUŻ DZISIAJ!! &lt;&lt;

Zasady:
- bonus jest dopisywany do 48 godzin od wysłania maila.
- promocja obowiązuje tylko na pierwszy depozyt złożony w OddsRing
- bonus to 100% pierwszego depozytu do kwoty 111zł (np. Twój pierwszy depozyt to 50zł - otrzymasz bonus 50zł, Twój pierwszy depozyt to 200zł - otrzymamy bonus w wysokości 111zł)- promocja trwa do 21.08.2016
- przed wypłatą należy łączną kwotę depozytu i bonusu obrócić 10 razy po kursie min 1.75 oddając min. 10 zakładów. W przypadku zakładów akumulowanych - każdy z kursów składowych na kuponie akumulowanym musi wynosić mi. 1.5
- promocja przeznaczona tylko dla osób, które zarejestrują się ze specjalnego linku za pośrednictwem strony forum.bukmacherskie.com i przy rejestracji wpiszą kod bonusowy bonus111
- bonus może być dopisany wyłącznie przed postawieniem pierwszego zakładu
- OddsRing zastrzega sobie prawo do odmowy przyznania klientowi bonusu w wypadkach, gdy OddsRing ma podstawy sądzić, że w przeszłości klient nadużywał, lub obecnie nadużywa systemu promocji, np. zakładając kilka kont
- Użytkownicy kont muszą mieć ukończone 18 lat.
- Bonus jest dostępny w wersji mobilnej i stacjonarnej. Obowiązują te same warunki i zasady.
- Ta oferta jest dostępna jeden raz na użytkownika, adres, IP lub gospodarstwo domowe. OddsRing stosuje ścisłą zasadę „jeden użytkownik - jedno konto&quot; i stosuje szereg własnych środków bezpieczeństwa, aby wyegzekwować przestrzeganie powyższej zasady.
- oprócz specjalnego bonusu nadal będziesz kwalifikował się do udziału w standardowej ofercie powitalnej OddsRing - 200% do 600zł
- rejestracje i zgłoszenia wysłane po zakończeniu promocji nie będą uprawniały do otrzymania bonusu

Promocja 200% do 600PLN

W OddsRing, zawsze wypłacamy pełną kwotę bonusu powitalnego, bez żadnych haczyków. Ile bonusu otrzymasz: 200% od pierwszego depozytu do kwoty 600 zł, dla kont prowadzonych w złotówkach.
Jak otrzymasz bonus: bonus zostaje wypłacony na konto gracza automatycznie w momencie uzyskania wymaganej liczby punktów bonusowych. Twój bonus jest gotowy do wypłaty natychmiast!
W jaki sposób uwalniasz bonus: kwota bonusu wyrażona w zł x 8.33 - kwotę bonusu oraz liczbę wymaganych punktów bonusowych sprawdź w kalkulatorze po prawej stronie. Otrzymujesz 1 punkt bonusowy za każde 3 zł wygrane lub przegrane. Każdy postawiony przez Ciebie zakład powoduje, że coraz bliżej jesteś wypłaty swojego bonusu. Bez względu na kurs oraz bez względu na to, czy Twój kupon jest wygrany czy przegrany.
&lt;table width=&quot;100%&quot; cellspacing=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;2&quot; border=&quot;0&quot;&gt; &lt;tbody&gt;&lt;tr&gt; &lt;td style=&quot;vertical-align: top;&quot;&gt;

  • Przykład 1:
  • Dokonałeś depozytu w wysokości 100 zł
  • Kwota bonusu = 2 x 100 = 200 zł
  • Potrzebujesz zdobyć 200 x 8.33 = 1666 punktów bonusowych
  • Oddajesz zakład za 30 zł po kursie 1.5, wygrywasz 15 zł -&gt; otrzymujesz 5 punktów bonusowych
  • Oddajesz zakład za 30 zł i przegrywasz -&gt; otrzymujesz 10 punktów bonusowych
  • Zdobywasz wymagane 1500 punktów bonusowych → otrzymujesz 200 zł bonusu.



  • Przykład 2:
  • Dokonałeś depozytu w wysokości 300 zł
  • Kwota bonusu = 2 x 300 = 600 zł
  • Potrzebujesz zdobyć 600 x 8.33 = 5000 punktów bonusowych
  • Oddajesz zakład za 50 zł po kursie 1.4, wygrywasz 20 zł -&gt; otrzymujesz 6.66 punktów bonusowych
  • Oddajesz zakład za 50 zł i przegrywasz -&gt; otrzymujesz 16.66 punktów bonusowych
  • Zdobywasz wymagane 5000 punktów bonusowych → otrzymujesz 600 zł bonusu.

&lt;/td&gt; &lt;td align=&quot;center&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt; Nie ma żadnych ograniczeń czasowych na uwolnienie bonusu, zarządzasz swoimi środkami tak, jak chcesz. Możesz dokonywać wypłat i ponownych wpłat w dowolnym momencie. Uzbierane punkty bonusowe nie tracą swojej ważności.

KLIKNIJ i zarejestruj się na www.OddsRing.com

Zbierasz punkty za każdy postawiony zakład. Uczestniczysz w programie lojalnościowym automatycznie od momentu rejestracji konta.
Punkty zebrane do uwolnienia bonusu powitalnego wliczają się do programu lojalnościowego. W momencie osiągnięcia wymaganego progu punktów, możesz je wymienić na nagrody bądź gotówkę.

Więcej informacji na stronie OddsRing
 
L 0

luki1161

Użytkownik
Witam.
Mam pytanie do osób, które już miały styczność z bukmacherem.
Do jakiego innego buka Oddsring ma podobne (takie same kursy), żeby można było się wspomóc surebetami?
 
A 205

amindada

Użytkownik
Tylko w leonbets nie mogą się rejestrować Polacy.
Nie mogą, ale jak wpiszesz inny kraj to nie będzie problemów ???? ja przy rejestracji podałem Portugalie , pare razy wypłaciłem i zażądali dokumenty + zdjęcie dowodu przy twarzy - weryfikacja zaliczona i gram tam czasem jak są dobre kursy.
Plusem jest wypłata po 2 minutach na e-portfele 24/7
 
golicbuki 123

golicbuki

Użytkownik
Ja mam konto i na oddsring i leonbet i w leonbets mam wpisane normalnie POLSKA, tylko że zakładałem tam już kilka lat temu, ale wpłacam i wypłacam normalnie żadnych problemów
 
shingper 563

shingper

Użytkownik
Amindada super rada, Tobie może przeszło ale innym niekoniecznie, szczególnie jak ktoś wygra większą kwotę. Później pretensje, że buk oszukał ;)
golićBUKI jak ktoś wcześniej zakładał konta to może grać, nowych rejestracji z PL nie akceptują bo po to powstał oddsring.
 
A 205

amindada

Użytkownik
Amindada super rada, Tobie może przeszło ale innym niekoniecznie, szczególnie jak ktoś wygra większą kwotę. Później pretensje, że buk oszukał ;)

golićBUKI jak ktoś wcześniej zakładał konta to może grać, nowych rejestracji z PL nie akceptują bo po to powstał oddsring.
Nie wziąłem od nich żadnego bonusa, a pierwsze pare transakcji było na małe kwoty, weryfikację przeszedłem i zaczalem tam grać - głównie ze wzgledu na ekspresowe wypłaty 24/h. Łacznie od roku wypłaciłem od nich prawie 100 k ( depozyt jednak 106 tys ) więc nie mam powodów do obaw. Ogólnie oferta jest kiepska. Teraz jeszcze zlikwidowali gry Netentu wiec nie gram tyle co kiedyś.
 
A 205

amindada

Użytkownik
Leonbets ma gry netentu , ale jak chce zagrać w konkrteną gre to na okineku pop-up zamiast gry wyświetla sie komunikat &quot;country restricted&quot;
 
O 0

ogien

Użytkownik
W przypadku bonusu 200% - tę kwotę (do 600zł) otrzymujemy od razu do gry czy dopiero po tym jak zbierzemy odpowiednią ilość ringów?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Start Premier League

Już w ten weekend angielska Premier League wraca go gry! Sezon rozpocznie spotkanie beniaminka Hull City z zeszłorocznym mistrzem i nowym klubem Barosza Kapustki - Leichester City. Jednak zdaniem OddsRing prawdziwym hitem pierwszej kolejki będzie mecz pomiędzy Arsenalem Londyn, a FC Liverpool, dlatego właśnie na to spotkanie przygotowali specjalny bonus!

Jak to działa:

1. Postaw dowolny zakład po kursie min. 2.0 na mecz Arsenal - Liverpool w OddsRing.
2. Jeśli Twój pierwszy zakład postawiony na ten mecz okaże się przegrany, będziesz mógł otrzymać bonus w wysokości 50% jego stawki do 50 zł.
3. Aby otrzymać bonus napisz do OddsRing na adres [email protected] w ciągu 24 godzin od rozliczenia zakładu, a oni dopiszą odpowiednią kwotę do Twojego konta gracza.

Dokładny regulamin i warunki na stronie OddsRing
 
lucek 250

lucek

Użytkownik
Jakie ograniczenie czasowe bonusu111 - bo o drugim napisane ze brak ograniczenia, a pierwszy - skoro regulamin tutejszy nic nie mowi - nie ma?
 
czoker 106,7K

czoker

Użytkownik
Poza tym oddsring daje odgórnie limity na każde wydarzenie i każdy kurs, nawet nie będąc zalogowanym widać pod każdym kursem kwotę jaką bukmacher przyjmuje, skoro pojawiło sie 300zł to znaczy że po prostu tyle przyjmują na dane wydarzenie na konkretny kurs. W mniejszych rynkach to u nich normalna kwota limitu.
Nie masz racji ???? Dają limity personalne. Najniższy - 10 złotych na wszystko, bez względu na dyscyplinę sportu.
 
golicbuki 123

golicbuki

Użytkownik
ja po pierwszej wpłacie 300 zl nie robiłem wiecej depozytów i po pół roku kwota moich zakładów zbliża się do 30.000, dostałem już bonus 600zł startowy i punkty zbliżają sie jużdo nastepnego bonusa za 10tys oringów, korzystam z każdej możliwej promocji (nie ma ich za wiele are pare razy po 100 zł było i pare mniejszych, mój stan konta przekroczył 6000 (nie robiłem wypłat póki co) i jakoś żadnych limitów mi nie zakładają,
Kwota maksymalnego zakładu jest konkretnie napisana przy kursie i czasem są to sumy po kilka-kilkanaście tysięcy a nie 300 zł, zazwyczaj 800 choć na mało &quot;chodliwe&quot; ligi zdarza sie i 300 , fakt czasem wyskakuje dziwna sprawa że jest napisane przy kursie 800 a jak klikne to na kuponie wyskakuje max 300 ale ale nie zdarza sie to za często.
Tak więc uważam że co do tego limitowania przez oddsring to nie co sie przejmować, bo skoro ja swoje 600 rozmnożyłem 10 krotnie i dalej moge grać normalnie to chyba jest to dobry buk i toleruje nawet sporo wygrywających graczy jak pinnacle.
Druga sprawa że po postawieniu zakłądu za kwotę maksymalną najczęściej można dalej robić zakład nastęny na to samo z tą samą kwotą, te maksimum jest po to żeby nagle nie wpłynęło za dużo stawek na jedną stronę wydarzenia i jak kilka osób walnie maksimum to buk zmieni kurs na słabszy jednocześnie podwyższając w przeciwną stronę co &quot;zwabi&quot; różnych poszukiwaczy surebetów czy innych ryzykantów i zaraz buk nabije sobie troche stawek na zakładach w przeciwną strone,
Choć wydaje sie że jak kursy mocno spadają i na wszystkich stronach typerskich jakis zakład jest jako &quot;prawie pewniak&quot; to buk mocno ryzykuje i jest stratny jak typ wejdzie, nic bardziej mylnego, dużo graczy stawia też zakłady w drugą strone , ryzykanci lubiący duże kursy, grający progresją, surebetowcy i inni specjaliści od &quot;tradingu&quot; co wcześniej &quot;kupili&quot; zakład w drugą strone i czekali na wzrost kursu typu przeciwnego, lub gdy jest okazja żeby na bieżąco &quot;sprzedać&quot; na giełdzie typ który zbyt szybko podskoczył u buka.
Tak więc zazwyczaj na każdy wygrywający zakłąd przypada jakiś inny przegrany i buk wypłaca wygraną z pieniedzy innych graczy co obstawili w drugą stronę przy okazji zarabiając jakąś prowizję dla siebie im ta prowizja jest mniejsza tym szybciej buk musi reagować na to ile zakładów do nich wpływa i w którą stronę
Te limity to są tylko po to żeby jednorazowo nie wskoczyło za dużo stawek na jedną stronę zakładu i buk zdążył zareagować obniżając kurs
Fakt te obniżanie kursu troche wkurza w oddsring, bo często sie zdarza że po kliknięciu &quot;odśwież&quot; i upewnieniu że kurs sie nie zmienił, za sekundę klikam &quot;akceptuj&quot; kupon i nagle info &quot;kurs został zmieniony&quot; czego nie widziałem w innych bukach , kursy spadają PO złożeniu zakładu, chyba że akurat spadną &quot;w trakcie&quot; pomiędzy wybraniem typu a wpisaniem kwoty jak sie za długo człowiek zastanawia i w międzyczasie inni gracze postawią za dużo na ten sam typ ale w oddsring to nieraz wybiore typ, wpisze kwote, klikam odśwież , kurs bez amian, za minute znów odśwież dalej bez zmian, natychmiast klikna akceptuj a tu nagle &quot;kurs został zmieniony czy chcesz zaakceptować?
Prawda jest taka że kursy u nich są bardzo szybko zmieniające się i jak za dużo zakłądów jest w jedną stronę (jak w pinnacle i marathonbet, i choć na bardzo popularne wydarzenia mają stopę zwrotu dochodzącą do 99% czyli wiecej niż w pinnacle marathon i 1xbet nie porównując do BaHu czy betclica gdzie czesto stopa jest poniżej 90% czyli że przykładowo przy 90% obstawiając jednocześnie proporcjonalnymi stawkami wszystkie strony zdarzenia (przez różnych graczy) z kwoty postawionej na wygrane buk przeznacza 90% a 10% zostaje dla niego,
W kwestii kursów też oddsring jest najczęściej bezkonkurencyjny, przecież samo wybranie dobrego typu nie wystarczy chyba że ktoś sobie jednorazowo chce spontanicznie postawić, dużą sume, wygrać i wypłacić to ok zarobek mniejszy czy wiekszy i tak jest zarobkiem ale obstawiając na dłuższą metę TE SAME zakłady w jakimś popularnym ale zachłannym buku z kursami np 1,5 gdy jednocześnie w oddsring, pinnacle czy 1xbet jest to samo z kursem 1,7 w pierwszym przypadku doprowadzimy sie do bankructwa a z dobrymi kursami wyjdziemy na plus
Dobra troche sie rozpisałem, sorki, pewnie i tak większość nie zrozumie połowy tekstu ale polecam dla tych co nie rozumieją części postanowią skrytykować jakiś fragment zamiast pisać głupie komentarze to odpuścić sobie całę te granie bo obstawianie zakłądów to ma sens jak sie wygrywa wiecej niż przegrywa w każdym kolejnym okresie czasu a nie raz wygrywasz troche a potem przegrywasz kilka razy wiecej i znów czekasz ażdo nastepnej wypłąty żębo sobie POGRAĆ,
Jak sie nie zna podstaw całego tego biznesu z bukmacherką to zamiast marnować kase i grać tylko żeby grać to lepiej wydać na jakieś inne przyjemności, niż wtapiać kase w błoto, choć z drugiej strony jak jest alternatywa żeby kase przepić to na dłuższą mete lepiej przegrać to przynajmniej wątroba będzie zdrowsza ????
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Urzekła mnie Twoja historia tylko po co miałem pisać o limitach skoro nikt o to nie pytał? Temat dotyczy promocji, bonusów i zagadnień z nimi pochodnych.

Poza tym oddsring daje odgórnie limity na każde wydarzenie i każdy kurs, nawet nie będąc zalogowanym widać pod każdym kursem kwotę jaką bukmacher przyjmuje, skoro pojawiło sie 300zł to znaczy że po prostu tyle przyjmują na dane wydarzenie na konkretny kurs. W mniejszych rynkach to u nich normalna kwota limitu.
Mylisz sie kolego ja mam 300zl limit na kazda dyscypline...Kiedys bylo tak ze moglem np zagrac na bayern za 800zl to gralem 300+300+200 a teraz juz to zlikwidowali i 300 max...Tak sprawa wyglada w temacie i tyle...
 
Do góry Bottom