>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Meksyk 2017

Status
Zamknięty.
crabro 411

crabro

Użytkownik
Monterrey 4 miejsce w tabeli ostatnie ich mecze ( 3 zwyciestwa remis i porazka bramki 15:10 zgromadzili 16 punktow do lidera Tijuany traca tylko 1 punkt wiec mysle ze zwyciestwo poprawi ich miejsce w tabeli lecz do lidera 1 punkt traca takze Pachuca i Guadalajara a Monterrey pokonal Pachuce u siebie 1:0 wiec beda sie starali wygrac to spotkanie.
Atlas 6 w tabeli z 14 punktami i bramki 12:10 wiec beda sie starali tez odniesc sukces lecz mysle ze Monterrey grajac u siebie jest w stanie wygrac to spotkanie.
moge sie jednak mylic :-|
warto wiec zagrac
pozd.i powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Była chwila przerwy - ale pora nadrobić zaległości, więc zapraszam na 10 kolejkę Clausury. Dla przypomnienia sytuacja w lidze:

i to co nas czeka w najbliższej kolejce:

Ja osobiście na pewno coś dodam. Mam na oku standardowo mecz UNAM oraz zastanawiam się nad Monterrey... może coś jeszcze. Może Wy macie jakieś pomysły? Zapraszam do wpisów.​
 
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Tak jak obiecałem - pora na moje typy na tą kolejkę:

-

Santos Laguna - Monterrey (2:2)

ov2,5+bts - @1,9 - forbet ✅
Sam mecz bardzo ciężki do typowania 1x2. Ale ja tutaj widzę potencjał na gole. Santos w 6 meczach na własnym stadionie ma bilans bramkowy 10:5 (mecze 4-2-0). Monterrey w 5 wyjazdach ma bilans 6:8 (mecze 1-2-2). Gospodarze w ostatnich meczach co prawda odnieśli 2 zwycięstwa po 1:0 z Pachucą (8 w lidze, gole 11:11) i Queretaro (12 w lidze, bramki 16:17), ale wcześniej zremisowali 1:1 z Tijuaną i przegrali 2:1 z UNAM. Dziś przyjeżdża zespół z 3 miejsca w tabeli, który w ostatnim meczu pewnie pokonał Chiapas 4:1 (wcześniejszą porażkę 1:0 z Americą biorę jako wypadek przy pracy). Monterrey może na wyjazdach nie jest tak groźne jak u siebie, ale liczę, że powalczy a tym samym coś strzeli, a to natomiast wymusi otwartą grę gospodarzy i otworzy worek z bramkami.
-

America - Necaxa (1:0)

1 - @1,65 - forbet ✅
Po zadyszce dzisiejszych gospodarzy z początku sezonu nie ma już śladu. Ostatnie 3 mecze ligowe to remis 0:0 z Tijuaną, i wygrane 1:0 z Monterrey i 2:3 z UNAM. Goście to ligowy ogon. Od czasu do czasu sprawiają niespodziankę, ale głównie remisują (z zespołami z środka tabeli) lub przegrywają (z czołówką). Dziś grają z czołówką więc nie wychodzi nic innego jak 3 pkt na koncie Americi - a te 3 pkty są bardzo potrzebne w walce o czołową ósemkę.
-

Atlas - UNAM Pumas (1:1)
bts - @1,55 - forbet ✅
Tutaj naprawdę jednym zdaniem. UNAM podrażnione porażką z Tolucą 1:0. Porażką na którą nie zasługiwali bo tak naprawdę mieli przewagę i prowadzili grę. Nie wierzę, żeby dwa razy pod rząd mieli takiego pecha w wykończeniu akcji. Na bank coś strzelą. Atlas u siebie też gra mocno ofensywnie. To mi wystarcza do postawienia, że w tym meczu oba zespoły strzelą bramkę.
 
mch91 261

mch91

Użytkownik
Witam
Wiem, że po raz kolejny zadaje jedno i to samo pytanie, ale czasami zastanawiam się czy buki podpuszczają tymi kursami czy dają po prostu takie promocje. Ostatnio dostaliśmy promocje w postaci Banfield u siebie po kursie 2.1 a teraz przeglądam tak sobie najbliższą kolejkę Ligi Meksykańskiej i zaciekawił mnie kurs na Toluce z Cruz Azul. Gospodarze po porażce Guadalajary mogą im odskoczyć na 4 pkt a kurs na nich to 2.25 więc trochę duży zwłaszcza, że są oni liderem tabeli a zespół Cruz Azul zajmuje dopiero 16 miejsce.
Czy może mi ktoś coś szybko powiedzieć o ewentualnych absencjach czy innych możliwych powodach tak wysokiego kursu na gospodarzy?
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
ja tylko powiem na podstawie ostatniego meczu z Pumami... Gol mega fartowny - raczej prezent od UNAM i 90% czasu później obrona. Powiem nie zachwycili i wygrali na mega farcie.. pewnie to spowodowało podbitkę kursu... ale czy aż o tyle? powiem szczerze, że to dużo. Z takim kursem - typ warty ryzyka - z Banfield odpuściłem.
 
mch91 261

mch91

Użytkownik
Tak jak pisał majekx... Toluca rozegrała bardzo słaby mecz z Pumami gdzie oddala jeden celny strzał na bramkę, ale mimo tego wygrali mecz. Ja i tak zagrałem na gospodarzy ponieważ co by nie mówić wygrali 3 mecze z rzędu a grają z drużyną z dołu tabeli. Myślę, ze tak wysoki kurs może być również spowodowany bezpośrednimi meczami między oboma klubami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Za nami zaległa 10 kolejka. Coś mi wygląda, że Toluca się wypaliła, dlatego w najbliższej kolejce warto pomyśleć o stawianiu przeciw nim.
A już w najbliższy weekend zapraszam na kolejkę numer 14.

Bardzo ciekawie zapowiada się spotkanie UANL - UNAL, do tego dochodzi typ przeciw Toluce oraz mecz Americi, która wreszcie wrzuciła wyższy bieg. Jednym słowem jest co wybierać i co obstawiać. Zapraszam.​
 
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Dziś szybki typ bo czasu niewiele:

America - Queretaro (1:0)
1 - @1,7 - forbet ✅
Wg mnie jeden z &#39;pewniaków&#39; tej ligi - oczywiście słowo &#39;pewniak&#39; należy brać przez pryzmat tej ligi. America wrzuciła wyższy bieg i kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa. America goni czołówkę.. i robi to skutecznie bo gdy czołówka gubi pkty - to ostatnie 5 meczy na własnym stadionie gospodarze zakończyli bz straty gola i tylko z jednym remisem. Ostatnie 5 meczy wyjazdowych Queretaro natomiast wygląda tak: 1-2-2, bramki 6:7.
 
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Najbliższy weekend to 15 kolejka Clausury.. oto rozkład spotkań:

Niewątpliwie hit kolejki to spotkanie Tijuany (2) i Toluci (1), poza tym ciekawie zapowiada się mecz Monterrey z Tigrez, oraz Americi z Santosem Laguną... także jest co typować, jest co komentować - zapraszam.​
 
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
pierwszy i główny typ na tą kolejkę:
-

UNAM - Veracruz (0:2)
1 - @1,6 - unibet ⛔

\\edit: szkoda zachodu z UNAM... to nie Veracruz było tak słabe - to UNAM grało jak by pierwszy raz stanęli na murawie... Zero pomysłu, zero zaangażowania, zero umiejętności. W następnej kolejce trzeba będzie pomyśleć o grze przeciwko obu ww zespołom.


Ostatnie mecze Pum to wyniki zdecydowanie poniżej możliwości - wyjazdowa porażka 4:0 z UANL, wyjazdowy remis z Atlasem 1:1 i domowa porażka z Tolucą 1:0. Ten mecz to świetna okazja na odwrócenie karty, wygraną na własnym stadionie i powrót do top 8 - dające prawo gry w PO.
Przeciwnikiem UNAM jest zespół Veracruz - 14 zespół ligi z 15 pkt - 5-0-9, bramki 11:19. Jednak Veracruz to zespół własnego boiska - w 7 meczach wyjazdowych nie zdobył ani jednego pktu i strzelił tylko 1 bramkę - 0-0-7, bramki 1:12. Dla gospodarzy to idealny przeciwnik, który zapewne będzie murował bramkę i nie pozwoli sobie na otwartą grę.

dodatkowo za drobne dodaję dzisiejsze spotkanie:
Tijuana - Toluca (2:0)
1 - @2,2 - unibet ✅
Typ ze względu na styl gry Toluci. Ich ostatnie mecze to bardzo szczęśliwa wygrana z UNAM 1:0, porażka 2:0 z Cruz Azul (15 pozycja w lidze), 1:1 u siebie z Monterrey. To nie wygląda za dobrze - zwłaszcza, że gospodarze to wicelider w tabeli, który dodatkowo jest w formie. Ostatni mecze to wygrana wyjazdowa 2:1 z Chiapas (3 w lidze), wygrana wyjazdowa 1:0 z Queretaro (13 w lidze), oraz remis u siebie z Club Americą (0:0).
Ogólnie mecz zapowiada się na wyrównany i zacięty, ale liczę tutaj na wsparcie publiczności, oraz aktualną formę gdzie zespół gospodarzy wygląda zwyczajnie lepiej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Zapraszam na przedostatnią kolejkę Clausury w Meksyku. Na początek przypomnienie tabeli:

Oraz lista czekających nas spotkań (za forbet):

Jak widać ciągle duża grupa drużyn ma szanse na PO, więc zapowiada się naprawdę emocjonująca kolejka (najlepiej pokazują to kursy).
Moje pierwsze przemyślenia (?) - gra przeciwko UNAM (fatalnie wyglądali w ostatnich meczach), gra w kierunki Monterrey i Americi. Ale będę pewniejszy i miał ciut więcej informacji - podam je.
A co Wy myślicie?​
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Tiburones z Veracruz wciąż bez remisu, więc typ za Monterrey, z czysto statystycznego punktu widzenia bezpiecznie jest oprzeć o DNB, nawet jeśli merytorycznie uznamy, że aspekty piłkarskie są po stronie gości.
 
mch91 261

mch91

Użytkownik
Club America - Atlas
Typy: Gospodarze, kurs: 1,85
Gospodarze+under 3,5 kurs: 2,65
Wynik I polowy (0:0), kurs: 3.10
Połowa z większą ilości bramek (II), kurs: 2,1


Dwa razy pisałem analize i dwa razy... przepadła, ale zacznę jeszcze raz. Club America i Atlas walczą o awans do play-off. Ale na początek trochę statystyk... Club America ostatnio ma bardzo dobry okres, odniesli kilka bardzo ważnych zwycięst i mimo ostaniej porażki z Santa Laguna zajmują 6 miejsce w lidze ze stratą tylko 4 pkt do lidera. U siebie America ma doskonały bilans ponieważ w 6 spotkaniach, 5 razy wygrali i zanotowali tylko jeden remis z bilansem bramkowym 6-0. Co do Atalas jest to na prawdę solidna drużyna, która nie traci głupio punktów a sami również potrafią napsuć krwi najlepszym drużynom. Ich bilans w spotkaniach wyjazdowych to 2-2-3 a bramki to 8-10. Jeśli chodzi o dwa pierwsze typy to jestem zdania, że America wygra ten mecz i dzięki temu zapewni sobie awans do play-off. Co do ilości bramke to patrząc na mecze obu drużyn to w 6 meczach u siebie America, 6 grała na under 3,5 a Atlas w 7 meczach wyjazadowych 5 razy grał na ten sam under. Czyli jak widzimy w tym meczu nie spodziewam sie wielu goli a co za tym idzie przy tak dobrze zorganizowanych drużynach uważam, że żadna z nich nie zaryzykuje i otworzy się od pierwszych minut ponieważ raczej będą czekały na jakiś błąd przeciwnika (stąd mój typ na 0-0 do przerwy). A ostani typ wynika bezpośrednio z tego co pisałem wczesniej dlatego uważam, że bramki będą padały dopiero w drugiej połowie tego spotkania.

Jeśli ktoś ma jakieś informacje lub wątpliwości co do typów to zapraszam do dyskusji;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
ja delikatnie celuje w typ:
-

Chiapas - Santos Laguna (2:2)
2 - @2,2 - iforbet ⛔
Santos walczy cały czas o PO.. a wyjazdowe remisy z Atlasem i Tijuaną naprawdę dobrze wróżą. Do tego dochodzi wygrana z Club America na własnym stadionie w ostatnim meczu. Widać bardzo mocno walczą o top 8. A teraz przeciwnikiem Santosu Laguna będzie zespół z 17 miejsca - 4-3-8, bramki 15:26. Zespół, który w ostatnich 5 meczach zdobył 2 pkty z zespołami, które też o nic już nie walczą. Nie wróży to nic dobrego gospodarzą, a kurs zachęca do pogrania w stronę gości.
 
crabro 411

crabro

Użytkownik
witam ????
na dzis 19:00
Tuluca : Qeretaro typ 1 kurs 1,65 za 200 zl ⛔????
totolotek.pl
Tuluca zajmuje 4 pozycje w tabeli z 26 punktami ( 8-2-5 ) bramki 16:18
po ostatnim wyjazdowym przegranym 2:0 meczu z Tijuana ( lider tabeli )
pora na rechabilitacje.Mysle ze zwyciestwo ze slaba Qeretara 16 w tabeli jest pewne.
Qeretara dorobek ( 4-4-7 ) bramki 18-21.Po 4 porazkach z rzedu i remisie w ostatnim spotkaniu u siebie z Chiapas nie jest w stanie odniesc sukcesu ,tym bardziej ze jest to mecz wyjazdowy.
pozd. i powodzenia
no i lipa Tuluca polegla 1:2 ???? mimo przewagi i nie strzelonym karnym w 85 minucie przez Naelsona
mecz obwitowal w duza ilosc fauli w sumie 31
Tuluca powinna wygrac ale nie potrafili wykozystac paru bramkowych sytuacji no moja kasa sie zmniejszyla o 200 :zoltakartka:
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Tuluca : Qeretaro typ 1 kurs 1,65 za 200 zl
oj tutaj bym nie szalał ze stawką... Toluca gra fatalnie (ostatnie 4 mecze), co więcej mają już zapewniony awans do PO... Jak dla mnie mecz bardzo ryzykowny i nie warty kursu @1,65... koło @1,8 - @1,9 bym się zastanawiał.
Jedyny argument to mecz przed własną publicznością, ale czy będą w stanie coś ustrzelić atakując na autobus w bramce jaki zapewne postawi Queretaro?.. ja osobiście nie ufam napastnikom gospodarzy. Osobiście idę tutaj w kierunku underów:
Ostatni mecze Queretaro to pechowy remis 2:2 (stracony gol w 88&#39;) ale wcześniej to porażki 1:0 z Club America, Tijuaną i Santosem Laguną. Między tymi meczami jeszcze porażka z Atlasem 4:1 (ale Atlas to atak dużo mocniejszy niż Tuluci)
un2,5 - @1,9 - forbet ⛔
un2,5+nobts - @2,3 - forbet ⛔

\\edit - pomysł dobry - gorsze wykonanie
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Copa Mexico (Apertura)
Godzina: 01:55
Spotkanie: Santos Laguna - Chivas Guadalajara
Typ: 1
Kurs: 1,70
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Próbuję tego spotkania w rozgrywkach o puchar Meksyku. Próbuję tutaj pograć na gospodarzy, bo ich rywal zespół Chivas ma teraz bardzo trudny harmonogram spotkań i trener w tym meczu swoim podstawowym graczom da odpocząć. Dla gości będzie to 4 spotkanie w ciągu 9 dni a przed nimi kolejne mecze co 3 dni ! Ich grafik wygląda tak:

Jak widać bardzo pracowity okres ma teraz ten zespół i nie da się we wszystkich tych spotkaniach grać swoim najmocniejszym składem, bo piłkarze padną jak muchy. Dzisiaj trener da odpocząć większości podstawowych graczy i to jest szansa dla zespołu Santos Laguna, który nie ma takiego problemu. Zespół gospodarzy wprawdzie grał swój mecz ligowy też 3 dni temu ale wcześniej miał dłuższą przerwę i później też będzie miał dużo więcej czasu na regenerację i kolejne spotkania. Idę tutaj w stronę zwycięstwa Santosu Laguna. Gospodarze dzisiaj zagrają w swoim najmocniejszym składzie. Więcej o składach itd. można poczytać pod poniższym linkiem:
http://laguna.multimedios.com/deportes/liga-mx/chivas-manda-las-fuerzas-basicas-para-enfrentar-santos-laguna
✅ 2-0
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom