>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

(Men) Australian Open 2018 - turniej główny (15.01-28.01.2018)

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Federer 1.12 sts.pl
Uważam że to pewniak i lokata w jednej osobie. Tenis męski jest bardzo nędzny, nie ma czego oglądać, mecze wywołują u mnie odruch wymiotny i rozwolnienie za jednym razem. Wstyd aby Federer ciągle był najlepszy a reszta dawno spuchla. Ten Chung przyfarcil, jest żółty i Federer powinien go połknąć w całości Żółtek wie, że gra z Masterem tenisa i z szatni nie wyjdzie. Fedex pewnie do przysłowiowego jaja wygra, ale ja gram za 10 tys i taki zysk mi wystarczy
Elo
1.12*0.88*10000PLN=9856PLN
Naprawdę?
Grasz na stratę 144PLN, bądź 10000PLN. Kompletny bezsens ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Chung @ 6,1 Fortuna
Jak mawiał A. Einstein &quot;Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to właśnie robi&quot;. To idealnie pasuje do młodego. Idzie jak burza, nie miał respektu dla swojego idola Novaka to nie będzie miał dla Federera. Fizjologi się nie oszuka i to tylko kwestia najbliższych miesięcy gdy Federer będzie dostawał od młokosów regularnie ( już dostawał o Zvereva). Myślę, że może to stać się to na AO 2018. Federer będzie się musiał nagimnastykować by zdobywać punkty i to odbije się na jego serwisie. Gdy ten argument Koreańczyk wytrąci Szwajcarowi to mecz będzie szedł po jego myśli.
 
miles87 63

miles87

Użytkownik
Jasne że &quot;stary Fedex &quot; jest tu faworytem. Wielce prwdopodobna jest również jego wygrana. Lecz ja value widzę w typie na over gemowy. Fedex to nie Nadal i woli mecze kończyć szybciej, ale jest kilka bardzo istotnych czynników ze względu na które kilka miedziaków położę na overze gemowym. Przedewszystkim koreańczyk gra o finał. Determinacja i mobilizacja będzie maksymalna, a uwieżcie w rożnice kulturowe. To nie Kyrgios który psychologicznie by się spalił. Koreańczyk będzie tu bardzo skupiony i jestem pewny że zagra super mecz, walcząc o każdą piłkę. Bardzo ważnym elementem jest poruszanie się na korcie. Hyeon Chung jest bardzo szybkim i zwinnym zawodnikiem może nawet momentami &quot;zabiegać&quot; mistrza. Im dłużej mecz będzie trwał tym gorzej dla Fedexa, ale czuje że Hyeon Chung w walce o finał AO godnie się zaprezeuntuje.
over 35,5 - 1.84 UNIBET
over 3,5 seta - 1.93 UNIBET
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
CHung - Federer
Chung 3:2 15.00
Chung 3:1 17.00
unibet
Te dwa bety wkładam w kilka kuponów za bardzo drobne!!Bo kto bogatemu zabroni spać w kaloszach.
Mówię od razu że jaki kolwiek inny wynik niż 3:0 dla Rogera bedzie dla mnie dużą i mocno pożądaną niespodzianką.Zwłaszcza że nudzą mnie już strasznie te mecze Rogera w których nic się nie dzieje jak ten ostatni z Berdychem.Coś się tam zadziało w pierwszym secie , w końcówce Berdych miał seta w kieszeni i jak zwykle spier,,,,,
Poza wszystkimi argumentami jakie padły jest jeszcze dodatkowy argumęt na korzyść Rogera a mianowicie fakt że nigdy ze sobą nie Grali!!!Chung z róznymi wyżej notowanymi rywalami z reguły każdy nastęny mecz grywał lepiej.Z Nadalem , ze Zverevem i Isnerem których ostatnio ograł z Rogerem zagra bez doświadczen z poprzedniego meczu bo ten jest Pierwszy.
Roger ostatnio w wywiadzie po meczu z Berdychem powiedział że nie grał nigdy z Chungiem i nawet nie ogladał żadnego jego meczu.I wcale mnie to nie dziwi myślę że to tak jak nie namówisz prostytutki na seks po pracy , albo nie namówisz listonosz na spacer , myślę że ostatnie na co Rogerowi chce się tracić czas to ogladanie meczy tenisowych zwłaszcza tych tenisistów których nie mósi.Myślę że ten ostatni mecz Chunga i przed ostatni z Novakiem obejrzy jakieś fragmenty mocno przyśpieszając i zatrzymując się tylko przy kluczowych fragmentach.
Wydaje mi się że podejdzie do Chunga jak do meczu Janowicza w Rzymie.W wywiadzie przed meczem wyrażał się o Janowiczu w samych superlatywach , że ma świetny serwis , ze znakomicie czyta grę i gra skróty i że jest jednym z najlepiej poruszających się po korcie z grona bardzo wysokich zawodników i że czeka go na pewno bardzo trudny mecz.
Pełna kulturka , kurtuazja , dyplomacja i poprawność polityczna.Założe się że do Janowicza doszło co o nim powiedział Roger!
Po czym za kilkanaście minut zaczął się mecz.Po losowaniu Roger wybrał serwis i grał bardzo wyrównany mecz z Janowiczem do stanu 5:4 dla Rogera i do tego momentu był to bardzo dobry z obu stron i wyrównany mecz po czym w 10-tym gemie przy serwisie Janowicza Roger uderzył we wszystkie miękkie punkty Jerzego zdobył z duża łatwością kilka punktów z rzędu i przełamał na 6:4 .Czemu to zrobił dopiero przy stanie 5:4???
Ano dlatego żeby przeciwnik nie miał szansy powrotu do seta i żeby serwować jako pierwszy w secie drugim.
To mi się tak lekko skojarzyło z pojedynkiem Wołodyjowskiego i Kmicica w każdym razie Janowiczowi w tym 10-tym gemie mina zrzedła wyraźnie(ździwko mu pykło , mine miał po sedballu podobną jak Olbrychski w filmie po słowach podnieś)
W drugim secie Janowicz wziął się za robotę na gema , po czym Roger znowu z dużą lekkością go przełamał
bodajże w czwartym gemie i uciekł na 3:1 i 4:1 i znowu grał sobie Roger spokojnie chyba nawet za spokojnie
bo gdzieś tam w końcówce seta Janowicz odrobił przełamanie jakimś nadludzkim wysiłkiem i zrobiło się 6:6.
Roger oczywiście niczym się nie przejął i w Tiebreacku znowu wyciągnął kilka innym numerów ze swego pokaźnego arsenału oczywiście takich które dla Janowicza były zaskakujące , których nie zagrał wcześniej w meczu i skończyło się 7:6 (7:2).
I myślę że plan na Chunga Roger ma podobny na pierwsze dwa sety.
Piszę o tym bo oglądałem wtedy transmisje z tego meczu na ekranie telewizora w lokalu bukmachera LADBROES w UK i chyba chciałem obstawiać poniżej 9.5 gema w secie pierwszym w takiej maszynie do obstawiania online (gdzieś na początku seta )ale na szczęście pewien mój znajomy który ma już siwe włosy i ponad 60lat na karku powiedział mi nie bądź głupi !!!!! przełamie go dopiero w 10 tym gemie!!!!!!
i okazało się że miał rację.Notabene ten mój znajomy obstawia głównie wyścigi koni , WTA i siatkówkę kobiet.
Piszę o tym bo zapamiętałem tą lekcję i potem wielokrotnie widziałem jak Roger powielał ten schemat z róznymi przeciwnikami nie tylko takimi młokosami jak Janowicz z róznymi.
To numer Rogera stary jak świat , myslę że pewnie nawet starszy niż sam Roger a mimo to ciągle ktoś się na niego nabiera .Dwa mecze temu niejaki Fucsovits pierwszy set 4:5 dla Rogera przełamanie i 0:1 w setach.
Wracając do dzisiejszego meczu zastanawiam się czy Chung zna ten trik i myslę że raczej zna bo sam go od dawna stosuje ale czy ma pomysł jak się przed tym obronić?Pewnie ma ale miec pomysł a go zrealizować to dwie różne sprawy.Na pewno w sztabie Chunga i wśród kolegów w turze nie brakuje kolegów , trenerów tych kolegów itp itd którzy dają wiele róznych dobrych , cennych i nie zawodnych rad i pomysłów ..są wylewni i klepą Chunga po ramieniu(Notabene wcale nie wszyscy tak bardzo kochają Rogera w tym turze jak by nam się mogło zdawać , wygrana Chunga z Djoko też ucieszyła wiele osób)
Ile to warte????
zazwyczaj funta kłaków nie warte!!!!.Przed meczem Berdych - Federer Willander w eurosporcie też mówił do tej pani blondynki jak powinien zagrać Berdych żeby pokonać Rogera-i mówił same madre rzeczy , agresywnie , trzymać serwiś , zaatakować drugie podanie bla , bla bla Berdych nawet posłuchał nawet miałem przez chwile wrażenie że Berdych ugra pierwszego seta .Jak się skończyło wszyscy wiemy.
Wracając do samego Chunga ten chłopak nie miał 18 lat jak go wrzucałem do dubla po 1,5 i 1,4 i lał wszystkci 30 latków w Chelengerach .Potem już w ATP nie było tak kolorowo .Ale bywały przebłyski zwłaszcza to 7:6 , 7:6 7:6 z Wawrinką na US Open.Jeśli 3 sezony temu zrobił taki wynik z Wawrinką dzisiaj taki wynik z Rogerem wcale by mnie nie zdziwił.Potem pamiętam dwa dobre mecze Chunga n Nadalem w Barcelonie 7:6 (1)6:2
w Paryżu 7:5 , 6:3 i ten mecz w Paryżu był chyba lepszy.Tem mecz ze Zverevem ostatnio wyciągniety ze stanu 2:1 a w ostatnim secie 6:0 .Isner , Djokovic .
Ostatni mecz Chunga z Sandgrenem był słaby ale panowie byli obaj sparaliżowani stawką do tego do tangatrzeba dwojga.Mecz z Nowakiem był dobry , bo serb też grał znakomicie .Dzisiaj Roger na pewno dotrzyma kroku w tańcu tego jestem pewien.
Na Djokovica Chung miał pomysł ale na Rogera raczej nie zadziała granie w srodek kortu:))
Nie wiem co może na Rogera zadziałać ale wydaje mi się że trzeba mu zburzyć plan i rozstrzygnąć na swoją korzyść pierwszego seta najlepeij przy stanie 5:4 :)))))
wtedy dla Chunga może otworzyć się furtka z napisem Ćień Nadzieii.
Notabene w 2015 roku z Australian Open wyrzucił Rogera Seppi i zaczął od wygrania pierwszego seta 6:4.:)))
No dobra za cenę butelki wódki pogram na singlach 3:2 i 3:1 dla koreańczyka na singlach .
Jak to wejdzie to upije się dzisiaj kolo południa w końcu mam wakacje.A jak nie wejdzie to najwyżej wogule nie będe pił na wakacjach(to krótkie wakacje w obu wypadkach wygrywam:)
Czego wszystkim życzę:)
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Ludzie, czyscie powariowali.
Chyba skopiuje sobie te cudowne &quot;analizy&quot; w strone Chunga.
Inwancji wam nie brakuje, ile to trzeba pofantazjowac i ponaginac rzeczywistosc.
Moze Fedek straci seta, ale to tez bardzo watpliwe.
Jak, jak ten Koreaniec ma wygrac? Czym?
Fedek na starosc stal sie graczem kompletnym, nawet za Ljubicica nauczyl sie odbijac z bekhendu.
Juz nawet tam nie ma dziury. Kazde uderzenie z prawej strony jest atakujace, Chunga bedziemy widziec najwiecej biegajacego poza kortem. Wszystko zalezy od Fedka, czy to bedzie lekcja tenisa, czy raczej surowa lekcja tenisa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
forehand39 574

forehand39

Użytkownik
Popieram zdania ludzi którzy uważają, że Federer da &quot;lekcje tenisa&quot; koreanczykowi. Nie widze argumentów przemawiajacych za mlodszym z Panów. Wasze analizy dotyczące &quot;super Chunga&quot; są mocno naciągane, grzecznie mówiąc..
To że pokonał Djokovica to jedno, ale ważniejsze jest to w jakiej dyspozycji jest Novak a w jakiej Roger, według mnie są to zupełnie dwa inne światy. Tak jak ktoś wyżej wspomniał &quot;stary&quot; Federer stał się graczem kompletnym i jego uderzenia zarówno z lewej jak i prawej strony sa agresywne, głębokie no i oczywiście serwis dalej na wysokim procencie skuteczności. Moim zdaniem warto myśleć o finale Roger vs Cilic czy Chorwat będzie w stanie zagrozić Szwajcarowi ? Zobaczymy z jakiej strony pokaże się dzisiaj &quot;stary mistrz&quot;. Myślę, że bedzie chciał grac krótkie wymiany aby nie wchodzić z Chungiem w zbyt długa wymiane ciosów.
 
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
Ja pójdę krok do przodu bo uważam, że jutro Federer wchodzi do finału. Powiedzcie mi proszę czy Cilic jest w stanie powalczyć z Federerem? Nie ukrywam, że mam pograny WIN Ferdka w turnieju stąd moje pytanie. Cilica widziałem chwilę z Nadalem i tyle, z tym , że Nadal już wtedy &quot;kulał&quot;....
Obecnie na WIN Federera przed meczem półfinałowym masz kurs 1,4 na Federera. Buki się znają na swojej robocie. Jeśli nie będzie kontuzji Cilić nie będzie w stanie zagrozić, nie mówiąc o Koreańczyku. Szwajcarska maszyna do wygrywania, w tym sezonie straciła bodajże 1 seta na 24 rozegrane i to jeszcze po tie breaku.
 
alpha 758

alpha

Użytkownik
1.12*0.88*10000PLN=9856PLN
Naprawdę?
Grasz na stratę 144PLN, bądź 10000PLN. Kompletny bezsens ????
Nie widzisz, że to jakiś troll? Po samym nicku już go można trzasnąć.
Co do meczu Fed-Chung to ja osobiście gram zwycięstwo Koreańca w 1 secie. Opieram się tu głównie na tym co widziałem w meczu z Berdychem gdzie Szwajcar do wymiany zdań z sędzią był jakiś niemrawy. Myślę, że Chung wjedzie bez kompleksów na pełnej od początku a czym dłużej w mecz to Roger będzie przejmował kontrolę.

Chung 1 set
@3.50 fortuna
Federer 3-1 @ 3.43
 
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
Federer 1.12 sts.pl
Uważam że to pewniak i lokata w jednej osobie. Tenis męski jest bardzo nędzny, nie ma czego oglądać, mecze wywołują u mnie odruch wymiotny i rozwolnienie za jednym razem. Wstyd aby Federer ciągle był najlepszy a reszta dawno spuchla. Ten Chung przyfarcil, jest żółty i Federer powinien go połknąć w całości Żółtek wie, że gra z Masterem tenisa i z szatni nie wyjdzie. Fedex pewnie do przysłowiowego jaja wygra, ale ja gram za 10 tys i taki zysk mi wystarczy
Pewnie gościu zrobił sobie jaja, ale ogólnie jest to lokata oprocentowana 1,44% na jeden dzień i tyle (powiedzmy w piramidzie, gdzie można stracić kasę). Tak też się gra. Przed laty (2002 może 2003) takim meczem ze zdecydowanie lepszym kursem był Puchar Świata Real Madryt - Olimpia Asuncion po kursie około 1,6-1,7. Real wygrał chyba 2:0 a widziałem poważne kwoty grane na nich, no ale kurs zdecydowanie wyższy był. Tutaj Chung pokonał Novaka mając w każdym z setów przewagę przełamania i za każdym razem tracił ją. Z Rogerem takie granie nie przejdzie. Jest jeszcze za słaby lub raczej Federer jest za mocny na niego. Rogerowi mógł przeszkodzić tylko Rafa teraz to jedynie kontuzja Szwajcara może przeszkodzić mu w zwycięstwie. Ja sam gram 3:0 dla Szwajcara po kursie 2,01 (wczoraj wieczorem) ale nie za wielką kasę bo Rogerowi wystarczy też 3:1 ???? .
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Fyrdek -8.5 asów 1.75 forbet ZWROT niestety 9-1 przy kreczu , po 3 setach byloby 15-1...
W mara -12.5 po 2.00 wuec potezne value a ruscy przez caly turniej o niebo lepiej wystawiaja linie na ststystyki ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
artekk19 133

artekk19

Użytkownik
Chung - Federer ▶ ZWROT (krecz Chung&#39;a - na szczęście, bo zawodnicy &quot;realizowali&quot; inny )
ov 141,5 min @ 1,72 Unibet ( scenariusz )
Mecze Federera na AO to 138, 124, 121, 118 oraz 101 (min) wszystkie 3 setowe.
Mecze Chung&#39;a to; 156, 204, 205, 119 oraz 49 (min), ten ostatni to krecz z M. Zverev&#39;em.
204 min trwał mecz 3 setowy z Djokoviczem. Jeżeli Chung utrzyma poziom i koncentracje jak w meczu z Djoko, to nawet przy 3 setach ma szanse na pokrycie over&#39;a minut. Federer często zaczyna ospale, a dodatkowo zauważyłem, że jak ma przewagę to potrafi bawić się z rywalami jak kot z myszką, co na pewno nie skraca seta/meczu. Liczę na pokaz ze strony Federera i koncentracje ze strony Chung&#39;a.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Chung H. - Federer R.
Chung H. +2,5 sets ::: 1,87 ::: 3/3
Chung H. ::: 6,00 ::: 1/3
Uczeń zagra z mistrzem. Federer na US Open w 1 rundzie zagrał 5 setów z młodym Tiafoe, następna runda to 5 setówka z Youzhnym. Wcześniej przed tym turniejem w finale przegrał gładko 2:0 z młokosem Zverevem w kanadyjskim Mastersie.
Półfinały często są bardziej zacięte niż same finały i w tym też upatruję się niespodzianki. Co by nie mówić to za Federerem stoi na pewno doświadczenie, z nie jednego pieca już jadł chleb, ale po drugiej stronie siatki czekał będzie młody, ambitny Chung. Tak szczerze to moim zdaniem największym jego atutem jest tutaj zwinność i szybkość w poruszaniu się po korcie.
Wynik: Chung krecz
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
No niestety, w momencie kiedy już koreańczyk miał Fedexa na widelcu musiał poddać mecz. Federrer ewidentnie już słabł w oczach, wyrzucał piłki poza kort, a emocje sięgały zenitu. Koreańczyk skreczował bo wiedział że nie da rady zagrać w finale więc wolał odpuścić Federrerowi.
Kontuzja kitajca, czy co tam się wydarzyło?
Jestem w pracy i tylko z doskoku patrzyłem.
 
B 167

borys30

Użytkownik
Federer R. (-1.5 )- Cilic M. typ 1 @1.45
Cilicia tu jedynie ratuje serwis który może da mu 1 seta ale to max co może osiągnąć. Roger jest zawodnikiem kompletnym jednym z lepszych w historii tenisa potrafi kilka razy w dłuższych wymianach zmienić styl jej prowadzenia. Cilic niestety ale się w pewnym momencie zagotuje zapowiada się jednostronne widowisko.
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Witam fanów tenisa.
Noi cóż został ostatni mecz do zagrania,może najpierw podziękowania dla wszystkich co trzy &quot;wersy&quot; w temacie wrzucili,postów było dużo to na pewno na plus chociaż &quot;wycieczek osobistych&quot; za dużo,ale co tam niektórym się kopułki gotują i zapominają co mają na celu posty ano może przypomnę &quot;żeby buki ogolić&quot;.
Roger Federer-Marin Cilić
Oprócz wielkiej trójki tylko Stas i Marin przybił Wielkiego Szlema,ostatni finał Marina bardzo nieudany dla niego,ciężko powiedzieć dlaczego,może kontuzja może psycha,kursy wystawione przez buki uważam na prawidłowe i niech teraz każdy decyduje co chce pograć.
Rozum i logika to typ Roger Federer -1,5 seta
Suprais i brawura - Marin Cilic win lub over 3,5 seta lub over ok.40 gemów-
Wniosek nasuwa mi się jeden i dłużej mecz będzie trwał tym będą wzrastać szanse Chorwata.Jak będzie zobaczymy,do zobaczenia na następnym wielkim szlemie bo uważam ,że tylko te turnieje są godne uwagi i gry.Najmniej wałków itp.itd noi gra do 3 wygranych setów,to jest to.
Pozdrawiam i życzę samych wygranych.
 
delanoff 339

delanoff

Użytkownik
Ja się nie zgodzę z tym, że tylko szlemy są warte uwagi i gry. No bo weźmy tegoroczne AO, na palcach jednej ręki mogę policzyć mecze, które się oglądało z przyjemnością. Półfinały to męka dla oczu, swoją drogą szkoda, że na ta chwile tak mało jest nowej krwii w męskim tenisie na poziomie topu, grającej na tyle odważnie żeby móc coś zagrozić, a biorąc pod uwagę tyle kontuzji wśród liderów to nawet nie ma okazji podziwiać ich pojedynków. Był Edmund z dużymi umiejętnościami na Cilicia ale głowa nie wytrzymała. Chung również miał wiele argumentow po swojej stronie, jednak wątpię że przyczyną tak słabej gry od poczatku była stopa, przez co potem się poddał, wiec ponownie presja gry z Rogerem wziela górę.
Nie wiem jak wy, ale ja więcej fajnych pojedynków widziałem w głupich 250-tkach przed AO niż w samym wielkim szlemie. Pod względem stawiania również zauważyłem prawidłowość, że na szlemie mniej zarabiam niż w zwykłym tourze, bo częściej zdarzają się takie asy pokroju Edmunda, Chunga czy Sandgrena którzy grają tenis życia i obijają topke rankingu. Takie moje subiektywne przemyslenia ;)
 
B 31

bushido

Użytkownik
Bo prawda jest taka, że największym skandalem jest granie do zwycięskich 3 setów na szelmach.
To jest największy absurd światowego tenisa. Gdyby zmniejszyli ilość setów uwierz, że poziom by wzrósł.
Rzadko kogo stać na korcie aby grać na najwyższym poziomie przez tyle czasu. Więc wygląda to tak, że duża część setów jest grana na stojąco.Te słowa wypowiadali gracze i trenerzy to nie jest mój wymysł.
A co do finału.. no cóż czyżby Federer znów bez straty tak jak na Wimbledonie? Wszystko na to wskazuje,
znowu jako przeciwnik Cilić i tylko pytanie czy znowu Chorwat będzie płakał.
I nie zgodze się z tym, że im dłużej będzie trwał mecz tym szanse będą wzrastać u Cilicia, przypomne zeszłoroczny finał i 5 set z Nadalem a szwajcar pykał jak młodzieniaszek.
Szwajcar wykręca na starość kosmiczne liczby, pokonać go mogą jedynie 2 rzeczy: kontuzja i Nadal(ale tylko na mączce)
 
G 0

grzesiek9000

Użytkownik
A co do finału.. no cóż czyżby Federer znów bez straty tak jak na Wimbledonie? Wszystko na to wskazuje,
znowu jako przeciwnik Cilić i tylko pytanie czy znowu Chorwat będzie płakał.
I nie zgodze się z tym, że im dłużej będzie trwał mecz tym szanse będą wzrastać u Cilicia, przypomne zeszłoroczny finał i 5 set z Nadalem a szwajcar pykał jak młodzieniaszek.
Szwajcar wykręca na starość kosmiczne liczby, pokonać go mogą jedynie 2 rzeczy: kontuzja i Nadal(ale tylko na mączce)
Zgadzam się w 100%. Fizycznie Federer wytrzyma na bank. Jedno to mało czasu spędzone na korcie w tej edycji AO, co więcej w zeszłym roku przed 5 setówką z Nadalem w finale,grał we wcześniejszych rundach 5 setów z Nishikorim i Wawrinka . W tej edycji dotychczas nie stracił żadnego, dlatego śmieszą mnie głosy że Federer gra gorzej niż przed rokiem. Moim zdaniem Federer gra na tym turnieju bardzo ekonomicznie i jeśli sytuacja w finale będzie tego wymagać, wzniesie się na szczyt swoich możliwości.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Nie spodziewalem sie tego po Rogerze.. 36 lat a On ??? bije i mlodziakow i starych wyjadaczy.. Pokazcie mi drugiego takiego kozaka, oprocz Rafy ;) Final weźmie Roger i znow schemat : Rafa, ROger, Djokvic,czasem Murray, STan utrzymany a po jednym szlemie Delpotro i Cilic .. Ogolem ta pierwsza trojka a po nich Murray i STan to piatka Best of Rest.
No i dodam,ze French Open pewnie dla Rafy ;) Wimbledon znow Roger ?? a w US moze w koncu nowa twarz wygra na zakonczenie roku ;)
French Open rok temu w wykonaniu hiszpana to byla miazga , chyba kazdy mecz po 3:0.
Federer wygra i over 38,5 gema. 2.45 fortuna.
Do jednej bramki final mam nadzieje ze nie bedzie. 3:1 Roger i kurs ponad 2 ;) powodzenia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom