>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

(Men) Australian Open 2018 - turniej główny (15.01-28.01.2018)

Status
Zamknięty.
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Ahh te bzdurne teorie ze im dluzej tym szanse Cilica wzrastaja. Cilica stac na rownorzedny pojedynek tylko i wyoacznie w 1 secie. Jesli go wygra moze byc roznie ale i tak Fyrdek to wyciagnie jak nie 3-1 to w deciderze 3-2. Oby nie szybkie 3-0 jak polfinaly czy ostatni ich final..
Cilic 1 set / Fyrdek mecz 5.50 totolotek bez podatku piatek
 
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
Federer R. (-1.5 )- Cilic M. typ 1 @1.45
Cilicia tu jedynie ratuje serwis który może da mu 1 seta ale to max co może osiągnąć. Roger jest zawodnikiem kompletnym jednym z lepszych w historii tenisa potrafi kilka razy w dłuższych wymianach zmienić styl jej prowadzenia. Cilic niestety ale się w pewnym momencie zagotuje zapowiada się jednostronne widowisko.
To jest jeden z rozsądnych typów na ten mecz i też daję lekki hc -1,5 seta w stronę Szwajcara po kursie 1,40 w fortunie. Federer nie da szans Chorwatowi, ale jest jeszcze szansa, iż w którymś z setów będzie wyrównana walka.
 
Tenis by Dawid 858,7K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Wracam na chwilę po latach absencji ;)
Federer R. – Cilic M.
Typ 1:
powyżej 3,5 seta ✅✅✅
Kurs: 1,74
Typ 2: Cilic powyżej 1,5 przełamania ✅✅✅
Kurs: 1,57
Typ 3: powyżej 147,5 minuty meczu ✅✅✅
Kurs: 1,85
Bukmacher: lvbet
Wielki finał Australian Open, gdzie wystąpi wielki faworyt i obrońca tytułu Roger Federer oraz Marin Cilic dla którego będzie to pierwszy finał w Melbourne, ale ma już na koncie szlema (US Open 2014). Będzie to także rewanż za ubiegłoroczny Wimbledon, gdzie Roger wygrał cały turniej bez straty seta pokonując w finale właśnie Marina. Jeśli teraz Roger wygra bez straty seta to powtórzy ten wyczyn, lecz wcale tak nie musi być i stawiam, że Szwajcarowi wcale łatwo nie będzie. Chorwat rozgrywa znakomity turniej, lecz w starciu z Nadalem pomogła trochę kontuzja Hiszpana, który wygrywał już 2-1, ale dalej już nie mógł biegać i skreczował w piątym secie. Wcześniej ograł dość pewnie Pospisila, Harrisona, Bustę oraz w półfinale zmęczonego już Edmunda, który za bardzo się nie postawił. Największy problem zarazem i wielkie szczęście miał z Nadalem. Federer bez niespodzianek przechodzi kolejne rundy, a wszystkie mecze wygrał 3-0 (oprócz ostatniego, którego nie dokończył rywal). Z drugiej strony rywali nie miał zbyt wymagających, bo zaczął od Bedene, który póki co jeszcze nic nie pokazał w tym sezonie. Następnie ograł Struffa i Gasqueta, na którego posiada patent, później Fucsovicsa z małymi problemami oraz Berdycha, który przegrał ponownie sam ze sobą i nie zdołał wygrać pierwszego seta mimo prowadzenia 5-2 i dwóch piłek setowych (kto wie jak ten mecz by się potoczył, gdyby Czech wygrał pierwszą partię). Roger gra bardzo dobry tenis i ponowne 3-0 nie będzie na pewno niespodzianką, lecz turniej jest pełen niespodzianek (podobnie jak ostatnie US Open). Roger pewnie nie zagrał jeszcze żadnego meczu na pełnych obrotach, więc ciężko go racjonalnie przeanalizować, ale z taką grą jak obecnie na pewno jest do ugryzienia, lecz potrzeba mocnej głowy oraz pewnego podania, które posiada Cilic. Roger miał spore problemy w pierwszym secie z Berdychem czy nawet Fucsovicsem, więc ze skutecznym i bojowo nastawionym Chorwatem może być momentami ciężko. Największa zaleta Marina to oczywiście serwis i jego skuteczność, ponieważ jeśli trafia pierwszym podaniem to wygrywa zdecydowaną większość akcji (75-90%), lecz problem pojawia się, gdy trzeba grać po drugim podaniu, bo czasem zdarza się podwójny błąd, a akcji po trafionym drugim serwisie wygrywa średnio około 50%, czasem nawet poniżej. Marin prawdopodobnie będzie ryzykował drugim podaniem, więc jest spore prawdopodobieństwo na DF. Na plus, że raczej nie będzie chciał grać długich akcji, podobnie jak Roger, więc fizycznie powinien wytrzymać. Marin będzie musiał szukać gry na forehand i zagrywać oczywiście jak najwięcej na backhand Rogera. Myślę, że znajdzie się kilka okazji na przełamanie dla Chorwata, który nie będzie miał na sobie wielkiej presji i musi zagrać na luzie, aby coś tutaj osiągnąć (w ostatnich spotkaniach Marin tych okazji nie miał, ale liczę na zmianę także pod tym względem). Roger broni tytułu i liczę, że może nie zagrać całego spotkania na równym, wysokim poziomie (może w końcu pojawi się moment kryzysu). Panowie zagrali ze sobą aż dziewięć razy i tylko raz wygrał Cilic i to właśnie na wygranym US Open 2014. Pięć z ośmiu starć Roger wygrał do zera, lecz ostatni ich pojedynek skończył się 2-1 dla Szwajcara w finałach sezonu w listopadzie i Marin wygrał pierwszego seta. Trzeba podkreślać, że Roger z głębi kortu wygrywa tylko około 40% akcji, za to wchodząc w kort aż 75%. Czysto statystycznie Roger musi w końcu stracić seta, więc warto grać chociażby pod same przełamanie tej serii. Jeśli chodzi o przełamania to Berdych przełamał Rogera dwa razy, Gasquet oraz Struff przełamali po razie, a Bedene, Fucsovics i Chung ani razu – mam nadzieję, że dziś Cilic powtórzy chociażby wynik Berdycha, a na pewno stać go na to, bo jest lepszym zawodnikiem, choć bilans mają podobnie niekorzystny. Ten mecz jest świetną okazją na przełamanie złego bilansu dla Marina – na pewno w tej dyspozycji stać go na walkę i chociaż seta.
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Federer - Cilic
Typ: Marin Cilic wygra i najwiecej asów .
kurs 7.00
buk wiliamhill
Za te dwie butelki wódki co dostałem zwrotu za mecz Rogera z Chungiem.
Przede wszystkim bardzo mi się podobał finał pań .Miałem 4 kupony z wygranymi pozycjami a zwycięstwo Karoliny było jako ostatnie zdarzenie.Po głębszym namyśle stwierdziłem że jednak wygra Halep.
Na szczęśie (czy nieszczęście jak kto woli ubezpieczyłem wszystko po 3.25 po pierwszym secie)
miała trudniejsze przeciwniczki , i powoli konsekwętnie dochodziła do zwycięstwa w każdym meczu , z Kerber z Pliskową od 0:3 w pierwszym secie z Davis przegrała pierwszego seta a Karolinę Woźniacką dogoniła w pierwszym secie , potem przegrała Tiebreacka a potem przegoniła ją na 4:3 w secie decydujacym .
Pamiętam że po tym gemie w statystykach pojedynczych piłek wyszła pierwszy raz w meczu na prowadzenie o 1 pojedynczy punkt.I wtedy już byłem pewien że zrobiłem dobrze że się ubezpieczyłem , byłem pewien że Halep już nie wypóści zwycięstwa w meczu.I nagle Karolina wygrywa 3 gemy z rzędu.Zobaczyłem coś takiego co ostatnio widziałem u Karoliny w ostatnim gemie wygranego meczu finałowego z Venus na Mastersie w Singapurze.
KAROLINA NAGLE WESZŁA ZE SWOIM TENISEM 2 LEVELE WYŻEJ !Coś jak Michael Jordan w końcówce meczu koszykarskiego , albo Maradona w paru akcjach na mundialu 86 koleś nagle na kilkadziesiąt sekund wchodził 2 poziomy wyżej niż najwyższy poziom zawodowej piłki .
Ostatni gem meczu z Venus , Karolina zagrała magicznie zwłaszcza ostatnią piłkę meczu !!!i dzisja 3 ostatnie gemy to samo.
Cilic też czasem wchodził 1 , 2 levele wyżej na US open 2014 na pewno .
W pierwszym meczu Australian Open 2017 też wszedł nagle 1 level wyżej.Dobrze pamietam go wtopiłem troszchę kasy.:)Grał z Janowiczem i jak to w takiej sytuacji na zwyciestwo Janowicza był dobry kurs coś koło 5.5 6 więc zagrałem za jakieś 5 euro coś koło tego .No i Janowicz wygrał dość łatwo 2 sety to było rano i ja po tych dwóch setach poszedłem do pracy myśląc że już jest pozamiatane i oczywiście DEBIL nie ubezpieczyłem się a była dobra okazja na ubezpieczenie!Następne 3 sety wygrał Cilic dosyć gładko 6:2 6:2 6:3
Po 2:0 zero Janowicz poszedł na przerwę toaletową , wrócił ze świerzą wodą i żelem na włoskach w okularkach uśmiechnięty wracał na kort i machał do publiczności już myślał że wygrał.W tym samym czasie Cilic siedział na krzesełku podrapał się w głowę i nale wstał sięgnął do torby po nową rakietę , ale wzioł z drugiego końca torby ( nie wiem tego do dzisiaj ale chyba wyciągnoł twardszą rakietę) po czym ruszył z nią do końcowej lini , trochę pomachał , trochę potruchtał rozgrzał się i skoncentrował a gdy tylko Janowicz stanoł po drugiej stronie zaryzykował i zaatakował!!!!!
I też się nagle wspiął ze swoim tenisem o 1 level wyżej!!!!Trochę go to sił kosztowało bo kolejny mecz przegrał 3:1 z Evansem :))czyli leszczem o 2 levele niżej od Janowicza:)
I tak to jest z naszym Cilicem potrafi wywalić Rogera z US open 3:0 , a potem Nishicoriego pyknąć w finale 3:0
a potrafi polec z Benetou , Manarino , Evansem i Ebdenem.
Do tego jeszcze ciekawa informacja Cilic nigdy nie skreczował , nawet na cholernym ostatnim Wimbledonie
musiał dokończyć cholerny mecz z kontuzją stopy , mózgu i atakiem slilnej melancholi musiał k......
dokończyć choć na trzech pieknych kuponach ostatnią pozycją było Cilić +2,5 seta.
Co do dzisiejszego meczu Roger na 99,9% to wygra to On jest czarodziejem , to on jest Maradoną i Jordanem tenisa i to on jest teraz 3 levele wyżej na szybkich nawierzchniach od reszty tenisistów.
Cilic jesli marzy by go pokonać musi w tym meczu odfrunąć.Zaserwować więcej asów to tylko jeden z koniecznych warunków do spełnienia.
Statystyki serwisowe ma Marin dobre w tym turnieju Nadalowi zaserwował 20 asów
w tym meczu półfinałowym na US open 2014 wygrał z Rogerem statystyke asów 13:12
i był to pierwszy i ostatni raz kiedy tę statystykę wygrał.
Wimbledon 2016 ćwierćfinał 3:2 27 asów Roger 23 Cilic.
over 38,5 gema czy under 3:0 Roger czy Cilic handi +2,5 seta wszystko na dwoje babka wrózyła .
a wygra Cilic i zaserwuje więcej asów - tylkko postukać się pacem w głowę.:))
Podobno finałów się nie obstawia tylko ogląda -))
Pamietam również miałem sporo dylematów przed finałem AO 2014 Wawrinka - Nadal i znalazłem fajny kurs 4.0 w Ladbrokes na bet Popełni więcej błędów serwisowych Nadal i zagrałem dla zabawy za całe 3 euro.:)))
Obaj serwowali jak natchnieni prawie do końca meczu było 2:2 w asach serwisowych i gdzieś pod koniec już w samej końcówce meczu Nadal juz z kontuzją pleców zrobił trzeci bład :))) a serwował juz duzo wolniej:)))
Finały żądzą się własnymi prawami ???? )))
I jeszcze jezeli Cilic i Federer ogladali finał pań i mają ambicję stworzyć nam kibicom chocby równie dobre widowisko to mają przed sobą moim zdaniem trudne zadanie.Ale wykonalne.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Jak już mówimy o schematach to od dłuższego czasu dochodzę do wniosku, że idea prowadzenia forum opartego na dyskusji nie ma sensu. To jedna wielka spekulacja i hazard a nie próba zarobienia pieniędzy. Federer robi rzecz niesamowitą - wszyscy widzą i nie ma co bić wyrazów. Cilic to samo tylko adekwatnie do jego potencjału - jeden szlem ma, w finale drugiego był, obecnie próbuje dalej. I to trzeba zauważyć, bo facet aspiracje ma, to nie jest finalista przypadkowy, jednosezonowy. Obserwujcie i podejmujcie rozsądne decyzje. Zdarzyć może się wszystko a w grze są pieniądze.
 
kobello88 432

kobello88

Użytkownik
Witam Panowie,
ja z kolei idę w zwycięstwo Rogera 3:0 w setach. Skłoniły mnie ku temu: obecna forma Rogera, czas spędzony na korcie o 6 godzin krótszy od Cilica oraz kolejna okazja do wpisania się do historii tenisa poprzez powtórzenie wyczynów Bjoerna Borga i Rafaela Nadala czyli nie stracenie seta w całym turnieju.
Federer handicap setowy -2.5 2.30 iForBet
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Cilic M. - Federer R.
Federer -2,5 seta ::: 2,47 ::: 1/3
Federer -1,5 seta ::: 1,49 ::: 3/3

H2H 1:8 z lat 2008-2017 i tylko raz Cilic wygrał z Federerem, było to wtedy co wrócił po banicji na tenis za strzykawki. Wtedy po morderczej 5 setówce z Simonem Gillesem, Cilic pozostałe 3 mecze wygrał gładko 3:0, a jego dyspozycja serwisowa była nie z tej ziemi. 3:0 z Berdychem w ćwierćfinale, 3:0 z Federerem w półfinale i 3:0 z Nishikorim w finale.
Rok temu wgrali ze sobą w finale Wimbledonu był to kompromitujący finał dla Chorwata. Na to samo liczę i tym razem. Federer gra tutaj świetnie, nawet Berdych dobrze przygotowany spalił się kolejny raz (20) psychicznie. Roger moim zdaniem przytuli tutaj swój 20 tytuł, a na pewno bardzo tego chce.
Wynik: 2:3
Heh w ankiecie na ten moment równe 100 osób na Federera głosowało, brawo.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom