>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

MEN'S EHF EURO 2018 - CHORWACJA

Status
Zamknięty.
marko87 214

marko87

Użytkownik
Każdy ma prawo do własnego zdania. No i mam takie.. Mecz chor-fra pokazal patologię..
Dziwię się,że dotąd regulamin nie został zmieniony w rozgrywkach..
Chorwacja znając już wynik norwegów mogła na luzie wtopić sobie 3 bramkami i 1/2 w kieszeni. Mała tabela, gdzie o &quot;włos wyprzedzają&quot; Szwedów.. Przykład idealny, że o tej samej godzinie powinni grać..
Dostawali w łeb już 6oma, ale ostatecznie przegrali 3 i zagrają w 1/2.. heh
Ładnie powchodzili za to zawodnicy na bramki..
Sorry, ale mylisz się i piszesz mimo że nie znasz zasad. Chorwacja odpadła, Szwecja gra dalej. Trochę kompromitacja z Twojej strony z tym wpisem ????
 
lukas88 228K

lukas88

Forum VIP
18.15 Macedonia- Dania✅✅✅
Typ: under 55,5
Kurs: 1,76
Unibet

Tutaj faworyt jest tylko jeden, jednak Dania mecz może potraktować to spotkanie na luzie i wszelkie handicapy mogą się iść sypać. Spodziewam się twardego meczu bo i jedni i drudzy walczyć potrafią, dlatego uważam że suma bramek nie powinna przekroczyć 50, więc linię 55,5 pobieram w ciemno. Oba zespoły mają świetnych bramkarzy, którzy również powinni się przyczynić do underowego wyniku.
18.15 Szwecja- Norwegia✅✅✅
Typ: under 58
Kurs: 1,73
Pinnacle

Niezwykle ciekawy Skandynawski pojedynek, w dużo lepszej sytuacji są Szwedzi, którzy nawet przy porażce mogą wejść do półfinału. Norwegowie trochę skomplikowali sobie sprawę porażką z Francuzami, gdzie prowadzili do 58 minuty. Aby awansować potrzebują wysokiej wygranej i porażki Chorwatów. Norwegowie jak do tej pory wszystkie mecze overowe, w okolicy 60 bramek i wyżej (najmniej 59 z Serbią). Natomiast jeżeli Norwegowie myślą o awansie muszą uszczelnić obronę, bo bez tego wysokiej przewagi się nie zdobędzie. Uważam że będzie to zacięte i ciekawe spotkanie, zwycięzcy nie jestem w stanie typować bo na tym poziomie zespołów zdarzyć się może wszystko.
20.30 Chorwacja- Francja ✅✅✅
Typ: 2 (+0,5)
Kurs: 1,86
Pinnacle

Nie ogarniam faworyzowania Chorwatów w tym spotkaniu, niby czemu są faworytem? Bo są gospodarzami, bo muszą wygrać by awansować? Na pewno nie można tego stwierdzić po poziomie sportowym, który moim zdaniem Francuzi prezentują wyższy i mają szerszą i bardziej wyrównaną ławkę.
Chorwaci na tych mistrzostwach niczego specjalnego nie prezentują, w przeciwieństwie do Francuzów, którzy poza spotkaniem z Norwegią to spacerkiem wędrują przez kolejne spotkania.
Poza tym jest dosyć niska linia bramkowa na to spotkanie, pobieram też ✅over 53,5✅ bo Francuzi szybko wznawiają grę, dobra współpraca z kołe, szybkie skrzydła i ma tez kto rzucać z 2 lini. Chorwaci na pewną będą chcieli wykorzystać Strleka, który niesamowicie biega do kontry, co też przyniesie kilka bramek.
20.30 Niemcy- Hiszpania ✅✅✅
Typ: 2 (+0,5)
Kurs: 2,15
Pinnacle

Dwa zespoły na podobnym poziomie, oba bez jakiejś mega formy prezentowanej na tych mistrzostwach. Niemcy jako jeszcze obecni mistrzowie kontynentu faworyzowani sa dość mocno w tym pojedynku, jednak w moim odczuciu Hiszpanie nie odbiegają klasą od rywala, na każdej pozycji mają świetnych zawodników.
W bramce Rodrigo i Peres de vargas, skrzydłą to Tomas i Rivera, Sole; rozegranie Entrerios, Alex czy Canellas no i Julen na kole. Uważam że Hiszpania walcząca o awans nie jest bez szans z Niemcami i korzystając z promocyjnego kursu idę w ich stronę.
Wczorajsze spotkania zgodnie z moimi przewidywaniami, Niemcy nie pokazali nic wielkiego w pojedynku z Hiszpanią, która zagrała na swoim dobrym poziomie. Jednak to co gra Francja to jakiś kosmos, we wczorajszym meczu zagrali może na 75% swoich możliwości, Karabatić przesiedział pół meczu na ławce, mają świetnych dublerów. Uważam że to główny faworyt do złota, ogromne wrażenie zrobili na mnie Mem i Remili, który rzut ma niesamowicie szybki i precyzyjny. Oboje nie kalkulują tylko rzucają jak tylko poczują odrobinę luzu. Na przestrzeni ostatnich lat Luka Karabatić fajnie rozwinął się w ofensywie gdzie potrafi dobrze się ustawiać i jest skuteczny. Uważam że jedyną szansą na awans Hiszpanów jest sytuacja że musieliby zagrać na 110% swoich możliwości a Francuzi musieliby mieć tragiczny dzień i to jeszcze na ostrym kacu. Jak dla mnie zdecydowanie można isć w kierunku trójkolorowych, ja pobieram taki typ:
26.01.2018 g. 18.00 Francja- Hiszpania
Typ: 1 (-2,5)
Kurs: 1,81
Unibet
7/10

nieco ostrożniej można próbować wyższe handicapy, gdyż wcale się nie zdziwię jak skończy się różnicą 6-8 bramek, więc próbuję również Francja (-4,5) @ 2,90 UNIBET 4/10.
Odnośnie drugiego półfinału widzę go odwrotnie niż bukmacherzy, kursy wystawione niemal identycznie jak w przypadku Francuzów, jednak w moim odczuciu Dania nie jest tak silna jak Francja, a Szwedzi nie są słabszą drużyną od Hiszpanów. Poza tym to skandynawskie derby gdzie zdarzyć się może wszystko. Na pewno nie zabraknie tam twardej walki, wielu kar i ogromnych emocji. Uważam że będzie to wyrównany pojedynek i nie skreślałbym szans Szwedów na awans, dlatego gram tak:
26.01.2018 g. 20.30 Dania- Szwecja
Typ: 2 (+3)
Kurs: 1,97
Marathonbet
5/10

Do rozważenia również under bramkowy, bo huraganu bramek się tam nie spodziewam. Oba zespoły mają silne wysokie defensywy, Appelgren i Landin miedzy słupkami, także może być ciężko nawet o 50 bramek, więc biorę: Under 52,5 @ 1,97 Marathonbet 4/10 i za drobne Szwecja X2 @ 3,20 Marathonbet 2/10
Na spotkanie o 5 miejsce na chwilę obecną nie mam koncepcji....​
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
S 135

seba96

Użytkownik
Gonzalo Perez de Vargas wykluczony przez kontuzję z finałowego weekendu. W jego miejsce pojawi się legenda Arpad Sterbik. Kto jak nie on może zatrzymać Francuzów? ????
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Jeśli chodzi o dzisiejsze mecze to nie rozumiem tych bukow. Kurs na Szwedów w meczu z Dania gdzie napewno będzie wyrównane spotkanie wynosi średnio @5,00 a na Hiszpanów w meczu z Francja @4,30.
Ja dziś chyba jednak próboje grać dogow, za dobrze znam ten sport żeby nie uwierzyć w niespodzianke i dla mnie Hiszpania jesli się zepnie to ma szansę powalczyć. A tymbardziej Szwedzi mogą pokonać Duńczykow.

Hiszpania ✅✅✅
Szwecja
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
bobair 48

bobair

Użytkownik
Wg mnie nie ma szans na niespodziankę w meczu Francja - Hiszpania. Francja to bierze, niestety.
Natomiast w drugim meczu można ewentualnie dopatrywać się niespodzianki, chociaż Duńczycy wtedy kiedy trzeba spinają się niesamowicie. Ewentualnie jakieś handi w stronę Szwedów do rozważenia. Ale to moja opinia.
 
nynek92 121,2K

nynek92

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Mistrzostwa Europy
Godzina: 15:30
Spotkanie: Chorwacja - Czechy
Typ: Wyścig do 10 bramek - Chorwacja
Kurs: 1.50
Bukmacher: Sts
Analiza: Chorwacja jest zdecydowanym faworytem, klasę, jeśli nie dwie, lepszym zespołem, grają u siebie. 5-6 miejsce, do tego jeszcze u nich, trzeba uznać za katastrofę. Myślę, że zrehabilitują się fanom wysoko wygrywając z Czechami, dość mocno wchodząc w ostatni mecz tych Mistrzostw i szybko wychodząc na kilka punktów przewagi. Do dubelka kursik idealny.

10:5 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
G 0

grzesiek9000

Użytkownik
Mecz: Francja - Hiszpania
Typ: Kentin Mahe liczba goli - +4,5
Kurs: 1.57
Bukmacher: Sts
Analiza: W dzisiejszym mecz Francuzi postawią na najmocniejszy skład i na pewno gwiazdy francuskiej piłki ręcznej zagrają więcej minut niż w poprzednich meczach. Jedną z nich zapewne jest Kentin Mahe - najlepszy strzelec Trójkolorowych - 26 bramek na tym turnieju. Już w ostatnim meczu Z Chorwacją pokazał, ze można na niego liczyć - raptem w 20 minut strzelił 5 bramek na 6 prób. Dzisiaj zagra zapewne sporo dłużej, będzie również wykonywał rzuty karne, gdzie jego skuteczność w tym elemencie wynosi 100% - 10/10. Myślę więc, że spokojnie powinien zdobyć przynajmniej te 5 bramek.

⛔
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Jeśli chodzi o dzisiejsze mecze to nie rozumiem tych bukow. Kurs na Szwedów w meczu z Dania gdzie napewno będzie wyrównane spotkanie wynosi średnio @5,00 a na Hiszpanów w meczu z Francja @4,30.
Ja dziś chyba jednak próboje grać dogow, za dobrze znam ten sport żeby nie uwierzyć w niespodzianke i dla mnie Hiszpania jesli się zepnie to ma szansę powalczyć. A tymbardziej Szwedzi mogą pokonać Duńczykow.

Hiszpania ✅✅✅
Szwecja
Pogralem te dwa jako solo ale mam jeszcze dubelka na Hiszpanie i remis Szwedów. Powiem wam szczerze, że mam przeczucie co do tego meczu, że będzie tam remis. Napewno nie będzie to jednostronny mecz bo jednak dwie waleczne drużyny + derby Skandynawii więc wychodzi na to, że będzie dużo walki, kar i kłótni z sędziami, Pogral bym, że będzie czerwona kartka ale niestety już za późno a nie wiem czy jakiś buk ma to w ofercie. Często moje przeczucia co do tego typu meczy mnie nie gubią więc polecam spróbować remis za drobne ale jednak główny bet to Szwecja win. Ten mecz będzie oglądał już z większą przyjemnością przy szampanie, którego otworzyłem po pięknym zwycięstwie Hiszpanów. Powiedzenia ;)
Remis!!! Co za mecz! Wspaniały dzień, jeszcze tylko awans Szwedów i będzie pięknie
✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Taka przedfinałowa ciekawostka:

W Mistrzostwach Europy Szwecja grała czterokrotnie w finale, zawsze wygrywając. Hiszpania z kolei też cztery razy do finału docierała, ale wszystkie te mecze przegrała, w tym raz ze Szwecją w 1998r. ;)
 
G 0

grzesiek9000

Użytkownik
Francja - Dania 28.01.2017
typ: Francja @1,80
STS
Francuzi po zaskakującej porażce z Hiszpanami będą chcieli pokazać, że mecz półfinałowy to był ten jeden słabszy mecz, który jak mawiał trener Onesta przytrafia się im na każdej mistrzowskiej imprezie. Moim zdaniem Francuzi w jakims stopniu zlekceważyli Hiszpanów, grając nonszalancko (m.in karny Guigou) i niechlujnie a gdy ci odjechali na kilka bramek było już za poźno by cokolwiek zdziałać. Ponadto Dinart i jego ekipa będą dodatkowo zmotywowani gdyż będą się chcieli zrewanżować Duńczykom za ostatni finał olimpijski.
Ciężar zdobywania bramek rozkłąda się na całą drużynę francuską, a Dania opiera swoją grę głównie na Hansenie i Lauge Schmidt. Dzisiaj temu drugiemu wchodziło praktycznie wszystko, ale nie wierze w to, że zagra taki mecz drugi raz pod rząd. Do tego słaby Landin, również nie pomaga na tych mistrzostwach.
Z drugiej strony u Francuzów w bramce mamy Gerarda, który owszem zagrał katastrofalnie z Hiszpanami, ale we wcześniejszych meczach bronił doskonale.
I wreszcie patrząc na podłamanych Duńczyków po ostatniej syrenie w meczu ze Szwecją, mam wątpliwości czy będą w stanie pozbierać się w 100% do meczu o 3 miejsce.
 
M 41

mrzoob

Użytkownik
Co myślicie o Hiszpanii ze Szwecją?
Najpierw sam napisz co myślisz, a wtedy inni będą mogli się do tego odnieść. Normalnie takie puste posty są kasowane./Macko18
 
ajlex 52

ajlex

Użytkownik
Murowanym faworytem jest Hiszpania,ale nie ma co się dziwić.Na początku wygrali z obrońcami tytułu Niemcami nie dając im gry w półfinale,wczoraj ograli &quot;niepokonanych&quot; francuzów i teraz zmierzą się ze Szwecją,która po zaciętym 70-minutowym meczu z Duńczykami będzie walczyć o złoto.Myślę,że Hiszpanie na spokojnie wygrają ze Szwedami,mają obecnie świetną formę,a Szwecja zmęczona po meczu z Duńczykami i bez 3 podstawowych zawodników(wykluczonych przez kontuzje i grypę) nie poradzi sobie ze świetnie dysponowanymi Hiszpanami.Na 5 ostatni H2H między Hiszpania a Szwecją to Hiszpania ciągle odnosiła zwycięstwa.Można nawet spróbować z handicapem ale czysta &quot;jedynka&quot; jest tutaj wskazana ????
 
marko87 214

marko87

Użytkownik
Murowanym faworytem jest Hiszpania,ale nie ma co się dziwić.Na początku wygrali z obrońcami tytułu Niemcami nie dając im gry w półfinale,wczoraj ograli &quot;niepokonanych&quot; francuzów i teraz zmierzą się ze Szwecją,która po zaciętym 70-minutowym meczu z Duńczykami będzie walczyć o złoto.Myślę,że Hiszpanie na spokojnie wygrają ze Szwedami,mają obecnie świetną formę,a Szwecja zmęczona po meczu z Duńczykami i bez 3 podstawowych zawodników(wykluczonych przez kontuzje i grypę) nie poradzi sobie ze świetnie dysponowanymi Hiszpanami.Na 5 ostatni H2H między Hiszpania a Szwecją to Hiszpania ciągle odnosiła zwycięstwa.Można nawet spróbować z handicapem ale czysta &quot;jedynka&quot; jest tutaj wskazana ????
Ja bym tutaj z tymi zmęczonymi Szwedami nie przesadzał. Ta dogrywka to raptem 10 minut więcej i nawet to, że mają 2h mniej odpoczynku, różnicy tu wielkiej nie robi. Zwłaszcza że dziś dzień przerwy a odnowa biologiczna jest teraz na najwyższym poziomie. Co do samego meczu zgadzam się, też widzę tutaj Hiszpanów, którzy powinni wyeliminować druga linię Szwedów, a bez tego będzie ciężko. Palicka też takich cyferek raczej nie powtórzy, bo dwa mecze z rzędu na takim poziomie to potrafił rozegrać tylko Omeyer.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Jutro ostatnie mecze. Półfinały przyniosły same niespodzianki choć wielu doszukiwało się szans Szwecji i Hiszpanii.
Zacznijmy więc od meczu o brąz. Dla mnie Dania na tych mistrzostwach nie błyszczy. Nawet Hansen tu nie jest lekiem na bolączki Duńczyków choć bardzo często można było na niego polegać. W półfinale grę ciągnął jedynie Lauge Schmidt. W meczu grupowym z Hiszpanią choć wygrali to pojedynek nie stał na wysokim poziomie i raczej było nudno. Duńczycy tylko fragmentami grają dobrze w obronie co widać także było wczoraj. Do tego zbyt mało ruchu w ataku przede wszystkim na kole. Przy zwartej obronie także brak pomysłu, bo nawet Hansen unika rzutów z dalszej odległości. Francja na każdym turnieju musi mieć jeden mecz gorszy. Tu trafiło na półfinał ale też sądzę, że do tej pory ten zespół nie miał przyjemności zagrać z tak silną obroną. Hiszpania moim zdaniem ma najsilniejszą na tym turnieju. Nie mam wątpliwości, że Trójkolorowi otrząsną się i jutro przystąpią do walki o brąz. Myślę, że przeważają kreatywnością i szybkością. Wielu sądziło, że nie będą mieli godnego rywala w drodze po złoto. Mimo, że finału nie zagrają są bardzo silną ekipą na tym turnieju, sporo silniejszą od Duńczyków.
Francja wygra 1,91 Unibet 1,80 forbet ✅
Francja(-1.5) 2,35 Unibet 2,18 fortuna ✅
Po Hiszpanach można się było jeszcze gdzieś spodziewać, że zagrają w części finałowej ale Szwecja? Ten zespół nie świętował wielkich triumfów od 2012 roku gdzie zdobyli, też sensacyjnie, srebro olimpijskie. Akurat podczas tych mistrzostw obejrzałem sporo meczy obu zespołów. Hiszpania to silna obrona (tylko gdy grają płaską obroną) ale też kłopoty i brak pomysłu w ataku. Szwecja kojarzy mi się z zespołowością jakiej nie było w żadnym zespole. Jeśli kłopoty z przodu ma Gottfridsson na pomoc idzie Zachrisson (jak w półfinale), Jeppsson (jak w najważniejszym meczu grupowym z Norwegią) czy Lagergren (jak w pojedynku z gospodarzami). Ci zawodnicy nie boją się wziąć na siebie odpowiedzialności za wynik. Do tego bardzo mocne skrzydła wykorzystywane gdy tylko nadarzy się okazja. Może na papierze minimalnie lepiej wygląda Hiszpania ale oni nie potrafią wygrywać finałów. Szwecja natomiast przed laty radziła sobie z tym bardzo dobrze. Spodziewam się tu spotkania bardzo równego, bliskiego remisu w ostatecznym rozrachunku. Zwycięzcę trudno wskazać jednak kursy na Szwedów moim zdaniem przesadzone.
Wy sądzicie, że Dania postawi się Mistrzom Świata? Jak zakończy się finał, bo mi naprawdę jest ciężko wskazać zwycięzcę.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Jesli chodzi o jutrzejsze mecze to postaram się coś napisać około południa ale na ten moment wydaje mi się, że Duńczycy wygraja, a dlaczego? A po dlatego bo Francuzi są nasyceni sukcesami z poprzednich lat i raczej 3 miejsce w Europie ich nie satysfakcjonuje dlatego uważam, że Duńczycy będą bardziej zmotywowani. Kursy wystawione przez bukow też wskazują na to, że Francuzi nie są murowanym faworytami bo jest to na ten moment drużyna zbyt pewna siebie i tak jak pisałem 3 miejsce to dla nich za malo a Omeyera w bramce już nie mają więc Dania napewno ma spore szanse i z chęcią pobieram kurs na Skandynawow. Jeśli ktoś nie chce ryzykować to można zagrać dodatnie handi, jednak bardziej polecam Dania na czysto.
Dania win @2,56 Fortuna

Jeśli chodzi o mecz finałowy to wypowiem się jutro choć szczerze mówiąc kurs na Hiszpanów mało mnie satysfakcjonuje więc muszę mieć czas na przemyślenia co do tego meczu bo napewno nie będzie jednostronny i będzie sporo walki.
Pozdro i powodzenia grającym ;)
PS : Wcale się nie zdziwie jeśli Francuzi wyjdą jutro lekkimi rezerwami.
 
D 12

denison

Użytkownik
Jesli chodzi o jutrzejsze mecze to postaram się coś napisać około południa ale na ten moment wydaje mi się, że Duńczycy wygraja, a dlaczego? A po dlatego bo Francuzi są nasyceni sukcesami z poprzednich lat i raczej 3 miejsce w Europie ich nie satysfakcjonuje dlatego uważam, że Duńczycy będą bardziej zmotywowani. Kursy wystawione przez bukow też wskazują na to, że Francuzi nie są murowanym faworytami bo jest to na ten moment drużyna zbyt pewna siebie i tak jak pisałem 3 miejsce to dla nich za malo a Omeyera w bramce już nie mają więc Dania napewno ma spore szanse i z chęcią pobieram kurs na Skandynawow. Jeśli ktoś nie chce ryzykować to można zagrać dodatnie handi, jednak bardziej polecam Dania na czysto.
Dania win @2,56 Fortuna

Jeśli chodzi o mecz finałowy to wypowiem się jutro choć szczerze mówiąc kurs na Hiszpanów mało mnie satysfakcjonuje więc muszę mieć czas na przemyślenia co do tego meczu bo napewno nie będzie jednostronny i będzie sporo walki.
Pozdro i powodzenia grającym ;)
PS : Wcale się nie zdziwie jeśli Francuzi wyjdą jutro lekkimi rezerwami.
Wszystko ładnie pięknie tyle ze nawet rezerwy Francji to dość duza sila, co do meczu to dla mnie 60 do 40 na rzecz Francji. Dania zagrała wczoraj zle w obronie a landin na bramce to tragedia była (być może nawet jutro go nie będzie) Szwecja rzuciła wczoraj multum bramek z daleka mnie Francja ma zdecydowanie lepszych rzucających rozgrywających. Podsumowując ja bym szedł w stronę Francji jutro, jak ktoś napisał wcześniej niemożliwe jest żeby Francja zagrała dwa slabe mecze - no i to jest rewanż dla Francuzów za ostatnia porażkę z Dania ????
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Wszystko ładnie pięknie tyle ze nawet rezerwy Francji to dość duza sila, co do meczu to dla mnie 60 do 40 na rzecz Francji. Dania zagrała wczoraj zle w obronie a landin na bramce to tragedia była (być może nawet jutro go nie będzie) Szwecja rzuciła wczoraj multum bramek z daleka mnie Francja ma zdecydowanie lepszych rzucających rozgrywających. Podsumowując ja bym szedł w stronę Francji jutro, jak ktoś napisał wcześniej niemożliwe jest żeby Francja zagrała dwa slabe mecze - no i to jest rewanż dla Francuzów za ostatnia porażkę z Dania ????
Ja mam jednak odmienne zdanie na temat Francuzów, owszem maja oni wielkich graczy ale oglądam mistrzostwa świata czy Europy od kilku lat i zazwyczaj ich przeciwnicy przegrywali mecze już przed ich rozpoczęciem, bo Francja ma Karabatica, Aballo, Narcissa(to kiedyś) itd.. Ciężko będzie z nimi do tego ten niesamowity Omeyer w bramce.. Ale teraz tego nie ma, Ci Francuzi to już nie ta sama drużyna, zawodnicy z pola nie mają tej motywacji i co najważniejsze nie mają tej ściany w bramce, która był Omeyer(który był w stanie w pojedynkę wygrać mecz). Jeśli chodzi o Danie o wiem, że nie mają świetnych relacji ze swoim trenerem ale w moim mniemaniu to oni właśnie będa bardziej zmotywowani żeby zdobyć ten braz NIŻ Francja, której zawodnicy już przed mistrzostwami widzieli medale zawieszone na swoich szyjach. Pisałem, że Hiszpania jesli się zepnie to powalczy i może wygrać to ktoś napisał, że nie ma na to szans &quot; bo to Francja&quot;. Ja mam swoje zdanie i wierzę, że Duńczycy maja jutro spore szanse i jeśli się zepna to mogą wygrać ale szanuje Twoja opinie i życzę wgranych, pozdro ????
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Francuzi są nasyceni sukcesami z poprzednich lat i raczej 3 miejsce w Europie ich nie satysfakcjonuje
Szanuje, że idziesz w stronę Danii jednak nie mogę się zgodzić z paroma argumentami. Akurat w reprezentacji Francji jest parę nowych twarzy, które chcą podtrzymywać passę tej reprezentacji. Nie mają też worka medali jak chociażby doświadczony Karabatic czy Narcisse. Ci młodzi z pewnością będą mieli wielki zapał do walki.Jeśli Francja by przegrała to z powodów sportowych, a nie, jak piszesz, odpuszczenia.
do tego ten niesamowity Omeyer w bramce.. Ale teraz tego nie ma, Ci Francuzi to już nie ta sama drużyna, zawodnicy z pola nie mają tej motywacji i co najważniejsze nie mają tej ściany w bramce, która był Omeyer(który był w stanie w pojedynkę wygrać mecz).
Bramkarz sam meczu nie wygra jeśli mu obrona nie pomoże. Przykładem z tych mistrzostw Landin, bramkarz wyśmienity a na tym turnieju nie ma nawet 30%, bo Dania nie gra najlepiej w obronie. Francja mimo braku Omeyera nie może narzekać na bramkarzy. Gerard, który spędza większość czasu na parkiecie ma 36% obron i jest glownym kandydatem do wybrania do najlepszej drużyny turnieju, natomiast rezerwowy Dumoulin na 30% obron. Jeszcze raz powtórzę, bez obrony bramkarz nie nakręci sobie statystyk nawet gdyby nazywał się Omeyer, Landin czy Sarić.
 
D 12

denison

Użytkownik
Ja mam jednak odmienne zdanie na temat Francuzów, owszem maja oni wielkich graczy ale oglądam mistrzostwa świata czy Europy od kilku lat i zazwyczaj ich przeciwnicy przegrywali mecze już przed ich rozpoczęciem, bo Francja ma Karabatica, Aballo, Narcissa(to kiedyś) itd.. Ciężko będzie z nimi do tego ten niesamowity Omeyer w bramce.. Ale teraz tego nie ma, Ci Francuzi to już nie ta sama drużyna, zawodnicy z pola nie mają tej motywacji i co najważniejsze nie mają tej ściany w bramce, która był Omeyer(który był w stanie w pojedynkę wygrać mecz). Jeśli chodzi o Danie o wiem, że nie mają świetnych relacji ze swoim trenerem ale w moim mniemaniu to oni właśnie będa bardziej zmotywowani żeby zdobyć ten braz NIŻ Francja, której zawodnicy już przed mistrzostwami widzieli medale zawieszone na swoich szyjach. Pisałem, że Hiszpania jesli się zepnie to powalczy i może wygrać to ktoś napisał, że nie ma na to szans &quot; bo to Francja&quot;. Ja mam swoje zdanie i wierzę, że Duńczycy maja jutro spore szanse i jeśli się zepna to mogą wygrać ale szanuje Twoja opinie i życzę wgranych, pozdro ????
dopóki mecz się nie zacznie to każdy ma szanse, co do Francji to zgadzam się ze np wczoraj to był zlot indywidualnych gwiazd a nie zespol ale mimo tylu kontuzji na pozycji rozgrywających grają o brązowy medal. Tak samo wczoraj Hansen jak i karabatic zawiedli, największe gwiazdy a tak jakby pod forma, Hansen oprócz karnych słabo ale fakt rzucić chyba 8 na 8 karnych w półfinale to też sztuka ???? w półfinałach były niespodzianki ale w finałach powinni wygrać niby faworyci i ja idę w stronę Francji i hiszpani..
Mimo wszystko wczorajsze niespodzianki to piękno tej dyscypliny
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom