>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MEN'S EHF EURO 2018 - CHORWACJA

Status
Zamknięty.
lukas88 284,7K

lukas88

Forum VIP
Pierwsza kolejka za nami, także coś już wiadomo o dyspozycji zespołów, oto moje propozycje na dzisiaj:
Islandia- Chorwacja
Typ: over 53
Kurs: 1,86
Pinnacle
Stawka 8j

Jak dla mnie bet dnia, szczerze mówiąc spodziewałem się linii na poziomie 57-58 bramek. Oba zespoły zdecydowanie więcej potrafią w ofensywie niż w defensywie. Chorwaci w pierwszym spotkaniu z ultra defensywną Serbią rzucili 32 bramki, mimo że pierwsza połowa była underowa i drżałem o over bramkowy w całym meczu, który zagrałem, ale się udało. Islandia wykorzystała fakt że Szwedzi nie wyszli na pierwszą połowę i rzucili potrafiącym świetnie bronić Szwedom 15 bramek do przerwy. Oba zespoły szybko grają atak pozycyjny i mają świetnych skrzydłowych, którzy rewelacyjnie biegają do kontry. W moim przekonaniu na 85% zobaczymy dzisiaj w tym spotkaniu ponad 60 bramek, dlatego linię 53 biorę w ciemno.
Alternatywnie:
over 55,5 @ 2,50 Unibet 5/10
2 (-4) @ 1,92 Marathonbet 4/10
----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Norwegia- Białoruś
Typ: 1 (-5)
Kurs: 1,76
Marathonbet
Stawka 6j

Moim zdaniem Noorwegowie to kandydaci do medalu, w ostatnich kilku latach z europejskiego średniaka wskoczyli na level Niemców, Francuzów czy Chorwatów. Białoruś to nic specjalnego, skoro nawet przegrali nawet ze słabą ostatnio Polską. Norwegowie dysponują silną obroną, świetnym rozegraniem z Tonnesenem i Sagosenem na czele, do tego szybkie skrzydła. Uważam że wikingowie nie dadzą dziś szans naszym sąsiadom.​
 
lukas88 284,7K

lukas88

Forum VIP
I jeszcze pozostałe dwa spotkania:

Serbia- Szwecja
under 55
Kurs: 1,92
Pinnacle 6/10

Tutaj moim zdaniem również źle wystawiona linia. Serbowie słabi w ataku i mocno defensywni, długo rozgrywający ataki. Szwedzi w defensywie potrafią zagrać fantastycznie. Uważam że nie zobaczymy tutaj gradu bramek. Spodziewam się raczej twardej i ostrej gry z obu stron. O ile Szwedzi powinni rzucić te 27-28 bramek to nie sadzę by Serbowie przekroczyli 25 trafień. Wystawienie w tym meczu wyższej linii niż w spotkaniu Islandii z Chorwacją to już dla mnie absurd.
Delikatniej:
under 51,5 @ 3,05 Unibet
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Francja- Austria
1 (-8)
Kurs: 1,99
Pinnacle
6/10

Francuzi to klasa sama w sobie, mogą wystawić praktycznie dwa równorzędne składy, także nie ma większego znaczenia czy porotują składem. Austria to europejski średniak, który ani przez chwilę nie powinien zagrozić trójkolorowym. Jeżeli Francuzi podejdą z pełną koncentracją to zdemolują Austriaków, nie pozwalając im na wiele pod własną bramką. Jak wiadomo Francuzi potrafią świetnie bronić, mają między słupkami bardzo solidnego Gararrda.
Alternatywnie:
Austria under 23,5 @ 2,04 eFortuna 6/10
 
winiar93 12,8K

winiar93

Użytkownik
W sumie nieco zainteresowałem się tematem i podrzucam 3 propozycje na jutro.
Czarnogóra - Macedonia
Typ: 2
Kurs: 1.26 - Fortuna

Co tu dużo pisać. Nie chcę podejmować większego ryzyka i bawić się w handicapy czy overy. Macedonia to lepsza drużyna, zaczęła turniej od wygranej i ma więcej atutów niż Czarnogórcy, chociażby biorąc pod uwagę turniejowe doświadczenie. No ale jako, że będzie to mecz dwóch bałkańskich narodów to wolę pozostać przy czystej dwójce. Raczej spokojny typ, taki na dopełnienie kuponu.
Słowenia - Niemcy
Typ: Niemcy -2.5
Kurs: 1.53 - Fortuna

W swoich dotychczasowych potyczkach Niemcy nigdy nie przegrali ze Słoweńcami. W dodatku ci drudzy chyba niekoniecznie trafili z formą na turniej, czego nie można powiedzieć o naszych zachodnich sąsiadach. W ciągu ostatnich 3 lat obie ekipy spotykały się sześciokrotnie i za każdym razem Niemcy wygrywali różnicą co najmniej 3 goli. W dodatku rozprawili się ze Słoweńcami nie tak dawno, bo w turnieju eliminacyjnym do aktualnych Mistrzostw Europy. Wszystkie znaki na niebie mówią, że warto zagrać jutro powyższy typ.
Węgry - Hiszpania
Typ: over 53.5
Kurs 1.61 - Fortuna

Hiszpanie mają to do siebie, że grając z wyraźnie słabszymi od siebie ekipami nie spuszczają z tonu i ładują kolejne gole, więc przekroczenie jutro przez nich bariery 30 bramek powinno się spokojnie udać. Dodatkowo Węgrzy też potrafią zagrać szybki handball i iść na wymiany, to też w spotkaniach z ich udziałem padają stosunkowo duże wyniki. Obie ekipy grały ze sobą na Euro 2 lata temu i uzbierały łącznie 60 trafień. Hiszpania to klasa sama w sobie, a Węgrom nie można odmówić waleczności, upatruję tutaj otwartego spotkania.
 
M 11,5K

mumin89

Użytkownik
Witam co powiecie aby zagrac dziisaj takich zawodnikow.
Lindberg 3,5 mniej Hans zagra dzisiaj moze 30 minut nie beda sie przemeczac z czechami a na lawce siedzi znakomity Lase Svan zagraja po 30 minut na zmiane ,
Hafner mniej 3.5 Kai jest zmiennikiem Weincholda zagra napewno okolo 20 minut bo Niemcow czeka dosc ciezki mecz z Slowenia nie sadze aby rzucil 4 bramki z Czarnogora rzucil tylko 2 ,
Manaskov wiecej 4.5 Dejan jest drugim najlepszym zawodnikiem Macedoni po Lazarovie ostatnio az 14 rzutow oddal trafiajac 8 bramek rzuca tez karne a dzisiaj mecz z CZarngora tez powienien rzucic 5 bramek minimum,
Mirkulovski mniej 3.5 w Czarnogrze o bramki odpowiedzialni sa wyzej wymieniony Manaskov swietny Lazarov oraz Taleski ktorzy graja dosc duzo minut okolo 50 Filip musialby zagrac swietny mecz aby rzucic 4 bramki,
Alex Dujshebajev mniej 3.5 zawodnikow Vive w ostatnim meczu zagral 26 minut oddal 5 rzutow rzucil 2 bramki dzisiaj ciezszy mecz z Wegrami ciezko mu bedzie sie przebic przez obrone nawet grajac ponad 30 minut ,
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Uważajcie na Niemcy..na pierwszy rzut oka wygląda łatwo ale w rzeczywitości moze sie skonczyc 1-3 bramkami jak nie wpadką..pózniej coś dodam jeszcze od siebie ok 15 ;)
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Uważajcie na Niemcy..na pierwszy rzut oka wygląda łatwo ale w rzeczywitości moze sie skonczyc 1-3 bramkami jak nie wpadką..pózniej coś dodam jeszcze od siebie ok 15
Czekam na uzasadnienie, bo oglądałem mecz Słowenii i ich przegrana to nie była niespodzianka podsumowując grę. Macedonia tylko na początku meczu miała kłopoty z atakiem ale po pewnym czasie wszystko ruszyło. Ok, można się czepiać sędziów, bo 11 kar dla Słowenii to rzadko się zdarza ale rzeczywiście grali agresywnie.
Niemcy są drużyną wiele lepszą niż Macedonia. Nieco przemeblowany skład ale nie widać by coś szwankowało. Mają bardzo szczelną obronę i potrafią wyprowadzać zabójcze kontry. Ja widzę pewną wygraną Niemców w tym meczu.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Słowenia - Niemcy
powyżej 51,5 1,73
Przed nami druga bardzo ważna kolejka, bardzo ważna dla Słowenii, która sobie bardzo skomplikowała sytuację przegrywając nieznacznie z Macedonią 24:25 natomiast Niemcy rozbili Czarnogórę aż 32:19.
Mój typ na ten mecz to powyżej 51,5 bramki, myślę, że zobaczymy dość szybkie spotkanie - obie drużyny potrafią grać bardzo szybki handball.
W meczach towarzyskich obie drużyny to pokazywały rzucając:
Słowenia - 33 i 36 bramek Serbii, 31 Iranowi, 20 i 26 Chorwacji a więc tylko w 1 meczu rzucili bardzo mało bramek.
Niemcy - Islandii 30 i 36 bramek, Hiszpanii 28 i 24 bramek.
W 2017 roku obie ekipy spotkały się ze sobą 2-krotnie i były to 2 całkiem inne spotkania, jeden zakończył się wygraną Niemców aż 32:23 a drugi 25:20 czyli w pierwszym meczu padł over w drugim nie.
Dziś wydaje mi się, że jednak obejrzymy szybkie spotkanie z dużą ilością bramek.
Czarnogóra - Macedonia
poniżej 54,5 1,63
Mecz drużyn grających bardzo twardo w obronie i mówię to nawet pomimo tego meczu przegranego przez Czarnogórę z Niemcami gdzie stracili aż 32 bramki. W ataku także nie grają najlepiej, ogólnie Czarnogóra prezentuje bardzo wolny handball i rzucają mało bramek, 19 Niemcom i przed Euro 22 Chorwacji, 23 i 26 Czechom.
Jeśli chodzi o Macedonię to Oni również zdecydowanie grają w obronie, bazują na twardym graniu i wątpię aby pozwolili rzucić rywalom dużo goli. O Macedonii pisałem już wcześniej podczas meczu ze Słowenią, że moim zdaniem mogą być takim czarnym koniem tego turnieju i dalej to podtrzymuję.
Są w tym meczu faworytem i powinni sobie zaklepać awans już po 2-gim meczu.
Czechy - Dania
powyżej 52,5 1,55
No tutaj raczej nikt nie powinien mieć wątpliwości kto wygra, Dania faworyt bez wątpienia...
Hiszpania rzuciła Czechom 32 bramki a Dania w ataku nie jest gorsza i także powinna rzucić swoje. Czechom udało się rzucić zaledwie 15 bramek Hiszpanom ale po 1 Dania ma troszkę słabszą obronę moim zdaniem od Hiszpanii a po 2 Czesi nie powinni mieć 2 tak słabego dnia w ataku. Mimo wszystko 15 bramek jest to bardzo słaby wynik a wręcz marny. Czuję szybki mecz po stronie Danii a Czesi jeśli dorzucą powyżej 20 goli to i wynik jest spokojny.
Wszystkie typy z eFortuna
 
ac1899 9K

ac1899

Użytkownik
Węgry - Hiszpania
Typ: Powyżej 53,5 bramki z kursem 1,64 w Fortuna

Hiszpanie jako faworyt w tym meczu. Dania pokonała Węgry różnicą 7 bramek, więc Hiszpania zapewne nie będzie chciała być gorsza. Węgry pewnie awansują do drugiej fazy rozgrywek z trzeciego miejsca, a różnica bramkowa może również mieć znaczenie w dalszej części turnieju. Tylko czy Węgrzy pozwolą się tak bardzo zlać? Nie sądzę. Zakładam, że Hiszpanie rzucą około 30 bramek, za to Węgrzy w okolicach 25. Nie powinien to być aż tak bardzo jednostronny pojedynek. Hiszpania dużo bramek rzuca, za to w meczach Madziarzy, zazwyczaj ogólnie dużo ich pada. Myślę, że te 54 bramki powinny paść.

Słowenia - Niemcy
Typ: Niemcy -2,5 z kursem 1,56 w Fortuna

Na początku chciałem zagrać czystą dwójkę, bez handi, ale jednak skuszę się na te chociaż 3 bramki przewagi. Uzasadnienie kilka postów wyżej.

Czechy - Dania
Typ: Dania powyżej 30,5 bramki z kursem 1,61 w Fortuna

Czesi rozbici przez Hiszpanów i dzisiaj zapewne będzie podobnie. Siła ofensywna Duńczyków kontra niezbyt mocna obrona Czechów. Jak dla mnie Dania powinna spokojnie rzucić powyżej 30 bramek. Nie idę w stronę overów, bo ofensywa Czechów jest dla mnie zagadką.

AKO - 4,12
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Czekam na uzasadnienie, bo oglądałem mecz Słowenii i ich przegrana to nie była niespodzianka podsumowując grę. Macedonia tylko na początku meczu miała kłopoty z atakiem ale po pewnym czasie wszystko ruszyło. Ok, można się czepiać sędziów, bo 11 kar dla Słowenii to rzadko się zdarza ale rzeczywiście grali agresywnie.
Niemcy są drużyną wiele lepszą niż Macedonia. Nieco przemeblowany skład ale nie widać by coś szwankowało. Mają bardzo szczelną obronę i potrafią wyprowadzać zabójcze kontry. Ja widzę pewną wygraną Niemców w tym meczu.
Sory ze tak pozno ale tak... Niemcy dla mnie to nie ta druzyna co parę lat temu..bramka wporzo, Uwe na lewym koks...prawe skrzydło także dwoch na poziomie ale rozegranie...Grają większość w bundeslidze..Paul Drux 22lata tylko ma i na jgo brakach ma to wszystko być? Dla mnie to nie jest ekipa na medal..słowenia sam stawiałem ze przegra z macedonią..to moze byc czarny kon tej imprezy ale wrócmy do Słowenii.. Bramkarzy mają takich sobie..pierwszym zdecydowanie jest matevz skok ktory w 1meczu miał skuteczność 37% takze tu bym liczył na parę waznych interwencji.. tak jak w Niemczech skrzydła klasa...na prawym bogactwo młody Janc wspierany Margucem.. na lewym Cingesar...na prawym rozegraniu licze ze wstrzeli sie Mlakar..to jest taki chłopak ktory ma petarde ale za duza czasem wyobraznie...srodek Zarabec..zawodnik ktory moim zdaniem grałby w pierwszym zespole Niemiec...w 1 meczu 50min rozegrane...na lewym pierwszym jest Mackovcesk ale i tu własnie jak w Niemczech słabo to wyglada...na poprzednich MŚ albo ME nie pamiętam Słowenia 3miejsce...szkoda konfliktu Bombaca z trenerem bo to jest typ który decyduje w pojedynkę..dla mnie Słowenia +2.5 handi nawet...za drobne mozna pograć słowenie czysta...

Hiszpania vs Węgry juz bez analizy bo muszę postawić kupon i nie zdażę ale Julen Aguingalde +2.5, Rivera foch 5.5+..STS kursy
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
donald-young 17,4K

donald-young

Użytkownik
25:24 dla Niemiec, bo Słoweńcy w ostatniej akcji jak zdobywali bramkę, źle wznowili z połowy.
PS. Zwracam honor, faktycznie ta bramka im jednak została uznana, a Niemcy za to po prostu dostali karnego.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
O co chodzi w meczu Niemiec mi jaki jest ostatecznie wynik??
Prawdopodobnie remis. Tak, oficjalny wynik to 25-25.
25:24 dla Niemiec, bo Słoweńcy w ostatniej akcji jak zdobywali bramkę, źle wznowili z połowy.
Właśnie wznowienie było prawidłowe i gol zdobyty przez Słowenię został uznany. Chellange dotyczył wznowienia Niemców. Żaden ze Słoweńców nie miał prawa stać i blokować w kole środkowym wznowienia rywala i dlatego czerwona kartka.
Coś co z tego wszystkiego nie rozumiem. Czemu Niemcy dostali za to rzut karny po zakończeniu meczu? Z taką sytuacją spotykam się pierwszy raz ale zawsze po faulu cofany był zegar o parę sekund i gra się toczyła, a tu nagle karny choć nie było mowy o grze w okolicach pola karnego.
Kary dla Słowenii wzięte z nie wiadomo skąd.... 2 x 2 min za nie dotknięcie Niemieckiego zawodnika w tak kluczowym momencie to jest parodia
Akurat w tej sytuacji wracający, jeśli dobrze pamiętam, Kavticnik uderzył w tył głowy atakującego Niemca. Może lekko ale za to mogły być dwie minuty. Drugą dostała osoba ze sztabu szkoleniowego za nieopanowaną złość.
Co jak co ale Słowenia grała momentami bardzo ostro.
Cały czas nie rozumiem za co karny, bo na pewno nie za to, że sekundę wcześniej wyskoczyli z ławki rezerwowych. ????
Z tego co mi wiadomo, to za pewne to jest ta &quot;niebieska kartka&quot; czy coś
Tu ewidentnie pokazana została kartka czerwona. Co by dał ten rzut Niemcom ze środka skoro na bramce był bramkarz.
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Prawdopodobnie remis. Tak, oficjalny wynik to 25-25.

Właśnie wznowienie było prawidłowe i gol zdobyty przez Słowenię został uznany. Chellange dotyczył wznowienia Niemców. Żaden ze Słoweńców nie miał prawa stać i blokować w kole środkowym wznowienia rywala i dlatego czerwona kartka.
Coś co z tego wszystkiego nie rozumiem. Czemu Niemcy dostali za to rzut karny po zakończeniu meczu? Z taką sytuacją spotykam się pierwszy raz ale zawsze po faulu cofany był zegar o parę sekund i gra się toczyła, a tu nagle karny choć nie było mowy o grze w okolicach pola karnego.
To są jaja jakieś...nie oglądałem tego meczu tylko skrót przed chwilą...Niemcy na farcie jak zwykle...moze więcej zawodników wbieglo? ciekawie
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Z tego co mi wiadomo, to za pewne to jest ta &quot;niebieska kartka&quot; czy coś, że za niesportowe zachowanie jest rzut karny..... Ale parodia z sędziami po raz drugi.... Kary dla Słowenii wzięte z nie wiadomo skąd.... 2 x 2 min za nie dotknięcie Niemieckiego zawodnika w tak kluczowym momencie to jest parodia...
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Z tego co mi wiadomo, to za pewne to jest ta &quot;niebieska kartka&quot; czy coś, że za niesportowe zachowanie jest rzut karny..... Ale parodia z sędziami po raz drugi.... Kary dla Słowenii wzięte z nie wiadomo skąd.... 2 x 2 min za nie dotknięcie Niemieckiego zawodnika w tak kluczowym momencie to jest parodia...
tak ale czy to funkcjonuje na ME? dostał czerwoną...ciekawae
Zdaniem łotewskich arbitrów, Słoweńcy zbyt wcześnie (na sekundę przed końcem) wbiegli z radości na parkiet i - uwaga, uwaga - Niemcy dostali rzut karny, a Blagotinsek zobaczył czerwoną kartkę. Próbę nerwów wytrzymał Tobias Reichmann. Takiej sytuacji nie pamiętają najstarsi górale.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
No widocznie funkcjonuje... Ale i tak sędziowie się zbłaźnili po całości .. Tylko szkoda Słoweńców bo zagrali naprawdę świetny mecz... i na nic.
 
H 0

hs2010

Użytkownik
tak ale czy to funkcjonuje na ME? dostał czerwoną...ciekawae
Zdaniem łotewskich arbitrów, Słoweńcy zbyt wcześnie (na sekundę przed końcem) wbiegli z radości na parkiet i - uwaga, uwaga - Niemcy dostali rzut karny, a Blagotinsek zobaczył czerwoną kartkę. Próbę nerwów wytrzymał Tobias Reichmann. Takiej sytuacji nie pamiętają najstarsi górale.
Nie wiem czym było spowodowane przerwanie meczu przez sędziów, ponieważ nie oglądałem, ale w przypadku gdy w ostatniej minucie zostały przekroczone przepisy i sędziowe zinterpretowali zdarzenie jako niesportowe zachowanie to należy się rzut karny drużynie przeciwnej.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Przepisy w piłce ręcznej cały czas ewoluują i od jakiegoś czasu funkcjonuje reguła, iż każda próba nieprzepisowego przeszkodzenia przy wznowieniu gry, czy też nieprzepisowe przerwanie akcji rywali, nawet na połowie przeciwnika skutkuje przyznaniem rzutu karnego. Szczególną uwagę sędziowie przykładają do tego w samej końcówce meczu, podobnie jak i do innych przewinień.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom