>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MEN'S EHF EURO 2018 - CHORWACJA

Status
Zamknięty.
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Edit:Żeby nie pisać kolejnego postu dopiszę tutaj.
Jeśli Węgry dziś wygrają z Czechami,to ci drudzy odpadną z turnieju i Danii się ta porażka nie będzie wliczać,a to ,że dziś grają z Hiszpanią to osobna sprawa i nie ma żadnego związku z Czechami,dzis grają Duńczycy o punkty w kolejnej fazie i tyle.
A bukmacher nie będzie nic nagłaśniał,bo po pierwsze nikt nie jest idiotą żeby stawiać przeciwko sobie osobiście ,dwa trzeba to robić z umiarem,trzy - buk i tak jest do przodu bo 100000 &quot;januszy &quot; utopiło &quot;taśmy&quot; na tym meczu.
Żeby Czesi odpadli już po swoim meczu musieli by przegrać bodajże różnicą 4 bramek bo przy zwycięstwie Węgier od 1 do 3 bramek będą musieli liczyć na jakieś punkty Danii bo w małej tabelce będą na 3 miejscu
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Serbia - Norwegia (-2,5) I połowa 1,78 Fortuna ⛔
Serbowie wyszli z najtrudniejszej grupy w ostatnim spotkaniu pokonując w ostatnim spotkaniu Islandię - ekipa która zazwyczaj mocno rozpoczyna mistrzostwa i z meczu na mecz gra coraz gorzej. Szczególnie II połowy grają słabo i Serbowie to wykorzystali. Gracze z Bałkanów jednak z Chorwacją i Szwecją nie nawiązali równej walki i już do przerwy wyraźnie przegrywali w obu tych spotkaniach. Dziś zagrają z, moim zdaniem, jeszcze lepszą ekipą, niż mieli do czynienia w I fazie. Norwegowie po bardzo równym spotkaniu przegrali nieznacznie z Francją, natomiast później zlali Białoruś i Austrię.
Serbia jest w słabej formie, co zwiastowały już sparingi przed ME - porażki ze Szwajcarią, Rumunią, Macedonią i Słowenią. Norwegowie natomiast mogą tu walczyć o medale. Mocna obrona i wiele możliwości w ataku od skrzydłowych Bjoernsena i Jondalla, przez rzuty z drugiej linii Tonnesena czy Reikinda. Norwegia w swoich spotkaniach do przerwy wygrywała (również z Francją). Dziś nie powinno być inaczej, bo Serbowie nie mają zbyt wielu argumentów, by się postawić.
 
S 135

seba96

Użytkownik
Kurcze, tak patrzę na kursy na wygraną w turnieju i w Fortunie stoi 3.5 na Francuzów. Wszystkie ekipy juz nam się zaprezentowały. Francja nadal prezentuje wysoki poziom, jak nie Mem to N&#39;guessan. 4 punkty juz mają czyli półfinał blisko. Trochę dziwne bo przed turniejem było 3, a teraz gdy Francją jest stosunkowo bliżej półfinału to kurs wzrósł. Ja to pobieram, każdy rywal ma jakieś większe słabości. Jeśli sędziowie nie zaciągna Niemców do złota, już dostali +2 punkty od sędziów na dalszą fazę, Chorwaci bez Duvnjaka gdzieś stracili impet, ja to pobieram. Powinno być maks 2.5 a jest 3.5.
 
ac1899 9K

ac1899

Użytkownik
Kurcze, tak patrzę na kursy na wygraną w turnieju i w Fortunie stoi 3.5 na Francuzów. Wszystkie ekipy juz nam się zaprezentowały. Francja nadal prezentuje wysoki poziom, jak nie Mem to N&#39;guessan. 4 punkty juz mają czyli półfinał blisko. Trochę dziwne bo przed turniejem było 3, a teraz gdy Francją jest stosunkowo bliżej półfinału to kurs wzrósł. Ja to pobieram, każdy rywal ma jakieś większe słabości. Jeśli sędziowie nie zaciągna Niemców do złota, już dostali +2 punkty od sędziów na dalszą fazę, Chorwaci bez Duvnjaka gdzieś stracili impet, ja to pobieram. Powinno być maks 2.5 a jest 3.5.
Oczywiście kurs dobry, ale już Norwegowie pokazali, że można z Francuzami wygrać. Duńczycy też mogą dać radę.
 
B 22

bartswir

Użytkownik
Serbia-Norwegia +6,5 Serbia 1,57 Unibet
Czytając post wyżej trudno się z tym wszystkim nie zgodzić, na poparcie tego typu dodam tylko, że Serbia ma znacznie lepsze drugie niż pierwsze połowy.
Ja pójdę trochę w inną stronę, prawdą jest, że Serbia nie jest w optymalnej dyspozycji a Norwegia to jeden z kandydatów do medalu ale w tej fazie każdy daje z siebie 110 % i walczy o wynik.
Norwegia do tej pory rozegrała ciężki bój z Francją nieznacznie przegrywając i dwa wygrane mecze moim zdaniem z drużynami półkę niżej niż cala reszta stawki, Serbowie dostali lekcje handballa od Chorwatów ale twardo zastawili się ze Szwecją i wygrali z nieobliczalną Islandią. Moim zdaniem nie są typowymi chłopcami do bicia, wydaję mi się, że dzisiaj hala zdecydowanie im pomoże i nie przegrają różnicą aż SIEDMIU bramek. Norwegia jest zdecydowanym faworytem ale wystawienie tak wysokich kursów to lekka przesada.
H2H wskazuje cięzkie boje obydwu drużyn. Na PIĘĆ meczy, górą była drużyna Serbii. Raz padł remis (dogr. na korzyść Norwegów)
 
kosiorx 1,7K

kosiorx

Użytkownik
Spotkanie: Chorwacja vs Norwegia
Typ: X2 &amp; 2 DNB
Kurs: @2,27 Fortuna &amp; @1,98 Unibet

Analiza: Niesamowity prezent zaraz po meczu sprawiła Fortuna bo taki kurs to okazja. Chorwacja ostatnie 2 spotkania zagrała kiepsko, o ile mecz ze Szwedami to świetny występ ekipy ze Skandynawii, o tyle dzisiejsze spotkanie z Białorusią to totalna porażka. Na środku Cindrić całkowicie nie miał pomysłu na rozgrywanie. Jego vis-a-vis w meczu z Norwegią będzie Sander Sagosen, czyli 22-letnia gwiazda, bo inaczej nie można go nazwać. Świetny przegląd pola, świetne uderzenie. Z resztą wystarczy popatrzeć na jego statystyki z tych mistrzostw. 21 bramek i 27 asyst, co daje 48 pkt (jak łatwo wyliczyć 12 pkt. na spotkanie). Dodatkowo na skrzydłach Bjornsen, czyli prawdopodobnie top scorer tych mistrzostw(tylko Uwe może go wyprzedzić w mojej opinii) oraz Jondal czyli przyszły gracz Flensburga. Norwegowie są strasznie zgraną choć młodą ekipą. W pierwszym meczu byli bliski zwycięstwa z Trójkolorowymi, lecz po fantastycznym meczu przegrali różnicą 1 bramki. Chorwacja w porównaniu z niesamowicie szybko grającą ekipą Norwegii wygląda kiepsko. Myślę, że nawet wsparcie własnej publiczności nic im nie da i Panowie powalczą zakończą grupę 1 na dopiero 4 pozycji.
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Spotkanie: Chorwacja vs Norwegia
Typ: X2 &amp; 2 DNB
Kurs: @2,27 Fortuna &amp; @1,98 Unibet

Analiza: Niesamowity prezent zaraz po meczu sprawiła Fortuna bo taki kurs to okazja. Chorwacja ostatnie 2 spotkania zagrała kiepsko, o ile mecz ze Szwedami to świetny występ ekipy ze Skandynawii, o tyle dzisiejsze spotkanie z Białorusią to totalna porażka. Na środku Cindrić całkowicie nie miał pomysłu na rozgrywanie. Jego vis-a-vis w meczu z Norwegią będzie Sander Sagosen, czyli 22-letnia gwiazda, bo inaczej nie można go nazwać. Świetny przegląd pola, świetne uderzenie. Z resztą wystarczy popatrzeć na jego statystyki z tych mistrzostw. 21 bramek i 27 asyst, co daje 48 pkt (jak łatwo wyliczyć 12 pkt. na spotkanie). Dodatkowo na skrzydłach Bjornsen, czyli prawdopodobnie top scorer tych mistrzostw(tylko Uwe może go wyprzedzić w mojej opinii) oraz Jondal czyli przyszły gracz Flensburga. Norwegowie są strasznie zgraną choć młodą ekipą. W pierwszym meczu byli bliski zwycięstwa z Trójkolorowymi, lecz po fantastycznym meczu przegrali różnicą 1 bramki. Chorwacja w porównaniu z niesamowicie szybko grającą ekipą Norwegii wygląda kiepsko. Myślę, że nawet wsparcie własnej publiczności nic im nie da i Panowie powalczą zakończą grupę 1 na dopiero 4 pozycji.
Z jednej strony dobrze piszesz ale na taki mecz wyjdą zmotywowani jak wczoraj Duńczycy..dwie ekipy mocne..Cindrić to nie robot nie będzie grał co mecz kapitalnie..Dziwne ogólnie są te mistrzostwa...trudno cokolowiek wygrać..pierwszy dzien jeszcze okej a później się zaczęło...Nie wiem jaka linia jest ale czuję tu overwe spotkanie..Norwegia szybko stara się grać..a chorwacja jeśli będzie chciała wygrać to znając zycie będą grać podobnie...
 
viscaelbarca10 132

viscaelbarca10

Użytkownik
Jak dziś widzicie linie na Zdrahale over 5.5 na STS i Ballinga 3.5+ ?
Zdrahala się zrobił numer 1 w reprezentacji od zdobyczy punktowych ???? z Węgrami to już wgl na luziko pokryte, dziś Niemcy. a oni prócz tych skrzydeł dopilnowanych. to moim zdaniem szału nie robią w obronie.
Wie ktoś wgl czemu Balling nie grał 2 pierwszych dla Dani? Tylko dopiero z Hiszpania?
 
viscaelbarca10 132

viscaelbarca10

Użytkownik
Kusi linia na niego dziś, tylko ciekawe czy go wystawi :|
To jak chłopaki, wypowie się ktoś na temat tych betów? Te 2 najbardziej wpadły w oko..
Zdrahala z Węgrami sam prawie połowę wbił w meczu, 14 bramek a Sts kolejny raz taką mała linie daje, ostatnio się udało... Tylko pytanie czy z Niemcami się powtórzy
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Orientuje się ktoś gdzie sprawdzić czy zawodnik wszedł na parkiet w meczu Niemcy - Czechy?
Po meczu na oficjalnej stronie, bądź na stronie ehf pojawiają się protokoły meczowe, gdzie podany jest także czas przebywania na parkiecie każdego zawodnika wpisanego do protokołu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom