>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

MEN'S EHF EURO 2018 - CHORWACJA

Status
Zamknięty.
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Czechy o awans tylko jeśli Hiszpania - Niemcy będzie obustronny walkower.
Duńczykom jak się okazało powiewało to czy Czesi wejdą do następnej rundy czy nie,w meczu z Macedonia tez pewnie pokażą lwi pazur bo o tych punktów zależy ich prestiż itd itp,oni to opowiadają,a &quot;janusze&quot; wierzą.
I o awansie decyduje bilans spotkań bezpośrednich między zainteresowanymi a nie bilans bramkowy ze wszystkich spotkań.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Czechy o awans tylko jeśli Hiszpania - Niemcy będzie obustronny walkower.
Duńczykom jak się okazało powiewało to czy Czesi wejdą do następnej rundy czy nie,w meczu z Macedonia tez pewnie pokażą lwi pazur bo o tych punktów zależy ich prestiż itd itp,oni to opowiadają,a &quot;janusze&quot; wierzą.
I o awansie decyduje bilans spotkań bezpośrednich między zainteresowanymi a nie bilans bramkowy ze wszystkich spotkań.
Skończ te wypociny... To jeśli przykładowo drużyna X wygrała z drużyną Y, a drużyna B wygrała z drużyną X ale przegrała z drużyną Y to co wtedy wsyztskiie 3wychodza i zmieniają się zasady turnieju? Haha ktoś wcześniej dobrze napisał i taka jest kolejność. Najpierw owszem bilans meczy ale jeśli 3 drużyny maja tyle samo punktów to wtedy bilans bramek.
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
&quot;After the completion of the main round matches:
a)Higher number of points obtained in the group matches played amongst the teams in question
b)Superior goal difference from the group matches played amongst the teams in question
c)Higher number of goals scored in the group matches played amongst the teams in question
d) Superior goal difference from all group matches (achieved by subtraction)
e) Higher number of goals scored in all group matches&quot;
To jest to co ktoś wcześniej napisał,jeśli tego nie rozumiesz poproś panią w gimnazjum to Ci przetłumaczy.
 
marko87 214

marko87

Użytkownik
I o awansie decyduje bilans spotkań bezpośrednich między zainteresowanymi a nie bilans bramkowy ze wszystkich spotkań.
Tak jak napisałem powyżej. Tworzenie tabeli jest tak skonstruowane, że w czasie trwania II fazy turnieju liczy się bilans bramkowy. Ale tylko do zakończenia ostatniego meczu, a więc wieczorem po zakończeniu ostatnich spotkań w sytuacji gdyby Szwecja i Chorwacja miały identyczną liczbę punktów wyżej będzie Szwecja. Na tę chwilę wyżej jest Chorwacja. Tak mówi regulamin, a więc wyższa pozycja Chorwacji na ten moment to żadna pomyłka.
Skończ te wypociny... To jeśli przykładowo drużyna X wygrała z drużyną Y, a drużyna B wygrała z drużyną X ale przegrała z drużyną Y to co wtedy wsyztskiie 3wychodza i zmieniają się zasady turnieju? Haha ktoś wcześniej dobrze napisał i taka jest kolejność. Najpierw owszem bilans meczy ale jeśli 3 drużyny maja tyle samo punktów to wtedy bilans bramek.
Przy trzech drużynach najpewniej tworzona jest mała tabelka zawierająca trzy mecze zainteresowanych ekip.
 
M 4

matteks

Użytkownik
adhemar
Niecałe dwie strony wcześniej był już poruszony temat Słowenii/Czech, może przeoczyłeś.
Nie piszcie, że mecz Czechy - Słowenia jest o trzecie miejsce w grupie, bo w przypadku remisu Niemców z Hiszpanią, a jednoczesnej wygranej Czechów nad Słoweńcami to nasi sąsiedzi z południa wchodzą do półfinału
To samo jest podczas wygranej Słowenii nad Czechami i remisu Niemiec z Hiszpania. Wtedy Słowenia z awansem.
Czesi będą mieli więcej punktów niż Hiszpania &amp; Niemcy a Słowenia &quot;wygra&quot; małą tabelkę.
Słowenia - Niemcy 25:25
Słowenia - Hiszpania 31:26
Niemcy - Hiszpania X
EDIT Już nieaktualne, obydwie drużyny się wyeliminowały z półfinałów.
 
N 15

nagrubo

Użytkownik
Co sądzicie o takich typach?

Niemcy - Hiszpania typ: Hiszpania
Chorwacja - Francja typ: Francja

Hiszpania co prawda wczoraj zaliczyła wpadkę, ale widać było, że na drugą połowę wyszli dużo mniej zmobilizowani, wiedząc że to dzisiaj czeka ich decydujące starcie z Niemcami, którzy na tym turnieju nie błyszczą (zrozumiała przegrana z Danią 25:26 a także dwa remisy ze Słowenią i Macedonią, którą reprezentanci Hiszpanii zdecydowanie pokonali).
Co do drugiego typu, czyli mecz Chorwacja - Francja ze wskazaniem na gości - sądzę, że będzie to bardzo ciekawe widowisko, dużym atutem dla Chorwatów będzie doping, ale w innych elementach nie przewyższają oni dzisiejszych rywali. Co sądzicie? Francja mająca awans nie będzie grała na 100%?
Proszę o Wasze opinię bo chcę na taki kupon sypnąć trochę pieniędzy.

 
emonnau 6

emonnau

Użytkownik
Sam jestem zwolennikiem gry na Hiszpanów bo poza wczorajszym prezentowali się dużo lepiej niż Niemcy, a kurs na nich jeszcze bardziej skłania ku temu.
Co do drugiego spotkania, Chorwacja nie będzie kalkulować, a Francuzi mają tak naprawdę zagwarantowany półfinał. Wydaje mi się, że zobaczymy overowe spotkanie i tak też pogram.
 
marko87 214

marko87

Użytkownik
Sam jestem zwolennikiem gry na Hiszpanów bo poza wczorajszym prezentowali się dużo lepiej niż Niemcy, a kurs na nich jeszcze bardziej skłania ku temu.
Co do drugiego spotkania, Chorwacja nie będzie kalkulować, a Francuzi mają tak naprawdę zagwarantowany półfinał. Wydaje mi się, że zobaczymy overowe spotkanie i tak też pogram.
Różnie można to interpretować. Jeżeli Szwecja nie wygra z Norwegią (wg mnie nie wygra), porażka z Chorwacją zepchnie Francuzów na drugie miejsce i wymusza w 1/2 grę z Danią. Chyba lepiej potykać się z Niemcami czy Hiszpanami, zwłaszcza, mając na uwadze porażkę w finale IO właśnie z Danią 26:28.
EDIT: Tak jak myślałem Norwegia win, a więc chyba trzeba próbować Trójkolorowych. Z drugiej strony zwycięstwo Francuzów daje awans Szwedom. Hmm Chorwacja poza turniejem? Sam nie wiem. Może remis?
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
i dlaczego Chorwacja jest na chwilę obecną przed Szwedami, skoro w małej tabeli liczą się pojedynki bezpośrednie a ten wygrała Szwecja?
Bo dopiero po zakończeniu fazy grupowej tabela będzie uwzględniać mecze bezpośrednie o ile zajdzie taka konieczność
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
&quot;After the completion of the main round matches:
a)Higher number of points obtained in the group matches played amongst the teams in question
b)Superior goal difference from the group matches played amongst the teams in question
c)Higher number of goals scored in the group matches played amongst the teams in question
d) Superior goal difference from all group matches (achieved by subtraction)
e) Higher number of goals scored in all group matches&quot;
To jest to co ktoś wcześniej napisał,jeśli tego nie rozumiesz poproś panią w gimnazjum to Ci przetłumaczy.
Do gimnazjum to może Ty się cofnij jeśli nie rozumiesz tego co napisalem. Mój przykład nie był podany w sytuacji gdzie jedna z drużyn będzie miała lepszy bilans od reszty, tylko jeśli 3 drużyny walczace o awans na koniec mają po jednym zwycięstwie w starciach bezpośrednich, wtedy musi decydować bilans bramkowy.
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Chorwacja musi,Francja może.
Wydaje mi się,że Francja nie zaryzykuje trudnego meczu tylko po to by wyeliminować Chorwację.
Chociaż zdecydowanie lepiej byłoby grać z kimś kto się dziś zmęczy w walce - Niemcy/Hiszpania niż z Duńczykami którzy mieli lekki mecz.
Może być remis.
 
P 0

public_enemy1

Użytkownik
Witam. Moim zdaniem spokojnie mozna zagrac wygraną Francji i Hiszpanii. Francja to najlepszy od kilku lat zespół na świecie...dla nich nie wazne z kim ...kiedy i gdzie....natomiast Niemcy cincy strasznie na tych mistrzostwach....a Hiszpania chcąc awansowac -must win.Dyspozycja na turnieju +siła fizyczna=wygrana Hiszpanii....a kursy piękne....POWODZENIA.
 
G 0

grzesiek9000

Użytkownik
Chorwacja musi,Francja może.
Wydaje mi się,że Francja nie zaryzykuje trudnego meczu tylko po to by wyeliminować Chorwację.
Chociaż zdecydowanie lepiej byłoby grać z kimś kto się dziś zmęczy w walce - Niemcy/Hiszpania niż z Duńczykami którzy mieli lekki mecz.
Może być remis.
Francuzi mając na względzie porażkę z Duńczykami na IO i w pojedynku towarzyskim u siebie przed mistrzostwami zrobią wszystko by nie wpaść na nich w półfinale. Dlatego myślę, ze warto rozważyć grę na ich zwycięstwo. Chorwacja nie zachwyca na tym turnieju, co prawda wygrali z Norwegami, ale to głównie dzięki indolencji strzeleckiej Norwegów (masa niewykorzystanych sytuacji sam na sam z bramkarzem Chorwacji). Za Francją przemawia również skuteczność w bramce Gerarda (40%), przy 30% skuteczności Stevanovicia. Dla mnie kurs na Francuzów to mała lokata, polecam grać w ich stronę ????
Dla bezpieczeństwa typ: Francja, przy remisie zwrot
Zawsze przy swoich propozycjach podajemy kurs i bukmachera./Macko18
 
R 190

rafi131364

Użytkownik
Każdy ma prawo do własnego zdania. No i mam takie.. Mecz chor-fra pokazal patologię..
Dziwię się,że dotąd regulamin nie został zmieniony w rozgrywkach..
Chorwacja znając już wynik norwegów mogła na luzie wtopić sobie 3 bramkami i 1/2 w kieszeni. Mała tabela, gdzie o &quot;włos wyprzedzają&quot; Szwedów.. Przykład idealny, że o tej samej godzinie powinni grać..
Dostawali w łeb już 6oma, ale ostatecznie przegrali 3 i zagrają w 1/2.. heh
Ładnie powchodzili za to zawodnicy na bramki..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom