>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Meridianbet

vader 2,8K

vader

Forum VIP
www. Meridianbet.com
W tym dziale nie ma tematu o tym buku. To pomyślałem, że może warto założyć taki temat.
Na forum jest temat o promocji w tym buku

&gt;&gt;&gt; Meridianbet Freebet 2 EUR &lt;&lt;&lt;

&gt;&gt;&gt; 10 euro MeridianBet &lt;&lt;&lt;
Buk serbski.Nie jest w rankingu SBR.
[email protected]
[email protected]
[email protected]
Customer service number: +356.21319493
Fax number: +356.21319406
Meridianbet doesn&#39;t accept players from the following countries:
USA
France
Israel
Holland (Netherlands)
Turkey
Estonia
Hong Kong
Philippines

Oferują spory bonus. I właśnie dlatego zakładam temat. Bo buk raczej należy do kategorii mało znanych.
 
simon999 11

simon999

Użytkownik
Jakieś opinie, doświadczenia?
Sprawdzałem i mają bardzo wysokie limity, nawet po 10 000 euro co jest dla mnie mega ważne, ale boje się ze udupie hajs, bo nie wypłacają.
 
0 4

007donald

Użytkownik
Grał ktoś w ostatnim czasie? Utrzymać się na rynku przez 7 lat albo i więcej lat to już coś. Szkoda że SBR ich do dziś nie oceniła...
Jakieś info? Wypłacalni?
 
G 97

gryzonko

Użytkownik
Moje doświadczenia sprzed kilku dobrych lat, może od tego czasu coś się pozmieniało na lepsze.

Jakieś 2 czy 3 miesiące temu założyłem tam konto. Bonus olałem z powodów wymienionych powyżej, oferta fajna - chciałem sobie pograć. Depozyt 2 razy po 150 euro. Ze stawkami od początku nie szło sobie poszaleć,przyjmowali po około 30 do 40 euro, raz mi sie udało postawić ponad 100. PO kilkunastu zakładach przykra niespodzianka, przy próbie postawienia czegokolwiek odmowa i polecenie kontaktu z supportem, co tez zrobiłem. Poinformowali mnie ze konto zawieszone, bo ich dział security prowadzi śledztwo. Pytam sie ile to potrwa, i o co wogle chodzi , odpowiedź proszę być cierpliwy. PO kilku tygodniach sytuacja zaczęła mnie wqrwiać- konto zawieszone bez powodu ( jak wspominałem bonusu nie brałem, w sumie wygrałem tam około 70 euro więc też żadne wielkie pieniądze ),na maile tez nie odpowiadają. Uznałem ze wypłacam kase i tyle, niestety opcja wypłaty nieaktywna. Na pytanie dlaczego poinformowano mnie o konieczności wysłania skanów, co zrobiłem od razu. Kolejne 2 tygodnie z ich strony cisza.
W końcu po 45 dniach od blokady konta napisałem do nich maila z pytaniem , czemu traktują mnie jak shita; kazali czekać - czekałem, chcieli dokumenty- dostali, bonusu nie brałem, na jakąś większą kase ich nie ograłem, to o co im qrwa chodzi?
Odpisali ze przepraszają, mieli duzo nowych rejestracji, ale konto juz jest w pełni aktywne i gratis dorzucają mi freebeta .... 2 euro.
Konto owszem było aktywne , ale max stawka za którą mogłem zagrać okazało sie bodaj 0.6 euro ( bez znaczenia na sport).
W związku z tym napisałem do nich jeszcze jednego maila, informując że byli dla mnie zbyt szczodrzy dając mi tak dużego freebeta, bo niestety nie jestem w stanie grać za tak wysokie stawki jak 2 euro, w związku z czym prosze o zamiane na jakiegoś mniejszego freebeta... laugh
Niestety nie raczyli odpisać, dobrze ze przynajmniej wypłata szybko dotarła na moneybookers.
Generalnie nie chciałbym sie znaleźć w skórze kogoś kto ma do zrealizowania obrót a im przyszedł do głowy podobny manewr. Na SBR czytałem ze telefony na stronie są lipne, i nie idzie się dodzwonić do nich, i nie odpowiadają na próby kontaktu ze strony SBR. Licencja podejrzewam maltańska więc na pomoc LGA też pewnie nie ma co liczyć.
Nie nalezę do panikarzy, ale żeby skorzystać z tego bonusa trzeba być baaaaaaaaaardzo odważnym.
 
Do góry Bottom