>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Metoda "musisz przegrać aby wygrać" by edi8

Status
Zamknięty.
ja28 92

ja28

Użytkownik
O wielkizordonie do Ciebie naprawde docierają słowa jak do zbuntowanego 16-to latka. Dlaczego? Bo człowiek rozumny który patrzy i widzi że 1,9*1,9=3,61-3=0,61 a 1,9+1,9=3,8-3=0,8 to wie że w obu przypadkach zysk rzędu 0,61 czy 0,8 jednostki jest tak niewielki że jedną wpadkę trzeba by odrabiać przez kolejne kilka gier i że 0,61 oraz 0,8 to wartości bardzo podobne, różnica wynosi raptem 0,19j więc człowiek rozumny oleje taką różnicę, a nie gulgoce jak indyk. Kursy na hadicap w NBA są zawsze wieksze od 1,90 a u niektórych buków wynoszą 1,95-1,95. Gdy przyjmiesz że średnio na 10 meczy osiąga się wyniki dla trzech meczy typowanych każdorazowo: jeden raz nietrafne wszystkie trzy, dwa razy nietrafne dwa z trzech meczy, cztery razy nietrafny jeden z trzech meczy i trzy razy trafne wszystkie trzy mecze, to możesz sobie policzyć jak na tym wyjdziesz grając singlami, a jak systemem edi8. Jako genialny matematyk możesz też szybko policzyć że prawdopodobieństwo trafienia trzech takich meczy jednocześnie wynosi 0,63*0,63*0,63=0,25 czyli na 10 meczy trafiasz 2,5, a ponieważ jest to system wspomagający doświadczonych graczy to trafiają oni 3 zestawy meczy na 10 (a nie 2,5). edi8 myślę że czas już skończyć rozmowy z tym 16-to latkiem, ta dyskusja jest bez sensu i do niczego nie prowadzi. Moim zdaniem to jak rozmowa o cnocie z prostytutką. Nikt wielkiemuzodronowi nie każe grać tą metodą, a jeżeli chce zbawić ludzkość ostrzegając ją przed takimi jak my, to niech ją ostrzega, pozwól mu na to, niech ostrzega, niech ostrzega, niech ostrzega........
 
wielkizordon 18

wielkizordon

Użytkownik
To jest to system dla zaawansowanych uzytkownikow czy poczatkujacych??
doswiadczony gracz czesciej trafi 3z3 niz gracz mniej doswiadzczony a takim graczom Edi ten system odradzal na poczatku:
Jako genialny matematyk możesz też szybko policzyć że prawdopodobieństwo trafienia trzech takich meczy jednocześnie wynosi 0,63*0,63*0,63=0,25 czyli na 10 meczy trafiasz 2,5, a ponieważ jest to system wspomagający doświadczonych graczy to trafiają oni 3 zestawy meczy na 10 (a nie 2,5). ...
Czyli mowisz o ludziach(moze o sobie) majacych skutecznosc 63% przy kursach 1,9-1,95??

czy moze jednak tak:
Metoda &quot;MUSISZ PRZEGRAĆ ABY WYGRAĆ&quot; by edi8

...

Tę metodę gry stanowczo jednak odradzam tak licznym w naszym światku graczy koleżankom i kolegom , którzy NIGDY nie mają problemu z poprawnym wytypowaniem 3 zdarzeń....


...
edi8
Wychopdzisz na poczatku swojego systemu z zalozenia, ze nie trafiasz 3 na 3 zdarzen, pozniej przeciez piszesz ze jednak mozna je tez doliczyc i tez sie bedzie oplacac.
W sumie grajac 1 na 3 tez da sie zarabiac.
Teraz czekam az dojdziesz do wniosku, ze na 0z3 tez da sie zarobic.


Szybciej niz pisanie w kolko tych samych postow i pokazywaniu tych samych wyliczen kazdego dnia zajeloby wam wklejanie kuponow przed rozpoczeciem!
spojrz na to i napisz gdze sie myle:
stawka: 1j.
Kurs 1,9.
gramy 8 kolejek.
Bo przeciez Ty w swoich jak i ja w swoich obliczeniach opieramy sie na matematyce i rozkladzie 50 na 50 na trafienie zdarzenia badz nie.
Ty grasz swoje ,,musisz przegrac zeby wygrac,, liczac, ze popelnisz tylko 1 blad na 3 spotkania o szansie 50% a ja singlami:
U Ciebie:
wchodza 3z3 1/8: Ty masz -3j ,
wchodza 2z3 3/8: Ty masz 6,86j*3 czyli 20,58j-9 czyli 11,58j,
wchodza 1z3 3/8: Ty masz -3j*3 czyli -9j,
nie wchodzi nic 1/8: Ty i ja jestesmy po -3
U mnie:
wchodza 3z3 1/8: mam 5,7j
wchodza 2z3 3/8: ja mam 3,8*3 czyli 11,4
wchodza 1z3 3/8: ja mam 1,9*3 czyli 5,7
nie wchodzi nic 1/8: Ty i ja jestesmy po -3
W sumie Ty bedziesz mial -3,42j na gre a a ja -1,2j.
U mnie wygrana bedzie ciagle wynosic 95% wkladu a u Ciebie 0.95 do trzeciej czyli niecale 86%.
ZROZUMCIE TO!!!!
.
WIEC Nie mow mi, ze to jest system dla zaawansowanych graczy z dobra skutecznoscia bo rownie dobrze z taka lepsza skutecznoscia grajac singlami albo stracimy wolniej albo zarobimy szybciej. graczy z dobra skutecznoscia bo rownie dobrze z taka lepsza skutecznoscia grajac singlami albo stracimy wolniej albo zarobimy szybciej.[/
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
ja28 92

ja28

Użytkownik
Ależ Ty bredzisz człowieku. Dokładny wynik 5:0 kurs 7,00 - wg. Ciebie prawdopodobieństwo wynosi 50% na 50% czyli albo wejdzie albo nie. Takich bredni to nawet zbuntowany 16-to latek nie pisze.
 
M 4

mps

Użytkownik
Jedyną osobą, która rozsądnie pisze w tym temacie jest wielkizordon. A właściwa nazwa tego systemu przez ediego8 to &quot;musisz przegrać aby zbankrutować&quot;.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
P 95

piotrek_

Forum VIP
Jak nie zaczniecie pisać czegoś konstruktywnego i przejrzystego z poparciem swojego stanowiska to polecą już czerwone kartki. Jak macie zastrzeżenia do systemu a chcecie przy tym dołożyć trochę kpiącego akcentu dokładając ewentualnie zastrzeżenia co do wieku i niepełnoprawności umysłowej userów to na pw a nie tutaj. Będziecie tak jeszcze udowadniać swoje stanowisko dopóki nie zamknie się tematu? Niech ludzie skorzystają z obydwu rozwiązań i zadecydują , który jest lepszy bądź skuteczniejszy albo którego należy unikać ale nie zaczynajcie dolewać oliwy do ognia i się sprzeczać. Każdy ma prawo do własnego zdania , systemu . Nikt nie musi z tego korzystać a wy nie musicie obrzucać błotem drugiego.
 
wielkizordon 18

wielkizordon

Użytkownik
Ależ Ty bredzisz człowieku. Dokładny wynik 5:0 kurs 7,00 - wg. Ciebie prawdopodobieństwo wynosi 50% na 50% czyli albo wejdzie albo nie. Takich bredni to nawet zbuntowany 16-to latek nie pisze.
a gdzie ja cos takiego napisalem??
,,zbuntowany 16-latek,, haha
kryzys wieku sredniego czy co?
pisz na temat a nie spuszczasz sie nad epitetami.
nie pisz glupot-wlacz calkulator!!(win+r, enter, calc, enter jesli nie mozesz znalezc)
To Ty piszesz ze trafiasz srednio 63% spotkan o kursie 1,95( niedlugo bedziecie pisac ze gracie kursy 1,99).
Moze Edi po prostu zapomnial napisac na poczatku.
,, jest to system dla ludzi zarabiajacych ponad 22% na kazdym spotkaniu z minimalna skutecznoscia 63% przy kursie 1,95,,

No bo jesli tylko zapomnial tego napisac to ok.
Rownie dobrze bogl napisac ,ze jest to systemprzeznaczony dla osob , ktore maja pare baniek na koncie. Bo zapewne tylu samo milionerow tu siedzi co osob z taka skutecznoscia.
 
wielkizordon 18

wielkizordon

Użytkownik
Jak nie zaczniecie pisać czegoś konstruktywnego i przejrzystego z poparciem swojego stanowiska to polecą już czerwone kartki. Jak macie zastrzeżenia do systemu a chcecie przy tym dołożyć trochę kpiącego akcentu dokładając ewentualnie zastrzeżenia co do wieku i niepełnoprawności umysłowej userów to na pw a nie tutaj. Będziecie tak jeszcze udowadniać swoje stanowisko dopóki nie zamknie się tematu? Niech ludzie skorzystają z obydwu rozwiązań i zadecydują , który jest lepszy bądź skuteczniejszy albo którego należy unikać ale nie zaczynajcie dolewać oliwy do ognia i się sprzeczać. Każdy ma prawo do własnego zdania , systemu . Nikt nie musi z tego korzystać a wy nie musicie obrzucać błotem drugiego.
kto kogo blotem obrzuca?
kto dolewa oliwy do ognia?
ja moje rozwiazanie testuje ABY SPRAWDZIC czy moje zalozenia sa sluszne.
Edi pisze, ze sa sluszna bez testowania a ja po prostu juz 10 razy policzylem , ze taka gra nie jest RENTOWNA.
Ja zadaje sensowne pytania, na ktore kolega nie chce odpowiedziec i tyle.
A skoro autor systemu nie potrafi go udowodnic to masz racje, temat trzeba zamknac i tyle.
 
M 4

mps

Użytkownik
Nie rozumiem czemu ja dostaję żółtą kartkę w momencie kiedy edi8 za pisanie bzdur dawno powinien dostać czerwoną. Rzecz prosta i oczywista jest taka, że jak ktokolwiek jego systemem cokolwiek zagra to do przodu nie wyjdzie.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Niech głos jednego z grona coraz większej ilości osób praktykujących grę tą metodą &quot;Musisz przegrać aby wygrać&quot; ( o czym zaświadczają wpisy na forach bukmacherskich ) czyli kolegi Ja28 zamknie gębę bukmacherskiego półanalfabety, który dowartościowuje się tą obecną w jego nicku &quot;wielkością&quot; ???? :
&quot;
Wielokrotnie przećwiczyłem na własnej skórze i własnej kasie że wysyłając trzy dobrze przeanalizowane mecze z najróżniejszych powodów jeden z nich nie wchodził....
moim zdaniem system &quot;musisz przegrać aby wygrać&quot; nie jest systemem umożliwiającym wygrywanie kasy początkującym graczom, lecz systemem wspomagającym graczy zaawansowanych którzy potrafią analizować mecze. Dla nich ten system to złota kura pomagająca zmiejszyć zmienna losową do niewielkiej wartości. Z mojego doświadczenia np w NBA na 10 kolejek (czyli 10 dni bo rozgrywki są codziennie), bez tego systemu zysk wychodził mi około 3 jednostek, przy graniu wspomaganym systemem edi8 zysk wychodzi około 10 jednostek średnio na 10 dni. Zaznaczam średnio bo nie we wszystkie dni gram, są dni kiedy trudno wytypować mecze, wtedy nie gram.
Ponadto przypomnę podaną tu już kiedyś na prośbę jednego z kolegów, przykładową tabelkę stawek - którą to grę zaczynamy stosować w momencie gdy grany przez nas jeden z wariantów w metodzie &quot;Musisz przegrać aby wygrać&quot; czyli np. na 2z3 lub na 1z3, czyli na trafienie 2z3 typów lub na trafienie 1z3 ( bo oba te zakładane warianty wymagają dla sukcesu nadania takiej samej ilości bo 3 zakładów i przy zdarzeniach z kursami 1.9 dają ako wygranego kuponu 6.86 :
Etap.......Stawka.......Koszt gry.......Koszt łączny......Trafienie.......Zysk netto
I. ............1j. .............3x1j.=3j. ...........3j. ................6.86j. ............3.86j.
II. ...........2j. .............3x2j.=6j. ..........9j. ...............13.72j. ...........4.72j.
III. .........3j. .............3x3j.=9j. .........18j. ..............20.58j. ...........2.58j.
IV. ..........5j. .............3x5j.=15j. .......33j. ..............34.30j. ...........1.30j.
V. ...........9j. ..............3x9j.=27j. ......60j. ...............61.74j. ...........1.74j.
VI. .........16j. ............3x16j.=48j. ...108j. ............109.75j. ...........1.75j.
VII. ........29j. ...........3x29j.=87j. ....195j. ............198.94j. ...........3.94j.
VIII. .......52j. ...........3x52j.=156j. ..351j. ............356.72j. ..........5.72j.

Oczywiście można także zupełnie inaczej do tego podejść i np. grać od II etapu jedynie na zwrot lub zastosować inne stawkowanie wg zasad Dutchingu a dające identyczny , równy zysk przy wejściu granego przez nas wariantu błędów ( 1 lub 2 ) .
Powtórzę tu raz jeszcze to co umieściłem w otwierającym ten wątek wpisie: to nie jest metoda dla asów bukmacherstwa, którzy nie mają problemu z trafianiem 100% granych zdarzeń - a jedynie dla tych wszystkich jakże licznych, czyli przytłaczającej ilości graczy którzy mają zdecydowanie niekorzystny bilans swojej gry i 100% trafienia są u nich niezbyt częstym zjawiskiem.
Jeśli dotąd w grze na 3 zdarzenia 2-drogowe:
a/ przegrywasz przez 1 błąd, czyli trafiasz 2z3, to graj tą metodą !!!
b/ przegrywasz przez 2 błędy, czyli trafiasz 1z3, to graj tą metodą !!!
bo dzięki niej i przy tej samej swojej skuteczności - na 100% przekujesz swoje dotychczasowe porażki w wygrane.

Pzdr.
edi8
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom