>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Migracja - uwagi, status błędy

Status
Zamknięty.
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Nie działa znaczek ⛔ na forum!
Jak nie działa? Może to kwestia problemu już zgłoszonego, co jest widoczne w pierwszym poście:
&quot;
Zgłoszone
  • Niewyświetlające się obrazki w postach&quot;

I występuje może u niektórych, bo u mnie normalnie się wyświetla:
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Ja teraz widzę minusa, ale plus za to już nie (widoczny sam napis), wcześniej było na odwrót...
Naprawcie to... ????
chyba coś jest na rzeczy, bo jeszcze po południu miałem oba, a teraz edytowałem posta i nie żadnego, w dodatku jak wpisałem słownie to również nie działa,wyświetla się słowo plus i minus zamiast emotek.
 
jozzy22 555K

jozzy22

Użytkownik
chyba coś jest na rzeczy, bo jeszcze po południu miałem oba, a teraz edytowałem posta i nie żadnego, w dodatku jak wpisałem słownie to również nie działa,wyświetla się słowo plus i minus zamiast emotek.
Wczoraj wieczorem jeszcze działało.Dziś znikły oba znaki
 
greenvoice 13,1K

greenvoice

Administrator
Członek Załogi
Ok, zobaczę jak będę miał chwile, teraz jestem poza domem. Próbowaliście może wyczyścić cache? (Ctrl+f5)?
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Potwierdzam - przestały raptem działać emotiony z plusami i minusami, nie są także widoczne w edycji/dodawaniu postów
Działają: ???? ;) ???? :mad::confused::cool::p ???? :eek::rolleyes::rolleyes:o_O
Reszta nie widoczna - nie można dodać z panelu edycji. Było ich wcześniej znacznie więcej z plusami i minusami + inne, teraz tylko te co są wyżej. To nie kwestia użytkowników i cache itd
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Potwierdzam - przestały raptem działać emotiony z plusami i minusami, nie są także widoczne w edycji/dodawaniu postów
Działają: ???? ;) ???? :mad::confused::cool::p ???? :eek::rolleyes::rolleyes:o_O
Reszta nie widoczna - nie można dodać z panelu edycji. Było ich wcześniej znacznie więcej z plusami i minusami + inne, teraz tylko te co są wyżej. To nie kwestia użytkowników i cache itd
✅⛔ mi normalnie działa, dodatkowo mam ciągle w edycji postów wszystkie emotki, które były, więc to jednak nie jest tak, że nikt tego nie ma i po prostu zniknęły ;)
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
No to nie wiem o co chodzi. Na 3 różnych przeglądarkach to nie działa. Na 2 nigdy nie wchodziłem na forum więc były czyste. Nawet po prostu po wklejeniu linka bez logowania nie widać tych emotionek z plusami i minusami, które zawsze dotąd były widoczne.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
✅⛔ mi normalnie działa, dodatkowo mam ciągle w edycji postów wszystkie emotki, które były, więc to jednak nie jest tak, że nikt tego nie ma i po prostu zniknęły ;)
A u mnie wygląda to tak:

We wszystkich postach na całym forum: moich i innych osób widać tylko plus, plus, plus, minus, minus, minus i nie mam wielu emotionek w trybie edycji, dodawania postów. Sprawdzę jeszcze na tablecie jak to wygląda.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
A u mnie wygląda to tak:

We wszystkich postach na całym forum: moich i innych osób widać tylko plus, plus, plus, minus, minus, minus i nie mam wielu emotionek w trybie edycji, dodawania postów. Sprawdzę jeszcze na tablecie jak to wygląda.
Na tablecie jest ok✅
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
jak zrobić teraz te emotki ✅ ⛔ ? zniknelo sporo tego np. :hokej: ???? ? Beda nad tym jakies prace? Bo bez tego to sam tekst srednio wyglada i lepiej juz notowac w notatniku
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Wszedłem do tematu żeby zgłosić problem tych plusów i minusów, ale widzę, że już sprawa jest znana. W każdym razie u mnie również nie działają te emotikony i wprowadza to bałagan w tematach.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ciekawa sprawa co to może być. Na pewno nie kwestia przeglądarek bo u mnie na 4 przeglądarkach w tym jednej otworzonej dzisiaj po raz pierwszy ever od czasu natywnej instalacji - nie widać tego, a na tablecie/smartfonie czyli urządzeniach mobilnych jest ok. Może piszcie jak wam działa/nie działa czy dotyczy to stacjonarnego komputera czy mobilnych urządzeń.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom