>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Migracja - uwagi, status błędy

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Ja też zgłaszam problem z Plus i Minus ikonki znikneły same Mordki mam czyli 12 ikonek ,a kiedyś było bardzo dużo
Pozdrawiam i mam nadzieje że wrócą choćby pluski i minuski ,fajnie się zaznaczało w temacie te ikonki ,było przejżyście czy typ nie wszedł czy wszedł ,teraz musiałem zostapić je buźkami różnymi
 
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
Plusy i Minusy na pewno wroca. Czekamy, az greenvoice wroci z zasluzonego urlopu ;) Tak wiec mamy to na uwadze i od srody siadamy do tego tematu i pozostalych ????
 
greenvoice 13,1K

greenvoice

Administrator
Członek Załogi
Ja też zgłaszam problem z Plus i Minus ikonki znikneły same Mordki mam czyli 12 ikonek ,a kiedyś było bardzo dużo
Pozdrawiam i mam nadzieje że wrócą choćby pluski i minuski ,fajnie się zaznaczało w temacie te ikonki ,było przejżyście czy typ nie wszedł czy wszedł ,teraz musiałem zostapić je buźkami różnymi
Udało się naprawić ikonki. Jeśli ktoś ich nadal nie widzi, musi wyczyścić dane przeglądarki (tzw cache).
Czyli - CTRL+R, CTRL+F5 (na stronie gdzie powinny wyświetlić się ikonki, np dodany juz post), bądź wyczyść dane przeglądania.
 
greenvoice 13,1K

greenvoice

Administrator
Członek Załogi
Przez chwilę były problemy z prywatnymy wiadomościami (nie chcialy się wysyłać). Problem już powinien być rozwiązany.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Udało się naprawić ikonki. Jeśli ktoś ich nadal nie widzi, musi wyczyścić dane przeglądarki (tzw cache).
Czyli - CTRL+R, CTRL+F5 (na stronie gdzie powinny wyświetlić się ikonki, np dodany juz post), bądź wyczyść dane przeglądania.
u mnie dalej nie działa.
 
R 92

reina17

Użytkownik
A tak na marginesie, to kto obecnie jest głównym adminem na forum?
Bo z tego co widzę, to grono &quot;czerwonych&quot; uległo znacznemu poszerzeniu.
 
greenvoice 13,1K

greenvoice

Administrator
Członek Załogi
A tak na marginesie, to kto obecnie jest głównym adminem na forum?
Bo z tego co widzę, to grono &quot;czerwonych&quot; uległo znacznemu poszerzeniu.
W ostatnim czasue doszedł jeden administrator - xsebax .
Czemu nie przychodzą powiadomienia o nowych wiadomościach, obserwuje temat, wczoraj otrzymałem, dzisiaj 2 razy nie otrzymalem?
W sensie wiadomość mailową czy powiadomienie na forum?
Bo powiadomienia na forum z tego co widzę, to otrzymałeś.
 
R 92

reina17

Użytkownik
W ostatnim czasue doszedł jeden administrator - xsebax .
Nie pytałem kto ostatnio poszerzył grono administracji, tylko kto jest teraz głównym adminem? Czyli do kogo należy ostatnie słowo w przypadku wprowadzania kluczowych zmian na forum?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom